Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Olo napisał:

Odwal się bucu.....Zbyszek sam powiedział że nie kryje się że jest "rajcą" ....o co ci chodzi....nie mów za niego bo jak widzisz On pretensji nie ma....SBeku!

Olo jestes inskim Belzebubem, swomi wpisami sobie solennie na to miano zasluzyles.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

15 minut temu, Gość napisał:

Olo jestes inskim Belzebubem, swomi wpisami sobie solennie na to miano zasluzyles.

Jasne - wam tylko piekło w głowie. Na nic innego nie zasłużyliście PSL-owskie pomioty. Nawet Belzebub by na takie intrygi nie wpadł. I tak będziecie mieszać smołę w piekielnym kotle.

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Olo napisał:

Jasne - wam tylko piekło w głowie. Na nic innego nie zasłużyliście PSL-owskie pomioty. Nawet Belzebub by na takie intrygi nie wpadł. I tak będziecie mieszać smołę w piekielnym kotle.

W piekle będziesz się ty smażył Belzebubie za te wszystkie obelgi którymi hojnie obdzielasz ińszczan i za wielką nienawiść do drugiego człowieka która aż kipi z ciebie.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo jak oni muszą cie nienawidzić. Dowalaj chłopie ile możesz bo ty wcale ludzi z Ińska nie obrażasz ani wyborców ty pokazujesz ińską władzę i dziękuję ci za to. Kiedyś Szafran z Michałem ciągle pluli na poprzedników a sami teraz krzyczą o pluciu. Ludzie kochani jak im nie wstyd.

Odnośnik do odpowiedzi

z******** ten Olo. Typowy fanatyk polityczny. Jak cos nie po jego myśli to wymyśla wrogów politycznych i ślepo wierzy w nieomylność PISiorow. 

"Fanatyzm jest jedyną siłą woli, którą mogą osiągnąć także słabi i niepewni."

Friedrich Nietzsche

Szkoda dyskutować z kimś takim. Poza tym ktos tez powiedział: Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Koleś najpierw dziekuje burmistrzowi a kilka postów dalej mówi, ze to nie jego zasługa... No kretyn. 

Burmistrza nie popieram bo to tylko zwykły administrator a nie ktos z wizja rozwoju miasta, ale takich jak Olo trzeba marginalizować i nie ma sensu prowadzić dyskusji. 

Pozdrawiam forumowiczów!

Odnośnik do odpowiedzi

Nietzsche nawet tu przemówił. Nieźle."Burmistrza nie popieram bo to tylko zwykły administrator a nie ktos z wizja rozwoju miasta". Każdy ma prawo mieć własne zdanie,więc i Kosa też.Jednak burmistrza nie wybiera sie w trakcie kadencji,ale zwykle w trakcie tzw. wyborów.Do wyborów jeszcze trochę i może okazać się(oby),że Liwak to nie tylko administrator,ale osoba,która wniesie wiele do wizerunku Ińska,bo przez wiele lat właśnie wizerunek został nadszarpnięty i są kłopoty z pozyskiwaniem potencjalnych inwestorów.Ten rok 2017 będzie rokiem testu sprawności ińskiej władzy.

 

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Olo napisał:

Dlatego uchwalasz budżet bez kasy na inwestycje?

A jak kasy nie ma na inwestycje, to budżetu nie uchwala się, gminny mądralo ? To co Gmina czy starostwo ma działać bez budżetu ? Na prowizorium może ? Coś z tobą Olo po tej słusznej krytyce nie halo ? Otrząśnij się weź przepisane specyfiki i dopiero udzielaj się tutaj. A jak masz pieprzyć głupoty to zamilcz jak sugeruje kosa.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, wiem napisał:

Jest to zabieg wyłącznie techniczny. Nieuchwalenie budżetu skutkuje przykrymi konsekwencjami.Pewnie o tym wiesz, Olo.

Tak Włodku rozwiązaniem hołoty zwanej nieudolną władzą.....

 

1 godzinę temu, Japa napisał:

A jak kasy nie ma na inwestycje, to budżetu nie uchwala się, gminny mądralo ? To co Gmina czy starostwo ma działać bez budżetu ? Na prowizorium może ? Coś z tobą Olo po tej słusznej krytyce nie halo ? Otrząśnij się weź przepisane specyfiki i dopiero udzielaj się tutaj. A jak masz pieprzyć głupoty to zamilcz jak sugeruje kosa.

