Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. A HA!To wyjaśnia wiele wpisów na Cafe...Prokurator powinien zająć się tym portalem. I atakiem na wiele osób..Procyk powinien wylecieć już za Racinowskiego jak nie spełniał swoich obowiązków ..Nie wiem czy sam się zwolnił czy musiał się zwolnić ale może to jest dobry temat do wyjaśnienia na forum i numerów tego Pana!
 3. Tu sie olo wysypałeś, Marek miał klasę i odszedł a ty co? Nie masz klasy??????????????
 4. Widzę że idziecie po rozum do głowy...nie tylko Irenka szczeka...a Marek fakt miał klasę i rzucił to hamstwo bo jak zaczną sprawdzać gminę to wiele głów poleci....
 5. Marek to była jedyna kompetentna osoba w tej gminie, która nie brneła dalej w tym marazmie tylko sam odszedł z gminy.
 6. Z tej gminy to pierwszą Irenke pogonić,bo plociuch co tylko usłyszy lub zobaczy w Urzędzie,od razu wynosi dalej.Nie potrafi gęby na kłódkę trzymać,tylko szczeka ryjem.
 7. 😂zrobił sobie"gamoń" i "nudy" sam dwa wpisy i udaje że ich jest dwóch😂kamasutrę próbuj w sypialni.
 8. Przeniosło się dwóch durni na następny wątek i udają uczonych dyskutantów ! Na układy nie ma rady, jak mawiają klasycy ! Spoko o wynik przyszłorocznych wyborów. Mandaty dostaną ci co maja dostać. Na nic wasze "mądre" uwagi i dywagacje. Szkoda jęzory strzępić ??! Lepiej użyjcie ich do roboty przy dolnych partiach swoich oblubienic !
 9. Zanim dojdzie do przyszłorocznych wyborów.Wszyscy byli i aktualni burmistrzowie,chcący startować w następnych wyborach OBOWIĄZKOWO powinni się na papierze i w internecie rozliczyć ze swoich kosmicznych obiecanek.Mało tego.Zasadą powinno być wykazanie stanu finansowego gminy na dzień przejęcia władzy jak i ustąpienia.To jedyny sposób aby następcy nie zwalali winy na poprzedników.Zasadą powinno być rugowanie z kandydowania na radnego jeżeli taka osoba byla nią więcej niż 3 kadencje.To bowiem rodzi gminne układay nazywane "klubami" ( chyba palaczy i cwaniaków).Gmina Ińsko jej lokalni przywódcy nigdy nie wywiązali się ze swoich przedwyborczych kłamstw.Efektem jest ponad 2 mln. zdłużenia.Inną sprawą są nieudolne metody pozbywania się "mienia gminnego".Nie mylić z własnością Skarbu Państwa.Ten także póścił swoje mienie ludziom z byłego układu.Po raz kolejny widzę tutaj szczekaczy,którzy siedząc w tym gnnoju mieszają bzdurnymi, jednozdaniowymi wpisami.To piszą ludzie będący obecnie przy korycie i ich patroni.Czy w Ińsku może coś ulec zmianie na lepsze po przszlorocznych wyborach? Tk,pod warunkiem usunięcia wszystkich dotychczasowych pseudodziałaczy tzw.klubów.Czytaj: układów.
 10. nie wybielaj się żwirowy kłamco olo leć do grzesiaka piesku żwirowy
 11. No właśnie sprawdzą ile wziąłeś żeby za Ciebie ktoś inny wydał zgodę...jeszcze 4 dni...zegar bije...
 12. najpierw służby zapukają do kłamcy olo i zobaczą ile wziął w łapę od grzesiaka
 13. Nie muszę...forum czytają wszystkie słùżby....wiem że celownik już wystawiony....
 14. Nie łyka tylko w końcu zrozumiało jak bardzo POPSL przez lata waliło ich w rogi.....widzą też że można coś zrobić dla tuch zwykłych szarych.....wystarczy tylko nie kraść....a Liwak co? Oddaje plażę w prywatne ręce, grunty na Boh. Warszawy jakiejś fundacji ze zniżką 90% rabatu....o tym że jak fundacja nic nie zrobi to grunty zostaną odebrane ani słowa ale za to obiecuje ODKUPIĆ grunty i zwrócić koszty poniesione.....ja po prostu nie mogę uwierzyć że na coś takiego zgodzi się rada gminy....rozdawnictwo POPSL trwa....jak długo i kiedy zapuka CBA i prokurator...
 15. Raczej mniejszej części wyborców. Ale PiS moze niestety wygrać. Propaganda działa jak za PRL-u. I jak za dawnych czasów duzo osób to łyka.
 16. Nie podniecaj się młodzieńcze, pis wygra bo taka jest wola wyborców.
 17. Jeśli wierzyć temu wpisowi to ówczesna opozycja nie miała uwaģ do tak zaproponowanych okregów wyborczych. Teraz będą drzeć że PIS chce ich oszukać i odebrać władzę. Wynocha na szczaw nie mogę na was patrzeć złamasy.
 18. Ale pamiętam że sprzeciwu nie wniosłeś....dużo krzyczałeś ale jak Racin zarządał innych propozycji to powiedziałeś że to on jest od tego...mogłeś nie zrobiłeś bo umiałeś tylko drzeć japę i nic poza tym...tak jest do d dzisiaj....
 19. Mówili także jak wypompowuje się z budżetu publiczną kasę wystawiając lewe faktury.tak o tworzeniu okręgów wyborczych.w naszej gminie to jest typowy przykład że okręgi nie były robione według obowiązującej ustawy.Także była lipa.
 20. Ostatni tydzień
 21. Oglądacie Studio Polska? Czas rozliczyć poszczególne ekipy dotychczas będące przy korycie.Przeżali budżet gminy,poustawiali pociotków w pracy,przejęli łakome kęski,zmanipulowali okręgi wyborcze pod kątem swoich przedstawicieli,kręcą lody dla rodzin,gmina ginie.... To tylko ogólnik tych przekrętów.Przyjdzie czas na fakty.... Mieszkańcy muszą uwierzyć w fakty a nie obiecanki i oszustwa.W gminie Ińsko jest to szczególnie widoczne od zawsze...
 1. Pokaż więcej aktywności