Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

54 minut temu, swojak napisał:

Niestety to wszystko pasuje do pisowskiego postepowania. Jeszcze wszyscy zaplacimy za te pisowskie rzady, za zatrudnianie rodzin, niekompetentnych misiewiczow i 500+. Oplaty juz wzrastaja. inwestorzy nie przybedą - chyba, ze tacy jak Mercedes, ktory dostal warunki jak w ChRL. Juz teraz rolnicy (co juz bylo na tym forum) nie moga rozporzadzac swoim mieniem. Za chwile zmieni się ordynacja wyborcza. Jesli kiedys nam sie trafi dobry burmistrz to niestety bedzie mogl rzadzic tylko 2 kadencje. Potem bedzie musial go zastapic inny, juz moze nie tak dobry. Nikt zadnego planu nie bedzie realizowal. Zwlaszcza w 2 kadencji, bo bedzie wiedzial, ze to jego ostatnia. Ogolna porazka z tymi maciarewiczami, misiewiczami, lizusami typu blaszczak, czy chorymi psychicznie krysiami pawlowicz. Ne wspominajac o reszcie chorągiewek typu rysiu czarnecki. 

To odwrotnie niż ja myślę....Bo Suweren pokazał jakie ma zaufanie do Schetyny, Kosiniaka- Kamysza, Ryśka Petru nowoczesnego....o Wielgus , Gasiuk czy Szmit nie wspomnę...Warto zauważyć Kidawę- Błońską która wywalała posłów z sali obrad podobnie jak oszołom i skończony idiota Niesiołowski czy Bronek zwany żyrandolem....dwie kadencje koalicji PO-PSL doprowadziło do degradacji Państwa, okradzenia go do samego dna i ulokowania się rodzin wspomnianej koalicji wszędzie gdzie się da......obywatele w końcu przejrzeli na oczy że w kieszeni pusto a władza wpieprza ośmiorniczki , obiadki za 4 kafle, pije wina za tysiąc złotych, fruwają w klasach biznes na Maderę i nie tylko, mówią przy tym że POLSKA to h** ,d*** i kamieni kupa i widnieje tylko na mapie.....rozwodnicy co maja po kilka żon nie płacą alimentów a rozbijają się autami wysokich standardów i motorami.....k******** w sejmie miało się dobrze  do tego doszło blokowanie mównicy i fotela Marszałka......pokazanie kpiny w święta i Nowy Rok w sejmie.....Jak uważasz "swojak" że te widoki są ci bliższe to twój wybór!!!! Ja popieram PIS i życzę im żeby szli dalej nieugięcie jak do tej pory....Obiecaliście zieloną wyspę a mamy biedę aż piszczy.....Wybór do jakiejkolwiek instytucji władzy oznaczać ma SŁUŻBĘ dla obywateli ale to wyborcy tak myślą ty jednak rozwiałeś wątpliwość po co poszedłeś do władzy- dla kasy i długotrwałego stołka.....Ta władza ińska nie powinna być nawet jednej całej kadencji bo ta dopiero zrujnuje miasteczko.....ja bym poszedł dalej i na miejscu PIS zarządziłbym jedną kadencję a nie zasiadanie przyspawaniem do krzesła ....widać po Ińsku że dwie kadencje wieży i Endriu stoczyły gminę na dno........po tych mądralach tylko ostatni zgasi światło.....to tyle dla ciebie rządzący kmiocie....

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wielbicielu PiSu i rewolucji.Nie sympatyzuję z żadną partią,jednak to jak rządzi PiS mnie przaraża.Jeśli do tego zaprasza Ukraińców i młodzież studencką do Polski i zapewnia się im lepsze warunki niż Polakom,to jestem w klopocie. Przybyszom z Ukrainy zapewnia się ponadto korzystanie z programu 500+,z naszego budżetu utrzymywane są szkoły ukraińskie w Polsce,Związek Ukraińców w Polsce i gazeta "Nasze Słowo".Organizacje te propagują banderyzm,ale za to uczestniczą w wyborach i głosują na PiS.Ten elektorat będzie celowo sprowadzany do Polski,by wzmocnić PiS. Obawiam się,że za kilka lat może nie byc Polski.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Olo napisał:

