Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. A posprzątałeś ulicę po ulewie? Zasypałeś te wyrwy z tej ukraińskiej prowizorki? Cały syf poleciał ul. A. Krajowej do centrum zalewając całe studzienki. Jasne - panie sprzątające ulice za gminne złocisze posprzątają brudy po twoim Dino. Takie odprowadzenie wody burzowej jest niegodne ze sztuką budowlaną. Kto dał zgodę i kto odebrał. Tam będzie wieczny problem dla mieszkańców i idących do kościoła.
 3. No i masz Olo pomieszał szyki Komisji. Brawo człowieku za mało ostatnio piszesz. Dawaj więcej bo miło Cię czytać. Już dzisiaj wam mówię że Szafran i Mazurek uznają że plaża jest świetnie przygotowana. Jeśli na coś liczycie to się mylicie
 4. Komisja jutro nic nie zauważy. Chociaż Olo jak zwykle ma rację.
 5. Dziś
 6. Prawda!
 7. Szanowny Ińszczanie , Nie jest to żadną tajemnicą ,że w w chwili wybudowania , niby wadliwego molo , obecny burmistrz był radnym. Czy wtedy nie było prościej dać kontry? Łatwiej rozwalić to co stawiał i teraz negować co sam zaopiniował?
 8. Tam nie muszą bo decyzję podjęła Rada Gminy.......zamiast tego niech rzucą okiem na parkingi przy dwóch budynkach na plaży bo w zapisach planu nie ma tam miejsc parkingowych..........niestety.....a jak właściciele takowe zrobili to gmina powinna im wymierzyć w metrach i obciążyć podatkiem od placu postojowego związanego z działalnością gospodarczą tak jak jest w papierach.....zajmij się tym co jest niezgodne z prawem a nie tym co jest ze wszelką sztuką pod względem prawnym......na plażę powinny wjeżdżać tylko pojazdy dostawcze które zaopatrują owe dwa domki a nie obstawianie plaży dziesiątkami aut kolesi właścicieli.......bo po co płacić za parking jak można plamy oleju zostawić plażowiczom........
 9. Szafran i Mazurek niech jeszcze rzucą okiem na budowę nowego parkingu na Słonecznej.
 10. Ble ble ble......takie bzdety podnosicie a to że jutro Komisja Gospodarcza pojedzie na plażę i nic nie zauważy to muszę im przybliżyć problemy......po primo jak wjadą na ul. słoneczną to wjadą w dzicz.....kto dopuścił żeby drzewa przy ulicy tak się rozrastały że busem nie można przejechać? Te lipy to gminne drzewa zawsze można to uporządkować a prywatnych właścicieli zmusić do oczyszczenia drogi gminnej bo to grozi uszkodzeniami aut.......nie mam nic przeciw drzewom ale to jest pobocze i to nie ich teren że nim rozporządzają...........niech chociaż skrócą te gałęzie.....jadąc dalej jest zjazd na parking ale wyjechać z niego graniczy z cudem żeby nie wjechać pod inny pojazd jadący od strony drogi wojewódzkiej bo stoi tam świerk który ma taką rozpiętość gałęzi że widok na drogę gminną jest zerowy....a przecież wystarczy od dołu podciąć gałęzie na wysokość wyjeżdżających aut z parkingu i gotowe.........pakingowy ciągle jeszcze może to zrobić .....dlaczego nie ma ubikacji na plaży tylko tołtojki to dopiero będzie syf!!! po co tyle koszy na śmieci żeby przyjezdni mieli gdzie darmo śmieci wynosić? A właściciele domku na plaży jakim prawem postawili ogrodzenie wokół budynku tym bardziej że działalności gastronomicznej ani żadnej innej nie prowadzą ani prowadzić nie chcą............Przypomnę tylko że w akcie dokładnie pisze na jaki cel budynek jest nabyty nie ma znaczenia że status właścicielski ale na określony cel co potwierdza zapis miejscowego planu........zatem właściciele zrobili sobie prywatną plażę a gmina nie egzekwuje podatku należnego z prowadzonej działalności tylko od nieruchomości a to jest albo kumoterstwo albo przymykanie oczu na wałki.......wcześniej wymusili na gminie niepłacenie za poddasze teraz wbrew zapisom planu i aktu notarialnego użytkują domek na plaży publicznej.......a władza nic nie widzi tym samym daje przyzwolenie na łamanie prawa......rzućcie jutro okiem panowie Szafran i Mazurek oraz reszta spółki bo prywata i klika z was jak żadna inna .......
 11. Chyba przed sądem ostatecznym.Po 1.Brakuje gorącego lata,a i ośrodki wypoczynkowe przy braku pogody świecą pustkami.2.Molo było atrakcją,ale nie w ostatnich latach(tylko część była w użytkowaniu).Stan techniczny nie pozwalał na jego dalszą eksploatację.Wymień tych wszystkich nawet z nazwiska,którzy wykonali wadliwy projekt,burmistrza,który pomimo tego zdecydował się na jego budowę i który nie zgłaszał wykonawcy w odpowiednim terminie usterek.Pozdrawiam i życzę udanych wakacji.
 12. Są już wakacje . Takiej pustki ani na plaży ni na ośrodkach nie było nigdy. I niech mi kto powie ,że molo nic nie znaczyło.... Ińsko straciło swoją renomę i niestety , ale przez lata będzie to pokutować . Gratuluję wszystkim , którzy do tego doprowadzili. Mam nadzieję ,że za to odpowiedzą.
 13. brawo-pomylone garnki.Skup się i idź do Dino.
 14. 😂ot znalazł się chwalidupa😂rozsądne ceny na otwarcie marketu. No i te tłumy😂oj górniczy emerycie jaki ty babole walisz że boki zrywać. Ahoj!
 15. Dziś otwarcie Dino. Takich tłumów jeszcze w Ińsku nie było.Sklep zaopatrzony jest doskonale nie tylko w artykuły spożywcze.Dziękuję naszej władzy za możliwość zakupów w rozsądnej cenie.
 16. Olo

