Skocz do zawartości

Neko

Administrator
 • Liczba zawartości

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Neko

 • Tytuł
  Administrator

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam wszystkich! Od ostatnich poważniejszych zmian na forum minęło już trochę czasu, dlatego myślę, że wielu z Was będzie zadowolonych z tego, że administracja Caffe-Ińsko ruszyła z nową inicjatywą, którą nazywaliśmy "Mieszkańcy dla Ińska". Ale zanim przejdę do opisu tego czym jest ta nowa inicjatywa, musimy wyjaśnić skąd ten pomysł i dlaczego warto się w tę inicjatywę zaangażować. Otóż, samo Caffe-Ińsko ruszyło prawie pięć lat temu i od tamtego czasu rozwija się bardzo prężnie, co widać po chociażby 30 tyś wpisów na forum! Mieszkańcy Ińska jak również wiele innych osób, które zawitały na for
 2. Witam! Temat podobnie jak ten wątek: został zamknięty z tego samego powodu. Pozdrawiam, Neko!
 3. Witam! Temat został zamknięty ze względu na dużą ilość spamu. Jeżeli jednak ktoś się nie zgadza i chce kontynuować ten temat to proszę go założyć jeszcze raz. Pozdrawiam, Neko!
 4. Witam ponownie! Tematy o których piszesz to zaniedbanie administracji. Będziemy się teraz starać zamykać tematy, które są przepełnione albo, które są za stare. Chcemy przez to spowodować żeby dyskusja na forum miała charakter dynamiczny i z jednej strony każdy miał dostęp do starych treści a z drugiej żeby cały czas nowe wątki były poruszane. Pozdrawiam!
 5. Witam! Może zacznę od tego, że my jako administracja mamy za zadanie umożliwiać mieszkańcom swobodną wymianę opinii. Do tej pory tak robiliśmy i nadal będziemy tak robić. To czasami wiąże się z koniecznością pilnowania żeby tematy jak ten, który wymieniłeś nie eskalowały. Wczorajszy temat zamknęliśmy wtedy kiedy już praktycznie wpisy się nie pojawiały. Nie zgadzam się dlatego, że zamknięcie było gwałtowne. Sama decyzja o zamknięciu była podjęta bardziej z myślą o późniejszych konsekwencjach w postaci np. spamu. Temat jak widać nadal jest dostępny dla wszystkich do przeczytania co jak myślę, św
 6. Burmistrz Andrzej Racinowski Zastępca Burmistrza Krzysztof Paluch Przewodniczący Bogdan Terebecki Radny Kazimierz Dec Radny Włodzimierz Szafran Radny Jerzy Kościelny Radna Jackowiak Krystyna Radny Mazurek Zbigniew Józef Radny Michalski Tadeusz Michał Radny Drabik Zbigniew Stanisław Radny Bujny Stanisław Radna Rudzik-Faliszewska Katarzyna Radny Malcer Piotr Witold Radna Sękiw Malgorzata Radny Błażejewski Andrzej Radny Skonieczka Krzysztof Tomasz Radny Liwak Jacek
 7. Witam, ankiety zostały usunięte ale nadal można tworzyć tematy w których będzie ankieta. Archiwalne wpisy pozostają bez zmian. Pozdrawiam :)!
 8. Neko

  Iński BiP

  Witam, temat został zamknięty ponieważ poruszono tutaj za dużo wątków niezwiązanych z tematem głównym. Pozdrawiam, Neko!
 9. Witam, temat został zamknięty ze względu na to, że osiągnął prawie 100 stron wypowiedzi. Pozdrawiam, Neko!
 10. Witam, zasada działania tego działu nie zmieniła się. Proszę jednak by w przypadku zauważenia jakichś literówek albo błędów zgłaszać to drogą e-mail albo w sugestiach/zażaleniach na forum. Pozdrawiam :)!
 11. Oświadczenie majątkowe radnego - Rok 2010 Oświadczenie majątkowe radnego - Aktualne
 12. Oświadczenie majątkowe radnego - Rok 2010 Oświadczenie majątkowe radnego - Aktualne
 13. Oświadczenie majątkowe radnej - Rok 2010 Oświadczenie majątkowe radnej - Aktualne
 14. Oświadczenie majątkowe radnego - Rok 2010 Oświadczenie majątkowe radnego - Aktualne
 15. Oświadczenie majątkowe radnej - Rok 2010 Oświadczenie majątkowe radnej - Aktualne
×
×
 • Dodaj nową pozycję...