Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Miarka się przebrała. Dzwonię na policję.
 3. Przecież wiadomo że to Anna i Zbigniew K. Reszta potem blisko coraz bliżej.
 4. Zaraz zaraz a to nie tam gdzie ten plan zmienili dla jakiś cwaniaków ze szkodą dla gminy? To teraz wiecie dlaczego taka rozpusta. Bo władza z ręki je.
 5. Rozkminiam jak gostka z imienia i nazwiska pokazać. Skoro nr działki jest to i właściciela znajdziemy. Wiemy że to ul. Wichrowe Wzgórze. To już ważne!
 6. Zgadzam się. Ktoś jest chyba chory. Żeby tak non stop na kolumnach dawać i nie liczyć się z innymi właścicielami to szok. Chyba też dzisiaj zadzwonię na policję bo moja głowa źle to znosi. Co to za psychopata. Pies pod łóżko wchodzi. Wystarczy jeden debil i wszystkich terroryzuje. Też czekam do 22 dzwonię na policję niech się na coś przyda.Bo gminne kacyki mają porządek w poważaniu.
 7. Czas tyka psycholu. Czekam dokładnie do 22 i dzwonię.
 8. To się poprostu nazywa brak szacunku dla innych. Tylko ja wieśniak co mam domek i śmieci do rowu wyrzucam. Takie tu paniska mieszkają. Nowobogaccy karwa😣
 9. Ja myślałem że to na weselu a to dziadostwo + przyjechało. No i wszystko wiadomo.
 10. Właściciele działek 498/6 i 498/2 to nimi powinna zająć się policja. Mijającej nocy nie dało się spać bo pewnie Ci z pierwszej działki to pijackie 500+ a ci drudzy emerytura +. Zniosłem te krzyki dzieci do 23 i tą muzykę kocią buchającą z głośników. Ale już o 1 w nocy miałem dość. Wstałem zrobiłem obchód i pomyślałem namierzę tych popaprańców. Ostrzegam że jeśli dzisiaj będzie podobnie dzwonię na policję. A gmina tež powinna zwracać uwagę mości państwu że 22 to cisza nocna. Jak tak kochacie zachód to tam po 22 zaraz stałaby policja i mandat wcale nie mały. Tak myślę że w tym pierwszym to pijaństwo i małe dzieci bo było słychać pijanych dorosłych i krzyczące dzieci a w tym drugim gościu chyba nadpobudliwy psychoza jakaś zapalał lampki i gasił. Latał zgłaśniać muzykę i zciszał. Przyjeżdżam tu bo las jezioro cisza i czyste powietrze. Tylko dlaczego zawsze jakaś gnida czy psychiczna wesz psuje nastrój i urok tego miejsca. Ostrzegam dzisiaj zadzwonię na policje i podam te działki bo nie po to grzebałem na stronie gminnej żeby w planie to miejsce znaleźć. Całą noc szukałem i się opłaciło. Pozdrawiam 500+ i emerytura+
 11. Ostatni tydzień
 12. No to już teraz nikt nam nie powie że Michał to chłopczyk w krótkich spodenkach. Dom zbudował? Zbudował. Drzewo zasadził? Zasadził. Ślub wziął? Wziął. Mam nadzieję że żona nie będzie się masturbować i kazać mu rodzić dzieci. Ale kto wie!
 13. A ja idę bramę szykować....może od michała wlaszeczkę dostanę...no tradycja musi być.
 14. Gość

  Komornik

  Dzisiejszy sondaż dla TVN PiS 50% poparcia
 15. Gość

  Komornik

  Nie odpuszczać złodzieje....kraść do końca i jeden dzień dłużej😣
 16. Gość

  Komornik

  No to zaczął się upadek PiS-ców !! Ziobro ma rutynę w doprowadzaniu Kaczora do wora !! KO , LEWICA ,PSL nie odpuszczać !
 17. A kto ci powiedział, że ratownicy na plaży zatrudnieni są przez WOPR ?
 18. Skuter - faktycznie nie WOPR. Niebieski krzyż na froncie tez mogłem fotnąć (kawałek widać), ale mi się już nie chciało tam leźć.
 19. "Po" nie znaczy" w "wieśniaku.Pijaków w łodzich motorowych pełno wszędzie NA jeziorze Ińskim. Wszyscy kładą na to laskę.Kumasz wsioku?To ten starak się się w Ińskim utopił wsioku?
 20. Kto i co ma robić z tymi, których ty kablujesz..kapusto ? Jak to są nieletni, dzwoń szybko na policję, bo może być nieszczęście ! Jeżeli to są osoby dorosłe, to ich wybór i ryzyko - znaleziono właśnie trupa Piotra Staraka, "nocnego wyczynowca" na łodziach z silnikami dużej mocy, zakłócającego spokój przyrody w strefie ciszy !
 21. Nieprzytomnie pijani ludzie pływają po jeziorze Ińsko.Tak ,to jest fakt.To,że nikt z tym nic nie robi to jest draka.Jeżeli pomyliłem pijanego z naćpanym to najmocniej przepraszam .
 22. Gość

  ILF 2015

  To tobie się wydaje że tu jesteś ty i ten drugi....a ja wiem że tu władza i urzędnicy mocno się produkują by bronić się przed krytyką ze strony mieszkańców. Piszą z Kadamu, piszą z ILF piszą wszyscy. Tylko cicho sza żeby nikt nie wiedział. A w rozmowie wszystko wiedzą co kto i za ile. Sąsiada czy sąsiadki oczywiście nie wykluczam. Ale sporo osób tu jest piszących. A czytających cała gmina....
 23. Gość

  ILF 2015

  Ja bym pochopnych wniosków nie wyciagał, siedzi tu na formum jeden, góra dwóch nawiedzonych "wieśniaków" którym się nudzi i ciągle coś wypisują na PSLLGBT lub na PISiorów. Niekoniecznie są to ludzie władzy bo ci pewnie mają co robić i nie głupoty im w głowie. W Ińsku zatwardziałych PISiorów jest pełno, starych komuszków też nie brakuje. Ten co tu głupoty wypisuje to może być każdy z napotkanych mieszkańców, zazwyczaj jest to najmniej spodziewana osoba, jakiś miły starszy pan, lub urocza staruszka, której pomagasz wnieść zakupy po schodach, ale jak zasiądą przed kompem to diabeł w nią wstępuje. Ale równie dobrze może to być bardzo grzeczny sąsiada nastoletni syn lub córka, która bez smartfona nie potrafi żyć i ma dziką satysfakcję, że komuś tam w necie dokopała. Nie posądzaj pochopnie nikogo, bo nogę w życiu podstawi ci zazwyczaj ten, po którym byś się tego najmniej spodziewał.
 24. Gość

  ILF 2015

  Jak się to czyta to wychodzi , że zarówno iński PiS jak i PSL i spółka są siebie warci - dno i kompromitacja!!!!
 1. Pokaż więcej aktywności