Taka oto prowizora w tej gminie istnieje od lat....i jak wam to wytykam to wylewacie wiadro pomyj na mnie.....problem w tym że ja piszę to co mówią zwykli mieszkańcy mówią w sklepie na bazarze....a plują tylko rządzący....wszyscy to wiedzą....życzę powodzenia w dalszym pluciu i wylewaniu pomyj....mnie to i tak nie boli:bye:

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę mi ciebie żal, kmiotku.Z każdej strony dostajesz baty a przy okazji dobre rady jak masz nie postępować.Ale ty jesteś twardy niereformowalny buc. Takie to proste, nie włócz się po sklepach i bazarach a jeżeli już to włóż sobie zatyczki do uszu, lub słuchawki z muzą. A tu napisz coś od czasu do czasu, krytycznego oczywiście, ale bez plucia i wyzwisk odnoszących się personalnie do poszczególnych mieszkańców naszej gminy. Proste ? 

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki z ciebie miłosierny Belzebub....wiesz że mnie to ani ziębi ani parzy....myślę sobie że ty właśnie te zatyczki nosisz od momentu wyborów....Smiej się śmiej ale ten się śmieje kto się śmieje ostatni....Będę nadawał ile sie da....umilę ci życie że hej! I wiesz co? gówno mi zrobisz ale mieszkańcy i tak przeczytają o waszym nieudacznictwie......Ja chodzę do sklepów jak każdy....ale ty niedługo będziesz musiał się włóczyć od drzwi do drzwi.....Już widzę ten zachwyt mieszkańców jaki ci okażą...a więc bujaj się koleżko....

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Olo z piekła rodem napisał:

Miano Belzebub jest przypisane na stałe do ciebie olo więc nie wykręcaj kota ogonem. Byłes Belzebubem, jestes i będziesz i nie próbuj tego zmieniać bo ci sie nie uda.

Śmieciu ile ty jeszcze będziesz się ośmieszał! Głąbie kapuściany przecież i tak ci nikt nie wierzy. Możesz tu skrobać do usranej śmierdzi a ludzie w ińsku i tak swoje wiedzą. Olo trzymaj się i dawaj nam więcej i więcej. Tych skurwieli pomijaj bo to szajs.

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, nie daj się napisał:

Śmieciu ile ty jeszcze będziesz się ośmieszał! Głąbie kapuściany przecież i tak ci nikt nie wierzy. Możesz tu skrobać do usranej śmierdzi a ludzie w ińsku i tak swoje wiedzą. Olo trzymaj się i dawaj nam więcej i więcej. Tych skurwieli pomijaj bo to szajs.

milcz Belzebubie!!!

Odnośnik do odpowiedzi
54 minut temu, nie daj się napisał:

Śmieciu ile ty jeszcze będziesz się ośmieszał! Głąbie kapuściany przecież i tak ci nikt nie wierzy. Możesz tu skrobać do usranej śmierdzi a ludzie w ińsku i tak swoje wiedzą. Olo trzymaj się i dawaj nam więcej i więcej. Tych skurwieli pomijaj bo to szajs.

Nie denerwuj się świński cycu !

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż. ..poniekąd każdy ma tu swoje racje,ale nawet te cudowne,określane jako"racje mas ze sklepów i bazaru" to po prostu plotki i chamstwo... Rozumiem,że zima  ale żeby aż  tak słoma butów wychodziła? 

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, itd napisał:

No cóż. ..poniekąd każdy ma tu swoje racje,ale nawet te cudowne,określane jako"racje mas ze sklepów i bazaru" to po prostu plotki i chamstwo... Rozumiem,że zima  ale żeby aż  tak słoma butów wychodziła? 

Hmmm i już wszystko wiadomo o tej władzy. Dla niej liczą się "elyty" a MASY już nie potrzebne. Oj przyjdziesz ty po mój głos -przyjdziesz a ja ci wtedy przypomnę te MASY ze sklepów i bazarów. 

Odnośnik do odpowiedzi
52 minut temu, spoko napisał:

Hmmm i już wszystko wiadomo o tej władzy. Dla niej liczą się "elyty" a MASY już nie potrzebne. Oj przyjdziesz ty po mój głos -przyjdziesz a ja ci wtedy przypomnę te MASY ze sklepów i bazarów. 

Jak cie znam to będzie tak: witam panie burmistrza, alez prosze panie burmistrzu, tak panie burmistrzu, oczywiście panie burmistrzu, całuje raczki panie burmistrzu............mam cytowac dalej czy wystarczy wlazodupie?

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, kwiat lotosu napisał:

Ale masz tupet! Ślimak jeszcze się przekona ze swoim wickiem jak wam drzwi będą zamykać.Ale widać musicie się na własnej skórze przekonać. Poczekam!

Każdemu burakowi właziłeś w tyłek to i ślimakowi wleziesz imbecylu

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...