Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

 1. Wczoraj
 2. Lepiej dać Inie Ińsko radni będą zadowoleni , na zdjęciach Pani Burmistrz nie widać nikogo z Ińska sami poza swoi i to jest ok ale festiwal to już be bo to dojenie gminnej kasy
 3. Następne do kolekcji powstaje by doić kasę gminną
 4. Klub komuchów z wieżą i dredowcem + ilf też jest.To siedlisko POst komusze wielu pokoleń.Żerują na pieniądzach nienależnych,otrzymywanych w ramach wszelkich fikcyjnych klubach,instytucjach i stowarzyszeniach.
 5. Ostatni tydzień
 6. Dzieci powinni robić wianki na Noc Świętojańską.
 7. Co do zasady burmistrz wykonuje to co przegłosują radni. Radni mogą wychodzić z pomysłami, podejmować uchwały. Mogą zmienić/uchwalic plan zagospodarowania itd.
 8. Była robiona sonda.Na 15 radnych 13 było przeciw.
 9. Radnych o zdanie nikt nie pytał.Nie przyklepywali decyzji burmistrza.
 10. … “przedsiębiorca wnosi oplatę na rachunek bankowy: – gminy, na terenie której jest prowadzona działalność, oraz – Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).” Ale może to jest ten powód, bo potem nfosigw finansuje różne projekty w województwie. I wtedy cieszy się marszałek i wojewoda. A co z naszymi radnymi? Jakiś interes mieli w tym, żeby to przyklepać czy po prostu są tępi?
 11. Renia pomyliłaś się deczko, Ty nie masz czym jechać, tylko z czym, bo do jacka się z pustymi rękami nie jedzie.
 12. marszałek popiera żwirownię bo ma z tego kasę, opłatę eksploatacyjną od tony wydobytego żwiru.
 13. Tak się zastanawiam jak to jest, że właściwie nie widać nigdzie zwolenników żwirowni. Nikt nie broni żwirowni, nie przedstawia żadnych argumentów za żwirownią. Liwak i poprzedni burkowie byli przeciw, razem z radnymi (chyba w większości), ale od wielu lat parli wszyscy do tego, żeby ta żwirownia powstała. Uchwalali plan, planowali obwodnice itd. Ostatecznie Marszałek Geblewicz, wydał zgodę za żwirownię, co ułatwił mu Liwak, który spóźnił się z wysłaniem listu... A jak już było wiadomo, że żwirownia powstanie to Geblewicz popierał Liwaka w wyborach. Sam Geblewicz uśmiecha się, mówi o ścieżkach
 14. Jacek nie umówi się ze mną,bo jestem stara i brzydka,a do Gudowa nie pojadę,bo nie mam czym.
 15. Liczyłam i zapisywałam.Mam już cały notes zapisany.Co mam z nim zrobić?
 16. Gość

  Służba zdrowia

  Bardzo dziękuję za informację
 17. Bezpłatne badanie krwi. Stanowisko Rzecznika Praw Pacjenta Skierowanie na badanie morfologii krwi wystawia lekarz podstawowej opieki zdrowotnej. I robi to tyle razy w roku, ile razy zachodzi taka potrzeba w przypadku danego pacjenta.
 18. Przy okazji licz i zapisuj ile wanienek jedzie w kierunku gminy i od gminy.To jest dowód nieudolności obecnej burmistrzyni,która nie umie wymusić na RDP w Stargardzie i Policji przestrzegania zasad ruchu drogowego.
 19. A co w gminie, szkole czy Ick jest mobbing szefa w stosunku do pracowników lub pracownika w stosunku do innych pracowników czy mieszkańców. To jest mobbing. Pierwsze słyszę. Z tego co wiem ludzie tam ze sobą współpracują. Pisanie o kimś rzeczy, które mają odzwierciedlenie w stanie faktycznym, to nie pomawianie czy mobbing. W takich przypadkach sąd przyjrzy się ich przypadkom. Dajcie im spokojnie pracować i działać a wy zajmijcie się swoimi sprawami.
 20. TRAGEDIA JUŻ MĄDRZEJSZYCH IŃSKO NIE MA RADNYCH ,A TEN STARY JĄKAŁA CO PROWADZI RADE TO TOTALNE DNO
 21. Podzielili tak jak uważali za słuszne, to ich kompetencje- nie twoje. Ty możesz tylko ponarzekać i 😆 niech tak lepiej zostanie. Z korzyścią dla wszystkich.
 22. Mieszkańcom nikt nigdy nie dogodzi. Mieszkańcom? Co ja plotę? Kilka osób i wiecznie ten sam żal. Głównie o to, że ktoś ma, jest operatywny, umie w życiu wykorzystać szansę i ma na to pieniądze. Pani Teresa jest działaczem i działała będzie. I chwała jej za to bo robi bardzo dobre dla miasteczka rzeczy. Kto korzysta ten wie. Kto nie korzysta, niestety, widocznie nie tam jego miejsce. Nie przy lampce wina. Pod Pomidorem też już nikt nie stanie. Opcje się kurczą ale forum Caffe Ińsko to wciąż dobre miejsce żeby poużalać się nad sobą, obgadać i zniesławić. Demokracją nazywacie możliwość wparo
 23. Trzeba było startować na Burmistrza lub do rady ale poco skoro lepiej krytykować Banana czy Ewke. Co Ty mały człowieczku możesz wiedzieć o tych ludziach skoro Ty pewnie tylko po zapomogę co miesiąc zasuwasz do Gminy .Wolę ich niż radnych od nowej Pani Burmistrz, co reprezentuje taki Konopka który całe życie z mamuśką mieszka.
 24. To se koorwa podzielili komisje. Jeden matoł większy od drugiego banan to nawet w dwóch jest!!! Kliś od spraw gospodarczych no ludzie litości. Ewka jak ty chcesz rządzić? Ta gmina będzie działać tylko na trwanie.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...