Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Gość napisał:

Tem cały KADM to twór Ińsko Razem .Stowarzyszenie które gmina sponsoruje a gmina to my mieszkańcy.Tak to wychodzi za darmo.Dobry gospodarz dowozy robi dla wszystkich SENIORÓW a nie wybranych.WSTYD.Może reszta Radnych tym faktem się zainteresuje.

Zgadzam się.....

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

3 minuty temu, Gość napisał:

Tem cały KADM to twór Ińsko Razem .Stowarzyszenie które gmina sponsoruje a gmina to my mieszkańcy.Tak to wychodzi za darmo.Dobry gospodarz dowozy robi dla wszystkich SENIORÓW a nie wybranych.WSTYD.Może reszta Radnych tym faktem się zainteresuje.

Daj sobie na luz.Wszyscy seniorzy w gminie to 1500 osób,a sala mieści dziesiatą część.Pokaż mi choćby jedną złotówkę wydana przez gminę na rzecz Stowarzyszenia KADAM.Nie było takich wydatków,więc kłamiesz.

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, wiem napisał:

Daj sobie na luz.Wszyscy seniorzy w gminie to 1500 osób,a sala mieści dziesiatą część.Pokaż mi choćby jedną złotówkę wydana przez gminę na rzecz Stowarzyszenia KADAM.Nie było takich wydatków,więc kłamiesz.

Nie ma się czym cieszyć 3tys. mieszkańców z tego 1,5 tys to seniorzy....25 dzieci kończy gminazjum reszta to urzędnicy....fajnie - nie? No masz powód do dumy panie seniorze ....mam nadzieje że następne wybory już ciebie nie dotyczą ....zasiądziesz w loży seniorów....

Odnośnik do odpowiedzi

Ci mędrcy niech poczytają sobie jak stowarzyszenia działają na portalach społecznościowych ,kto w nich zasiada i kto korzyści z tego czerpie a korzyści finansuje zwykły podatnik.

Ostatnie doniesienia jak w Trójmieście działały przedszkola  rodzinne.Tak właśnie robi się biznes na publicznych pieniądzach.

Odnośnik do odpowiedzi

Dyskusja na forum kierowana jest na nieistotne tematy  Tymczasem mija połowa kadencji naszym ,,Orłom". Po dwóch latach ich rządów Gmina leży na łopatkach. W biuletynie chwalą się inwestycjami;kawałek chodnika i niewielki parking ,ktore w/g tego co pisali przed wyborami ,wykonał powiat  kupując materiały i dając pracowników w ramach robót publicznych. Płaczą ,że na nic innego ich nie stać bo spłacają kredyty. Przypomnę ,że poprzednicy także spłacali kredyty i zobowiązania za swoich poprzedników i było tego znacznie więcej niż obecnie.Zadłużenie naszej gminy jest znacznie mniejsze niż w innych podobnych gminach .Problemem jest nieudolność naszej obecnej władzy - brak bieżącej płynności finansowej. Poza tym nie spadli z kosmosu , znali sytuacje pchając się do władzy. Obiecali ,że znakomicie sobie poradzą. Albo celowo kłamali , albo do niczego się nie nadają i powinni jak najszybciej odejść!

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby chodziło Wam w tych sporach o Ińsko, to byście już sporo zmienili. Problemy by zostały rozwiązane, a Ińsko by kwitło. Gdyby połowa tej energii, którą tu demonstrujecie była skierowana na działanie to nie byłoby o co się spierać.
Wam chyba jednak zależy nie o to czy żwirownia będzie czy nie. Istotne jest jakieś urażone ego albo pęd do fotelika lub stołka.
Potraficie pokazać, ze zależy Wam nie na Was, a na Ińsku? Udowodnijcie, a wtedy może Wasze gwiazdy przestaną się wstydzić Ińska?

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, gostek napisał:

Gdyby chodziło Wam w tych sporach o Ińsko, to byście już sporo zmienili. Problemy by zostały rozwiązane, a Ińsko by kwitło. Gdyby połowa tej energii, którą tu demonstrujecie była skierowana na działanie to nie byłoby o co się spierać.
Wam chyba jednak zależy nie o to czy żwirownia będzie czy nie. Istotne jest jakieś urażone ego albo pęd do fotelika lub stołka.
Potraficie pokazać, ze zależy Wam nie na Was, a na Ińsku? Udowodnijcie, a wtedy może Wasze gwiazdy przestaną się wstydzić Ińska?

Dobrze powiedziane.

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie jest dobrze....obecna włafza dała zgodę na wydobywanie w Storkowie gdzie teraz teren wygląda sto razy horzej niż na statej żwirowni....tiry brudzą drogę gminną i niszczą dokumentnie....a żwirki już chcą przepchnąć kopalnię w Ińsku....taka to władza....ile wzięli żeby udawać przeciwników żwirowni.....kłamcy i niszczyciele gminy....na dodatek nieroby...

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Marek napisał:

Olo, ale co z tego, jesli chodzi o działanie? Wcześniej pisałeś o zbieraniu kwitów, prokuratorach, praniu pieniedzy, chęci zmiany, referendum... Działasz czy gadasz? Daj znac co wiesz. Ja cię poprę, tylko cos zrób.

