Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Wczoraj
 2. Czytasz mnie czasem ze zrozumieniem....przecież bez przerwy piszę o tej komunistce i baronie kopciu którzy ciągle pouczają Liwaka.....Liwak nic nie znaczy to wychówek Teresy i rządzi pod jej kopyto...chłopczyk na posyłki...sprawa żwirowni też nie była przypadkowa....niby był przeciw a decyzję wydał kto inny...tak na niby...żwirownia jest bliżej niż dalej..
 3. Ty olo stary pisiorze martw sie komuchami którzy odrastają z popiołw i w najnowszym sondarzu dostana sie do sejmu. W Ińsku też rosna w siłę, wierza pcha sie na pierwszą linię, kopeć i inne barachło jest niezwykle aktywne.
 4. Już masz czas na skrobanie....skończył się spęd pijaków i zaczynasz nadrabiać....tłumok....
 5. Skąd wiesz kto mnie lubi....a kto nie...skąd ty czerpiesz wiedzę?
 6. Jk na nie pracującego w urzędzie to Olo ma dużą wiedzą skoro czerpie jak z księżyca..
 7. Nie byłeś, ciebie nikt nie zaprasza bo cie nie lubią
 8. Co mnie fejs obchodzi. Byłem widziałem przeżyłem.
 9. Żwirownia tym razem nie sponsorowała ILF i to jest olbrzymi sukces bo co niektórzy nie wyobrażają sobie życia bez żwiru w Ińsku
 10. A zdjecia na fejsie juz widziałeś? Policzyłes wszystkich komuszków?
 11. Nooo i Kaziu jak Lenin wiecznie żywy😅
 12. Haaaa "znamienitych" hahaha raczej pijaczków drobnej maści.
 13. Jak bez echa ? Piękna uroczystość na promenadzie i słowa uznania dla P.Kazimierza Deca wypowiedziane przez mistrza P.Hoffmana ! Wielu znamienitych gości festiwalu i dużo, dużo dobrych filmów. Nie stękaj ty gminny zrzędo, tylko pochwal organizatorów i sponsorów za ich wysiłek !
 14. Takim oto dposobem ILF przeszło bez echa.....kolejny rok do przodu....
 15. Ostatni tydzień
 16. Tak widziałem to miłosierdzie przez ostatnie 8 lat....bardzo szanowałeś partię o innych poglądach politycznych....no koń to rży całym pyskiem....fajnie jest być traktowanym tak jak traktowaleś innych...kto pod kim....nooo
 17. Olo.Polskę nosi się w sercu.Powinniśmy szanować wszystkich sąsiadów i współmieszkanców,nawet jeśli mają inne poglądy polityczne.Poglądy ludzie też zmieniają. Niewielu jest zagorzałymi zwolennikami aktualnych formacji politycznych w Polsce.Twoja nadgorliwość jest wręcz kabaretowa.
 18. A tak gnidy i wszy są teraz modne....kto ja jestem ? Polak mały😊i dobrze mi z tym brawo PIS brawo ja...
 19. Olo nie pracuje w urzedzie, co przeczyta w necie to wie, taka prawda
 20. Nie interesuje mnie kim jesteś , bo i tak dla mnie jesteś gnidą , jeśli pracujesz w urzędzie . Działasz na dwa fronty...a noż widelec ci się uda kolejna kadencja.... Od ILF się odwal - od śmierci Paszkowskiego to jeden z najlepszych festiwali . Nie jestem u "władzy". Byłem . Widziałem . Mam prawo do takiego komentarza.
 21. Tak myślisz? Dla mnie to nawet lepiej bo w końcu nie będziesz mi szperał po kompie....goń króliczka goń....stare stęchłe kodziarskie gęby....przecież wiesz że na sali nie było mieszkańców prócz władzy....no i pederastów i wszelkiej maści celebrytów którym tęcza i donoszenie do Europy to STAŁY REPERTUAR...
 22. Obejrzałeś palancie zdjęcia na fejsie bo byś nie wiedział co się dzieje, siedzisz w domu i gnusniejesz, we łbie ci sie przewraca.
 23. Same zboki i pederaści.....jeszcze bezwstydni na mszę dają....przecież modlić się nie umiesz komuchu....PIS na was zlewa chyba to zauważyłeś....za twój krzywy ryj Rzepa na posterunku....oleśniaki....
 24. Ty gminna pierdoło, wszędzie widzisz spiski, kody, smrody itp. Typowy pisowiec a nawet wzorzec tego podgatunku ludków. Nie próbuj podzielić społeczności Ińska na jakieś tobie tylko wiadome stada. Tu zawsze było i będzie lewicowe, czyli zdrowe, jądro społeczeństwa a prawicowe oszołomy, rozproszą się po kątach, szczekając co nie co !
 25. Doba, Wajda Hoffman, Kowalewski same kodziarze i degeneraci. Impreza jest zgorzkniała i tendencyjna. Każdego roku tylko się odznaczają a Kaziu do stópek pada i całuje. Takie wszy co to Polskę zepsuli i dalej psują tylko teraz za granicą. Tfuuuu platfusy i kodziarze....tfuuuuu zdrajcy i mąciciele....jak myślicie że w takiej zapyziałej wiosce pozyskacie zwolenników to marzenie ściętej głowy.....zdjęcia Cieleckiej wzbudzają mój wstręt....jednym słowem to nie ILF to pożoga.....
 26. Wcześniej
 27. I słusznie.Przecież ta impreza jest dumą Ińszczan i zazdroszczą nam jej wszystkie ościenne gminy.Od wielu lat mimo zakusów żadna opcja polityczna jej sobie nie podporządkowała.Wystarczy przypatrzyć się ambitnemu repertuarowi.Nie ma tam żadnej propagandy partyjnej. A że spotykaja sie wspólnie osoby z różnych stron Europy,to świadczy tylko o tym,że te spotkania i to świeto filmu w Ińsku są potrzebne.
 1. Pokaż więcej aktywności