Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

O 8.01.2017 o 10:39, wiem napisał:

Nietzsche nawet tu przemówił. Nieźle."Burmistrza nie popieram bo to tylko zwykły administrator a nie ktos z wizja rozwoju miasta". Każdy ma prawo mieć własne zdanie,więc i Kosa też.Jednak burmistrza nie wybiera sie w trakcie kadencji,ale zwykle w trakcie tzw. wyborów.Do wyborów jeszcze trochę i może okazać się(oby),że Liwak to nie tylko administrator,ale osoba,która wniesie wiele do wizerunku Ińska,bo przez wiele lat właśnie wizerunek został nadszarpnięty i są kłopoty z pozyskiwaniem potencjalnych inwestorów.Ten rok 2017 będzie rokiem testu sprawności ińskiej władzy.

 

Mam nadzieje, ze władza zda ten test. Dla wspólnego dobra. Natomiast wątpię. Nie wybieram nowego burmistrza teraz tylko jak wszyscy, w trakcie wyborów. Na ten moment jednak chętnie zobaczyłbym u naszego lokalnego wodza jakiś długookresowy plan. Na 15 lat powiedzmy. Bez tego nawet jesli cos wyjdzie burmistrzowi to nie wiadomo czy to chaotyczne działania, przypadek czy cześć czegoś większego. Wolałbym wiedzieć do czego władza zmierza i sprawdzać czy poszczególne elementy planu sa realizowane. Jesli sa realizowane to wybieram tego samego burmistrza na kolejna kadencje (oczywiscie jesli plan zgadza sie z moimi oczekiwaniami). Jesli nie sa, to zastanawiam sie dlaczego i czy jest jakiś inny kandydat gwarantujący realizacje planu lub ktos z lepszym planem. 

Jesli jednak planu brak, to nie będe głosował na gościa, który przychodzi do pracy i zastanawia sie co bedzie tego dnia robił. No ale Liwak oczywiscie moze zaskoczyć w 2017 czego sobie i wszystkim z gminy życzę!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

12 minut temu, Kosa napisał:

Mam nadzieje, ze władza zda ten test. Dla wspólnego dobra. Natomiast wątpię. Nie wybieram nowego burmistrza teraz tylko jak wszyscy, w trakcie wyborów. Na ten moment jednak chętnie zobaczyłbym u naszego lokalnego wodza jakiś długookresowy plan. Na 15 lat powiedzmy. Bez tego nawet jesli cos wyjdzie burmistrzowi to nie wiadomo czy to chaotyczne działania, przypadek czy cześć czegoś większego. Wolałbym wiedzieć do czego władza zmierza i sprawdzać czy poszczególne elementy planu sa realizowane. Jesli sa realizowane to wybieram tego samego burmistrza na kolejna kadencje (oczywiscie jesli plan zgadza sie z moimi oczekiwaniami). Jesli nie sa, to zastanawiam sie dlaczego i czy jest jakiś inny kandydat gwarantujący realizacje planu lub ktos z lepszym planem. 

Jesli jednak planu brak, to nie będe głosował na gościa, który przychodzi do pracy i zastanawia sie co bedzie tego dnia robił. No ale Liwak oczywiscie moze zaskoczyć w 2017 czego sobie i wszystkim z gminy życzę!

No to nawet nam się marzyciel trafił.....Marzyć każdy może....Lepiej zapytaj "rajcy" dlaczego taki w skowronkach! Niektórzy to się obłowią z wojsk amerykańskich w naszej gminie....ciekawe skąd oni to wiedzieli???? Wisola stanie się teraz bazą NATO hahaha....a kasę będzie trzepał ten co sam sobie obniżył podatki ....to się nazywa biznesmen....Taki to radny i szef komisji gospodarczej od własnej kieszeni....

