Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiac mi sę chce jakie Buractwo zadania czyli inwestycje sobie zaplanowali.Mur obronny-dalsza częśc ogrodzenia Michała.Nikt tego muru nie widzi ,dostępu nie ma bo jest ogrodzony,wieża kopalniana następna inwestycja która pogrąży gminę,przydomowe oczyszalnie scieków bo Buractwo nie ma pojęcia jak w najwiękzych sołectwach,Linówko,Ścienne i storkowo wykonac oczyszczalnie.Najlepszy jest inwestorstacji CPN.Kombinator bez kasy jak gmina mu daje bez przetargu na 10 lat dierżawę a radni wieżą w takie banialuki,Jeszcze takiej włądzy nie było w naszej gminie.Jak może burmistrz nie odpowiedziec radnej o wynikach kontroli kuratorium w szkole bo szanownego Michasia nie ma bo sobie poszedł na urlop,a gdzie dyrektor szkoły że na sesji nie był ,ponadto burmistrz powinien miec wiedzę co się dzieje w jego szambełku.Ten pajac lata po wiosce i wszedzie wipisuje jak mu ciężko sesję prowadzic,spocił się ,dziś będą ruskim szampanem obdzielac się i fałszywe życzenia sobie składac.Ja do buractwa nie przyjadę ,droga w Ściennym co Krokus obiecał w kampani jak latał nawet nie jest tknięta.

 

 

 

t

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Chyba władza strzelaniny nie urządzi.CHROŃMY ZWIERZĘTA.wiel samorządów odstąpiło od wieśniackich fajerwerków z myślą o nich.Mamy stowarzyszenie przyrodnicze pod wodzą Pana Włodka i Michała niby burmistrza jeśli drzwa wycinaja bo to im najlepiej wychodzi to niech zadbają o zwierzęta.

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Olo napisał:

Wszystkim nieudacznikom poprzedniej i obecnej władzy życzę udanej zabawy sylwestrowej i Szczęśliwego Nowego Roku.....liczę że wybory samorządowe tuż tuż i czas te POPSLSLD kaczuchy odpędzić od koryta.....wtedy znajdą się pieniądze na inwestycje i drogi.....a społeczeństwo będzie bardziej szanowane niż obecnie przez tych szołbiznesmenów ......czego sobie i wam forumowicze życzę:wub:

Olo ty tepaku PISowski, ty poważnie myślisz, ze problemem jest jakakolwiek partia. Znowu sugerujesz, ze ktos kradnie te pieniądze i stad nie ma na drogi i inne rzeczy. Smutne to, ze z takim podejściem wchodzisz w 2017.

Odnośnik do odpowiedzi

Czytajcie ze zrozumieniem co olo pisze: "wybory tuż tuż, wygra pis a wtedy będą pieniądze na inwestycje i drogi." Koniec i kropka, czyli będą wcześniejsze wybory samorządowe, pis blokuje teraz kasę dla samorządów, a jak opanuje samorządy to kasę odblokuje. Proste jak drut. Olo ma tajne wiadomości od PiSowcow.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość napisał:

Czytajcie ze zrozumieniem co olo pisze: "wybory tuż tuż, wygra pis a wtedy będą pieniądze na inwestycje i drogi." Koniec i kropka, czyli będą wcześniejsze wybory samorządowe, pis blokuje teraz kasę dla samorządów, a jak opanuje samorządy to kasę odblokuje. Proste jak drut. Olo ma tajne wiadomości od PiSowcow.

Jaka kasę PiS blokuje? Sugerujesz, ze maja jakiś skarbiec? A moze złoty pociąg odgrzebali? Deficyt ciagle rośnie. Kasa jest pusta. No, ale niebawem zapłacimy wiecej za media i inne podatki to moze sie jakiś grosz na "igrzyska" znajdzie. TV Kura odtrąbi sukces i mało świadoma gawiedź bedzie zadowolona.

Odnośnik do odpowiedzi

Do Ińszczanina. Jestem miłośnikiem Ińska, bo mam do niego sentyment. Znam Ińsko od dziesięcioleci. Dziękuję za życzenia i również Tobie oraz wszystkim Wam Ińszczanie życzę zdrowego, szczęśliwego oraz udanego roku, który kilka godzin temu powitaliśmy. Do zobaczenia!