  Hej nie zapominajcie o mnie ja też jestem "Olo".
 17. Olo

  Ja jestem "Olo" czekam na oliwęsprawiedliwą.......co mi zrobisz jak mnie złapiesz..
 18. Olo

  Proszę o pilna informacje kto kryje się za nickiem "Olo". Idiota poniesie konsekwencje za swoje wypowiedzi obrażające innych.
 19. Wczoraj
 20. Była dawniej w Ińsku stacja paliw. Długie lata. Teraz trza tankować w innych miejscowościach. Przydałaby się w Ińsku bardzo.
 21. Gdzie tutaj interes gminy Ińsko? Cy my już jesteśmy tylko parawanem dla okolicznych,aktywnych gmin?ILF spada na psy,nie powstała żadna impreza lokalna.Mam najwyższy punkt widokowy zamieniony w chaszcze i chronione,podobno zarośla.Brakuje tutaj działania i pogonienia obiboków z tzw.parków krajobrazowych.Jest ich jak psów, nic nie robią,zarabiają dobrze i tak ciągną ten lemingowy syf.... Szkoda że gmina nie czuje się gospodarzem swoich terenów i nie a żadnej koncepcji rozwojowej poza okłamywaniem wyborców.
 22. Nawet Dino jest dobrą kontrą przeciwko miejscowym lichwiarzom.To dobry kierunek chociaż spóźniony co najmniej o kilka lat.Skandalem jest brak stacji paliwowej.Miejscowi mają poważne utrudnienia w swoim codziennym życiu.Szkoda tylko,że interes nie zrobiła gmina na swoich terenach lecz cwana firma podobno developerska...
 23. Ostatni tydzień
 24. DO LOL Z FORUM. lol z tego forum to mędrzec nad mędrcami? Kto ci dał prawo ubliżać inny forumowiczom? Nikt. A jak ktoś napisze, że jesteś kołem, takim kołkiem nieoskrobanym to nie będzie ci przyjemnie,nie? Zatem nie nazywaj innych tak, jakbyś sam nie chciał być określany... A tym innym bardzo dziękuję za przydatną informację, gdyż sezon urlopowy już nadszedł i czas odwiedzić Ińsko.
 25. Niezależnie od tego czy ktos ma domek letniskowy zamieszkały czy nie, właściciel musi płacić gminie za wywóz smieci. Nawet jesli korzysta 1 miesiąc w roku. Cena jest ta sama gdyby ktos korzystał 5 miesięcy. Zatem każdy płaci. Jesli wyrzuca do zbiorczego śmietnika to wynika to stad, ze wywozy sa co 2 tygodnie i podczas nieobecności właściciela nikt zza zamkniętej bramki nie wywiezie. A zostawienie śmietnika na dłużej w samotności moze sie wiązać z jego kradzieżą. Taka jest rzeczywistość. Lokalni kradną wszystko. Od drzewek w ogródkach, przez lampki ogrodowe, po śmietniki.... a te komuchy, jak mówisz, płaca podatki, kupują w lokalnych sklepach (choć oferta jest mizerna i ceny kosmiczne).
 26. I znowu komuchom i pozostałym lemingowym śmieciom pogoda nie dopisuje.Mniej brudu i więcej spokoju w gminie.Oby tak dalej, siedźcie w tych waszych norach miejskich do usranej śmierci.Przy okazji Ińsko nie jest waszym koszem na śmieci.Nauczcie się swoje brudy zabierać ze sobą a nie do przydrożnych rowów i miejskich kubłów.
 27. Inwestuj w swój teren skoro jesteś właścicielem.Oducz władzę od wtykani nosa w twoje sprawy: Wycinka bez zezwolenia Od 1 stycznia br. bez zezwolenia można było usuwać drzewa, których obwód pnia na wysokości 130 cm nie przekraczał: 100 cm - w przypadku topoli, wierzb, kasztanowca zwyczajnego, klonu jesionolistnego, klonu srebrzystego, robinii akacjowej oraz platanu klonolistnego, 50 cm - w przypadku pozostałych gatunków drzew. Po wejściu w życie obecnej nowelizacji przepisów właściciel nieruchomości w ogóle nie musi uzyskiwać zezwolenia na wycięcie drzew, których obwód pnia na wysokości 5 cm nie przekracza: 80 cm - w przypadku topoli, wierzby, klonu jesionolistnego oraz klonu srebrzystego, 65 cm - w przypadku kasztanowca zwyczajnego, robinii akacjowej oraz platanu klonolistnego, 50 cm - w przypadku pozostałych gatunków drzew.
 28. Byków!
 29. Przewodniczący czego,kogo ?
 1. Pokaż więcej aktywności