Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

Ot faryzeusz ! Nalatywał niedawno na rajce a okazuje się że to spotkanie żwirowe na wisoli z grzesiakiem, to chyba było razem z naszym antyżwirowym Olo ! Nie broń się w takim razie przed szampanem z władzą w czwartek po sesji, piąta kolumno naszej Gminy ! a psik !

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Godzinę temu, żwirek napisał:

Ot faryzeusz ! Nalatywał niedawno na rajce a okazuje się że to spotkanie żwirowe na wisoli z grzesiakiem, to chyba było razem z naszym antyżwirowym Olo ! Nie broń się w takim razie przed szampanem z władzą w czwartek po sesji, piąta kolumno naszej Gminy ! a psik !

Pampersie a ty wycieraj d*** niemieckim staruchom. Tam twoje miejsce i daj nam żyć w spokoju. Nie będziesz mi mówił z kim mam przypijać z kim spotykać. Jest demokracja w przeciwieństwie do szwabów którzy 12 godzin nie chcieli zdradzić terrorysty rzucając kalumnie na Polaka. Ty taki świński ryj jesteś.

Odnośnik do odpowiedzi

Czerwonka biadolił o AA w którym nic nie robi ale inkasuje więcej niż u Racina....Sprawozdania z działalności "wszelakiej"....no i stały hit tej władzy budżet tego roku.....następnego w którym żadnych inwestycji nie przewidziano....prognoza wieloletnia tak wygląda jak jej rządzący.....Oj tam po co ta sesja była dla inkaso dla radnych? Burmistrz bredził z kim się nie spotkał z kim to nie rozmawiał ale....no ale.....głupek przejął ulice które były powiatowe i można by je darmo wyremontować - nie...przejął bo za darmo dawali!!! Zresztą szkoda gadać  stara śpiewka i te głupie zapytania radnych niektóre poniżej krytyki.....byłeś widziałeś słyszałeś o co ci biega....

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, gość napisał:

Olo co to za awantura na sesji była? O kogo chodzi?

Po co mnie sondujesz? Byłeś , widziałeś możesz nagrywać jak dawniej a ty mnie za język ciągniesz.....pisz wyborcom jak prowadziłeś sesję ....potem mnie posądzasz o plotkowanie i inne zdrady....Wykaż się chociaż RAZ...

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Olo napisał:

Po co mnie sondujesz? Byłeś , widziałeś możesz nagrywać jak dawniej a ty mnie za język ciągniesz.....pisz wyborcom jak prowadziłeś sesję ....potem mnie posądzasz o plotkowanie i inne zdrady....Wykaż się chociaż RAZ...

Gamoniu nic nie wiesz co się dookoła dzieje .Na wyczucie coś dukasz o czerwonce i ulicach co burek nie przejął. Jak cię pytają o szczegóły to jesteś głąb. Wyraz głąb podkreślić wężykiem,wężykiem ! 

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Olo napisał:

Po co mnie sondujesz? Byłeś , widziałeś możesz nagrywać jak dawniej a ty mnie za język ciągniesz.....pisz wyborcom jak prowadziłeś sesję ....potem mnie posądzasz o plotkowanie i inne zdrady....Wykaż się chociaż RAZ...

Przy tym wszystkim chciałem podziękować Burmistrzowi Jackowi Liwakowi że podtrzymał odmowną decyzję środowiskową dla żwirowni..................DZIĘKUJĘ.......pisałem że chłop nie ma jaj........pokazał że ma! :cheers: Tylko dlatego piłem szampana bo warto było....

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Japa napisał:

Gamoniu nic nie wiesz co się dookoła dzieje .Na wyczucie coś dukasz o czerwonce i ulicach co burek nie przejął. Jak cię pytają o szczegóły to jesteś głąb. Wyraz głąb podkreślić wężykiem,wężykiem ! 

Włodek nie dopuściłeś radnego do głosu i szczerzysz zęby....To wieloletni Przewodniczący Rady kiedyś ty śmieciu będziesz byłym i zobaczymy jak cię będą traktować.....

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Olo napisał:

Włodek nie dopuściłeś radnego do głosu i szczerzysz zęby....To wieloletni Przewodniczący Rady kiedyś ty śmieciu będziesz byłym i zobaczymy jak cię będą traktować.....

Co nerwy ci puszczają? Napij się nerwosolu przed spaniem

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Olo napisał:

Włodek nie dopuściłeś radnego do głosu i szczerzysz zęby....To wieloletni Przewodniczący Rady kiedyś ty śmieciu będziesz byłym i zobaczymy jak cię będą traktować.....

