Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

 1. Z ostatniej godziny
 2. Gość

  Stacja paliw

  Spadek poziomu wody w jeziorze sprawił, że nie ma już od wielu lat odpływu strugi Iny. Ścieki bez wody ze strugi wpływają do jeziora Wisola, a był tam fantastyczny ośrodek wypoczynkowy. Ińsko turystyczno-wypoczynkowe umiera.
 3. Dzisiaj
 4. Gość

  Stacja paliw

  Pyli,śmierdzi i brudzi. Już nikt nie sprawdza norm, które są kilkakrotnie przekroczone. Zauważcie, że nie ma już zainteresowania Ińskiem wypoczynkowym. Miasteczko umiera. Stan głównej drogi przez miasteczko jest katastrofalny.
 5. Wczoraj
 6. Gość

  Stacja paliw

  Piękny,ciepły wieczór a "wieża" w wypalarni huczy na całe Ińsko.
 7. Ostatni tydzień
 8. Gość

  Stacja paliw

  Dlatego buraki są do wymiany.
 9. Gość

  Stacja paliw

  Gnije cała gmina,to zasługa obecnych burków i ich ekipy.
 10. Gość

  Stacja paliw

  omega gnije wieży
 11. Gość

  Stacja paliw

  To dwa pazerne dziady co gmine traktują jak dojną krowę
 12. Gość

  Stacja paliw

  Niestety Liwak i Kupczyniak to nieudaczniki i chamy co z nikim nie potrafia sie porozumieć zarówno z władzami jak i z mieszkańcami.
 13. Gość

  Stacja paliw

  I wszelkie chody byłyby zbędne. Solidności i uczciwość tych władz już nie doczekamy się. Konieczna jest zmiana.
 14. Gość

  Stacja paliw

  Gdyby burmistrz zarządzał tak gminą, że mieszkańcom żyłoby się lepiej, a instytucje podległe gminie działałyby na bardzo wysokim poziomie, to władze zwierzchnie bez względu na przynależność partyjną dążyłyby do kontaktu z naszymi władzami, a media chętnie odwiedzałyby Ińsko, by w TV pokazać bardzo pozytywny reportaż z naszego miasteczka.
 15. Gość

  Stacja paliw

  Buraki nigdzie nie mają chodów. nawet Rzepa ich olewa.
 16. Gość

  Stacja paliw

  Jak zwykle w Ińsku nic sie nie da, nic nie można, nic nie mogę, to nie ja, itd. Jaki burak taka cała reszta
 17. Gość

  Stacja paliw

  Nie ma sprzedaży w kanistrach. Paliwo trzeba samemu do kanistra wlać.
 18. Gość

  Stacja paliw

  To może dzisiaj już tak bo wczoraj jeszcze kartka wisiała że nie ma sprzedaży w kanistry
 19. Gość

  Stacja paliw

  Temat dyskusji to stacja paliw w Ińsku. Okazuje się, że można kupić bez problemu paliwo do kanistra. Miłego wieczoru.
 20. Gość

  Stacja paliw

  Nie zapomniałem. Propozycja podwyżek diet radnym wynikła tylko dlatego, że obaj burmistrzowie domagali się sobie znacznych podwyżek.
 21. Gość

  Stacja paliw

  Zapomniałeś że pierwszy zagłosował za podwyżkami dla radnych i już liczył kasę. Zbychu ma już 70 lat, tutaj trzeba świeżej krwi bez powiązań z tą kliką. Najlepiej żeby był ktoś niezależny finansowo żaden gołodupiec.
 22. Gość

  Stacja paliw

  I taki to jest sens poszukiwania kandydata na burmistrza. Kandydatura Pana Zbigniewa zaczyna być oczywistą i niepodlegającą dyskusji. A który to radny publicznie wyliczał błędy naszej gminnej władzy? Pan Zbigniew merytorycznie był przygotowany do wytykania błędów, a ponadto miał i ma odwagę czynić to publicznie.
 23. Gość

  Stacja paliw

  Macie doskonałego kandydata na burmistrza, P.Zbigniewa. Tylko jest pytanie czy on wyrazi zgodę. Należy chodzić koło człowieka, może się zgodzi. Zna wszystkie szwindle Liwaka i Kupczyńskiego . Wiele z nich upublicznił i nagłośnił. Ponadto ma wizję rozwóju Gminy, doskonałe kontakty w Starostwie i Województwie. Liwak jest spalony u Pań Wiśniewskiej i Łuckiej. Starostwo go ignoruje i na niego donosi, tak się dosłużył..
 24. Gość

  Stacja paliw

  Gdzie wy cymbały macie apolityczność.W ptasich móżdżkach wam się pomieszało.Ińsko to klasyczna POst komuna.
 25. Gość

  Stacja paliw

  Zgadzam się! Ale głównie dlatego, że apolityczny burmistrz nie będzie dzielił tak bardzo lokalnej społeczności. Ma robić robotę - rozwijać i dbać o gminę. Najlepiej gdyby odpowiedni rozwój generował pieniądze lokalnie, żeby nie trzeba było dostawać z Warszawy. Wtedy sami byśmy mogli decydować w 100% jak wydawać swoją gotówkę. Ale oczywiście jak dają to trzeba brać! Czasem pokorne ciele dwie matki ssie
 26. Gość

  Stacja paliw

  W tej chwili nie jestem w stanie się tym zająć. Ale może za kilka lat? Kto wie? Tymczasem trzeba kogoś szukać i zachęcać zdolnych ludzi, żeby nie trzeba było wybierać pomiędzy kandydatem słabym a miernym.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...