Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, spadaj napisał:

Z tobą nie da się przybić piątki, za bardzo nienawidzisz ludzi!

A ty jesteś lepszy ode mnie ....wróciłeś z sesji uchwaliłeś podatki....nawet ci się udało być nie tak jak rok temu gdy podwyższałeś podatek rolny....teraz chcesz pokazać że jesteś z rolnikami ....tylko kto wam jeszcze wierzy ....chyba tylko RZEPA......

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

3 minuty temu, Olo napisał:

A ty jesteś lepszy ode mnie ....wróciłeś z sesji uchwaliłeś podatki....nawet ci się udało być nie tak jak rok temu gdy podwyższałeś podatek rolny....teraz chcesz pokazać że jesteś z rolnikami ....tylko kto wam jeszcze wierzy ....chyba tylko RZEPA......

Nie pogrążaj się jasnowidzu za dychę

Odnośnik do odpowiedzi

"Zgodnie z przepisami naszego prawa, aby móc poruszać się po drogach drugorzędnych samochodami ciężarowymi o nacisku osi przekraczającym osiem lub dziesięć ton, należy uzyskać specjalne zezwolenie od właściwego zarządcy dróg".

To zarządca dróg sprawdza,czy użytkownicy dróg korzystają z nich zgodnie z przepisami.Burmistrz zrobił wszystko co w jego kompetencji.

Odnośnik do odpowiedzi
paciej na burmistrza
26 minut temu, Olo napisał:

Ja myślę że stare h*** które robią podkład po wybory?

Podkład pod wybory robi paciej rozsyłając żwirowe  listy do mieszkańców, będziemy mieć wspaniałego żwirowego burmistrzunia!!!

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, gość napisał:

Zaufajmy ciotce tereni, ona żwirowni nie uruchomi.

Ale jesteś zadufany....półgłówek twojego pokroju będzie uważał że jest nie do zastąpienia ale że będziesz gorszym wyborem....już tak nie będzie a wasze obłudne kłamstwa wyjdą na wierzch jak choćby to że mogłeś uchwalić niższe podatki dla rolników ale wolałeś nie podjąć decyzji i w tym roku ślimak zdecydował o najwyższym podatku....dobrze że GUS wasze zakusy uciął ale i tak są uchwalone najwyższe....znalazłeś wyjście nie zajmując stanowiska....ŁAJDAKI...

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Olo napisał:

Ale jesteś zadufany....półgłówek twojego pokroju będzie uważał że jest nie do zastąpienia ale że będziesz gorszym wyborem....już tak nie będzie a wasze obłudne kłamstwa wyjdą na wierzch jak choćby to że mogłeś uchwalić niższe podatki dla rolników ale wolałeś nie podjąć decyzji i w tym roku ślimak zdecydował o najwyższym podatku....dobrze że GUS wasze zakusy uciął ale i tak są uchwalone najwyższe....znalazłeś wyjście nie zajmując stanowiska....ŁAJDAKI...

A skąd ty wiesz co zostało uchwalone, jak protokołów jeszcze nie ma ?

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Japa napisał:

A skąd ty wiesz co zostało uchwalone, jak protokołów jeszcze nie ma ?

Chyba to jednak ty nie masz nic w głowie żeby myśleć....wiedza co słychać w kuluarach to podstawa...Dlatego nie łódź się że będzie wam łatwo wygrać wybory....a batów sami na siebie uwiliście już wystarczająco....a do końca kadencji jeszcze ho ho......

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Gość napisał:

"...a do końca kadencji jeszcze ho ho......" Potrafią jeszcze wiele dobrego zrobić. Zdążą.

Potrafią robić drogie projekty bez zabezpieczonej kasy na realizację, podwyższać podatek rolny na różne sposoby. Raz obłożnie chory Szafran jako szef PSL zostawił w ubiegłym roku podatek Mazurkowi i ten po świńsku uznał że rolnicy to najbardziej uprzywilejowana grupa społeczna. Teraz mimo że GUS uznał że plony w tym roku są niższe Szafran znów scedował decyzję na kogo innego. Sam jako przedstawiciel rolników zamkną usta a głupi polonista podjął decyzję za wszystkich cieci z rady. Sklep "Dino" to takie samo kłamstwo jak tani Lewiatan, CPN raczej na dalekiej wizjonerskiej pozycji, tak ogólnie jedno co zdążycie to napchać kieszenie kosztem biednych mieszkańców. Żenua. 

Odnośnik do odpowiedzi

a Rajcy przywrócili podatki takie jak inni płacą właściciele ośrodków. Czy któryś radny zabrał w tej sprawie jak to ograbia się gminę.

Olo masz słuszną rację znów dowalili rolnikom.GUS podał cenę niższą niż w tamtym roku ale oni i tak przyklepali najwyższą stawkę.W gminie dług goni dług nie wiedzą gdzie ręce włożyć,drapią się po głowach a tam sama pustka.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gazeta napisał:

A w Głosie Szczecińskim piszą o wysychających jeziorach w Ińsku z powodu suszy i żwirowni.

Podawaj od razu źródło a nie piszesz że gdzieś było.....Jak było to zapodaj dla wszystkich.........Ja nie widziałem żadnego artykułu......

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, Olo napisał:

Podawaj od razu źródło a nie piszesz że gdzieś było.....Jak było to zapodaj dla wszystkich.........Ja nie widziałem żadnego artykułu......

Przecież podaje, że Głos szczeciński, co jeszcze mam ci podać?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...