Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, rajca napisał:

Olo, szanowny....nie pisz nieprawdy. Pomyśl troszkę wcześniej przed naciśnięciem klawisza. Twoje insynuacje są krzywdzące dla wielu a niestety dla Ciebie, nie przynoszą tu poklasku dla Twojej osoby. Robisz się żałosny z twoimi nietrafnymi opiniami. Pozdrawiam 

Olo po prostu klamie, czyli mówiąc po komuszemu bardzo oszczędnie operuje prawdą.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

3 minuty temu, Olo napisał:

Brawo "rajca" - niektórzy tu piszący powinni mnie przeprosić. Chciałem tylko powiedzieć ,że wydanie odmownej decyzji nie załatwiło sprawy....chodziło mi też o to że kopalnia nie daje za wygraną....a nie że jestem jej zwolennikiem. Powtarzam NIE JESTEM zwolennikiem żwirowni...

Ciebie przeprosić? Ciekawe za co? Za mateczenie, pomawianie, obrazanie, kłamstwa i za zwirową propagandę? Za to mamy cie przepraszać bęcwale?

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, Olo napisał:

Czy Włodek nic nie wie ale dla zasady krzyczy łapać złodzieja ha ha ha. Biedaku ty i zmartwienia o gminę....Inkasujecie wszyscy co miesiąc kasiorę od Jacka po Micjała i Ciebie dodać należy też "rajcę" i krzyczą o dobru gminy. No szał!

To mój wpis! podpisuję się pod nim obiema rękoma.

16 minut temu, rajca napisał:

Olo, szanowny....nie pisz nieprawdy. Pomyśl troszkę wcześniej przed naciśnięciem klawisza. Twoje insynuacje są krzywdzące dla wielu a niestety dla Ciebie, nie przynoszą tu poklasku dla Twojej osoby. Robisz się żałosny z twoimi nietrafnymi opiniami. Pozdrawiam 

Co tu jest nieprawdą? Proszę mi wytłumaczyć. Nie czujesz "rajco" że to wy jesteście żałośni?

Odnośnik do odpowiedzi

Olo czy ktoś poważny twierdził, że wydanie odmownej decyzji załatwia sprawę żwirowni na "amen",( jak Ty to powiadasz)? Nie, bój się będzie długo toczył.Trzeba wytrwałości i wsparcia min. Twojego, aby był on skuteczny. Niepotrzebnie tu kąsasz akurat te osoby, które wiesz co robią.Chyba że jest tak jak sugerują tu Twoi adwersarze w co nie chce mi się wierzyć.....ale ? 

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, rajca napisał:

Olo czy ktoś poważny twierdził, że wydanie odmownej decyzji załatwia sprawę żwirowni na "amen",( jak Ty to powiadasz)? Nie, bój się będzie długo toczył.Trzeba wytrwałości i wsparcia min. Twojego, aby był on skuteczny. Niepotrzebnie tu kąsasz akurat te osoby, które wiesz co robią.Chyba że jest tak jak sugerują tu Twoi adwersarze w co nie chce mi się wierzyć.....ale ? 

Nabijanie się z kompromitujących odwołań burmistrza nie oznacza poparcia dla kopalni. Wstyd mi jedynie że Jacek bawi sie poważnym tematem jak zapałkami w sianie...na dodatek jak się zapali to jako strażak sam do siebie zdzwoni po pomoc strażaków...nie no "rajco" oszczędź mi tych tanich tekstów...macie to swoje czekanie na trwanie do wyborów...tak jest się chłopcy bawią zapałkami- niestety!

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Olo napisał:

Nabijanie się z kompromitujących odwołań burmistrza nie oznacza poparcia dla kopalni. Wstyd mi jedynie że Jacek bawi sie poważnym tematem jak zapałkami w sianie...na dodatek jak się zapali to jako strażak sam do siebie zdzwoni po pomoc strażaków...nie no "rajco" oszczędź mi tych tanich tekstów...macie to swoje czekanie na trwanie do wyborów...tak jest się chłopcy bawią zapałkami- niestety!

Olo nie spłycaj dyskusji do tematu wyborów. Masz już informacje, że "obsobaczani" przez Ciebie, będą ubiegać się o reelekcję ?

