Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Japie$dole wszyscy w Ińsku czepiaja się Gminy ICK szkoły Sklepikarzy itp. Ludzie przecież to jest dla was. Wszyscy kometujacy źle na nich przecież oni są dla was wszyscy siedzicie w insku i żyjecie z 500+ i z opieki nic więcej. Jakbym wam brakowało w Ińsku tych wszystkich rzeczy to byście stekali że nic nie ma. Był cpn stekaliscie nie ma cpn stekacie ktos proboje coś w miasteczku zrobić stekacie nie robią stekacie. Może to z wami jest problem. Przedsiębiorcy i wszystko upada bo wszyscy uciekają z wiochy dzięki wam przywalonym mieszkaciem. Brak Clubu - urzadzalisci sobie bujki. Brak kawiarni - za drogo o restauracji nie wspomnę ale po co przecież można wyjść i pogadać na ulicy że nic w tym insku nie ma. No nie ma bo nic nie robicie tylko biadolicie. A to my mieszkańcy tworzymy ińsko więc zamiast zajmować się pierdolami wpadajcie na super pomysły i zjednoccie to ińsko bo narazie to nikomu nic nie wychodzi. Same stare wyzeraczki tu zostaną. Pozdrawiam serdecznie
 3. Ińsko do d*** psy d***** szczekaja i wieje h**** od kad tu zamieszkałem czas s*********. Ludzie to już wogole przegięcie co drugi to imbecyl na ulicy wszyscy udają szczęśliwych a są k**** biedni jak nie jeden bezdomny ale co trzeba się pokazac trzeba skrytykowac. No bo jakby inaczej. Ludzie zachowują się tak w tym insku jakby spier$olili, z wiadra podczas skrobanki. Barany i tumany
 4. A ty dalej walkujesz temat Kazika. Daj temu człowiekowi już spokój. Jest na emeryturze i na pewno nie wróci do pracy. Jeszcze Wam się to nie znudziło. Ludzie on od czerwca nie pracuje. Ile to jeszcze będzie trwało.
 5. Skoro Kazik tak dobrze uczył śpiewac to powiedzcie mi ile jest osób które wyniosły coś z jego śpiewania są to może 2 osoby ludzie bezmozgi jak by Kazik wiedział jak się poprawnie śpiewa to już on powinien być gwiazda a w szczególności jak jest dobrym nauczycielem jak go wychwalacie nie powinien mieć problemu z znalezieniem pracy i być trenerem do grania mu na flecie 😂😂😂😂
 6. Ińsko to POst komuszek bagno.Tutaj zawsze rządzi ciemnota i lokalne grupy interesów rodzinno-koteryjnych.Wjeżdżasz i już widzisz kominy i zbiorniki.Do tego wszechobecne żwirownie i brud.Szkoda gadać,trzeci świat.
 7. Ludzie wy k**** pojeby zapomnielisicie jak kino się prowadzało za Agnieszki i kazia ha żal Teraz to już wogole będziecie chodzić do kina chyba do d***.teraz to już całkowicie nic się dziać nie bedzien Każdy p******* i obczernia wyzywa i hejtuje a sam Nic nie daje i nie dawał od siebie. Tyle k**** debilek inteligentnych w naszym mieście mądrych w gebach a zadno się nie interesowało żeby iść i uczestniczyć pomoc wspomóc ick bez interesównie. Ińsko dno emeryci i hejtrzy zajebiani!!!
 8. Włącz hamulce po zwieracze puszczą śląska gnido.
 9. Wszystkie panie co tak lizaza dupe Kubie ,to panie podcierajace d*** niemcom.,bo w polsce nic a nic nie potrafią.Niemiecke d*** lizać i wara od Ińska.
 10. Co tak gościa żałujecie nie idzie gdzie chce i pracuje.Ma facet babę idzie do niej i po co ten cyrk.Dajcie ludzie spokój .Ludzie zmieniają pracę ,miejsce zamieszkania.Jego decyzja.Dupe nie musicie Kubie lizać ,bo to oblend baby co wypisujcie.Bedzie inny i też będziecie staje nastawiać .Taka wiocha czy Kaśka nie macie co robić ,zajmijcie się dziećmi i domem.
 11. Pałeczki to jego praca za którą brał sal i to nie mały.Droga wolna ,jaku mało to sobie zmienia Gmina za siedzibie na zadku nie płaci .,chyba że Jolci.Mial płacone i tak mało robił ,tylko zapowiadał jak mi wiadomo miał ludzi od czarnej roboty ,on mógł pracować w białych rękawiczkach .Nie narobil się za wiele ,chyba że tym ,że ludzi zwalnianie .To jego najgorsza ,czarna strefa hamstwa .Doi pa pa .
 12. To prawda! Ale Kazek i jego rodzina oraz jego kumpli typu szafran choćby po trupach a do celu. Takie "kulturalne" bydło.
 13. Ińsko to jest tak pojebana Gmina że szkoda gadać, jeden drugiemu nóz by wsadził. Jeśli ktoś jest inteligentny to zrozumie od kiedy zaczęła się jazda na Kubę. Pamiętajcie wy w sylwestra się bawiliście a on musiał być w Pracy, kto prowadził Dni Ińska, I L F, majówke, imprezy dla dzieci, różne turnieje, imprezy dla strażaków. Nie chcę mi sie dalej pisać. Najlepiej niech wszyscy młodzi wyjadą z naszego Ińska
 14. Dla niego warto pało, nie tak jak ty tylko do opieki po kasę
 15. To się podpisz palancie jak jesteś taki cwaniak
 16. Deca pocałujcie w gwizdak.I tak nikt jemu nie do równa w nauce śpiewania.A szkoda tylko dzieci. On ma was w ....
 17. Wszystkie baby które płaczą za Jakubem,uważajcie ,bo zejdziecie na zawał.Nie jeden jeszcze będzie pracował w kinie dyr.Ale głupszy już nie będzie taki jak on.To był wyjątek .
 18. Burek oglaszaj żałobę Ińska ,po stracie Kuby ,bo stare kwoki płaczą i szlochaja.
 19. Nie strasz,nie strasz,bo się zes..asz. O ile pamiętam nikogo nie skrzywdził i nie ma zamiaru prowadzić studium wokalnego.
 20. Dokładnie to samo robię na Ciebie. Całe to forum służy tylko wam hejterom!! Karma wraca! O ile wiesz o co chodzi 😂
 21. Najgorzej będzie jak znowu Dec wróci. Wtedy to już będzie wiadomo, że te wszystkie wpisy o Kubie to jego sprawka.
 22. Sram na was przygłupy,chory naród Ińska .Idź z tym swoim paniczem do cholery.Capy i stare baby modlić się powinniście na mszę dać .Idioci Ińska.chory naród .Olać waszego Kubusia.Guru.
 23. Nawiedzonych ci u nas dostatek,ale to nie znaczy mądrych.
 1. Pokaż więcej aktywności