Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

W gminie zawsze rządził i rządzi burmistrz a radni byli i są do przyklepywania, co do kapowania to w Ińsku od zawsze pełno było czwerwonaków i ormowców, którzy obecną władzę kapują wszędzie gdzie się da co oznacza kontrole i mandaty, taka prawda.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1 godzinę temu, kto kapuje napisał:

W gminie zawsze rządził i rządzi burmistrz a radni byli i są do przyklepywania, co do kapowania to w Ińsku od zawsze pełno było czwerwonaków i ormowców, którzy obecną władzę kapują wszędzie gdzie się da co oznacza kontrole i mandaty, taka prawda.

Jeżeli po kontrolach jest mandat to znaczy, ze dobrze, ze sprawa została zgłoszona. Tu nie chodzi o kapowanie, a o przestrzeganie prawa. Jak sąsiad bedzie spalał smieci w piecu to trzeba o tym donosić. Dla zdrowia wszystkich. Jak w gminie kręcą lody lub kogoś faworyzują to tez trzeba donosić, zeby kolejnym razem nie przyszło im to do łbów. I nie chodzi o to czy ktos jest zielony czy czerwony.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, tak czy nie? napisał:

No to w końcu trzeba donosić, czy nie, bo po twojej wypowiedzi zgłupiałem do reszty.

Jesli dzieje sie cos niezgodnego z prawem to trzeba donosić. Dla wspólnego dobra. Jesli ktos cię okrada to zgłaszasz to na policję. Jesli gmina robi wałki to zgłaszaj. Jesli sąsiad bije dzieci i żonę - zgłaszaj. Dzieki temu bedzie sie żyło lepiej. Natomiast trzeba to robić tylko jak sie jest pewnym, ze nieprawidłowości zachodzą. Dzieki temu taki burmistrz zastanowi sie sporo razy zanim zrobi cos złego. Natomiast nie ma sensu mówić o nieprawidłowościach na forum. Chyba, ze juz sie zgłosiło sprawę. Inaczej to tylko plotkowanie i nie ma to sensu. Bierzmy sprawy w swoje ręce.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gość napisał:

Oj mariusz zagalopowałes sie, dla wspólnego dobra donoszono za komuny

Czyli jak cię okradają i ty wiesz co i jak to siedzisz cicho? Rozumiem, ze tak samo jest jak sąsiad molestuje dziecko. Zastanów sie czy przypadkiem nie powinieneś zmienic podejścia. Komuny juz nie ma. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Czemu nic nie piszesz gamoniu gminny o odwołaniu żwirków od decyzji środowiskowej........myślisz że unikniesz prawdziwego postawienia sprawy ze żwirownią? Będzie do was wracać jak nocna mara, jak Belzebub, jak bumerang bo Liwak udaje że żwirowni nie chce ale w planie jest klepnięcie inwestycji bo cementu na budowę trzeba....

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Olo napisał:

Czemu nic nie piszesz gamoniu gminny o odwołaniu żwirków od decyzji środowiskowej........myślisz że unikniesz prawdziwego postawienia sprawy ze żwirownią? Będzie do was wracać jak nocna mara, jak Belzebub, jak bumerang bo Liwak udaje że żwirowni nie chce ale w planie jest klepnięcie inwestycji bo cementu na budowę trzeba....

A jest już odwołanie Olo ? Bo może żwirki odpuścili ?!

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, do barana napisał:

Co tak będziesz co chwilę puszczał bąka zamiast powiedzieć wszystko na raz, naucz się wreszcie czegoś baranie jeden!

Przecież możesz iść do gminy i zapytać u źródła....no to bierz nogi za pas i pytaj Michała i Jacka.....najlepsze źródło....

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Olo napisał:

Przecież możesz iść do gminy i zapytać u źródła....no to bierz nogi za pas i pytaj Michała i Jacka.....najlepsze źródło....

Właśnie pytam ciebie gminny szpiclu ! Ogłaszasz tu co chwila, że wszystko wiesz co piszczy w gminnym gmachu, a tu wysyłasz ciekawego do Urzędu, kmiocie jeden. Co nie donieśli jaśnie panu "newsów"  ? Bufon !

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, gość napisał:

Właśnie pytam ciebie gminny szpiclu ! Ogłaszasz tu co chwila, że wszystko wiesz co piszczy w gminnym gmachu, a tu wysyłasz ciekawego do Urzędu, kmiocie jeden. Co nie donieśli jaśnie panu "newsów"  ? Bufon !

Wysyłam Cię do źródła tak jak ty mnie do prokuratury......niusy dopiero będą jak Jacek przełknie z Michałem skargę.....Może i jestem bufonem ale zadaj pytanie do "rajcy" do "wiem" to też wszystkowiedzący...czemu ja mam być tym najgorszym...przecież ja jestem największym przeciwnikiem ŻWIROWNI - reklamy im nie będę robił...

