Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. ZAGINĄŁ PIES

  Współczuję. Jakby mój zginął też bym szukał ale Pani zakreśliła bardzo duży krąg poszukiwań. Żeby tylko się znalazł. Tylko myślę dlaczego uciekł może mu było źle kto wie?
 3. ZAGINĄŁ PIES

  Niestety Wicher jeszcze się nie znalazł. Proszę zwracać uwagę, może gdzieś ktoś go zauważy.
 4. ZAGINĄŁ PIES

  Czy piesek się znalazł? Bo szkoda psiny.
 5. Ostatni tydzień
 6. ZAGINĄŁ PIES

  Ale z Pani wspaniała właścicielka.... wielki szacunek....oczywiście przyłączam się do szukania....zmobilizuję też sąsiadów...oby Wicher się znalazł cały i zdrowy👍
 7. ZAGINĄŁ PIES

  https://www.insko.pl/aktualnosci/pokaz/396_prosba_o_pomoc
 8. Problem z certyfikatem?

  Powiem za wieszczem....nie strasz nie strasz bo się zesrasz....a pytanie jest jedno skoro tak jest jak mówisz to po co tu wchodzisz i piszesz....jesteś zwykły troll nic więcej...
 9. Problem z certyfikatem?

  Nie ściemniaj. neko specjalnie utrzymuje zły certyfikat bo chce wiedziec kto z imienia i nazwiska pisze. Olo też ma dostęp do tych danych. Tak więc jak chcecie tu pisac to uważajcie dobrze co robicie.
 10. Problem z certyfikatem?

  "Rozmawiałem z hakerem" - co ci to forum zwiniło gadzie przebrzydły że bez przerwy masz jakieś pretensje? Nie znam portali czy forów które nie miałyby osób odpowiedzialnych za ich obsługę. Jak mi powiesz że gmina, tartak, szkoła czy inne podmioty nie mają swojego informatyka to znaczy że ty jesteś mocno potłuczony albo jeszcze po sylwestrze nie wytrzeźwiałeś. No tyle na temat hakowania. No i najważniejsze ip to nie to samo co imię i nazwisko. Nie wmawiaj tego piszącym tu forumowiczom. To tylko nr że gdyby policja czy inne organa chciały dojść i to przez wyszkolonych infrormatyków to może tak. Ale pisanie że jakiś kurde neko zna tu wszystkich to jakaś totalna schizofrenia. Poważnie ! To jest WAŻNE INFO DLA WSZYSTKICH.
 11. Problem z certyfikatem?

  rozmawiałem z hakerem bo ten temat jest w brew pozorom bardzo poważny , jego ocena jest krótka . Każdy kto się normalnie loguje na tej stronie może być przez jej właściciela rozpoznany i nie tylko . Komuś kto tutaj robi najwięcej zamieszania musi na tym bardzo zależeć .Więc UWAGA !!! Nikt dla neko nie jest anonimowy !!!!!!!
 12. Rewitalizacja obecnej władzy,to znaczy doprowadzić tę władzę do stanu pierwotnego.Nieżle.Proponujesz nam władze z 1945-46r.? Pogięło ciebie?
 13. Myślę, że nie będzie problemu z rewitalizacją obecnej władzy, bo ludzie strasznie narzekają na nich. Szanse mają małe na reelekcję. Ktoś nowy musi wygrać, Ci mieli szansę, ale nie wykorzystali jej.
 14. Koniecznie trzeba zrewilitalizować obecną władzę.
 15. Rewitalizacja w Ińsku? Proponuję jako pierwszy bioetanol a następnie tuż obok żwirownię.Nic innego nie ma.Nawet po ciuchci nie wszędzie pozostał nasyp.Tutaj nie ma co rewitalizować.Ta gmina musiała by powstać od nowa.A jak od nowa to może w kierunku od lat planowanych inwestycji proinwestycyjnych jak np:droga wojewódzka i chodnik do domkó komuchów.Idealnie przed wyborami i to bez wydatków.Proponuję także w ramach rewitalizacji zamknąć całkowicie Młynarską bo to prominencka droga Zimnickich i ich wyznawców.Dobrze by było przywrócić też częściowo odebrane komusze emerytury.Rada może zostać a sama,nie ma w niej nowych twarzy.Można jedynie poprzestawiać na stołkach i będzie jak za naczelniczki.
 16. Te zasługi to Zimnickiego....zniszczył całą historię Ińska...zburzył wszystko co jeszcze pozostało...bufon i kanciarz...
 17. mam pytanie a co tu u nas rewitalizować ,to co było już poginęło a pozostałe domy styropianem sami mieszkańcy okleili .
 18. Nie wiem skąd u ciebie wiedza że mi ręce drżą....nie mam z tym problemu ale ty widzę drżysz na mój każdy wpis....masz zaburzenia wzrokowe...
 19. Nie możesz wytrzymać chwili bez szczekania gudłaju gminny ? Weź poprawkę w swojej mózgownicy, opanuj trochę drżenie łap i pomyśl o innych, którzy nie chcą oglądać twoich nic nie wnoszących, wypocin.
 20. Olo nie ośmieszaj się.Radni kasują dietę raz w miesiącu bez względu na ilość komisji i sesji. Tak stanowi prawo i tak jest w całej Polsce.Jeśli jednak radny jnie przybedzie na sesję i nie usprawiedliwi swojej nieobecności,,dieta mu przepada.
 21. Na dzień 18 01.2018 zwołano komisje i sesję tylko po to by zatwierdzić uchwałę o Rewitalizacji naszej gminy....dokument jest tak szajsowato zrobiony i ogólnikowo że nic z tego dokumentu nie wynika....dla tej jednej uchwały radni skasują po 3 stówki a przewodniczący 1.5 kafla na te okoliczność....czy to się godzi panowie radni?
 22. Wcześniej
 23. Ińsko to nie Warszawa.W Warszawie robią co chcą,rozdają szmal swoim i "ojcu".Na naszych "nizinach"ani szmalu,ani na szczęście " ojca."
 24. No tak w W-wie zdrada i przetasowania.A w Ińsku stara grupa dalej żre za darmo.A wybory tuż,tuż.trzeźwiejcie Ińszczanie bo znowu was kupią.
 25. Ja się z tobą zgadzam tak to na dzisiaj jest.
 26. Już dajmy sobie spokój z tą żwirownią. Czas zastanowić się co dalej z naszym Ińskiem? Czas mija szybko a my się cofamy. A nasza władza jest po to aby pójść do pracy listę obecności podpisać, pocztę rozpisać, pare decyzji mniej istotnych podpisać i na koniec przelew zrobić. I o plotach pogadać. Ważne, że kasa im na konto wpływa. I tak dzień za dniem aby do wypłaty.
 27. Jasne mamy słuchać Ciebie z teorią że żwirownia nas wybawi......a jest z goła odwrotnie Ińsko zginie i cofnie się jeszcze bardziej chociaż i tak jest w tyle w stosunku do gmin ościennych....taka czarna d***....
 28. Po co dyskutujecie z nim, przestańcie pisać, bo to nie ma sensu. Ińsko ma się rozwijać a nie się cofać. Mieszkańcy tego oczekują, a nie tylko słychać narzekanie, że to jest dziura. Na dzień dzisiejszy nie mamy czym się pochwalić, oprócz zwiększeniem etatów prze Burmistrza dla mieszkańców Węgorzyna.
 1. Pokaż więcej aktywności