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, Olo napisał:

No to nawet nam się marzyciel trafił.....Marzyć każdy może....Lepiej zapytaj "rajcy" dlaczego taki w skowronkach! Niektórzy to się obłowią z wojsk amerykańskich w naszej gminie....ciekawe skąd oni to wiedzieli???? Wisola stanie się teraz bazą NATO hahaha....a kasę będzie trzepał ten co sam sobie obniżył podatki ....to się nazywa biznesmen....Taki to radny i szef komisji gospodarczej od własnej kieszeni....

O co tu chodzi Olo ? Mów no jaśniej bo nie kumam !

Odnośnik do odpowiedzi
53 minut temu, Olo napisał:

No to nawet nam się marzyciel trafił.....Marzyć każdy może....Lepiej zapytaj "rajcy" dlaczego taki w skowronkach! Niektórzy to się obłowią z wojsk amerykańskich w naszej gminie....ciekawe skąd oni to wiedzieli???? Wisola stanie się teraz bazą NATO hahaha....a kasę będzie trzepał ten co sam sobie obniżył podatki ....to się nazywa biznesmen....Taki to radny i szef komisji gospodarczej od własnej kieszeni....

Nie tak dawno chwaliłeś się kmiocie że przyjmowałeś grzesiaka z rajcą na wisoli a teraz plujesz na swojego wspólnika ! Tfu ty polityczny banito, jak cie tu pare dni temu podsumowali !

Odnośnik do odpowiedzi

"rajca" , "Japa" czy jak mu tam nie oszczędził mnie ani na spyrkę............więc od dziś olewam to całe towarzycho.....Jak też całe Ińsko Razem.....a z następcą problemu nie będzie...jak burkiem mógł zostać polonista i bezrobotny to "wszystko się może zdarzyć gdy głowa pełna marzeń"...

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Olo napisał:

No to nawet nam się marzyciel trafił.....Marzyć każdy może....Lepiej zapytaj "rajcy" dlaczego taki w skowronkach! Niektórzy to się obłowią z wojsk amerykańskich w naszej gminie....ciekawe skąd oni to wiedzieli???? Wisola stanie się teraz bazą NATO hahaha....a kasę będzie trzepał ten co sam sobie obniżył podatki ....to się nazywa biznesmen....Taki to radny i szef komisji gospodarczej od własnej kieszeni....

No to akurat dość interesujące... Baza NATO na Wisoli? Jeśli to prawda , to wszystko jasne...ręka rękę myje , a im bliżej koryta tym lepsza informacja.Obyś się mylił

Odnośnik do odpowiedzi
33 minut temu, Olo napisał:

"rajca" , "Japa" czy jak mu tam nie oszczędził mnie ani na spyrkę............więc od dziś olewam to całe towarzycho.....Jak też całe Ińsko Razem.....a z następcą problemu nie będzie...jak burkiem mógł zostać polonista i bezrobotny to "wszystko się może zdarzyć gdy głowa pełna marzeń"...

Tak, tak. Następnym burkiem będzie małorolny rencista bez wykształcenia.

Odnośnik do odpowiedzi

A wczoraj po mnie orałeś, że kłamię i jestem włazodup! Widzisz a nawet ty u źródła i nie wiesz co w trawie piszczy. Myśl trochę pisałem o żołnierzach amerykańskich i ich stacjonowaniu...."rajca" będzie miał obłożenie na swoim półwyspie....wiesz jaka to kasa? 

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Olo napisał:

A wczoraj po mnie orałeś, że kłamię i jestem włazodup! Widzisz a nawet ty u źródła i nie wiesz co w trawie piszczy. Myśl trochę pisałem o żołnierzach amerykańskich i ich stacjonowaniu...."rajca" będzie miał obłożenie na swoim półwyspie....wiesz jaka to kasa? 

Mylisz chyba osoby . Ja nie obrażam tu ludzi jak Ty i już na pewno nie jestem "u źródła".

