Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, gostek napisał:

To może się kiedyś spotkajmy na przysłowiowej kawie w Ińsku? Na Promyku...? W Srebrnej Rybce? Napiszę kiedy będę w Ińsku. Miałem być w ten weekend, ale będę wtedy w Szczecinie. Może uda się  być za tydzień :-)

Po co chcesz się spotkać?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

6 minut temu, gostek napisał:

To akurat nigdy nie było moim celem. Zaoferowałem pomoc, ale im dłużej tu piszę tym bardziej się przekonuję, iż to był bardzo zły pomysł :-( 

robisz to bardzo nieudolnie i z przeciwnym skutkiem, zadzwoń do zinko, paciejewskiego, kubicia i innych i z nimi walcz ze żwirownią

Odnośnik do odpowiedzi

Może masz i rację, ale za to Wy jesteście mistrzami zniechęcania. Uważacie, że mam błagać o prawo pomagania Wam? To Wy dyktujecie jak mogę pomagać, a sugestie w zakresie form możliwej pomocy traktujecie jak zamach na Wasze zwyczaje? Tyle, że to ja wiem na czym się znam i jakie mam doświadczenie. Wiem też czyje numery telefonów mam w komórce i w jakich sytuacjach mogę zadzwonić.

Nie moja wina, że politycy pomagają tym, którzy chcą, a nie tylko potrzebują pomocy i gdy mogą liczyć na wzajemność. Nie moja wina, że media muszą mieć TEMAT, a nie temacik. To co dla Was jest problemem, w TV ma wyglądać na tragedię. Wtedy to się sprzeda na ekranie TV :-(

Tłumaczyłem, że nie jestem z Ińska. Mam do kogoś dzwonić, tłumaczyć, znów przechodzić tę drogę, którą już tu przeszedłem? Nie znam tych ludzi. Równie dobrze możecie mnie skierować do Prezesa Kopalni Kruszyw. Mam tam iść od razu z kompletem wizytówek jakie zebrałem w życiu czy mogę tylko z telefonem?Nie oczekujesz za wiele? Kolego - to tak nie działa. Tego tak nie załatwimy. Tego prawdopodobnie nie da się załatwić bez zaangażowania mieszkańców, pikiety, podpisów pod petycjami, sprzeciwów i innych form sygnalizowania, iż mieszkańcy czegoś nie chcą.

Mówienie: nie napinajmy się, my to załatwimy - brzmi delikatnie mówiąc nierozważnie.

Mimo spędzena tu kilku dni nic się nie dowiedziałem o problemie, ale sporo przeczytałem o Waszych wyobrażeniach o mnie. Mam nadzieję, że u paru osób wywołałem refleksję. Może choć tyle udało się zrobić dobrego dla Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi

Może to i dobry pomysł ....tylko w tych miejscach które wskazałeś na spotkania to miejsca korzystne dla liwaka on zaraz będzie wiedział o czym rozmawialiśmy....dlaczego nie chcesz powiedzieć kim jesteś skoro chcesz się z nami spotkać.....mamy zaryzykować i przyjdę zgarnę ludzi a ty będziesz się z nas śmiał z daleka....

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, palant! napisał:

Kret był komitecie referendalnym ty durniu, manske był szefem komitetu i kretem! Jak nie wiesz to się nie odzywaj palancie!

ptaszki ćwierkają że tych Kretów było więcej w komitecie referendalnym którzy robili wszystko aby referendum się nie powiodło , powodzenie referendum było im nie na rękę  gdyż był TO ich TEMAT na wygranie wyborów . Taki michałek ćwierkał wszystko największej gminnej gnidzie szafranowi , a ten zacierał tylko ręce aby się referendum nie powiodło , do tego namawiał ludzi aby nie szli głosować gdyż to nie ma  sensu . Podobnie jak z referendum , tak i z podatkiem rolnym szafran poszedł na zwolnienie lekarskie i schował się przed ludźmi szuja .
Największym jednak judaszostwem było jak później mówił że jest on zdecydowanie przeciw żwirowni i zwiększeniu podatku rolnego .

