Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Gość napisał:

Kiedy to było a nie dawno.Niech napisze jak rybę panią woził bo rachunki były coś nie tak.

Nie dawno to dla ciebie kiedy? Jak wiesz że woził to pisz kiedy, w jakiej spółdzielni, przecież on prowadzi Wisolę. Nie lubię takiego chlapania jęzorem. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

14 godzin temu, do Grzegorza napisał:

Co za skurwiały idiota wypisuje!!!! Człowieku ty na prawdę psychol jesteś!!! Nawet dopasować się do dyskusji nie umiesz!!!! Gdzie takich idiotów płodzą????Nie masz nic mądrego do powiedzenia nie otwieraj dzioba!!! Zawsze k**** znajdzie się jakiś psychol. Ty się ciągle wypierasz faktu bycia idiotą.

No i mamy jasność.

Odnośnik do odpowiedzi
O 28.11.2016 o 22:42, pisz wszystko napisał:

Nie dawno to dla ciebie kiedy? Jak wiesz że woził to pisz kiedy, w jakiej spółdzielni, przecież on prowadzi Wisolę. Nie lubię takiego chlapania jęzorem. 

Za szybko wszystko chciałbyś wiedzieć.Ty wiesz jak to było i ja wiem jak to było.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
32 minut temu, asd napisał:

a kiedy zamkną tartak i gryfskand bo mnie te tiry jeżdżące przez Ińsko wkurzają haha

A mnie wkurza tępota wpisującego. Są zakłady które istnieją i wiemy jakie są uciążliwe ale dopuszczacie myśli do powstania czegoś co po dziesięćkroć pogorszy nasze życie i nasili problemy z istnieniem w gminie. Takie lewackie myślenie bezmózgowego ptasiego móżdżka....

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, asd napisał:

skoro żwirownia niepotrzebna to po co nam tartak i gryfskand zero korzysci tylko rozwalone drogi przez tiry 

Ktoś ma rozwalony mózg przez propagandzistów kopalnianych Na lekarza w tym przypadku za późno!

Odnośnik do odpowiedzi

Olo ty to jesteś jednak tępak innym przeszkadza Gryfskand i Tartak to co nie mogą wyrazić swojego zdania .mi jako mieszkańcowi też nie pasuje że przez Ińsko większość tirów które jeżdżą to tiry z drzewem które mają na 1000 procent przekroczoną masę ładunków -chyba że  gdzieś  w lesie wagi zamontowali ,dla twojej wiadomości ciężarówki ze żwirem .piachem itp nie wyjadą z terenu żwirowni z ładunkiem powyżej 40 ton bo tam są wagi a lesie chyba nie widziałeś wag które by ważyły wyjeżdżające samochody 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Mieszkaniec napisał:

Olo ty to jesteś jednak tępak innym przeszkadza Gryfskand i Tartak to co nie mogą wyrazić swojego zdania .mi jako mieszkańcowi też nie pasuje że przez Ińsko większość tirów które jeżdżą to tiry z drzewem które mają na 1000 procent przekroczoną masę ładunków -chyba że  gdzieś  w lesie wagi zamontowali ,dla twojej wiadomości ciężarówki ze żwirem .piachem itp nie wyjadą z terenu żwirowni z ładunkiem powyżej 40 ton bo tam są wagi a lesie chyba nie widziałeś wag które by ważyły wyjeżdżające samochody 

Akurat cięzarówki ze zwirem nie bedą przeładowane. W Storkowie co się dzieje? Jeżdżą gdzie chcą i jak chcą i w du..pie maja twoją wagę.

Odnośnik do odpowiedzi

W Storkowie po protestach mieszkańców postawiono znak "Zakaz przewozy kruszywa" ale kierowcy nagminnie zakaz łamali, gdy jeden z kierowców zainkasował mandat od policji to na drugi dzień znak ktoś zajumał i nie było podstaw do mandacików.

Odnośnik do odpowiedzi

http://plus.gs24.pl/wiadomosci/a/wody-w-jeziorach-jest-coraz-mniej-to-moze-byc-problem,11531366

A ja wam przypominam że już niedługo Jacek wyda na nas wyrok! Te całe ich inwestycje runą jak domek z kart bo Pani Janicka wiedziała że wody ubywa i że to nie wyjedzie. Jacek z Michałem jak dzieci łyknęli ten haczyk co na nich zastawiła. Projekt zrobiony za pieniądze gminy ale nie do zrealizowania bo w miejscach wytyczonych wody ubyło tyle że nie będzie zgadzać się w papierach. Gościu od stacji paliw też miał dosyć i poszedł w sina dal , działek nie można sprzedać oj ciężko kończy się rok dla koczujących w gminie włodarzy. Już za pasem wybory przyjdzie niechybny czas na banicję.

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Gosc napisał:

W czwartek o godz 11 Sesja Rady Miejskiej.Prosimy wszystkich o przybycie posłuchamy co Domowe Przedszkole powie nam na koniec roku.

Zatwierdza budżet i złożą życzenia noworoczne. Jeśli bedzie szampan to przyjdę.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gosc napisał:

Szampan będzie z Lewiatana i to na krechę.Już się chłodzi.

Pierniczysz kocopoły, będzie oryginalny CATTTIER CHAMPAGNE !! Przyjdź Olo a skosztujesz z władzą lepiej smakuje !

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, gość napisał:

A u cioci na festynie, kto parówy wcinał i obściskiwał się po spożyciu ? U rajcy na grillu kto pod karkówkę chlał gorzałę ? Jeszcze mam wymieniać dwulicowcu ?

U "cioci" to było zaproszenie....a u "rajcy" obowiązki...

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...