Skocz do zawartości

REFERENDUM W GMINIE IŃSKO!


Apel do Mieszkańców Ińska!

Rekomendowane odpowiedzi

Olo a jaki układ ci "pasi" ? Napisz, nie pękaj !.

Może olo na burka a władza na vicka ?

Witaj "władza", chyba nie zauważyłeś tego, że powstał nowy portal, który dobrze się zapowiada. Może napiszesz coś na jego temat czy nie bardzo wiesz gdzie masz teraz pisać? Taki wybór...

vcity na którym nic treściwego nie znajdziesz poza reklamami mieszkań...

caffe na którym tylko się obrzucają błotem przeciwnicy i zwolennicy racinowskiego.

insko.hsms.pl, które jest prowadzone przez krokusa.

Narzekasz na brak rzeczowych rozmów to sugeruję przejść na insko.hsms.pl to portal zrobiony specjalnie dla ciebie. Zero wyzwisk, rzeczowe rozmowy. Tam będziesz mógł pisać, że endrju dużo zrobił dla gminy nie wymieniając ani jednej zasługi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 729
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mnie mieszkańcowi Ińska najbardziej odpowiada model stosowany w wielu cywilizowanych państwach polegający na tym,że funkcja burmistrza jest z wyboru.Jest to funkcja wyłącznie kontrolna i reprezentacyjna.Burmistrz zatrudniany jest na 1/2 etatu.On z radą nakreśla kierunki rozwoju gminy,a faktyczną pracę w gminie wykonuje MANAGER.On dba o rozwój gminy i finanse.W ten sposób burmistrz nie rujnuje swoim wynagrodzeniem budżetu,a managera w przypadku złych wyników można zwolnić w ciągu 3 miesięcy.Najpierw należałoby przyjąć model,a następnie personalnie dopasować osoby realizujące zadania gminy.Sadzę,że "władza"z powodzeniem podołałby wyzwaniom managera.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie mieszkańcowi Ińska najbardziej odpowiada model stosowany w wielu cywilizowanych państwach polegający na tym,że funkcja burmistrza jest z wyboru.Jest to funkcja wyłącznie kontrolna i reprezentacyjna.Burmistrz zatrudniany jest na 1/2 etatu.On z radą nakreśla kierunki rozwoju gminy,a faktyczną pracę w gminie wykonuje MANAGER.On dba o rozwój gminy i finanse.W ten sposób burmistrz nie rujnuje swoim wynagrodzeniem budżetu,a managera w przypadku złych wyników można zwolnić w ciągu 3 miesięcy.Najpierw należałoby przyjąć model,a następnie personalnie dopasować osoby realizujące zadania gminy.Sadzę,że "władza"z powodzeniem podołałby wyzwaniom managera.

W takim razie proponuję utworzenie partii politycznej następnie uzyskanie odpowiedniej liczby miejsc w sejmie i podstawić prezydenta ze swojej opcji i wprowadzić zmiany do konstytucji. W przeciwnym wypadku możemy pomarzyć o takim modelu władzy. Jak widać w demokracji nawet człowiek traktorzysta może być burmistrzem i zarabiać powyżej 10 tys. zł.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nowego portalu nie będzie. Krokus już formalnie powiedział, że zgłaszał do policji i prokuratury.Macie już jasność co was czeka! Administrator syn gliny. Chcecie teraz miasta policyjnego? A proszę bardzo!!! Jednym słowem ja tam nie zamierzam dyskutować.Bo nikt mi na to nie pozwoli to jest strona do promowania samych cwanych rwących się do władzy.Czy lepszej? No mam wątpliwości- policja i prokurator to nie tędy droga do zmian.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gaga? przeciez co chwile "władzę" prokuratorem straszysz! ha ha ha ha

Nigdy nie straszyłam władzy prokuratorem. Chciałam mu pokazać ,że jak on coś pisze to odpowiada za swoje słowa.Jak możesz to zacytuj mi gdzie go straszę prokuratorem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władza też zostaje na caffe ,bo kogo gaga będzie obrzucała błockiem ?

Do Włodka będę zaglądał jak będzie mocno kłamał. Na razie oszczędnie gospodarował prawdą, mówiąc że burmistrz na ostatniej sesji, kneblował mu "twarz", kiedy on chciał "podsumować" 2011 rok.

Muszę pochwalić gagę za trafną diagnozę dotyczącą powstania tego portalu.

