Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Olo napisał:

Pisałem o tym przed Nowym Rokiem. Tak mnie czytasz.

Olo? No co ty? Nie wszyscy cię czytają z należytą uwagą? Coś nieprawdopodobnego! Jak oni mogą taki afront ci czynić? Niesłychane!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Godzinę temu, Olo napisał:

Pisałem o tym przed Nowym Rokiem. Tak mnie czytasz.

Pisałeś, pisałeś ale jakoś tak cichutko popiskiwałeś. Powinieneś to głośno i dobitnie dużymi "bukwami" codziennie tu pisać ! Tyle pomyj wylałeś na burmistrza i innych. Przypisywałeś tajne spotkania rajcy , burka i grzesiaka na wisoli. I co z tego twojego krakania wyszło ? Nul, czyli wielgachne zero, A tak już witałeś się z gąską, że żwirownia będzie i spełni się twoja wizja uknuta z teresą i żwirowymi pomiotami. Dobrze cymbale,że została ci odrobinka (nie powiem honoru, bo powinieneś własny język połknąć!) i powiedziałeś że Jacek ma jaja, ale to już post faktum, jak przeczytałeś decyzję. A więc milcz teraz, wychwalając burmistrza albo tak jak wyżej piszę, dużymi literami i wężykiem, wężykiem..... 

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam że wszyscy w gminie wiedzą że to nie Jacek nie Michał pisali odmowę....wiesz o tym japajło.....nie szczyć się nie swoja pracą....Jaj nie ma i mieć nie będzie....zresztą już w przyszłym tygodniu wpłynie skarga do SKO przecież na to Liwak czeka....

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Olo napisał:

Dodam że wszyscy w gminie wiedzą że to nie Jacek nie Michał pisali odmowę....wiesz o tym japajło.....nie szczyć się nie swoja pracą....Jaj nie ma i mieć nie będzie....zresztą już w przyszłym tygodniu wpłynie skarga do SKO przecież na to Liwak czeka....

Kto pisał to pisał ale podpisał burmistrz. A ty już czekasz na skargę i łapy parszywe zacierasz, że żwirki będą górą. Czyli to jest prawda co tu mówią, że jesteś zwolennikiem żwirowni. Sprawdza się w 100%. Nie zamydlisz oczu, że ta inwestycja jest szkodliwa.A czy Liwak czeka na skargę ? I tak będzie zawsze na nie ! Wbij sobie w to wyłysiałe czoło ! A najlepiej będzie jak w tej sprawie zamilkniesz, bo jesteś skompromitowany wieżowy lizusie, koleżko Kieliszka i waflu Grzesiaka. Amen

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Japa napisał:

Kto pisał to pisał ale podpisał burmistrz. A ty już czekasz na skargę i łapy parszywe zacierasz, że żwirki będą górą. Czyli to jest prawda co tu mówią, że jesteś zwolennikiem żwirowni. Sprawdza się w 100%. Nie zamydlisz oczu, że ta inwestycja jest szkodliwa.A czy Liwak czeka na skargę ? I tak będzie zawsze na nie ! Wbij sobie w to wyłysiałe czoło ! A najlepiej będzie jak w tej sprawie zamilkniesz, bo jesteś skompromitowany wieżowy lizusie, koleżko Kieliszka i waflu Grzesiaka. Amen

No i odezwał jamochłon. Już gorszego lizodupa i włazodupa od ciebie nie ma. Jacek wiedział że jak wyda pozytywną decyzję środowiskową to już po burmistrzowaniu. Tylko to miało wpływ....poza tym WWF niech wypnie klapę do orderu a nie wy jamochłony.

Odnośnik do odpowiedzi

Dalej nie zdobędziesz na słowa uznania i pochwałę. Nie podpieraj się WWF-ami, PKP, PKO czy innymi tego typu argumentami. Ważne dla całej naszej małej ojczyzny jest, to że nie będzie tego straszydła. Jak nie potrafisz tu odszczekać tych paszkwili co bazgrałeś (bo chyba nie masz zdolności honorowych ?), to zamilcz, albo z ciebie napiszę oświadczenie, kmiocie ! 