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Olo napisał:

przecież ja jestem największym przeciwnikiem ŻWIROWNI - reklamy im nie będę robił...

Dlaczego Olo tak sądzisz,że Ty jesteś największym przeciwnikiem zwirowni?Czy to nie bufonada?Skąd wiesz,że inni są mniejszymi przeciwnikami?Czy chodzi Ci o wzrost?Napisz ile masz wzrostu,wówczas ocenię,czy masz rację.

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Olo napisał:

Czemu nic nie piszesz gamoniu gminny o odwołaniu żwirków od decyzji środowiskowej........myślisz że unikniesz prawdziwego postawienia sprawy ze żwirownią? Będzie do was wracać jak nocna mara, jak Belzebub, jak bumerang bo Liwak udaje że żwirowni nie chce ale w planie jest klepnięcie inwestycji bo cementu na budowę trzeba....

Nie sądzę bufonie, że jesteś przeciwnikiem żwirowni. Ten wpis jasno świadczy, że po cichu liczysz na gest Liwaka w stronę otwarcia kopalni. Jednocześnie podajesz motyw jakim ma się pokierować burmistrz - sugerując wątek korupcyjny. Przeciwnik żwirowni twardo i zdecydowanie popiera działania władz gminy mające na celu zablokowanie tej inwestycji a takimi są min. decyzja środowiskowa.Tu powinieneś podpowiadać jak ewentualnie uwalić odwołanie SKSM a nie się cieszyć i radować, że żwirki się odwołali i Liwak ma zagwozdkę.Napisz coś pozytywnego, że popierasz starania, że tu coś podpowiesz, tam zasugerujesz a nie głupoty o cemencie i budowie. Twoje wpisy świadczą, że jesteś w komitywie z Grzesiakami. Amen jak powiadasz.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, gość napisał:

Nie sądzę bufonie, że jesteś przeciwnikiem żwirowni. Ten wpis jasno świadczy, że po cichu liczysz na gest Liwaka w stronę otwarcia kopalni. Jednocześnie podajesz motyw jakim ma się pokierować burmistrz - sugerując wątek korupcyjny. Przeciwnik żwirowni twardo i zdecydowanie popiera działania władz gminy mające na celu zablokowanie tej inwestycji a takimi są min. decyzja środowiskowa.Tu powinieneś podpowiadać jak ewentualnie uwalić odwołanie SKSM a nie się cieszyć i radować, że żwirki się odwołali i Liwak ma zagwozdkę.Napisz coś pozytywnego, że popierasz starania, że tu coś podpowiesz, tam zasugerujesz a nie głupoty o cemencie i budowie. Twoje wpisy świadczą, że jesteś w komitywie z Grzesiakami. Amen jak powiadasz.

Uspokój się przewodniczący....przykro mi że znowu nic nie wiesz...Dowiesz się po niedzieli chyba że jutro przylecisz do gminy od rana prosić o łaski u Jacka czy Michała...Jutro oni maja napięty grafik więc raczej ich nie złapiesz...Jesteś taki głupi chłopie że aż mi cię żal...wszyscy cię dymają a ty ich bronisz...

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, gość napisał:

Nie sądzę bufonie, że jesteś przeciwnikiem żwirowni. Ten wpis jasno świadczy, że po cichu liczysz na gest Liwaka w stronę otwarcia kopalni. Jednocześnie podajesz motyw jakim ma się pokierować burmistrz - sugerując wątek korupcyjny. Przeciwnik żwirowni twardo i zdecydowanie popiera działania władz gminy mające na celu zablokowanie tej inwestycji a takimi są min. decyzja środowiskowa.Tu powinieneś podpowiadać jak ewentualnie uwalić odwołanie SKSM a nie się cieszyć i radować, że żwirki się odwołali i Liwak ma zagwozdkę.Napisz coś pozytywnego, że popierasz starania, że tu coś podpowiesz, tam zasugerujesz a nie głupoty o cemencie i budowie. Twoje wpisy świadczą, że jesteś w komitywie z Grzesiakami. Amen jak powiadasz.

Od dawna tu pisałem, że olo to poplecznik żwirowni, teraz ktoś mnie w tym poglądzie wyraźnie poparł.

Odnośnik do odpowiedzi

Ogromna żwirownia nie jest nam do niczego potrzebna, betonu nie zabraknie, betonu tego do fundamentów i tego w komuszych głowach, którzy władzę zamienili na biznesy i trzepią kasę nie bacząc na ludzi i przyrodę.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, wiem napisał:

gość,twój wpis świadczy o tym,że faktycznie troszczysz sie o przyszłość naszej gminy bez żwirowni.Tak też sadzi wiekszośc Ińszczan. Pozdrawiam.

