Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

 1. Z ostatniej godziny
 2. Gość

  Lokalna mafia

  Ty mi tutaj nie tutaj, dobrze wiesz że liczą się łapówki a nie jakieś tam prawo
 3. Gość

  Lokalna mafia

  Buraki co wy na interpretację prawa.Wiedzieliście od pocżątku,że żwirownia ma chody w RDOŚ w Koszalinie i osiągnie swoje cele wbrew prawu.Kasa się liczy a SKSM ma jej wbród. Każde przedsięwzięcie, które mogłoby wpływać na obszar Natura 2000, musi zostać pod tym kątem sprawdzone przed jego rozpoczęciem i nie można zezwolić na realizację takiej budowy, która miałaby na ten obszar wpływ znacząco negatywny.
 4. Dzisiaj
 5. Gość

  Policja

  Mają dowody kupna świeżej ryby z datą i jej ilością.
 6. Gość

  Policja

  Oj przyszedł sezon ,ludzi dużo w Ińsku .Czy kuzyn Michała wicka Cygan i jego rodzina sprzedając rybę u pomidora jest przez nich kupowana ,czy kłusowania .oto jest pytanie .Wszyscy wiemy , że ryba jest dobra jak się za nią nie płaci.Sprawdzic proszę ryboustwo i Czerepaniak.
 7. Gość

  Policja

  Gdzie są stróże prawa?Czyżby mają wolne w święto bo tak ciężko pracują.
 8. To są bezczelni urzedasy i głupie kutasy bez mozgu.
 9. No ręce opadają, wpierw obiecujecie a teraz co
 10. Kupczyniak ty jesteś głupi jak but. Drogę asfaltową chcesz remontować podsypką? To własnie przez twoją głupotę gmina Ińska pada na pysk.
 11. O czym ty piszesz? Zdeklarował Włodek że zrobimy ta drogę we własnym zakresie, więc poświęcimy jedna sobotę i tyle. Drogę już remontują 15 lat i się doczekać nie możemy, każdy czy Liwak czy Racinowski tylko obiecywali!!
 12. Kupczyniak zarabia 100tyś rocznie, Liwak 200 tyś. a szukają darmowego jelenia do naprawy drogi. Bezczzelne urzedasy.
 13. Jeszcze załatw pozwolenie ,ale najpierw okaż właściwe kwalifikacje. Powodzenia.
 14. Komuchy się zjechali do swoich domków,żadnych świętości.Wszelki kosiarki,pilarki,pidkaszarki wyją jak na dawnych egzekutywach.Jednym słowem nie było grubej kreski,zdradzieckie mordy w kilku pokoleniach dalej czują się nietykalni.Demokracja pełną gębą.
 15. Dziur jest 57 średnice od 10-45 cm. Myślę że 1,5 tony spokojnie wystarczy Podsypki drogowej. Załatwcie od tego z Gospodarstwa Rybnego. Zagęszczarkę ma blacharz, pogadaj z nim Włodek i działamy
 16. Wczoraj
 17. Nie pamiętam ,żeby w kinie odbywało się piękny dzień Matki,czy pracownicy zapomnieli o tak pięknym dniu.Kiedys niedopomyślenia ,żeby nie obchodziło się Dnia Matki,pamiętam cała sala matek z dziećmi była ,dzieci śpiewały dla swoich mam ,teraz są inne proriety tej beznadziejnej władzy ,poprzewracało się im w głowach.Pieniadz nimi rządź.
 18. A za co trzeva było płacić ? Bo nie rozumie ? Dmuchańce ? Lody ? Wata cukrowa ? To było płatne czy bez pieniędzy ? Pytam z ciekawości
 19. No tak, dla siebie 16,5 tysiąca na miesiąc burmistrz ma, ale dla dzieci już nie. paranoja.
 20. Burmistrz nie może płacić bo by mu zabrakło na sowitą wypłatę.
 21. Panie Burmistrzu mam takie delikatnw pytanie czy w Niedzielę był Dzień Dziecka czy Dzień Krzysia. Rozumiem że trzeba pomagać ale skoro jest Dzień Dziecka to nasze dzieci powinny mieć w tym dniu zapewnione atrakcje za które chyba nie powinno się płacić.
 22. Przecież ktoś kontroluje te oświadczenia czy to tylko polityczna ściema.
 23. Te gminne gamonie i oszuści maja znacznie większe majątki tylko je ukrywaja i nie ujawniaja w oświadczeniach majątkowych. Liwak ukrył np. nowiutkąToyote, Jamroży nowe Audi.
 24. Miałem to właśnie napisać. Mazurek przez całe życie ciężko pracował, a te darmozjady dostały się do władzy przez obsrywanie swoich oponentów politycznych i mają tupet tutaj komuś wytykać oszczędności...
 25. Przez całe życie a wy w skali roku. Nie widzisz różnicy!!!
 26. A ile zakopał w słoikach na poligonie ? Ty nierobie jeden z drugim w rok dostajecie tyle ile inni tyrać muszą całe życie.
 27. Radny Zbyszek Mazurek, Emeryt 215 tys zgromadzonych środków na koncie.
 28. dyr. szkoły - 210 tyś. zł. burmistrz - 200 tyś. skarbniczka - 147 tyś. sekretarz - 125 tyś. dyr. ops - 112 tyś. wice burmistrz - 100 tyś. dyr. kina - 64 tyś. zł.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...