Odnośnik do odpowiedzi

Ani mi się śni przepraszać bo nie mam za co. Gdybym nie wiedział jakie było jego stanowisko jeszcze miesiąc temu to bym przeprosił ale.....ale do tej decyzji był ZMUSZONY.....żadna to zasługa....Poza tym RDOŚ by i tak zablokował żwirownię i Jacek też to wiedział....To nie przekonanie żeby nie było żwirowni tylko strach przed linczem.... Oświadczaj sobie co chcesz mam to w d****....Jest odmowa i finito.....Z czego tak piejesz???

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Olo napisał:

Ani mi się śni przepraszać bo nie mam za co. Gdybym nie wiedział jakie było jego stanowisko jeszcze miesiąc temu to bym przeprosił ale.....ale do tej decyzji był ZMUSZONY.....żadna to zasługa....Poza tym RDOŚ by i tak zablokował żwirownię i Jacek też to wiedział....To nie przekonanie żeby nie było żwirowni tylko strach przed linczem.... Oświadczaj sobie co chcesz mam to w d****....Jest odmowa i finito.....Z czego tak piejesz???

Bo też mógł wydać decyzję pozytywną. I co mogłoby się stać,Olo?

Odnośnik do odpowiedzi

Nic takiego .....tylko była już gotowa taczka....na niej by wyjechał ten twój ulubieniec...Poza tym nie czaruj bo sam nie znosisz Jacka.... Tak czy siak żwirownia i tak by nie powstała i to nie byłaby zasługa Liwaka....akuratnie on ma najmniejszy wkład w jej niepowstanie....nie zmarzłeś jeszcze z tego pijania na płocie???

Odnośnik do odpowiedzi

To kto tak naprawdę Olo zablokował tą żwirownię ? Rajca, Włodek, Michał ? Bo nie burmistrz jak twierdzisz. A może żwirki sami zrezygnowali i ktoś się pod nich podpina ? Napisz bo ty wszystko wiesz jak tu widzę !

Odnośnik do odpowiedzi
24 minut temu, Olo napisał:

Nic takiego .....tylko była już gotowa taczka....na niej by wyjechał ten twój ulubieniec...Poza tym nie czaruj bo sam nie znosisz Jacka.... Tak czy siak żwirownia i tak by nie powstała i to nie byłaby zasługa Liwaka....akuratnie on ma najmniejszy wkład w jej niepowstanie....nie zmarzłeś jeszcze z tego pijania na płocie???

No tak. Liwak nic nie zrobił, by żwirownia nie powstała. Największy w tym udział ma sołtys z Limówka i sołtysowa. I chwała im !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Żaden z nich ....to inni zrobili dobrą robotę....ci gamonie nawet tego nie umieli zrobić jak prawo nakazywało...Jest odmowa -napisałem- ale to żadna zasługo tych czterech imbecyli...oni walczą tylko między sobą...

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Olo napisał:

No i odezwał jamochłon. Już gorszego lizodupa i włazodupa od ciebie nie ma. Jacek wiedział że jak wyda pozytywną decyzję środowiskową to już po burmistrzowaniu. Tylko to miało wpływ....poza tym WWF niech wypnie klapę do orderu a nie wy jamochłony.

WWF akurat nie napisało nic w sprawie wydania odmowy! Nie wspomogło w tej sprawie gminy

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak jesteś fałszywym gniotem olo najpierw piszesz pozytywnie o tej odmownej decyzji a teraz odwracasz kota ogonem. Jesteś niczym KODowy Kijowski i Petru w jednym . Szumowina i tyle. Już kilkukrotnie pisałam tutaj, że olo popiera żwirownie.

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, mieszkanka napisał:

Jednak jesteś fałszywym gniotem olo najpierw piszesz pozytywnie o tej odmownej decyzji a teraz odwracasz kota ogonem. Jesteś niczym KODowy Kijowski i Petru w jednym . Szumowina i tyle. Już kilkukrotnie pisałam tutaj, że olo popiera żwirownie.

Przeczytaj śmieciu co o tobie pisałem jako kodziarskim chłamie.....taki z ciebie moher co alimenciarzowi płaci datki dobrze że was tak Swetru i Mateusz wyruchał....zasługujecie na to a ja Już pisałem że jest zwolennikiem PIS i wcale tego nie kryłem buraku...........już nie kontrolujesz swoich zwieraczy puczysto...

