Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

12 minut temu, gość napisał:

Nie ściemniajcie tu o ciastkach, tylko skomentujcie wpis rajcy.

Jeśli chodzi o ciasteczka to pisałem tylko o Włodku, Michale i Jacku nie przypomina sobie bym pisał o "rajcy"......po drugie rajca tylko potwierdza że problem żwirowni tylko się "oddala" w czasie a nie znika raz na zawsze....zatem wypraszam sobie zarzut "kłamstwa" bo bałamucenie wyborców to wasza specjalność....na pewno poparcia nie macie i mieć nie będziecie....co do oszczerstw w sprawie Grzesiaka to poczekamy zobaczymy....Już pokazaliście co potraficie...

Odnośnik do odpowiedzi
O 23.10.2016 o 20:28, Olo napisał:

Jadłem ale nie mlaskałem....jestem dobrze wychowany ale widziałem jak się zajadali Michał, Włodek, Rajca i Jacek to było całkiem zabawne. Ogólnie fajnie było.....Chociaż raz w obiekcie gminnym ....

Olo,olo..............uderz się w piersi, nie musisz przepraszać, bo Twoja wiarygodność jest zbliżona do wiarygodności Antka Macierewicza !!!

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Olo napisał:

odniosłeś się do pierwszej części wypowiedzi a co z drugą? Ja się w piersi UDERZAM i "rajcę" przepraszam bo do niego nic nie mam chyba rozpęd to sprawił....

Odniosę się do drugiej części Twojej wypowiedzi. Na obecny stan prawny i rozpaczliwe "działania" SKSM w 100% nie można oddalić tej sprawy ! Zresztą sprawa żwirowni na działce 725, może powrócić nawet jeżeli by się odwołało (co obecnie jest wielce ryzykowne), słynnej uchwały RM z 2011 roku o przystąpieniu do wiadomego planu. Każdy inwestor którego stać na to, może wielokrotnie ponawiać próby a zadaniem miejscowej społeczności, ma być przezorność i "rewolucyjna czujność". Czego niestety zabrakło w 2011 roku ??!!

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, rajca napisał:

Odniosę się do drugiej części Twojej wypowiedzi. Na obecny stan prawny i rozpaczliwe "działania" SKSM w 100% nie można oddalić tej sprawy ! Zresztą sprawa żwirowni na działce 725, może powrócić nawet jeżeli by się odwołało (co obecnie jest wielce ryzykowne), słynnej uchwały RM z 2011 roku o przystąpieniu do wiadomego planu. Każdy inwestor którego stać na to, może wielokrotnie ponawiać próby a zadaniem miejscowej społeczności, ma być przezorność i "rewolucyjna czujność". Czego niestety zabrakło w 2011 roku ??!!

Czyli mam rację że sprawa żwirowni będzie wracać jak bumerang od wyborów do wyborów aż stanie się faktem,,,,,grałeś pierwsze skrzypce "rajco" w 2011 roku na sesjach ostro traktowałeś przezornych mieszkańców.....nie powinieneś się uderzyć w piersi?

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Olo napisał:

Czyli mam rację że sprawa żwirowni będzie wracać jak bumerang od wyborów do wyborów aż stanie się faktem,,,,,grałeś pierwsze skrzypce "rajco" w 2011 roku na sesjach ostro traktowałeś przezornych mieszkańców.....nie powinieneś się uderzyć w piersi?

Jak pewnie widzisz, uderzam się cały czas swoim działaniem w kierunku "uwalenia" tego zasr...projektu ! Niestety stan wiedzy na tamte lata i "badania" wykonane za pieniądze SKSM, zaciemniły obraz całej sprawy w owych czasach. Obecnie dotarliśmy do takich "papierów" i uzyskaliśmy pomoc pewnej światowej organizacji, że pozwala to z czystym sumieniem i bez skrupułów wypunktować SKSM. I staraj się Ty też pomagać w tej sprawie a nie dezawuować i potępiać w czambuł wszystko i wszystkich, co w tej sprawie działają.   