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ptaszek napisał:

ptaszki ćwierkają że tych Kretów było więcej w komitecie referendalnym którzy robili wszystko aby referendum się nie powiodło , powodzenie referendum było im nie na rękę  gdyż był TO ich TEMAT na wygranie wyborów . Taki michałek ćwierkał wszystko największej gminnej gnidzie szafranowi , a ten zacierał tylko ręce aby się referendum nie powiodło , do tego namawiał ludzi aby nie szli głosować gdyż to nie ma  sensu . Podobnie jak z referendum , tak i z podatkiem rolnym szafran poszedł na zwolnienie lekarskie i schował się przed ludźmi szuja .
Największym jednak judaszostwem było jak później mówił że jest on zdecydowanie przeciw żwirowni i zwiększeniu podatku rolnego .

on nie tylko mówił ale też robił przeciw żwirowni, w przeciwieństwie do ciebie

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, ptaszek napisał:

ptaszki ćwierkają że tych Kretów było więcej w komitecie referendalnym którzy robili wszystko aby referendum się nie powiodło , powodzenie referendum było im nie na rękę  gdyż był TO ich TEMAT na wygranie wyborów . Taki michałek ćwierkał wszystko największej gminnej gnidzie szafranowi , a ten zacierał tylko ręce aby się referendum nie powiodło , do tego namawiał ludzi aby nie szli głosować gdyż to nie ma  sensu . Podobnie jak z referendum , tak i z podatkiem rolnym szafran poszedł na zwolnienie lekarskie i schował się przed ludźmi szuja .
Największym jednak judaszostwem było jak później mówił że jest on zdecydowanie przeciw żwirowni i zwiększeniu podatku rolnego .

Niestety tak to wyglądało i "ptaszek" ma rację. Potem wspólnie i w porozumieniu założyli wszyscy trzej ITP i udawali że są przeciw żwirowni żeby dostać się do rządzenia. I udało się prostakom. Ja jak idiota ganiałem z ulotkami a michał z jackiem gębą szafrana namieszali ludziom w głowach. Trzech chłoptasiów do odwalenia w najbliższych wyborach. Jestem z Tobą "ptaszek".

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Olo napisał:

Niestety tak to wyglądało i "ptaszek" ma rację. Potem wspólnie i w porozumieniu założyli wszyscy trzej ITP i udawali że są przeciw żwirowni żeby dostać się do rządzenia. I udało się prostakom. Ja jak idiota ganiałem z ulotkami a michał z jackiem gębą szafrana namieszali ludziom w głowach. Trzech chłoptasiów do odwalenia w najbliższych wyborach. Jestem z Tobą "ptaszek".

No fajnie.Gdyby okazało sie,że "ptaszarnia" to "babska" wylęgarnia,to gratuluję ci OLO.

 

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, ptaszek napisał:

ptaszki ćwierkają że tych Kretów było więcej w komitecie referendalnym którzy robili wszystko aby referendum się nie powiodło , powodzenie referendum było im nie na rękę  gdyż był TO ich TEMAT na wygranie wyborów . Taki michałek ćwierkał wszystko największej gminnej gnidzie szafranowi , a ten zacierał tylko ręce aby się referendum nie powiodło , do tego namawiał ludzi aby nie szli głosować gdyż to nie ma  sensu . Podobnie jak z referendum , tak i z podatkiem rolnym szafran poszedł na zwolnienie lekarskie i schował się przed ludźmi szuja .
Największym jednak judaszostwem było jak później mówił że jest on zdecydowanie przeciw żwirowni i zwiększeniu podatku rolnego .

Ja sie zastanawiam skąd ty wiesz co Michałek ćwierkał Szafranowi? Podsłuchiwałeś czy jak?

Odnośnik do odpowiedzi
O 9.10.2016 o 12:48, ptaszek napisał:

ptaszki ćwierkają że tych Kretów było więcej w komitecie referendalnym którzy robili wszystko aby referendum się nie powiodło , powodzenie referendum było im nie na rękę  gdyż był TO ich TEMAT na wygranie wyborów . Taki michałek ćwierkał wszystko największej gminnej gnidzie szafranowi , a ten zacierał tylko ręce aby się referendum nie powiodło , do tego namawiał ludzi aby nie szli głosować gdyż to nie ma  sensu . Podobnie jak z referendum , tak i z podatkiem rolnym szafran poszedł na zwolnienie lekarskie i schował się przed ludźmi szuja .
Największym jednak judaszostwem było jak później mówił że jest on zdecydowanie przeciw żwirowni i zwiększeniu podatku rolnego .

Gdyby nie żwirownia to tych wspaniałych gamoni nie miałoby czym błysnąć i namącić ludziskom w głowach . Jestem całkowicie za opinią Ptaszka i Ola i Gościa .

Niepowodzenie referendum w dużej części im przypisuję . Bardzo trafna uwaga ,że temat żwirowni był dla nich na wagę złotych posad .

Teraz jest wszystko jasne zdrajcy

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, do palantino napisał:

Zwykli mieszkańcy mają 500+ i właśnie kupują samochody

Moje dzieci urosły ale nie widzę w 500+ nic złego. Nikomu nie żałuję. Jak się komuś należy niech bierze. A tobie szkoda???? Tobie wolno wozić d*** a innym żałujesz psie ogrodnika. Bardzo dobrze że w końcu państwo zadbało o dzieci.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...