Czy Włodek nic nie wie ale dla zasady krzyczy łapać złodzieja ha ha ha. Biedaku ty i zmartwienia o gminę....Inkasujecie wszyscy co miesiąc kasiorę od Jacka po Micjała i Ciebie dodać należy też "rajcę" i krzyczą o dobru gminy. No szał!

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Olo napisał:

Czy Włodek nic nie wie ale dla zasady krzyczy łapać złodzieja ha ha ha. Biedaku ty i zmartwienia o gminę....Inkasujecie wszyscy co miesiąc kasiorę od Jacka po Micjała i Ciebie dodać należy też "rajcę" i krzyczą o dobru gminy. No szał!

Żwir ci się sypie z rękawów aż trzeszczy, tym wpisem potwierdzasz swoje żwirowe sympatie, kasa ci się marzy, ile zainkasowałeś za prowadzenie na cafe żwirowej propagandy?

Odnośnik do odpowiedzi

Jest odwołanie SKSM. Te same argumenty za czyli będzie: bez kurzu, bez hałasu, tereny zielone, jeziora pełne wody, ciężarówki niewidzialne i niesłyszalne a jeżeli ktoś nie wierzy że to prawda to mecenasi żwirków mają inny argument. Powołują się na wyrok Sądu Administracyjnego w Szczecinie z dnia 13 marca 2014 roku (sygn.akt. II S A/Sz1208/13), który mówi  : "...ani trudności transportowe, ani utrudnienia dla ludności, ani też jej sprzeciw nie stanowi podstaw do odmowy wydania decyzji w sprawie środowiskowych uwarunkowań realizacji przedsięwzięcia". Mimo wszystko prawnicy Gminy już pracują. SKSM będzie się odwoływał, Urząd Gminy będzie stał po stronie zdecydowanej większości przeciwników tej inwestycji !

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, rajca napisał:

Jest odwołanie SKSM. Te same argumenty za czyli będzie: bez kurzu, bez hałasu, tereny zielone, jeziora pełne wody, ciężarówki niewidzialne i niesłyszalne a jeżeli ktoś nie wierzy że to prawda to mecenasi żwirków mają inny argument. Powołują się na wyrok Sądu Administracyjnego w Szczecinie z dnia 13 marca 2014 roku (sygn.akt. II S A/Sz1208/13), który mówi  : "...ani trudności transportowe, ani utrudnienia dla ludności, ani też jej sprzeciw nie stanowi podstaw do odmowy wydania decyzji w sprawie środowiskowych uwarunkowań realizacji przedsięwzięcia". Mimo wszystko prawnicy Gminy już pracują. SKSM będzie się odwoływał, Urząd Gminy będzie stał po stronie zdecydowanej większości przeciwników tej inwestycji !

Ze żwirowni będą same plusy, a jeżeli pojawią się jakieś minusy to i tak będą dodatnie co potwierdza Olo całym swoim majestatem i autorytetem.

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Olo napisał:

Czy Włodek nic nie wie ale dla zasady krzyczy łapać złodzieja ha ha ha. Biedaku ty i zmartwienia o gminę....Inkasujecie wszyscy co miesiąc kasiorę od Jacka po Micjała i Ciebie dodać należy też "rajcę" i krzyczą o dobru gminy. No szał!

Olo, szanowny....nie pisz nieprawdy. Pomyśl troszkę wcześniej przed naciśnięciem klawisza. Twoje insynuacje są krzywdzące dla wielu a niestety dla Ciebie, nie przynoszą tu poklasku dla Twojej osoby. Robisz się żałosny z twoimi nietrafnymi opiniami. Pozdrawiam 

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, rajca napisał:

Jest odwołanie SKSM. Te same argumenty za czyli będzie: bez kurzu, bez hałasu, tereny zielone, jeziora pełne wody, ciężarówki niewidzialne i niesłyszalne a jeżeli ktoś nie wierzy że to prawda to mecenasi żwirków mają inny argument. Powołują się na wyrok Sądu Administracyjnego w Szczecinie z dnia 13 marca 2014 roku (sygn.akt. II S A/Sz1208/13), który mówi  : "...ani trudności transportowe, ani utrudnienia dla ludności, ani też jej sprzeciw nie stanowi podstaw do odmowy wydania decyzji w sprawie środowiskowych uwarunkowań realizacji przedsięwzięcia". Mimo wszystko prawnicy Gminy już pracują. SKSM będzie się odwoływał, Urząd Gminy będzie stał po stronie zdecydowanej większości przeciwników tej inwestycji !

Brawo "rajca" - niektórzy tu piszący powinni mnie przeprosić. Chciałem tylko powiedzieć ,że wydanie odmownej decyzji nie załatwiło sprawy....chodziło mi też o to że kopalnia nie daje za wygraną....a nie że jestem jej zwolennikiem. Powtarzam NIE JESTEM zwolennikiem żwirowni...

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...