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, rajca napisał:

Jak pewnie widzisz, uderzam się cały czas swoim działaniem w kierunku "uwalenia" tego zasr...projektu ! Niestety stan wiedzy na tamte lata i "badania" wykonane za pieniądze SKSM, zaciemniły obraz całej sprawy w owych czasach. Obecnie dotarliśmy do takich "papierów" i uzyskaliśmy pomoc pewnej światowej organizacji, że pozwala to z czystym sumieniem i bez skrupułów wypunktować SKSM. I staraj się Ty też pomagać w tej sprawie a nie dezawuować i potępiać w czambuł wszystko i wszystkich, co w tej sprawie działają.   

Nigdy nie popierałem pomysłu żwirowni.....to wszyscy na tym forum wiedza nawet jak mnie nie lubią.....nie wierzyliście mieszkańcom, nie słuchaliście ich głosu NIE dla żwirowni, bojkotowaliście referendum oooooo długo by wymieniać.....a teraz światowe organizacje są bardziej wiarygodne niż niechęć wyborców do tego głupiego pomysłu....i ja mam wam uwierzyć? Żal mi was....

Odnośnik do odpowiedzi
O 28.10.2016 o 19:03, wiem napisał:

Każdy ma prawo,więc i Olo też. Aby wygrać wybory.trzeba mieć poparcie 50% + 1 głosujacych w I turze.Jacek taki minimalny wynik osiągnie tym bardziej,że w przyszłym roku powstaną nowe,tym razem trafione inwestycje,a SKSM pójdzie w odstawkę i w Ińsku kopać nie będą.

Jacek , ale z ciebie pajac !

Odnośnik do odpowiedzi
O 14.10.2016 o 22:14, Obserwator napisał:

Znalazłem ten "list" w skrzynce, autorów od razu posłał bym na korepetycje z polskiego, napisany bez składu i ładu, moja córka w gimnazjum lepiej by to napisała.

Są tam same bzdury, wręcz kłamstwa, zarządzenie burmistrza było jasne (można je przeczytać na BiPie) wiadomo było gdzie składać ankiety. Konsultacje nie rozwiały "obaw mieszkańców dotyczących spadku wód w jeziorach i studniach" oraz "wpływu na turystykę". Burmistrz mieszkańcom nie "odebrał prawa wypowiedzenia się w swojej sprawie" bo żwirownia to nie jest ich sprawa tylko grzesiaka. Tak panie paciejewski, kopalnia to jest sprawa grzesiaka, to on chce na tym zarobić a nie mieszkańcy, niech to sobie pan w końcu uświadomi!

Czy mógłby ktoś udostępnić treść "listu" na forum?

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast przyłączyć się  do zabawy w błocku zapytam:
czy w czasie poszukiwań sprzymierzeńców brano pod uwagę zaangażowanie po stronie walczących ze żwirownią między innymi ludzi z Uniwersytetu Szczecińskiego, z Wydziału Prawa i Administracji, Katedry Prawa Ochrony Środowiska?

Odnośnik do odpowiedzi

Rajaca co ty za banialuki piszesz.Ty przeciwnik żwirowni.Tobie zdanie i przekonanie to jak wiatr zawieje.Dobrze tu pisano jak lobbowałeś w 2011 roku za żwirownią a teraz bzdury piszesz że wiedzy nie miałeś.Wszystko jest to samo co w tedy było.Nikt nie robił żadnych badań opierają się wszyscy na tym co było.Wiadomo jest że jak wietrzysz interes to jesteś za a jak interesu nie ma to przeciw.Napisz od którego roku podatki gmina o 50% Ci obniżyła co ju zapomniałeś.Nie wiem co Ci tak Olo słodzi może on ma takie same podejście jak TY ,aby mi było dobrze.

Odnośnik do odpowiedzi

To Bozia się wkulwiła i pokazuje żwirowym oszołomom co się stanie po otwarciu wielkiej żwirowni, ja bym sobie jeszcze życzył aby wyschła studnia w Storkowie i żeby ten nawiedzony radny osobiście ludziom wodę w butelkach nosił, może wtedy zmądrzeje?

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, gość napisał:

To Bozia się wkulwiła i pokazuje żwirowym oszołomom co się stanie po otwarciu wielkiej żwirowni, ja bym sobie jeszcze życzył aby wyschła studnia w Storkowie i żeby ten nawiedzony radny osobiście ludziom wodę w butelkach nosił, może wtedy zmądrzeje?

Mądrze napisane.Popieram.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...