Nie pamiętam czy gaga mnie straszyła ale od czasu do czasu,leciutko "jedzie" po bandzie !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłem pewny, ze to władza się wystraszy nowej strony, a tu najwięcej strachu na gaga, a władzy owszem, nowa strona sie podoba........ha ha ha ha ha ha

Oj, oj nie zapędzaj się krokus- kogo tu się bać kilku pukniętych rządnych władzy? A weźcie ją sobie i dziś! Dla mnie fakt, że uważasz powstanie żwirowni za dobry krok burmistrza i nie wsparłeś referendum mówi wszystko. Myślałam,że więcej w tobie człowieka niż zwierzęcej chęci rządzenia.Jak można się zawieść na ludziach!!!! Myślałam, że tylko nie chciałeś współistnieć ze swoim kolegą Szulcem ale ty do dziś uważasz referendum za bzdurę. Jesteś ze swoją drużyną pośmiewiskiem bo ty z Liwakiem zacząłeś na sesji w maju problem ze żwirownią a dziś zmieniłeś front. Wstyd i hańba dla takich prymitywów.Mnie to ty możesz co najwyżej......... Już widzę te tabuny mieszkańców na waszej stronie pełnej kultury????? Tak jak na swojej "Szafranówce" ty i utalentowany Obarzanek.Życzę szczęścia w pisaniu z samymi z sobą i pochlebstwa wobec siebie. Co za banialuki!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie,że powstała konkurencja próbuje tu podkładać świnię.Szafran jest w swoim żywiole!!!! Tak niestety widać prostactwo, chęć wygryzienia konkurencji i próby zniszczenia innych.Nie tędy droga trójco przenajświętsza.I wy mówicie o rzetelnej informacji i kulturalnej dyskusji.Użytkownicy tego forum szczerze życzyli wam powodzenia a wy prostaki już zaczynacie wojnę o elektorat.Tylko, że tu nikt władzy nie chce przejmować tylko zmienić na mądrzejszą a już wiadomo , że WY DO NIEJ NIE NALEŻYCIE.Szafran, Liwak i Obarzanek wyjdą na tym jak Zabłocki na mydle :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za nowy portal -dno?????? Kto to ten redaktor jest? Ludzie nasza władza czyt. radni opozycyjni chyba spadli z góry Głowacz!!!!!!! Zwyczajnie im odbiło!!!!! To są informacje SZafran? Ty piszesz o niespełnionych ,mrzonkach kłusownika!!!!! Nie no ludzie pod płaszczykiem "kościoł" wszyscy liczą na cud!!!! To się nazywa SATANIZM.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam ci ciemność .Oni wszyscy mają w głowach ciemnotę a nie ciemność.Są już tyle czasu, a niektórzy nawet lat i ani be,anie me , ani kukuryku!!!!! Tutaj nie ciemność widać ale głupotę!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu dyskusji między Neko i palantem "popierającego" ACTA myślę ,że prowadzącym nowy portal panów polityków można przewidzieć poziom intelektualny przeciwnika.Tych trzech z brygady sztygarowej policji i tak będą kluski śląskie.Moim zdaniem nie o ACTA chodzi a o konkurencję(niezdrową zresztą).Jeśli ktoś wspomina o referendum które było w listopadzie to coś jest nie halo!!!!!! MichałK nie wchodź do tych wykolejeńców ,szkoda twojej wiedzy i młodości.Znów spalą cię jak u Szulca.Rób swoje sam.Nie liż d*** krokusowi i fałszywemu Liwakowi.Mniej się na baczności z Obarzankiem to ludzie nie dla takich jak Ty którzy chcą społecznie dobra dla Ińska.Zreflektuj się bo ty im jesteś potrzebny a oni tobie wcale!!!!!!!!!!!! A ten geniusz komputerowy Obarzanek niech nie czepia się tego Administratora tylko zatroszczy o swoje forum które będzie tylko dla trzech muszkieterów.Nowe forum skończy jak vcity!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo gaga jest krytykować obelżywym językiem. Gorzej napisać coś konstruktywnego co przemówi do wyobraźni wszystkich tych którzy wierzą w to że Racinowski to cudotwórca. Mieszkańcy naszej gminy głosują tak jak głosują tylko dlatego, że ich wiedza ostanie gminy oraz o tym jak się inwestuje, czy korzysta ze środków europejskich w innych gminach jest żadna. Wyborcom z naszej gminy wydaje się że to, że u nas się nic nie inwestuje i nic nie robi to normalne. Dlatego mam nadzieję, że nowy portal jednak otworzy ludziom trochę oczy. Będzie to trudne bo jednak internet dla dużej części mieszkańców gminy to sfera zupełnie nieznana, ale może Ci którzy z internetu korzystają poniosą kaganek oświaty w społeczeństwo. Liczę gaga że zamiast obelżywych postów na tym forum napiszesz jakieś konstruktywne artykuły na temat naszej gminy na nowym portalu, dokładając tym samym cegiełkę do zmian jakie w Ińsku muszą się odbyć. A tak na marginesie miałem nadzieję, gdy pojawił się portal caffe Ińsko, że pójdzie on również w kierunku portalu informacyjnego o gminie. Jednak od ponad roku nic się nie zmieniło w tym zakresie i wiszą na stronie dalej życzenia Bożonarodzeniowe z 2010 r.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portalem informacyjnym obowiązkowo powinna być stron gminna w odpowiedniej zakładce, jednak caffe Ińsko was gryzie. To nie jest portal dla gminnych układów lecz po , aby ludziom otworzyć oczy na istniejące brudy i układy i żeby je upubliczniać. Ta wąłdza nas nie reprezentuje, to jest pewne.Caffe daje nam możliwość wytknięcia głupoty ińskiego samorządu i jego szefa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dyrektywa siedliskowa Natury 2000
UE upomina Polskę w związku z budową kopalni odkrywkowej