Odnośnik do odpowiedzi

Mylisz się szanowny Olo w całej rozciągłości, pisząc kto lub co zatrzymało żwirownię. Na razie został zrobiony duży krok w tym kierunku, ale do zakończenia akcji, jest jeszcze sporo kroków. A jeżeli chodzi o "imbecyli", to nie walczą między sobą, zapewniam Ciebie solennie. Zmień informatora lub ogranicz swoją wiarę w to co on Tobie przekazuje. Miłego wieczoru.

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, rajca napisał:

Mylisz się szanowny Olo w całej rozciągłości, pisząc kto lub co zatrzymało żwirownię. Na razie został zrobiony duży krok w tym kierunku, ale do zakończenia akcji, jest jeszcze sporo kroków. A jeżeli chodzi o "imbecyli", to nie walczą między sobą, zapewniam Ciebie solennie. Zmień informatora lub ogranicz swoją wiarę w to co on Tobie przekazuje. Miłego wieczoru.

Szanowny "rajca" się odezwał...najpierw pluł pod innym nickiem a teraz się nam objawił....Dobrze Zbyszku wiesz jak to wszystko wyglądało....nie oszukuj sam siebie a tym bardziej wyborców...a co ja piszę? że to tylko początek wojny ze żwirownią a wy już tu chwały wymyślacie i glorię śpiewacie....Na dodatek krok na Jacku wyciśnięty jak sok z cytryny...........Oj Zbyszek tego się po Tobie nie spodziewałem.....Mam pewne informacje nawet jak je skrzętnie ukrywacie - to też wam się tylko wydaje...Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Olo napisał:

Szanowny "rajca" się odezwał...najpierw pluł pod innym nickiem a teraz się nam objawił....Dobrze Zbyszku wiesz jak to wszystko wyglądało....nie oszukuj sam siebie a tym bardziej wyborców...a co ja piszę? że to tylko początek wojny ze żwirownią a wy już tu chwały wymyślacie i glorię śpiewacie....Na dodatek krok na Jacku wyciśnięty jak sok z cytryny...........Oj Zbyszek tego się po Tobie nie spodziewałem.....Mam pewne informacje nawet jak je skrzętnie ukrywacie - to też wam się tylko wydaje...Pozdrawiam.

Z Twoimi informacjami.....Niebawem i Ciebie doścignie ustawa dezubekizacyjna. Również pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, Olo napisał:

Szanowny "rajca" się odezwał...najpierw pluł pod innym nickiem a teraz się nam objawił....Dobrze Zbyszku wiesz jak to wszystko wyglądało....nie oszukuj sam siebie a tym bardziej wyborców...a co ja piszę? że to tylko początek wojny ze żwirownią a wy już tu chwały wymyślacie i glorię śpiewacie....Na dodatek krok na Jacku wyciśnięty jak sok z cytryny...........Oj Zbyszek tego się po Tobie nie spodziewałem.....Mam pewne informacje nawet jak je skrzętnie ukrywacie - to też wam się tylko wydaje...Pozdrawiam.

Jak masz Olo, tak pewne informacje, to zapewne wiesz, że piszę tu b.rzadko i pod jednym nickiem.Jak wyglądało,tak wyglądało - liczy się końcowy wynik ! I na tym pozostańmy ! 

Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, Olo napisał:

Szanowny "rajca" się odezwał...najpierw pluł pod innym nickiem a teraz się nam objawił....Dobrze Zbyszku wiesz jak to wszystko wyglądało....nie oszukuj sam siebie a tym bardziej wyborców...a co ja piszę? że to tylko początek wojny ze żwirownią a wy już tu chwały wymyślacie i glorię śpiewacie....Na dodatek krok na Jacku wyciśnięty jak sok z cytryny...........Oj Zbyszek tego się po Tobie nie spodziewałem.....Mam pewne informacje nawet jak je skrzętnie ukrywacie - to też wam się tylko wydaje...Pozdrawiam.

Co ty polityczny dewiancie mi tu z imionami wyjeżdżasz? Jak zwykle ci odbija i sam nie wiesz kogo atakujesz a kogo chwalisz pod niebiosa i nie wiesz przy tym za co.

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, gość napisał:

Co ty polityczny dewiancie mi tu z imionami wyjeżdżasz? Jak zwykle ci odbija i sam nie wiesz kogo atakujesz a kogo chwalisz pod niebiosa i nie wiesz przy tym za co.

Odwal się bucu.....Zbyszek sam powiedział że nie kryje się że jest "rajcą" ....o co ci chodzi....nie mów za niego bo jak widzisz On pretensji nie ma....SBeku!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...