Odnośnik do odpowiedzi

Pogrążeni w żałobie - dzisiaj pochowali pajora.....taki jak oni zmieniający żagle w zależności od wiatru....ale ile tej publiki było????Jakby nie wiem jaka persona była a to tylko zmieniający kilkakrotnie barwy na potrzeby wyborów człowieczek....

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Olo napisał:

Pogrążeni w żałobie - dzisiaj pochowali pajora.....taki jak oni zmieniający żagle w zależności od wiatru....ale ile tej publiki było????Jakby nie wiem jaka persona była a to tylko zmieniający kilkakrotnie barwy na potrzeby wyborów człowieczek....

Olo ty fałszywy chrześcijaninie, o zmarłych mówi się dobrze, lub się milczy. A ty jak zwykle mielisz ozorem po próżnicy. Nie masz za grosz szacunku dla majestatu śmierci. 

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Japa napisał:

Olo ty fałszywy chrześcijaninie, o zmarłych mówi się dobrze, lub się milczy. A ty jak zwykle mielisz ozorem po próżnicy. Nie masz za grosz szacunku dla majestatu śmierci. 

Właśnie mam majestat śmierci to śmiech mnie ogarnia jak jedziecie barany jak na spęd.....łazicie jak łazęgi przed tym kościołem,,,,niby się wszyscy znacie....ale raczej to cyrk niż żałobny rapsod....żałośni jesteście wy którzy udajecie polityczną żałobę.....Stoi baran pod kościołem i fajkę pali albo rechocze z kumplem z rękoma w kieszeni ....taki to wasz szacunek.....

Odnośnik do odpowiedzi

Pisz lepiej jak gmatwasz sprawę żwirowni i jak bokami ją wprowadzasz.........Obwieszczenie na BIP rzekomo 23 stycznia ale z dopiskiem że na tablicy ogłoszeń 24 stycznia wywieszone...Michał miał za daleko z biura do korytarza i tablicy...gmatwacie coraz bardziej ....już niedługo się okaże że tak bardzo nie chcieliście kopalni w Ińsku że za was decyzję podejmie SKO.......gratuluję próżniactwa i obłudy.....Wiecie że wybory tuż tuż ??? Podziękujemy wam za kłamstwa....zamordyzm musi być....

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Olo napisał:

Pisz lepiej jak gmatwasz sprawę żwirowni i jak bokami ją wprowadzasz.........Obwieszczenie na BIP rzekomo 23 stycznia ale z dopiskiem że na tablicy ogłoszeń 24 stycznia wywieszone...Michał miał za daleko z biura do korytarza i tablicy...gmatwacie coraz bardziej ....już niedługo się okaże że tak bardzo nie chcieliście kopalni w Ińsku że za was decyzję podejmie SKO.......gratuluję próżniactwa i obłudy.....Wiecie że wybory tuż tuż ??? Podziękujemy wam za kłamstwa....zamordyzm musi być....

Olo nie czekaj z utęsknieniem na wybory, kmiocie jeden. Nie będziesz miał wyboru bo kaczor postawi tu swoich komisarzy do Rady i na burka, a ty baranie będziesz tylko mógł sobie cicho po piskać. Bo jak głośno tak jak teraz będziesz pluł, to ataman zakuje ciebie w dyby na promenadzie albo na rynku dla pokazu. Paniał ?

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Japa napisał:

Olo nie czekaj z utęsknieniem na wybory, kmiocie jeden. Nie będziesz miał wyboru bo kaczor postawi tu swoich komisarzy do Rady i na burka, a ty baranie będziesz tylko mógł sobie cicho po piskać. Bo jak głośno tak jak teraz będziesz pluł, to ataman zakuje ciebie w dyby na promenadzie albo na rynku dla pokazu. Paniał ?

No wlasnie, komisarze już sie szykuja do objęcia stołkow, a kto im sie sprzeciwi lub bedzie krytykował beda surowo ukarani.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Japa napisał:

Olo nie czekaj z utęsknieniem na wybory, kmiocie jeden. Nie będziesz miał wyboru bo kaczor postawi tu swoich komisarzy do Rady i na burka, a ty baranie będziesz tylko mógł sobie cicho po piskać. Bo jak głośno tak jak teraz będziesz pluł, to ataman zakuje ciebie w dyby na promenadzie albo na rynku dla pokazu. Paniał ?

