Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatniej godziny
 2. Gość

  Komornik

  To nie ja byłam Ewą.....to nie ja kłamię na żywo....
 3. Today
 4. Gość

  Komornik

  To nie wina Liwaka, To wina Racina on nie płacił Klimkowi
 5. Gość

  Komornik

  A ponoć pieniądze na "Klimka" były wygospodarowane. Czyli teraz gmina nie będzie miała deficytu 270.000,00 tysięcy zł tylko 2.000.000,00? DOBRA ROBOTA LIWAK, JESZCZE JEDNA KADENCJA I GMINA PÓJDZIE POD MŁOTEK JAK OSTROWICE. TAK TRZYMAJ!
 6. Gość

  Komornik

  No proszę jaki prawnik gminny już wie jaki werdykt będzie.. Jakiego Kalisza tego grubego z SLD ? Koleżka Klimka powiadasz ....komornik działa na podstawie wyroku. Niestety ten nie był na korzyść gminy zresztą to drugi wyrok. Komornik ma prawo wejść na każdego dłużnika nawet na 13 emeryturę. Skąd ty te mądrości bierzesz? Z kopalni?
 7. Gość

  Komornik

  Komornik nie miał prawa blokować kont Gminy, na których są środki na pomoc społeczną. Poszedł na rympał i będzie piszczał jak chomik. Ale ciekawostka - jest on synkiem burmistrza........Kalisza i koleżką Klimka !!!
 8. Gość

  Komornik

  Sprawa jest w Sądzie Najwyższym, cwaniaczku i Sąd Okręgowy musiał wstrzymać egzekucję ! Liwak słusznie się odwołał od niesprawiedliwego wyroku i wszystkie znaki na ziemi wskazują, że obejdzie się bez Strasbourga !
 9. Gość

  Komornik

  Się okaże cwaniaczku. Jak przyjdzie Klimkowi oddać co jego. Przedłużanie nic nie da. Tylko większe zobowiązania i jeszcze większe koszty dla gminy. Logika..
 10. Gość

  Komornik

  Nie kraczcie z uciechy, ptaszyska żywiące się ścierwem. Sąd Okręgowy, na wniosek Gminy wstrzymał egzekucję ! Bank nie wydał środków komornikowi. Komornik otrzymał sądowy dokument nakazujący mu odblokowanie kont Gminy. Jeszcze dziś wyjdą wszystkie zaległe i pilne przelewy ! Kra, kra, kra kruki przebrzydłe !!
 11. Gość

  Komornik

  To półgłówki ludzie dali się nabrać na frazesy.Tyle tylko, że to intelektualnie bardzo uboga gmina od zawsze.Tutaj od zawsze są dwa zwalczające się klany O jakimkolwiek rozwoju nikt tutaj nie ma pojęcia.Najważmiejsze są tutaj stołki na 5 lat .
 12. Gość

  Komornik

  Pisał pisał bo sam czytałem. Dlatego na nie głos dałem. Bo wiedziałem że Liwak głupoty pisał. Ale wy głupocie daliście wiary.
 13. Gość

  Komornik

  Na to wygląda że na wmiksował liwak i spółka.
 14. Gość

  Apel o współpracę.

  A pies drapał twój plac zabaw ! Pilnuj swoich i sąsiada bachorów żeby go nie dewastowały, a będzie służył długo i jeszcze dłużej ! Co roku ten sam temat: place zabaw do naprawy, place zabaw do naprawy ! Burmistrz powinien nająć spychacz i wsio zepchnąć !!
 15. Gość

  Komornik

  Uuuuu jeśli to takie kwoty to gmina może zapomnieć o kredycie. Karwa serio Ostrowice nas czekają. Chyba że Rzepa z unii pomoże albo Geblewicz....a może mają nas w du#pie tyle w temacie.
 16. Gość

  Komornik

  Bo dobro gminy przedłożyli ponad swoje dobra i koryto. Zaniedbania są ewidentne ze strony obecnie rządzących. Przecież Endriu łopatologicznie to wytłumaczył Liwakowi na FF w trakcie kampanii wyborczej. Tylko że on wiedział już jaki będzie skutek a ci frajerzy tylko pięknie wyglądają. Pederaści i wielożeńcy.
 17. Gość

  Komornik

  Przez Waszą głupotę i pychę Gmina przegrała sprawę , która była do wygrania. Dlaczego zmieniliście prawników w trakcie trwania sprawy? Dlaczego nie powołaliście Racinowskiego na świadka? Bo przed wyborami taka była wasza pokrętna taktyka. Chcieliście mieć temat do obciążania Racina i przekombinowaliście !
 18. Gość

  Apel o współpracę.