Olo i ty Mareczku, możecie sobie szukać, grzebać....palcem w d, bucie, pardon ??! "Nie ma mocnych", powiedział kiedyś Sylwester Chęciński, he,he,he,,,,

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Japa napisał:

Olo i ty Mareczku, możecie sobie szukać, grzebać....palcem w d, bucie, pardon ??! "Nie ma mocnych", powiedział kiedyś Sylwester Chęciński, he,he,he,,,,

Zajmij sie lepiej robota. Siedzicie w tym urzędzie i od lat nie ma żadnego pomysłu na rozwoj. To raczej świadczy o wybitnej tępocie. 

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Japa napisał:

Olo i ty Mareczku, możecie sobie szukać, grzebać....palcem w d, bucie, pardon ??! "Nie ma mocnych", powiedział kiedyś Sylwester Chęciński, he,he,he,,,,

Lenie ,tępaki i do tego rozpiera ich buta . Przez 2 lata woda sodowa rozwaliła im mózgi.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Olo napisał:

Co mi zrobisz jak wystartuję?

Każdy ma prawo,więc i Olo też. Aby wygrać wybory.trzeba mieć poparcie 50% + 1 głosujacych w I turze.Jacek taki minimalny wynik osiągnie tym bardziej,że w przyszłym roku powstaną nowe,tym razem trafione inwestycje,a SKSM pójdzie w odstawkę i w Ińsku kopać nie będą.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, wiem napisał:

Każdy ma prawo,więc i Olo też. Aby wygrać wybory.trzeba mieć poparcie 50% + 1 głosujacych w I turze.Jacek taki minimalny wynik osiągnie tym bardziej,że w przyszłym roku powstaną nowe,tym razem trafione inwestycje,a SKSM pójdzie w odstawkę i w Ińsku kopać nie będą.

Co ty p*********....żwirownia już jest zaklepana tylko czekaj na decyzję SKO....w podskokach będziesz wydawał decyzję środowiskową i w zębach ją niósł do grzesiaka....Jacek już nie ma nawet 10% poparcia a inwestycje na kartce i wizualizacje już na ludzi nie działają....NIESTETY.

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Olo napisał:

Co ty p*********....żwirownia już jest zaklepana tylko czekaj na decyzję SKO....w podskokach będziesz wydawał decyzję środowiskową i w zębach ją niósł do grzesiaka....Jacek już nie ma nawet 10% poparcia a inwestycje na kartce i wizualizacje już na ludzi nie działają....NIESTETY.

Ale o co kaman z tym SKO? Możesz podać jakieś szczegóły?

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, gość napisał:

olo ty wystartujesz na buraka i uratujesz miasto i gminę.

Olo, Twój koronny argument w krytyce obecnych władz na tym forum, czyli oczekiwanie pozytywnej decyzji zezwalającej na otwarcie żwirowni, właśnie w ostatnich dniach upadł ! Żadne SKO, czy też nawet PKO, nie sprawią, że tak oczekiwana przez Ciebie decyzja burmistrza czy też RM się ziści. Podjęte w ostatnim czasie przez Urząd działania i decyzje, oddaliły widmo powstania tej szkodliwej dla Gminy i jej mieszkańców, inwestycji. I prośba do Ciebie, nie szermuj insynuacjami, że Grzesiak dostanie coś w zębach albo ma coś przyniesione już na talerzu, bo jet to zwykła nieprawda, powiem dosadniej kłamstwo i oszczerstwo. Czas pokazuje, że jest już połowa kadencji a żwirowni nie ma (jak byś sobie winszował !!) i nie będzie ! Pozdrawiam a ciasteczek nie konsumowałem z dwóch powodów - wcześniej musiałem opuścić imprezę w kinie i....nie mogę spożywać ....słodyczy ! 

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, rajca napisał:

Olo, Twój koronny argument w krytyce obecnych władz na tym forum, czyli oczekiwanie pozytywnej decyzji zezwalającej na otwarcie żwirowni, właśnie w ostatnich dniach upadł ! Żadne SKO, czy też nawet PKO, nie sprawią, że tak oczekiwana przez Ciebie decyzja burmistrza czy też RM się ziści. Podjęte w ostatnim czasie przez Urząd działania i decyzje, oddaliły widmo powstania tej szkodliwej dla Gminy i jej mieszkańców, inwestycji. I prośba do Ciebie, nie szermuj insynuacjami, że Grzesiak dostanie coś w zębach albo ma coś przyniesione już na talerzu, bo jet to zwykła nieprawda, powiem dosadniej kłamstwo i oszczerstwo. Czas pokazuje, że jest już połowa kadencji a żwirowni nie ma (jak byś sobie winszował !!) i nie będzie ! Pozdrawiam a ciasteczek nie konsumowałem z dwóch powodów - wcześniej musiałem opuścić imprezę w kinie i....nie mogę spożywać ....słodyczy ! 

czyli olo to kłamca, nie był na imprezie w kinie

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...