To odwrotnie niż ja myślę....Bo Suweren pokazał jakie ma zaufanie do Schetyny, Kosiniaka- Kamysza, Ryśka Petru nowoczesnego....o Wielgus , Gasiuk czy Szmit nie wspomnę...Warto zauważyć Kidawę- Błońską która wywalała posłów z sali obrad podobnie jak oszołom i skończony idiota Niesiołowski czy Bronek zwany żyrandolem....dwie kadencje koalicji PO-PSL doprowadziło do degradacji Państwa, okradzenia go do samego dna i ulokowania się rodzin wspomnianej koalicji wszędzie gdzie się da......obywatele w końcu przejrzeli na oczy że w kieszeni pusto a władza wpieprza ośmiorniczki , obiadki za 4 kafle, pije wina za tysiąc złotych, fruwają w klasach biznes na Maderę i nie tylko, mówią przy tym że POLSKA to h** ,d*** i kamieni kupa i widnieje tylko na mapie.....rozwodnicy co maja po kilka żon nie płacą alimentów a rozbijają się autami wysokich standardów i motorami.....k******** w sejmie miało się dobrze  do tego doszło blokowanie mównicy i fotela Marszałka......pokazanie kpiny w święta i Nowy Rok w sejmie.....Jak uważasz "swojak" że te widoki są ci bliższe to twój wybór!!!! Ja popieram PIS i życzę im żeby szli dalej nieugięcie jak do tej pory....Obiecaliście zieloną wyspę a mamy biedę aż piszczy.....Wybór do jakiejkolwiek instytucji władzy oznaczać ma SŁUŻBĘ dla obywateli ale to wyborcy tak myślą ty jednak rozwiałeś wątpliwość po co poszedłeś do władzy- dla kasy i długotrwałego stołka.....Ta władza ińska nie powinna być nawet jednej całej kadencji bo ta dopiero zrujnuje miasteczko.....ja bym poszedł dalej i na miejscu PIS zarządziłbym jedną kadencję a nie zasiadanie przyspawaniem do krzesła ....widać po Ińsku że dwie kadencje wieży i Endriu stoczyły gminę na dno........po tych mądralach tylko ostatni zgasi światło.....to tyle dla ciebie rządzący kmiocie....

Olo zasra+ny wielbicielu tej partii, której nazwy ze względów estetycznych nie wymienię, tak zwany suweren dał 5,7 mln. głosów w ostatnich wyborach. A na pozostałe partie oddano 6,8 mln. głosów. Więc miejmy nadzieję że w najbliższym możliwym czasie, przykryjemy te mochery i zacofańce czapkami. Alleluja i do przodu, jak mówi jeden znany oszust w sukience !!

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Olo napisał:

To odwrotnie niż ja myślę....Bo Suweren pokazał jakie ma zaufanie do Schetyny, Kosiniaka- Kamysza, Ryśka Petru nowoczesnego....o Wielgus , Gasiuk czy Szmit nie wspomnę...Warto zauważyć Kidawę- Błońską która wywalała posłów z sali obrad podobnie jak oszołom i skończony idiota Niesiołowski czy Bronek zwany żyrandolem....dwie kadencje koalicji PO-PSL doprowadziło do degradacji Państwa, okradzenia go do samego dna i ulokowania się rodzin wspomnianej koalicji wszędzie gdzie się da......obywatele w końcu przejrzeli na oczy że w kieszeni pusto a władza wpieprza ośmiorniczki , obiadki za 4 kafle, pije wina za tysiąc złotych, fruwają w klasach biznes na Maderę i nie tylko, mówią przy tym że POLSKA to h** ,d*** i kamieni kupa i widnieje tylko na mapie.....rozwodnicy co maja po kilka żon nie płacą alimentów a rozbijają się autami wysokich standardów i motorami.....k******** w sejmie miało się dobrze  do tego doszło blokowanie mównicy i fotela Marszałka......pokazanie kpiny w święta i Nowy Rok w sejmie.....Jak uważasz "swojak" że te widoki są ci bliższe to twój wybór!!!! Ja popieram PIS i życzę im żeby szli dalej nieugięcie jak do tej pory....Obiecaliście zieloną wyspę a mamy biedę aż piszczy.....Wybór do jakiejkolwiek instytucji władzy oznaczać ma SŁUŻBĘ dla obywateli ale to wyborcy tak myślą ty jednak rozwiałeś wątpliwość po co poszedłeś do władzy- dla kasy i długotrwałego stołka.....Ta władza ińska nie powinna być nawet jednej całej kadencji bo ta dopiero zrujnuje miasteczko.....ja bym poszedł dalej i na miejscu PIS zarządziłbym jedną kadencję a nie zasiadanie przyspawaniem do krzesła ....widać po Ińsku że dwie kadencje wieży i Endriu stoczyły gminę na dno........po tych mądralach tylko ostatni zgasi światło.....to tyle dla ciebie rządzący kmiocie....