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Andrzej napisał:

Jaka kasę PiS blokuje? Sugerujesz, ze maja jakiś skarbiec? A moze złoty pociąg odgrzebali? Deficyt ciagle rośnie. Kasa jest pusta. No, ale niebawem zapłacimy wiecej za media i inne podatki to moze sie jakiś grosz na "igrzyska" znajdzie. TV Kura odtrąbi sukces i mało świadoma gawiedź bedzie zadowolona.

Olo przyszły vicek z PiSu wie jaką kasę ile i skąd PiS blokuje, jego zapytaj.

Odnośnik do odpowiedzi
trzymajcie mnie

f1a6bb59e83d5002a396920cb3efd2e8.png

 

f80df8567e8e77e1efe8148a56e66f06.png

Ta kretynka wkleja to wkleja a i tak nie można tego otworzyć. Kobieto gdybyś ty pracowała u mnie to wyleciałabyś na zbity pysk. Szantrapo pospolita która tym tupaniem na sesjach zagłuszasz ciszę. Jak to możliwe że takie nieudaczniki pracują i zarabiają więcej niż inny pracowity urzędnik gminy. Nawet Michał zarabia mniej od ciebie to sie babo wysil chyba że Jacek ma do ciebie słabość. Pięć razy wklejać dokument i usuwać i tak nie jest poprawnie. Paranoja w tej gminie.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, trzymajcie mnie napisał:

f1a6bb59e83d5002a396920cb3efd2e8.png

 

f80df8567e8e77e1efe8148a56e66f06.png

Ta kretynka wkleja to wkleja a i tak nie można tego otworzyć. Kobieto gdybyś ty pracowała u mnie to wyleciałabyś na zbity pysk. Szantrapo pospolita która tym tupaniem na sesjach zagłuszasz ciszę. Jak to możliwe że takie nieudaczniki pracują i zarabiają więcej niż inny pracowity urzędnik gminy. Nawet Michał zarabia mniej od ciebie to sie babo wysil chyba że Jacek ma do ciebie słabość. Pięć razy wklejać dokument i usuwać i tak nie jest poprawnie. Paranoja w tej gminie.

Olo uspokój się, szanuj kobiety w nowym roku.

Odnośnik do odpowiedzi

w********** z tym Olem ćpunie . Jeszcze nie wytrzeźwiałeś i nie rozumiesz o co chodzi? Ja piszę co widzę a nie jakiś Olo ale jego akuratnie lubię a ty cwelu nawet nie wiesz o czym mowa a już tylko masz w gałakach "OLO".

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, w********** napisał:

w********** z tym Olem ćpunie . Jeszcze nie wytrzeźwiałeś i nie rozumiesz o co chodzi? Ja piszę co widzę a nie jakiś Olo ale jego akuratnie lubię a ty cwelu nawet nie wiesz o czym mowa a już tylko masz w gałakach "OLO".

olo nie podniecaj się, zluzuj majtosy

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Gość napisał:

a michy nikt nie zamieścił prowadzącego sesję.Taki czerwoniak że Burak jest bledszy.

Skoro tak ci się podobała to sam zamieść. Co ci szkodzi chociaż raz się postaraj a nie tylko wszyscy be ty taki ok.

Odnośnik do odpowiedzi

http://bip.insko.pl/pliki/insko/File/Uchwały XXII Sesji 29 grudnia 2016 roku/144.pdf

Czyli z planów stacji paliw i sklepu przy boisku nici. Komu się opłaca dzierżawić teren na 10 lat na takie cele jak cpn? A co z terenem na stację gdzie pod konkretnego inwestora za gminne pieniądze w ekspresowym tempie zmieniano plan i zabrano teren rekreacji sportowej? Widać kto nami rządzi puści i beztroscy gnoje.

Odnośnik do odpowiedzi

W tej gminie tak już jest.Skansen i nic więcej.Ińsko to już taka aglomeracja że nie wiadomo gdzie ulica się zaczyna a gdzie kończy.Tak przez dwa lata burmistrz z zastępcom i radnymi Ińsko Razem gminę doprowadzili.Wyszedł im tylko najlepiej NEPOTYZM .

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...