Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. jutro strajk nauczycieli
 3. Wczoraj
 4. Oj żeby to tylko na Zwycięzców! Całe centrum zburzył co miało jeszcze jakąś wartość historyczną i zabytkową. Szkoda, bo to były unikaty w tych miejscach powstały parkingi. Taka to zamiana z ładnego na "bruk'.
 5. Zabytki na Zwycięzców zniszczył Stach dom kamienny obok szkoły też, wieża dokończyła jego dzieło brnąc całkiem w przemysł i wyprzedając najlepsze działki pod bloki obok gminy i za przystankiem autobusowym
 6. Od kiedy twoja pupilka i mentorka jest beee ? Tak ją tu zachwalasz ty żwirowy koniu trojański i raptem podwieszasz się pod krytykę stacha, razem z krytyką cioci! Co się stało ? Łeb ci pokręciło czy szaleju się napiłeś ?
 7. Ale numer.Zgadzam sie w pełni z Olo. Dodam jedynie,że ten "jegomość" sprzedał niemal wszystko,co było w naszej gminie do sprzedania.Pozostałym burmistrzom zostały ochłapy.
 8. Wreszcie głos mądrości. Zburzył wszystko co było piękne i historyczne. Tylko że matka Michała właśnie jako radna popierała śliniąc się na każdej sesji i patrząc w Stacha jak w Boga. Jakby ją szatan opętał nawet na prywatnym gruncie nie pozwalała krytykować swego pupila. Dlatego Michał teraz broni resztek muru obarczając Racina że nie dbał o zabytki.Jak pokrętnie można manipulować opinią publiczną. Michał kłamstwo ma krótkie nóżki . Stachu barbarzyńca zniszczył Ińsko najbardziej i to pod każdym względem. Najbardziej podzielił społeczeństwo na biedne, bogate i rządzące............Potem już tylko była powielanka. Najgorsza po Zimnickim szkodnik wieża która z turystycznej miejscowości zrobiła ośrodek przemysłowy........Koniec!
 9. palant nie palant ale był z Ińska.
 10. Ja p*******! Zimnicki "dobrym gospodarzem" - no comenc- ta łachudra co ludzi traktował jak bydło a sam z prostackiej rodziny się wywodzi i ojciec batem po łbie strzelał aż huczało. Dlatego chyba ma taki kwadratowy łeb! Jego kariera to szerokie plecy Balazsa i jego przydzielona kasa. Pies na sznurku "króla Wolina" na każde wołanie szczekający i zbierający kości z pod stołu. Jedno co zrobił to ustawił rodzinę, zburzył wszystkie zabytki i głośno mówił że mieszkańcy to "zwykła hołota" . Najgorszy burmistrz ostatniego 25 lecia.
 11. ty sam jestes obcy palancie jeden
 12. Ważne żeby burmistrz dbał o pracę dla naszych mieszkańców w pierwszej kolejności bo obcych już mamy dosyć pozatrudnianych.
 13. Kolego, w Ińsku nie było nigdy prawdziwego GOSPODARZA, no może po za Zimnickim którego i tak dopadła padaczka władzy! IŃSKO POTRZEBUJE SPOŁECZNIKA, osoby nie dążącej uporczywie do władzy. Burmistrz ma myśleć o ludziach! Liwakowi nie można zarzucić brak pomysłów w kierunku społecznym,bo coś się jednak dzieje! Nie oceniajmy kogoś tylko po tym że kogoś nie lubimy. Każdy burmistrz wniósł coś do Ińska, ale widocznie nie wystarczająco w miarę naszych potrzeb! Dziś ,żeby Inwestor zainwestował kasę w Ińsko to trzeba mu coś dać albo zapewnić.
 14. Ostatni tydzień
 15. Wreszcie ktoś prawdę napisał! Mądrego to i warto posłuchać!
 16. Nigdy szkoła w Ińsku nie zatrudniała takiej ilości pracowników i po co siejesz zamęt Lecz się psycholu
 17. Jackiem manipulują wszyscy którzy chcą. To pajac bez wiedzy i własnego zdania. Wie o tym cała gmina tylko nie ty pamparsie zesrany.
 18. zwolnij wszystkich niech u nas pracują ukraińcy to ci będzie najlepiej pasowało
 19. Prosta sprawa szukasz oszczędności to niech zwalnia wszystkich nauczycieli z poza naszej gminy czyli 3 nauczycieli wychowania fizycznego1 z Szczecina 2 z Stargardu oraz pani 1 z Dobrzan pani 1 z Węgorzyna pani 1 z Lobza oraz pozostają jeszcze dwie obce od muzyki i angielskiego i ludzie z naszej gminy będą mieli pracę bo tu płacą podatki to ci męda pasuje ekonomisto posrany
 20. Ty tu nie oczerniaj Liwaka żal ci dupe ściska że nie masz na nic wpływu a Jacek nie daje Ci się manipulować
 21. Nie da ci ojciec, nie da ci matka tego co ci da sąsiadka.
 22. A propos zatrudniania, zgadnijcie kogo Liwak ostatnio zatrudnił w szkole? Swoją sasiadke. Wy głupcy zajmujecie się Szafranem i Mazurkiem a Liwak po cichu robi co chce.
 23. I to jest problem......niedługo nauczycieli będzie więcej niż uczniów. A Pani dyrektor ciągle kogoś zatrudnia jak nie z rodziny to po kądzieli.............Ludzie pół budżetu idzie na szkołę drugie pół na gminę to jak znaleźć kasę na inwestycje? Nie ma takiej opcji.
 24. A ty przestań chwalić obecną władzę. Wszyscy w Ińsku wiedzą że gospodarza brak. Wszystko co się dzieje to nie ich inicjatywa tylko cwanych inewstorów którzy żeruja na głupocie władzy. Już niedługo nawet żwirownia w Ińsku będzie. Taki oto dobrobyt! A ty nic tylko o odbycie myślisz. Łachudra i cwel.
 25. w szkole jedna wielka patologia 80 pracownikow i 250 uczniow i piec milionow budzetu. nic tylko nauczycielem byc.
 1. Pokaż więcej aktywności