Ja tam się z Tobą zgadzam! Miałam dosyć tych platfusów i zielonych. Chciałam dobrej zmiany i taka w końcu nastała. Co żal d*** ściska że coś robią dla wszystkich a nie tylko do siebie jak wy?!

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Japa napisał:

Olo zasra+ny wielbicielu tej partii, której nazwy ze względów estetycznych nie wymienię, tak zwany suweren dał 5,7 mln. głosów w ostatnich wyborach. A na pozostałe partie oddano 6,8 mln. głosów. Więc miejmy nadzieję że w najbliższym możliwym czasie, przykryjemy te mochery i zacofańce czapkami. Alleluja i do przodu, jak mówi jeden znany oszust w sukience !!

Ty platfusowa miernoto dobrze piszesz 5,7 to tylko na PIS reszta chłamu nawet jak więcej miała to i tak nie starczyło:giggle:Czapkami was nakryjemy w samorządowych wyborach ....Tak mi dopomóż  Bóg...........

Odnośnik do odpowiedzi
23 minut temu, rybka napisał:

Ja tam się z Tobą zgadzam! Miałam dosyć tych platfusów i zielonych. Chciałam dobrej zmiany i taka w końcu nastała. Co żal d*** ściska że coś robią dla wszystkich a nie tylko do siebie jak wy?!

Robią dla wszystkich... :) dla wszystkich swoich. Jaka masz zmianę? Posadę ci dali? A moze 500 sprawia, ze jesteś zadowolona? Zaraz wydasz te 500 na media. Pisowskie prostactwo bedzie z czegoś musiało finansować niedochodowe kopalnie. Za pare lat, kiedy świat bedzie juz w pełni korzystał z OZE, my w ciemnogrodzie będziemy mieli nowe elektrownie węglowe i zero specjalistów od OZE. A minister powie, ze dyskusja o smogu nie ma sensu, skoro tyle osób pali papierosy. Dobra zmiana, dla ciemnego ludu, który to kupuje!

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Swojak napisał:

Robią dla wszystkich... :) dla wszystkich swoich. Jaka masz zmianę? Posadę ci dali? A moze 500 sprawia, ze jesteś zadowolona? Zaraz wydasz te 500 na media. Pisowskie prostactwo bedzie z czegoś musiało finansować niedochodowe kopalnie. Za pare lat, kiedy świat bedzie juz w pełni korzystał z OZE, my w ciemnogrodzie będziemy mieli nowe elektrownie węglowe i zero specjalistów od OZE. A minister powie, ze dyskusja o smogu nie ma sensu, skoro tyle osób pali papierosy. Dobra zmiana, dla ciemnego ludu, który to kupuje!

Każda populistyczna ideologia typu -PIS to zło, najgorsze co nas spotkało, zobaczycie do czego doprowadzą.....wybacz to już nie działa.....wasze dwie kadencje to dopiero rozbiór Polski.....OZE??? a czym do tej pory paliłeś? co się takiego stało że przeszkadza wam dym z komina!!! Takich tworów jak NFZ, OFE, i tym podobne twory już ludziom nie wciśniecie......złodzieje co wszystko "rwali" do kieszeni swojej i pociotków....ty mi będziesz prawił morały o PIS? Złodzieju PO-PSL okradałeś nas przez 8 lat ale teraz to koniec!!!!!W tych wyborach nawet do sejmu nie wejdziecie:cheers:

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Olo napisał:

Ty platfusowa miernoto dobrze piszesz 5,7 to tylko na PIS reszta chłamu nawet jak więcej miała to i tak nie starczyło:giggle:Czapkami was nakryjemy w samorządowych wyborach ....Tak mi dopomóż  Bóg...........

Olo pisowski cwaniaczku powiedz mi kogo ty masz w Ińsku, Chociwlu, Dobrzanach, Reczu żeby nas czapkami nakryć? Żeby wygrac wybory trzeba mieć ludzi na kandydatów na burmistrza i radnych a ty kogo masz? Dwóch ludzi na krzyż i ty chcesz nas w samorządach czapkami nakryć marzycielu.

