Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni biuletyn informuje nas o bibliotece że została rozdzielona.Pan burmistrz jednak nic nie napisał na jakich zasadach została zatrudniona siostrzenica Pani Dyrektor.Nepotyzm zadziałał jak u poprzednika .

Informacja zamieszczona o Dniu Seniora tak nie widoczna że nawet na tusz urzędu nie stać.Który senior to przeczyta a może u nas senior to już osiemnastolatek.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

O 8.09.2016 o 10:50, gość napisał:

...u pacieja na podwórku

2 godziny temu, Gośc napisał:

Ostatni biuletyn informuje nas o bibliotece że została rozdzielona.Pan burmistrz jednak nic nie napisał na jakich zasadach została zatrudniona siostrzenica Pani Dyrektor.Nepotyzm zadziałał jak u poprzednika .

Informacja zamieszczona o Dniu Seniora tak nie widoczna że nawet na tusz urzędu nie stać.Który senior to przeczyta a może u nas senior to już osiemnastolatek.

Czy to dotyczy zwirowni?! 

Odnośnik do odpowiedzi
O 21.10.2016 o 18:49, Gość napisał:

Co to za różnica.Kumoterstwo za publiczne pieniądze.

No, ważne zeby gadać! Nie ważne jaki jest temat! Jak przyszło do konkretów, i była mowa o spotkaniu to nagle sie okazało, ze lek przed tym, ze ktos kogoś wystawi jest większy niż chęć działania :). 

W takiej sytuacji rzeczywiście temat nie jest istotny. 

Odnośnik do odpowiedzi

W sobotę w kinie odbyła się piękna impreza DZIEŃ SENIORA. Organizatorzy - stowarzyszenie KADAM zapewnili bogatą oprawę artystyczną i miły poczęstunek w kuluarach kina.Występy młodych artystów jak i starszych wykonawców, przyjęte zostały entuzjastycznie przez wypełnioną szczelnie widownię kina, złożoną z seniorów jak i z "młodej" przyszłości naszej Gminy. A wszystko odbyło się, o dziwo, bez "tradycyjnego sponsoringu" żwirowni ! Czyli można się obyć bez piaskowych pieniędzy i coś pożytecznego zorganizować dla społeczności lokalnej. Brawo KADAM, wyrazy uznania dla prowadzącego imprezę Michała. Warto wspierać takie inicjatywy ! Co też niniejszym hojnie obiecuję wspierać !! 

 

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, rajca napisał:

W sobotę w kinie odbyła się piękna impreza DZIEŃ SENIORA. Organizatorzy - stowarzyszenie KADAM zapewnili bogatą oprawę artystyczną i miły poczęstunek w kuluarach kina.Występy młodych artystów jak i starszych wykonawców, przyjęte zostały entuzjastycznie przez wypełnioną szczelnie widownię kina, złożoną z seniorów jak i z "młodej" przyszłości naszej Gminy. A wszystko odbyło się, o dziwo, bez "tradycyjnego sponsoringu" żwirowni ! Czyli można się obyć bez piaskowych pieniędzy i coś pożytecznego zorganizować dla społeczności lokalnej. Brawo KADAM, wyrazy uznania dla prowadzącego imprezę Michała. Warto wspierać takie inicjatywy ! Co też niniejszym hojnie obiecuję wspierać !! 

 

Byłem, widziałem, podziwiam i gratuluję pomysłu. Świeżość nam jak najbardziej potrzebna, sponsorzy byli wymienieni i nie było żwirowych srebrników. Tak trzymać!

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Gość napisał:

Co  obudziłeś się ze snu.Ja wiem ze nic za darmo nie ma.Podatnicy za wszystko zapłacą.Na imprezie widziałem i nie seniorów.Dla czego co niektórzy dostali imienne zaproszenia a inni nie.WSTYD.

Impreza była dostępna dla wszystkich bez ograniczeń o czym informowały rozwieszone plakaty !!

