Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Gość

  Kmioty z PSL

  Już 31 lat minęło od pierwszych demokratycznych wyborów.Jak ten okres wpłynął na rozwinięcie się gminy oceńcie sami.
 3. Gość

  Kmioty z PSL

  Co nie wiecie to się dowiecie.hejka
 4. Gość

  Kmioty z PSL

  W jaki sposób szaleje?
 5. Ostatni tydzień
 6. Gość

  Kmioty z PSL

  Kmioty może wy coś wymyślicie bo latem można oszaleć od tych oszołomów. Taki pomysł pojawił się w Niemczech, a ma na celu walkę z hałasem, którą ostatnio zajmuje się tamtejsza Rada Federalna.
 7. Gość

  Kmioty z PSL

  UWAGA Burek Ińska SZALEJE.
 8. Gość

  Kmioty z PSL

  A co ma władza centralna do samorządowej debilu?
 9. Gość

  Kmioty z PSL

  Pomyłka w każdym calu
 10. Gość

  Kmioty z PSL

  A twój minister szumowina jest rewelacyjny?
 11. Gość

  Kmioty z PSL

  Tacy śliczni byli pslowscy , słoma i kamasze. Tak wybraliście!
 12. Gość

  Kmioty z PSL

  Tam to powinno to kino zaorać,bo nic się nie robi tylko szmal biorą .Burek powinnie z wickiem wstydzić się za taką kulturę .Padalce nic nie robicie.
 13. Gość

  Kmioty z PSL

  A jak pracują ludzie w kinie czy ktoś wie.tam nic się nie dzieje czy to dalej pensje się bierze za nic .W innych ośrodka kultury ludzie pracują choćby zdalnie .A w Ińsku nic a nic się nie dzieje .Czyżby posiedzenie nadal komunistycznej partii nadal się odbywało i kawki się piloJak to jest Burmistrzu i Wicku .To Wy dobraliscie taka swoją załogę i co tak nic a nic nie możecie robić.Opadaja ręce za waszą gorliwość.
 14. Gość

  Kmioty z PSL

  A ja mam...bo swoją osobą sygnuje burka i wicka. Jakby miał jaja to zadawałby konkretne rzeczowe pytania. A tak to nawet jak wie że jest źle to przymyka oko na bezprawie i nepotyzm. A pierwsza sprawa to są dzierżawy na 20 lat. Kto na tyle lat daje dzierżawy skoro sami kiedyś zarzucali wieży że PUWiS oddała na wiele lat. Jak widać oni robią jeszcze gorsze rzeczy. Tfuuuu słomiaki!
 15. Gość

  Kmioty z PSL

  Ja do przewodniczącego nieam nic.To fajny gość.Nie wiele może ,gdyż ci jemu niepozwalają.
 16. Gość

  Kmioty z PSL

  Panie burek ja bym chciała żeby moje odpady zielone Remondis zabierał z pod domu. Nie musiałabym targać tego osobiście lub w aucie do punktu zubików.
 17. Gość

  Kmioty z PSL

  Taką prawdę podarował nam PSL i spółka. No kochani głupszego burmistrza, wicka i przewodniczącego którzy nic nie wiedzą tylko bazują na niedouczonym urzędniku to siara. Po prostu siara
 18. Gość

  Kmioty z PSL

  Ale jak to! Przecież w regulaminie wyraźnie pisze że odpady zielone czy inaczej bio mamy obowiązek osobiście zawozić do punktu na zakład ZUBiK nikt z pod domu ich nie zabiera. Dopiero z punktu są odbierane przez Remondis. Burmistrzu coraz bardziej odpowiadasz byle co, byle jak i nie na temat. Pomyśleć że uczyłeś j.polskiego ....jak oceniałeś nasze dzieci pomijam. Teraz wiem że głupota to twoja twarz.
 19. Gość

  Kmioty z PSL

  Pytanie konkretne,odpowiedź pokrętna i nie na temat.
 20. Ten pajac to wszystkich zniszczył fachowców.Ten typ to nie nadawał się kultury,był bufonem jakich kultura nigdy nie miała.
 21. Ty pajacu jak Kuba był dyrektorem to Kino tętniło życiem, a teraz to pogrzeby można robić. Kawka 1, kawka 2 i do domu
 22. Gość

  Kmioty z PSL

  A co ciebie zasra+na plotkaro, obchodzą moje zasady religijne ? Co ? Pytam ? Jestem członkiem kościoła latającego potwora spaghetti ! Pracuję kiedy chcę ! Niedziela jest dla mnie i wielu, wielu innych takim samym dniem jak np. środa ! Każdy dzień jest taki sam. nie różni się jeden od drugiego niczym ! Zaczyna się świtem a kończy się zmierzchem ! Szubrawcem i to do potęgi entej, jesteś ty spacerowiczko. Jak będziesz zaglądała sąsiadom przez płoty, to w końcu dostaniesz ścierą po.....
 23. Gość

  Kmioty z PSL

  Ja nie widzę różnicy pomiędzy dzisiejszą szajką a tą z poprzedniej epoki. W PRL żyło się biednie. Zwyczajni obywatele zmagali z niedoborem dosłownie wszystkiego. Tymczasem na najwyższych szczeblach władzy w najlepsze trwała gorączka złota. Partyjni oficjele wierzyli, że dzięki ukradzionym „wrogom ustroju” skarbom uda im się utrzymać komunizm, a oni sami będą pławić się w bogactwie.
 24. Zjeby motorowe zrobiły sobie tor wyścigowy na DW 151 i trasie między Ińskiem a Chociwelem, a policji jak nie było tak nie ma. Zaczniecie leniwe c**** coś pożytecznego robić w tym Ińsku? I nie k**** o 6 rano do Milewskiego jak was ziobro nauczył, tylko między 12 - 18 kiedy faktycznie co chwilę jakiś kretyn kręci bączki na środku ulicy.
 25. Kultura w Ińsku jest pod wielką krecha ,poprostu nie ma .A tego głąba Kubę nie ma co wspominać to bufon ,belzebub jakich mało.Jego tylko chwała baby co na niego leciały Teraz nich pokarze młoda nowa kadra co potrafi.Bo nie potrafili uszanować super ludzi z doświadczeniem ,ludzi z kwalifikacjami ,teraz niech Jacek i Michał pokarza jaka ich zdani powinna być kultura .Bo teraz jest tam kawiarnia z płotami.Cwaniaki dwaj niech się wezmą za pracę bo was to dotyczy.
 26. Tu już ani Kuba,ani św.boże nie pomoże. Burmistrz z wickiem zamknęli się w urzędzie i chwalą sobie taki stan. Tylko Ińszczanie dobrze wiedzą,że nikt na "koronę" ani w naszej gminie,ani też w gminach ościennych nie umarł,a pandemia jest pretekstem do tego,by unikać pracy i jakichkolwiek działań na rzecz gminy.
 27. Gość

  Kmioty z PSL

  Niedziela spaceruję dookoła komuchy i PO-cy koszą trawę,szlifują swoje domki praca wre.Żadnych zasad religijnych,żadnego szacunku dla sąsiadów.Jak pomyślę że tacy szubrawcy mieli by rządzić Polską to ciarki mnie przechodzą.Bydło moralne.
 1. Pokaż więcej aktywności