Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

 1. Dzisiaj
 2. Żeby wam mieszkańcy gminy poprawić humor podaję jak wyglądały opłaty za śmieci na przestrzeni ostatnich 4 lat: 2018 r - 63 zł za kwartał 2019 r - 63/81 zł za kwartał 2020 r - 98/108 zł za kwartał 2021 r - 128/132 zł za kwartał 2022 r - 198 zł za kwartał Tak jest z innymi daninami,które płacą mieszkańcy.Takiej władzy samorzadowej chcieliście? Podobno Zubik był zły.
 3. Wczoraj
 4. Gość

  Mazurek

  Ha ha ha hi hi hi. Dobre....bardzo dobre!
 5. Gość

  Mazurek

  Kiedyś na takie baby mówili "cichodajki",a teraz "głośnodajki"-pi*a i kamienica.
 6. Gość

  Mazurek

  Ty palancico sama jesteś "wykształcona" za dawanie d***. Nikt ci nie wytykał jak głupią na siłę wypychali na studia zaoczne. Głąbico przecież ty nie masz żadnej wiedzy czego ci zazdrościć? Tego że głupia mama głupia córka! Córcię też przepchnęłaś bo matoł. Wiesz czemu jesteś w radzie bo takim głupim pustakiem łatwiej zawiadywać!!!!
 7. Gość

  Mazurek

  To trzeba było się uczyć gamoniu jeden z drugim a nie teraz rzygasz nauczycielom.
 8. Gość

  Mazurek

  Nowy temat należy w klasie poprowadzić, a dzieci powinny go w domu utrwalić, ale często zadaniem domowym jest ogromna ilość utrwalania nowych tematów ponad siły dziecka. Wychowawców klas proszę o sprawdzanie ilości zadań do wykonania przez uczniów. Brakuje czasu dzieciom na zajęcia pozalekcyjne.
 9. Gość

  Mazurek

  Wakacje wolne, świeta wolne, ferie wolne, weekendy wolne. A jak ci sie nie chce sprawdzać klasówek to ich nie rób ale najlepiej nic dziecku w szkole nie wytłumaczyć, zadać prace domowe i robić klasówki. Kuzwa, żyć, nie umierac.
 10. Gość

  Mazurek

  Niestety tak PiS rozpieścił samorządowych nierobów i obiboków.Do tego lewaków u gumiaków.
 11. Gość

  Mazurek

  Ciężko pracująca. Czyli wystarczy że 4 razy pójdziesz do pracy i reszta wolne bo za sprawdzanie prac domowych to extra kasa, za wychowawstwo to exstra kasa, za wysługę lat ekstra kasa, dodatek wiejski, dodatek do mieszkania. No i takim sposobem zarabiasz jako nauczycielka 8 tysięcy brutto plus radna bezradna plus przewodnicząca rady 18000 uuuuu to kto by nie chciał tak żyć. Jesteś świetna partią do ożenku wiano masz zacne.
 12. Gość

  Mazurek

  18 godzin pracuję w ciągu dwóch dni. Ponadto w czasie wolnym sprawdzam prace klasowe i mam mnóstwo zajęć dotyczących planowania i realizacji programu nauczania. A nie przyszło ci do głowy, by zmienić zawód "xapindala" na nauczyciela?
 13. Gość

  Mazurek

  Ja w tartaku xapindala od świtu do nocy a oni zarabiaja dwa razy wiecej za 18 godzin miesiecznie i jeszcze im mało.
 14. Ostatni tydzień
 15. Gość

  Mazurek

  To jak to jest teraz z tymi nauczycielami. Dostaną kasę pełną za bycie nauczycielem, skróci im się godziny pracy i będą zarabiać dodatkowo za inne pełniące funkcje! Czy jakikolwiek gamoń rozkminia to czy wszyscy w tym Ińsku to pustostan.
 16. Gość

  Mazurek

  Śmierdząe lenie z gminy maja łykend, nachapali sie beda balowac łotry
 17. Gość

  Mazurek

  Jak sitwa wydoi kase to jej nie ma
 18. Gość

  Mazurek

  Sitwę cechuje dojenie gminnej czyli naszej kasy, niby zgodnie z prawem i do swojej kieszeni, a gawiedzi się wmawia, że pieniedzy nie ma.
 19. Gość

  Mazurek

  A dlaczego tak często ludzie nazywają ich sitwą.To z czegoś wynika.Czym żywi się sitwa? Wspólnym działaniem przeciwko rozwojowi gminy.Wypalarnia,spalarnia,żwirownie, rozkradziony bioetanol itp. nie przemawia do was wyborcy?Duszę też można kupić dla Lucyfera.
 20. Gość

  Mazurek

  działka wyceniona na 100 tysiecy a kupił za 45. Tak sie robi biznesy matoły
 21. Gość

  Mazurek

  k**** sami wybraliście tych radnych a teraz pretensje.
 22. Gość

  Mazurek

  Tadek ty bądź cicho! Wykupiłeś grunty przemysłowe za przysłowiową złotówkę. No cóż to te 270 tysięcy za taki plac. Tymczasem na tej samej ulicy mieszkaniec wykupuje mieszkanie za dziesiątki tysięcy zł ruderę. Taki to absurt władzy Liwaka i spółki.
 23. Gość

  Mazurek

  Ale błędy w wpowiedzi P przewodniczącej
 24. Gość

  Mazurek

  Specjalnie wyciszają mikrofony ,przerywaja obraz
 25. Gość

  Mazurek

  Brawo chłopaki jestescie bardzo honorowi, dalej z tą sitwą , niech się zażrą tymi awansami ,wiadomo nigdy oni nic sobą nie reprezentowali to niech sobie w ostatnim roku pochasają
 26. Gość

  Mazurek

  A TA ŁOŃSKA TO ŚMIECH
 27. Gość

  Mazurek

  Durny stary diabeł nie potrafi mówić do mikrofonu
 28. Gość

  Mazurek

  Wszystko robią co burmistrz chce
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...