Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Today
 2. Gość

  Kabaret

  teraz kubus jedzie na wczasy
 3. Gość

  Kabaret

  Ińskie Centrum Kultury Opublikowane przez: cok-morena-insko@wp.pl Polub stronę · 7 godz. · Ruszamy z nowym cyklem "Wakacyjne Podróże z ICK". Pierwszy wyjazd organizujemy do miasta gwiazd - Międzyzdrojów. Wyjazd 30 czerwca (niedziela) o godzinie 8:00. Wszystkie informacje pod numerem 91 5623 084 lub w biurze Ińskiego Centrum Kultury ul. Przybrzeżna 1. Zapraszamy wszystkich chętnych do brania udziału w kulturalnych wyjazdach :) Bardzo prosimy o udostępnianie posta!
 4. Gość

  Kabaret

  Mnie się jednak wydaje że ten gostek z plaży ma monopl i czuje się za zgodą władz jak guru. Droga władzo PSLGBT nagrałem to wszystko i podeślę do mediów. Były tvny będą inne media. Jak przyroda to przyroda. Nawet na skwerach w miejscach publicznych nie dają normalne władze zgody. Pytanie jest kto i dlaczego dał zgodę na punkt alkoholu na plaży miejskiej. W tym budyneczku jest dużo nie klientów tylko znajomków. Bywa tam też Jacek i Michał. To coś musi znaczyć że jest taka poufałość. A pozwolenie za niespełnienie wymogów jak choćby zakłócanie spokoju plażowiczom czy rozpijanie młodzieży można cofnąć. Tak że spoko . Niech ww nie będą tacy hop bo nóżka się powinie.
 5. Gość

  Kabaret

  Źle mnie zrozumiałeś. Mi bardziej chodziło o to, że nie wyobrażam sobie sytuacji, w której pod nosem gminy ktoś po prostu wypina się na twórców i jednocześnie grając głośno nie dopilnował formalności żeby móc nadawać w miejscu publicznym. Było by to wizerunkową wpadką i zwyczajną gupotą tego kogoś i następczo niestety gminy, bo pamiętajmy że to ostatecznie gmina decyduje kogo na plażę wpuszcza z interesem a kogo nie. A jeżeli chodzi o ewentualną złośliwość to działa to w dwie strony. On lokalsom, lokalsi jemu. Ale wątpię, że tak się stanie bo nasza gmina jest jakby nie patrzeć perełką natury w naszym województwie. Burmistrz niejednokrotnie mówił, że ochrona przyrody, turystyka i balansowanie jednego z drugim to priorytet jego polityki więc pewnie napomknie żeby było ciszej i temat umrze śmiercią naturalną. O to jestem akurat spokojny.
 6. Gość

  Kabaret

  I co, myślisz, że jak mu dowalą za brak opłaty do STOART-u, to ciszej będzie grał ? Na bank będzie odwrotnie, bo będzie miał legal na odtwarzanie muzy !! Władza gminna nic nie ma do tych opłat, nie może nawet sprawdzać w tym temacie. Ale może zwrócić uwagę na głośne zachowanie i w przyszłości nie ponowić zezwolenia !!
 7. Gość

  Kabaret

  Taki to odpoczynek w naturze! No i to jest trop. Napomknę że tam rozwydrzona młodzież pracuje. Szefa nie ma oni balanga. Chociaż i jego nawalonego nieraz widzę.
 8. Gość

  Kabaret

  Podzielam zdanie, że plaża powinna być strefą bez alkoholu. W zeszłym roku mieliśmy w Ińsku 2 utonięcia. Jedno miało związek z alkoholem. Nie wiem czemu chcemy dawać nieodpowiedzialnym ludziom broń do ręki. Co do muzyki to nic z tym nie da się zrobić ze względu na przeznaczenie terenu. Inną sprawą jest czy ta osoba opłaca tantiemy do właściwej organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi lub prawami pokrewnymi. W tym przypadku wydaje mi się, że taką organizacją będzie STOART => http://stoart.org.pl/o-nas/o-stoart. Jeżeli zatem ktoś ma wątpliwości to powinien napisać do nich żeby przeprowadzili kontrolę. Ale nie ukrywam, że byłoby to niezłym wstydem gdyby w mieście, które mieni się miastem kultury ktoś nie płacił należnych tantiem artystom i to jeszcze za aprobatą władz gminnych.
 9. Gość

  Kabaret

  Brak ratowników, piwo na plaży, głośna muzyka nie jest zachętą do przyjazdu tutaj. Muzyka od pana z lodami nie do wytrzymania. Czy to prywatna plaża bo być może czegoś nie wiem. Piwo rozpusta i bałagan. Taki stan plaży w IŃSKU.
 10. Gość