Odnośnik do odpowiedzi

Z ciekawością czytam Olo o Twoich rewelacjach. Rozjaśnij choć trochę ten wątek z US Army na Wisoli. Choć przyznaję,że już mam praktycznie full obłożenie w te wakacje, to można w szybkim tempie zakupić domki kontenerowe i przyjąć tych wojaków !

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, rajca napisał:

Z ciekawością czytam Olo o Twoich rewelacjach. Rozjaśnij choć trochę ten wątek z US Army na Wisoli. Choć przyznaję,że już mam praktycznie full obłożenie w te wakacje, to można w szybkim tempie zakupić domki kontenerowe i przyjąć tych wojaków !

Rajca, ponoć amerykance mają u ciebie stacjonować w okopach, nie musisz kupować kontenerów.

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, rajca napisał:

Z ciekawością czytam Olo o Twoich rewelacjach. Rozjaśnij choć trochę ten wątek z US Army na Wisoli. Choć przyznaję,że już mam praktycznie full obłożenie w te wakacje, to można w szybkim tempie zakupić domki kontenerowe i przyjąć tych wojaków !

Ińsko i okolice z obłożeniem na wakacje o tej porze roku? To jakaś kpina. Za długo tu żyję , mieszkam i pracuję by wierzyć w takie banialuki.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, itd napisał:

Ińsko i okolice z obłożeniem na wakacje o tej porze roku? To jakaś kpina. Za długo tu żyję , mieszkam i pracuję by wierzyć w takie banialuki.

Może za bardzo się zamknałeś w sobie? Wyłącz komputer i telewizor, weź dziecko na spacer, porozmawiaj z ludźmi to się dowiesz jak jest.

Odnośnik do odpowiedzi
54 minut temu, gość napisał:

Może za bardzo się zamknałeś w sobie? Wyłącz komputer i telewizor, weź dziecko na spacer, porozmawiaj z ludźmi to się dowiesz jak jest.

Jak mniemam, Olo to gość odpisujący... tak to wygląda.... Myślałam/eś( to dla dla Ciebie byś nie kombinował)jesteś

mądrzejszy....a z ciebie to po prostu durny , wiejski buhaj miernej jakości.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak Rajca dba o gminę .on dba tylko o własny interes na garbie gminy.Z każdą władzą się dogada .Był i kalał się u Tereni .Przypomnienie z sesji rady miejskiej .Można sobie filmik oglądnąć dla przypomnienia.a obniżka podatków o 50% za wisolę czysta przewała.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Olo napisał:

A wczoraj po mnie orałeś, że kłamię i jestem włazodup! Widzisz a nawet ty u źródła i nie wiesz co w trawie piszczy. Myśl trochę pisałem o żołnierzach amerykańskich i ich stacjonowaniu...."rajca" będzie miał obłożenie na swoim półwyspie....wiesz jaka to kasa? 

Nawet gdyby to była prawda,to czy ten tekst nie świadczy o tym,że jego autor jest osobą małostkową,zawistną i zazdrosną?Gdyby nawet na Wisoli goszczono grupę Amerykanów,to przecież wiąże się to z dużą pracą tego ośrodka zarówno w zakresie wyżywienia,jak i odpowiedniego zakwaterowania.Ośrodek jest po to,by przyjmował gości.Nie dajmy się zwariować.

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, wiem napisał:

Nawet gdyby to była prawda,to czy ten tekst nie świadczy o tym,że jego autor jest osobą małostkową,zawistną i zazdrosną?Gdyby nawet na Wisoli goszczono grupę Amerykanów,to przecież wiąże się to z dużą pracą tego ośrodka zarówno w zakresie wyżywienia,jak i odpowiedniego zakwaterowania.Ośrodek jest po to,by przyjmował gości.Nie dajmy się zwariować.

Tylko dlaczego wszystko się należy urzędującemu radnemu który sam sobie pomnaża a ma obowiązek pomnażać gminny budżet......Na prawdę nie kumasz? Jasne nie kumasz bo wy tam w tym PSL-u to taki nepotyzm wypracowaliście że wam nic nie przeszkadza....Tumanisz ludzi i myślisz że dadzą się zwariować....już nie!