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Olo napisał:

Byłem i co z tego jak ty piszesz że daj to będziesz wyczytanym sponsorem.....dobrze ktoś napisał jeśli jest sponsor to nie ma nic za darmo...

Jak to nie ma za darmo? A ty nie żarłeś ciastek za darmo???? Odwal się gamoniu bo już sam nie wiesz czego się przyczepić.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, głupek napisał:

Jak to nie ma za darmo? A ty nie żarłeś ciastek za darmo???? Odwal się gamoniu bo już sam nie wiesz czego się przyczepić.

Widziałem jak ten nasz słynny Olo, nosił po trzy tacki z ciastkami wzdłuż sceny, i jęzorem mlaskał.

Odnośnik do odpowiedzi

"Co  obudziłeś się ze snu.Ja wiem ze nic za darmo nie ma.Podatnicy za wszystko zapłacą.Na imprezie widziałem i nie seniorów.Dla czego co niektórzy dostali imienne zaproszenia a inni nie.WSTYD".

O tym,że będzie impreza z okazji Dnia Seniora wiedziała cała gmina od dawna.Nie biadolcie,że należało zorganizować dowóz.Kto chciał,ten dojechał i uczestniczył w bardzo fajnej imprezie.Organizowało ją Stowarzyszenie KADAM i niby dlaczego mieliby jeszcze płacić za transport?Na każdej imprezie sponsorowanej wyczytywani są darczyńcy.Jeśli ktokolwiek imiennie ma ochotę wspomóc finansowo przedsięwzięcia kulturalne,proszę zapoznac się z kalendarzem imprez w naszym ICK(Ińskim Centrum Kultury) i wspomóc najbliższą imprezę.Pieniędzy nigdy nie jest za dużo i organizatorzy przyjma każdy datek z wielką radością i wdzięcznością.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, gość napisał:

Widziałem jak ten nasz słynny Olo, nosił po trzy tacki z ciastkami wzdłuż sceny, i jęzorem mlaskał.

Jadłem ale nie mlaskałem....jestem dobrze wychowany ale widziałem jak się zajadali Michał, Włodek, Rajca i Jacek to było całkiem zabawne. Ogólnie fajnie było.....Chociaż raz w obiekcie gminnym ....

Odnośnik do odpowiedzi

Dla tego malkontenta manolo, pasowałoby aby sponsorem była jego ulubiona żwirownia.Widać że jest szczerze zawiedziony brakiem banerów SKSM rozwieszonych wzdłuż sceny ! A może wie ten omnibus, dlaczego nie pojawiła się jego ulubienica i mentorka ciocia ze swoją świtą basią, krysią i marysią ? Brak szacunku dla seniorów czy też zazdrość zjadła "ińskie baby jag..." !!  

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Olo napisał:

Jadłem ale nie mlaskałem....jestem dobrze wychowany ale widziałem jak się zajadali Michał, Włodek, Rajca i Jacek to było całkiem zabawne. Ogólnie fajnie było.....Chociaż raz w obiekcie gminnym ....

I tu się mylisz, jacek, Michał i Włodek nie mieli czasu na ciastka bo występowali na scenie, nie byłeś to nie kłam badolo!

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, olo kłamie napisał:

I tu się mylisz, jacek, Michał i Włodek nie mieli czasu na ciastka bo występowali na scenie, nie byłeś to nie kłam badolo!

Ty to nazywasz występem????Jeszcze powiedz że celebrytą zostałeś hahahahah a dupodajkę margaret też za d*** trzymałeś? No tak ona by chciała od razu tysiące za występ a wy nawet na buty nie macie hi hi hi

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Olo napisał:

Ty to nazywasz występem????Jeszcze powiedz że celebrytą zostałeś hahahahah a dupodajkę margaret też za d*** trzymałeś? No tak ona by chciała od razu tysiące za występ a wy nawet na buty nie macie hi hi hi

Szkoda olo manolo że ty nie widzisz jaki ty jesteś głupi, oj szkoda.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...