  Wychodzi na jedno i to samo. Plac zabaw ma u mnie większy priorytet niż most pod kogoś. Tym bardziej, że mamy nowe piękne molo. Zatem malkontentom, którzy chcieliby się na czyjejś dobroci dorobić mówię nie.
 19. Gość

  Komornik

  No tak oczywiście. A radni i przewodniczący to nie wiedzieli gdzie pieniądze przesuwają. Spychologia to nie ja ....to nie moja ręka. Brak zapłaty dla Klimka przez obecną władzę naraziło gminę na straty większe bo odsetki przewyższają rzeczywistą zaległość. A była to kwota na 2014 rok 680 tys. + 80 + 30 koszty sądowe. Po odwołaniu gminy są to już krocie dużo ponad milion oj dużo dużo. Nie szukaj winnych bo to ty do tego doprowadziłeś.
 20. Gość

  Komornik

  Odwlekanie czynności uregulowania przez Burmistrza należności dla Pana Klimka przez następna kadencje pogrążyło gminne w większych długach.Obowiązkiem nowego burmistrza było uregulować należności a nie odbijać pałeczkę i udawać że jest dobrze.Przejął bigos po poprzedniku i nie umiał go zjeść to teraz będzie jadł bo do tego się przyczynił z Paniami z księgowości a nikt tu o nich nie wspomina.Spojrzeć wystarczy w poprzednie w protokoły kontroli to winnymi stanu rzeczy są Skarbnik i Burmistrz.
 21. Gość

  Komornik

  Już Gmina padła a ty Olo skaczesz z radości, ale zdziwisz się bardzo jeszcze przed świętami ! Pisz prawdę a nie bazuj na niewiedzy społeczeństwa. Liwak nie mógł zadłużyć budżetu Gminy, bo w schedzie po Racinie, otrzymał takie finanse, że Gmina nie miała zdolności kredytowej !! Po co kłamać, skoro to jest wiedza ogólnie dostępna !!
 22. Wczoraj
 23. Gość

  Apel o współpracę.

  Bardzo się cieszę, że prace trwają. Malkontentom zaś poradzę, aby czytali uważniej. Sugerowałem nie wydawanie kasy Gminy, a pomic w uzyskaniu środków z zewnątrz np. z Sieji i nie chodzi mi o ryby, a stowarzyszenie 😉
 24. Gość

  Komornik

  A kto zatwierdza budżet? Burmistrz przygotowuje a radni mogą wszystko zakwestionować. Ale tak się nie stało. Radni budżet klepnęli, komisja rewizyjna też. Oszukali RIO i teraz nic tylko czekać nie na kasę z poligonu których nigdy nie ujrzymy tylko na drugie Ostrowice. Rządzisz drugą kadencję. Liwak i cały jego komitet cały czas głosili że budżet ma się dobrze a nawet lepiej. Już po postanowieniu sądu o nakazie zapłaty przygarnęli na dobytek wieżę i molo. A to bardzo drogie utrzymanie. Pyszczyli na Racinowskiego a sami sto razy gorsi od niego. Bo on tak gminy przez dwie kadencje nie zadłużył. I jeszcze jedno skoro zabrakło na wypłaty z OPSU to czy pieniądze nie będą też wypłaty dla gminnych pracowników też wstrzymane dla burmistrza zastępcy przewodniczacego nauczycieli? Bo chyba taki scenariusz byłby sprawiedliwy. A Michał stawia hacjendę z czego z tych 200 zł co miał na koncie kiedy wszedł do gminy?
 25. Gość

  Komornik

  Były nie były ale pisze prawdę.Siedzicie tam od lat,pierdzicie w stołki a kasa wam za tępotę umysłową płynie na konta.....Na domiar beznadziejny stan gminy utrzymujecie w tajemnicy przed mieszkańcami.Nie pomogła nawet wasza klika,prawda wyszła na jaw.Czas na likwidację gminy i przyłączenie do innego powiatu. A swoją drogą wyborcy tutaj strasznie są zmanipulowani przez obecną koterię.
 26. Gość

  Komornik

  Były Olo, przemówił !!!
 27. Gość

  Komornik

  Gmina pada na pysk,jest potężnie zadłużona i leci na tzw.kredycie konsolidacyjnym. Radni w większości ci sami.Zapomnieli tylko (chyba ze starości - emeryci),że to oni stanowili uchwały ,które realizował ówczesny burmistrz. Jak bum cyk,cyk winna rada i inspektor nadzoru (oczywiście ówczesny).To że wszystko odbywa się po cichu,świadczy tylko o lokalnej demokracji spod ogona kota.....A może spod gumiaków?
 28. Gość

  Komornik

  Co ty tu szukasz wspólników dla Racina ? Burmistrz odpowiada za finanse Gminy a nie radny. Kogo teraz będzie ciągał prokurator, jak tylko Jacek się nie zawaha i rzeczywiście zgłosi zawiadomienie ? Terebeckiego wezwie przed swoje oblicze ? Mazurka ? Puknij się kopytkiem w czółko !
 1. Pokaż więcej aktywności