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, rajca napisał:

Z ciekawością czytam Olo o Twoich rewelacjach. Rozjaśnij choć trochę ten wątek z US Army na Wisoli. Choć przyznaję,że już mam praktycznie full obłożenie w te wakacje, to można w szybkim tempie zakupić domki kontenerowe i przyjąć tych wojaków !

 

26 minut temu, Olo napisał:

Tylko dlaczego wszystko się należy urzędującemu radnemu który sam sobie pomnaża a ma obowiązek pomnażać gminny budżet......Na prawdę nie kumasz? Jasne nie kumasz bo wy tam w tym PSL-u to taki nepotyzm wypracowaliście że wam nic nie przeszkadza....Tumanisz ludzi i myślisz że dadzą się zwariować....już nie!

Przeczytaj idioto co odpowiedział rajca na twój wcześniejszy wpis. Ty dalej brniesz w swoje urojenia, ale nie ma się czego dziwić, imbecyl i paranoik !

Odnośnik do odpowiedzi

Ot i odezwał się pampers. Łapki do klawiatury umyłeś zboku...Raz plujesz na rajcę a raz go bronisz...sam nie wiesz w jakiej rzeczywistości nadajesz...Na słowo "Olo" dostajesz sraczki, gorączki i spazm- a może nawet tryskasz spermą.

Odnośnik do odpowiedzi

No jednak nie ma co z Olem dyskutować. Tak jak w cytatach jakie przedstawiałem wcześniej. W swoim stylu przedstawia gość oskarżenia bez pokrycia. Poza tym jesli nawet jakies wojsko (klienci) mieli by byc na wisoli to co z tego? Generalnie Insko zbyt wielkiego wyboru nie daje. Baza hotelowa jest dość ograniczona... nie ma co dyskutować z oszołomem. Koleś wyśmiał mnie ze jestem marzycielem, bo liczę, ze włada bedzie miała plan. Czy to takie dziwne? Jako mieszkańcy nie chcielibyście zeby burmistrz miał jakies dalekosiężne plany znane mieszkańcom? To przez to, ze ich brak dyskutujemy o pierdołach, plotkach, domysłach. To wszystko zamiast dyskusji o tym jak chcemy zeby gmina wyglądała za 15 lat. A jest o czym dyskutować. Zamiast tego zakompleksiony Olo narzuca dyskusje o nieistotnych sprawach (choć oczywiscie jesli wisola ma dostać jakiś kontrakt z US Army wbrew prawu to prokurator powinien o tym wiedzieć, i rozumiem, ze Olo jako jedyny sprawiedliwy złożył odpowiednie doniesienie). Zatem olać domysły głupka i proponuje dyskutowac na temat szerszej perspektywy. Olo niech założy wątek "gminny śledczy Olo przedstawia - domysły i spiski".

Odnośnik do odpowiedzi

Do SIERPA.Zgadzam się z Tobą w jednej kwestii że gmina nie ma spójnego planu co do swego rozwoju.Już tu pisano że kto  pierwszy wstanie ten rządzi.To że Rolnik Przewodniczący i Rajca   wstają  pierwsi to i oni rządzą.Tak właśnie buble powstają ani składu ani ładu i gmina wygląda jak wygląda.Dobrze wcześniej  napisano że w samym Ińsku już nie wiadomo gdzie ulica się zaczyna a gdzie kończy.Tu nawet całą brygada Amerykańska Ińska nie wskrzesi.Co do donosów to tu już pisano kto tak szlachetnie donosił na poprzednie władze ,Ci panowie dobrze się mają, nagrodę  podostawali  gminne posady- tak to  jest że w Ińsku nic się nie zmieniło .Donoszenie zawsze jest nagradzane tak jak w starym systemie ,  widać że Ińsko z tego systemu jeszcze nie wyszło.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...