Szybko przeleciałeś PORTAL IŃSKO i udajesz wszystkowiedzącego! Wcale tak nie jest, że wszystko wiesz ! Nie tak dawno wynosiłeś Włodka pod niebiosa a dzisiaj tuż przed Nowym Rokiem, zrobiłeś z niego śmiecia ! Kiedy ty mówisz prawdę gamoniu ? Jasiu wyraz "gamoń" podkreśl wężykiem, wężykiem ! Masz widoczną huśtawkę nastrojów, jak babsko w trakcie menopauzy a twoje tutaj wywody na jakikolwiek temat tylko o kant stołu ...........

Odnośnik do odpowiedzi

Buraczysko nie wie o co w gminie chodzi.Lans tylko robi i ludzi do głosu nie dopuszcza.Buractwo nic nie potrafi.Nic nie robią ,nie pilnują spraw nawet tych co im obiecano.Całe nagranie widziałam.Andrzej nagrał chodziło o drogę do kleszczy.Najgorsze że kasa jest tylko niemoty nie umieją o nią powalczyć.Tak sławny Szafranek walczy o nasze dobro Sołectwa.Tak Panie radny został pon sprowadzony do parteru.Nawet Pański klub bał się za Panem wstawić .Nie wiem czemu pan taki czerwony zawsze jest ,może pan coś chlapnął jak sobie przerwę ogłosił.

Jak to jest że nie u mnie pan głosów liczyć.Wniosku Pani Krawczyk Pan nie uznał gdzie większość bezwzględna była za.Wstyd.Rusz Pan tyłek i chcemy drogi w Ściennym i oczyszczalni ścieków a nie wieży widokowej i mola.Molo już mieliście to wam wystarczy.

Odnośnik do odpowiedzi

Niech ten twój Andrzej-operator, drogę sam sobie wybuduje ! Stać go na sprzęt do nagrywania to i kilka wywrotek klińca+równiarka, nie będą dla niego problemem. Dołoży się do tego biznesu, zapewne, ataman Bogdan, bo przez 8 lat przewodniczenia Radzie nic nie zrobił dla swojego jedynego "członka" PiŚdziej ferajny w Ińsku. Teraz się obudził lata po sesjach, bazgroli duperele do burmistrza i straszy,że naśle na Ińsko TVPKura ! Apeluję do burmistrza i radnych. Dlaczego przez 8 lat nie walczył o te darmowe dotacje do dróg i mostów, tylko cicho siedział jak mysz pod miotłą i co miesiąc "przytulał" przeszło 1 tysia zł diety przewodniczącego.Teraz dostał kaczy prikaz aby "wziąć" urząd burka i już się rozpędził w kozackim amoku ! Musimy mieć to na uwadze,że wschodnia "mniejszość" nie może się łokciami rozpychać i bezczelnie panoszyć ! Apeluję do IŃSKO RAZEM, aby na sesjach, dać zdecydowany odpór wyborczej propagandzie miejscowego attamana ! 

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Japa napisał:

Niech ten twój Andrzej-operator, drogę sam sobie wybuduje ! Stać go na sprzęt do nagrywania to i kilka wywrotek klińca+równiarka, nie będą dla niego problemem. Dołoży się do tego biznesu, zapewne, ataman Bogdan, bo przez 8 lat przewodniczenia Radzie nic nie zrobił dla swojego jedynego "członka" PiŚdziej ferajny w Ińsku. Teraz się obudził lata po sesjach, bazgroli duperele do burmistrza i straszy,że naśle na Ińsko TVPKura ! Apeluję do burmistrza i radnych. Dlaczego przez 8 lat nie walczył o te darmowe dotacje do dróg i mostów, tylko cicho siedział jak mysz pod miotłą i co miesiąc "przytulał" przeszło 1 tysia zł diety przewodniczącego.Teraz dostał kaczy prikaz aby "wziąć" urząd burka i już się rozpędził w kozackim amoku ! Musimy mieć to na uwadze,że wschodnia "mniejszość" nie może się łokciami rozpychać i bezczelnie panoszyć ! Apeluję do IŃSKO RAZEM, aby na sesjach, dać zdecydowany odpór wyborczej propagandzie miejscowego attamana ! 

Z tego co wiem, to szafranek sam sobie droge zrobił i nikogo o pomoc nie prosił

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...