  Kabaret

  Oni po prostu chcą mieć "swojego". Bo przecież jakim prawem pieniążki publiczne mają płynąć do innej kieszeni niż ich.
 11. Gość

  Kabaret

  Komuniści z Ińska ciągle narzekają tylko na tego Kuby, oni by chcieli żeby dyrektorem był ktoś z Kółka różancowego
 12. Gość

  Kabaret

  Jeszcze większy slizgacz
 13. Wczoraj
 14. Gość

  Kabaret

  Niech napisze nam jacek kto zawinił czy burmistrz wstrzymał noc swietojanska czy jakub miał kaprys czy lenia a moze cos jeszcze innego.powodzenia dla lenia
 15. Gość

  Kabaret

  poprzednik jego to był człowiek z wielka kultura nie to co jakubek
 16. Gość

  Kabaret

  Jak kubus chcial pokazac wielkiego dyra a nie ma pojecie jak to dzała to po licha sie pchał na stolek.A poza tym trzeba miec troche oliwy w łbie.Wiedziec jakie imprezy sa wazne dla mieszkancow
 17. Gość

  Kabaret

  Jak się Kubusiowi nie daje możliwości działania to co ma Kubuś zrobić. Taka władza, na imprezy kloszardów z psl starczyło. A jeszcze nauczyciele swoje chcą za protest no to nie stać biednej władzy na to żeby taki Kubuś mógł zorganizować coś. Poza tym, co się chłopak będzie wypalał jak może czerpać doświadczenie u innych? Ty myślisz, że ktoś się będzie poświęcał dla Ińska bo tobie na tym niby zależy? Sam się poświęć i coś zrób śmieciu, a nie tylko innym dyktujesz co mają robić.
 18. Gość

  Kabaret

  A CO MA DO TEGO URZAD KUBUS NIE CHCAŁ TO NIE ZROBIL BO SRA NA INSKO ŁON ROBI SZMAL GDZIE INNDZEJ
 19. Gość

  Kabaret

  Dla ciebie wszyscy to jedna osoba. Lecz sie w psychiatryku bo jestes zdrowo j*******.
 20. Gość

  Kabaret

  Najpierw chcesz kopać, później wyzywasz od posrańców, debili ( choć tekst "zesraj się internetowy wojowniku" - pierwsza klasa, dawno się tak nie uśmiałem), aż w końcu oczekujesz grzecznej odpowiedzi na pytanie postawione na forum o to czemu nie odbyła się impreza z okazji Nocy Świętojańskiej?. Uważam, że nie jest to pytanie ani do mnie ani do nikogo na tym forum. Czego ktoś oczekiwał poddając pod dyskusję tak postawione pytanie?. Zgłoście się z tym do Urzędu Gminy.
 21. Gość

  Kabaret

  No z kim🤔 kim ty jesteś posrańcu i o jakim siłowym rozwiązaniu mówisz? Padło pytanie w bardzo ugodowej i grzecznej formie- dlaczego nie było Nocy Świętojańskiej. Odpowiedz i nie snuj teorii o gimbazie. Odpowiedz grzecznie☝
 22. Gość

  Kabaret

  już dawno po bajce, a ty koleżko nie musisz iść spać?. Jutro wstaniesz i może mamusia pozwoli ci puszczać wianki w wannie.
 23. Gość

  Kabaret

  Nie zesraj sie internetowy wojowniku.
 24. Gość

  Kabaret

  Tak też sądziłem gimbusie, że na nic więcej cie nie stać, szkolę skończ to pogadamy, brak argumentów to siłowe rozwiązanie?. Nie wiesz z kim masz do czynienia, więc nie strasz mnie kopniakiem- gimbusie.
 25. Gość

  Kabaret

  Ja ci moge kopniaka w dupe zaproponowac. Na wiecej nie licz.
 26. Gość

  Kabaret

  uha uha, niewyuczone gimbusy aktywne na forum, co zrobiliście dla tego miasta?. Kto wam wianki puszczać zabronił?. Krytykować każdy może, lepiej lub trochę gorzej, dajcie coś z siebie.
 27. Gość

  Kabaret

  No to pytam! Dlaczego nie było imprezy na noc świętojańską? Kto zawinił. Nie sądzę że Kuba. Bo jakby miał glejt od burka z psl to by zrobił. Widać burki nie kazały ...wolą paradę lgbt!
 1. Pokaż więcej aktywności