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, gość napisał:

Olo pisowski cwaniaczku powiedz mi kogo ty masz w Ińsku, Chociwlu, Dobrzanach, Reczu żeby nas czapkami nakryć? Żeby wygrac wybory trzeba mieć ludzi na kandydatów na burmistrza i radnych a ty kogo masz? Dwóch ludzi na krzyż i ty chcesz nas w samorządach czapkami nakryć marzycielu.

Tu akurat się mylisz! Bo ludzie teraz już bardziej otwarci i nie boją się przeciwstawić. Nakryją was nakryją. Olo ma rację ludziom się polepszyło i jest im lepiej a tym samym ego większe. Czujcie się zagrożeni pustaki.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, gość napisał:

PIS w naszym województwie ie ma ludzi, ledwo im na poslów starczyło, na wójtów, burmistrzów, radnych trzeba armi ludzi, skład ich weźmie?

Gówno cię to obchodzi. Czy to twoje zmartwienie? Martw się o swój stołek. Znajdą się kandydaci a może nawet już są.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, kandydat napisał:

Gówno cię to obchodzi. Czy to twoje zmartwienie? Martw się o swój stołek. Znajdą się kandydaci a może nawet już są.

W każdej gminie, w każdym mieście macie ludzi? Już ci w to wierzę. Powodzenia.

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, gość napisał:

W każdej gminie, w każdym mieście macie ludzi? Już ci w to wierzę. Powodzenia.

Idiotów jest sporo. Zawsze sie jakiś znajdzie. PiS jest jednak zainteresowany kasa unijna. W Insku jednak nie ma szans na jej pozyskiwanie, zatem nikt tu nie bedzie walczył. 

Odnośnik do odpowiedzi

b9a4fdef61632554de7c129fbf814d31.png

Czy to znaczy że ktoś odejdzie? Bo trzech w tym pokoiku się nie zmieści. Poza tym od nieruchomości jest Marek Procyk to co pozbywacie się wykwalifikowanego człowieka? A Michał przyjmie kolesia z ławki nie wiem nawet czy ma w tej dziedzinie studia magisterskie. Ale się młody wkręcił sami z układu kolesiowego. Odbył staż popracował i od razu stanowisko podinspektora.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Olo napisał:

b9a4fdef61632554de7c129fbf814d31.png

Czy to znaczy że ktoś odejdzie? Bo trzech w tym pokoiku się nie zmieści. Poza tym od nieruchomości jest Marek Procyk to co pozbywacie się wykwalifikowanego człowieka? A Michał przyjmie kolesia z ławki nie wiem nawet czy ma w tej dziedzinie studia magisterskie. Ale się młody wkręcił sami z układu kolesiowego. Odbył staż popracował i od razu stanowisko podinspektora.

To moze sie dowiedz zanim bedziesz przypuszczał.

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Olo napisał:

b9a4fdef61632554de7c129fbf814d31.png

Czy to znaczy że ktoś odejdzie? Bo trzech w tym pokoiku się nie zmieści. Poza tym od nieruchomości jest Marek Procyk to co pozbywacie się wykwalifikowanego człowieka? A Michał przyjmie kolesia z ławki nie wiem nawet czy ma w tej dziedzinie studia magisterskie. Ale się młody wkręcił sami z układu kolesiowego. Odbył staż popracował i od razu stanowisko podinspektora.

Ty gminny szpiclu nie wiesz że procyk już dawno złożył wypowiedzenie ? No żesz ty kłamczuchu ! Nie udawaj luja !!

Odnośnik do odpowiedzi

Wiedziałem , wiedziałem durniu jeden inaczej nie byłoby ogłoszenia na wolne stanowisko.....Procyk miał was głupoli tak dosyć że zostawi was w czarnej pupci.....tylko dlaczego wasz koleś a nie ktoś inny....widać że wymagania stawiane w naborze takie pod dyktando.....gminna patologiczna gnido.....

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, wiem napisał:

Zgłosiły się tylko dwie osoby jedna z wykształceniem prawa administracji a druga mgr z hodowli zwierząt gospodarskich z Dobrzan

Twoim zdaniem kogo zatrudnić olo?

Wiadomo że kogoś z Ińska tylko zaraz oskarżenia będą o nepotyzmie i kolesiostwie a szafran będzie głupa palił że on nic nie wie i od zatrudniania ludzi są inni 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...