A ja ci powiem że najwyższy czas żebyś oddał funkcję przewodniczącego komisji gospodarczej bo zero gospodarki gminnej, zero kasy w budżecie, zero rozwoju tylko żwirownia tuż tuż...........czas zasiedziałych spaślaków pogonić...........policz ile lat darmozjadzie pijesz krew na naszym garnuszku.....ile kadencji już nierobie siedzisz...brawo PIS zrobić z patologią zasiadania bez końca kolejnych grup nepotycznych....wonn

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Olo napisał:

A ja ci powiem że najwyższy czas żebyś oddał funkcję przewodniczącego komisji gospodarczej bo zero gospodarki gminnej, zero kasy w budżecie, zero rozwoju tylko żwirownia tuż tuż...........czas zasiedziałych spaślaków pogonić...........policz ile lat darmozjadzie pijesz krew na naszym garnuszku.....ile kadencji już nierobie siedzisz...brawo PIS zrobić z patologią zasiadania bez końca kolejnych grup nepotycznych....wonn

Przyjdzie pis ciebie pierwszego wybatożą pod pręgierzem i to będzie ta długo wyczekiwana dobra zmiana.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, gość napisał:

Przyjdzie pis ciebie pierwszego wybatożą pod pręgierzem i to będzie ta długo wyczekiwana dobra zmiana.

Już jest dobra zmiana i ludzie to widzą....Nie da się zakłamać rzeczywistości...a sondaże też widać przecież nie macie platfusy i nowocześni z zielonymi żadnych szans nie macie z PIS....Pozdrawiam głupoli......chyba już sami w to nie wierzycie co piszecie....

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, gość napisał:

I co już wiecie ińskie cwaniaki gdzie będzie stacja paliw ?olo manolo, japa gapa ,i rajca co  na sesjach drapie się po jaj........ :D:bye:

Na starym miejscu gdzie był zaplanowany a nie gdzie wy chcecie....Plan z kasy gminnej exstra zrobiony dla konkretnego inwestora który i tak się wypiął.....

Odnośnik do odpowiedzi

Oj Olo manolo jesteś cienki bolek:blush:  i mało wiesz a kłapiesz pyskiem na tym forum jak byś wszystkie rozumy pozjadał:giggle:

Wysil się trochę popytaj, kto pyta nie błądzi

A ty bidoku cały czas w krzakach siedzisz i spiskowe teorie knujesz:eyebrow:

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gość napisał:

Oj Olo manolo jesteś cienki bolek:blush:  i mało wiesz a kłapiesz pyskiem na tym forum jak byś wszystkie rozumy pozjadał:giggle:

Wysil się trochę popytaj, kto pyta nie błądzi

A ty bidoku cały czas w krzakach siedzisz i spiskowe teorie knujesz:eyebrow:

Typowy pisowiec, wypisz wymaluj nasz miejscowy Antek policmajster ?! Przypadek ??

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, ktoś napisał:

Ot wiejski filozof się odezwał, ten to dopiero jest ciekawy przypadek !!!!!!!!!!!!!!!

pisowiec, Antek, policmajster co jeszcze ubek, ormowiec,dopisz jeszcze coś może ci ulży

Niestety to wszystko pasuje do pisowskiego postepowania. Jeszcze wszyscy zaplacimy za te pisowskie rzady, za zatrudnianie rodzin, niekompetentnych misiewiczow i 500+. Oplaty juz wzrastaja. inwestorzy nie przybedą - chyba, ze tacy jak Mercedes, ktory dostal warunki jak w ChRL. Juz teraz rolnicy (co juz bylo na tym forum) nie moga rozporzadzac swoim mieniem. Za chwile zmieni się ordynacja wyborcza. Jesli kiedys nam sie trafi dobry burmistrz to niestety bedzie mogl rzadzic tylko 2 kadencje. Potem bedzie musial go zastapic inny, juz moze nie tak dobry. Nikt zadnego planu nie bedzie realizowal. Zwlaszcza w 2 kadencji, bo bedzie wiedzial, ze to jego ostatnia. Ogolna porazka z tymi maciarewiczami, misiewiczami, lizusami typu blaszczak, czy chorymi psychicznie krysiami pawlowicz. Ne wspominajac o reszcie chorągiewek typu rysiu czarnecki. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...