Polska jest na celowniku Komisji Europejskiej w związku z budową kopalni odkrywkowej w pobliżu jeziora Gopło. Bruksela wysłała drugie już upomnienie do Warszawy w związku z naruszeniem unijnego prawa, w tym dyrektywy siedliskowej.

Mam nadzieję ,że tak samo będzie z kopalnią odkrywkową żwiru i to w pobliżu trzech jezior, znanych nie mniej niż Gopło.

Gmina winna też ponieść konsekwencje finansowe swojego braku przewidywania. To nie tylko dochody lecz także obniżenie wartości gminy i wszelkich dóbr w tej okolicy. Mówi o tym prawo wraz ze stwierdzeniem ponoszenia odszkodowań za poniesione straty.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ta Działoszewska zrobiła z tego Ińska icon_evil.gif Syf ,kiła i mogiła icon_evil.gif Zniszczyła przychodnię, zbudowała wypalarnię, bioetanol, dobrze że spalarnia śmieci nie udało się przeforsować choć Terebecki i Racinowski byli za.Zimnicki oddał wszystko parkowi za swoje utrzymanie całej rodziny i zburzenie zabytku.Czego wy o tym nie piszecie towarzyszu Liwak który wtedy byłeś u władzy? Czemu wy tylko o jednym pamiętacie i jak już nie macie czym się bronić to już nawet glupi policjant i krokus mają jeden temat zastępczy.Czego do jasnej cholery naprawdę nie piszecie jak to za was było i dalej chcecie szczekać jak kundle.jaka to głupia utopia??? Macie wy odrobinę przyzwoitości wielcy rządzący???Krokus jeśli ty myślisz jak twój kumpel obważanek i tomcio , że ci to wyjdzie to już ci życzę porażki! A liwek pasuje do was jak gówno do śniadania.Zajmij się włodek burmistrzem którego popierasz z liwkiem.Racinowski i tak wygra wybory a ty palancie będziesz z psami węszył spisek z przed 20 lat :lol: :lol: :lol: :lol: Co za imbecyle teraz chcą rządzić icon_question.gif Pooorrraaażżżżkkkkaaa.Acha jak jesteście tacy nowocześni, zinformatyzowani to idźcie do przodu a nie do tyłu-bo ostatnich gryzą PSYYYYYYYYYYY.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... chyba trzeba zainwestować w nowe okulary bo widzę że co niektórzy piszą ażeby nie cofać się do tyłu a sami odgrzebują gówno z piasku. Trzeba troszkę przetrzeć te oczy zasłonięte syfem, bo chyba nie zauważasz Okularze, lub nie potrafisz zrozumieć tekstu ... Jeśli nie wiesz o co mi chodzi zastanów się na Psychologiem ... lub psychiatrą ... Bo napisałem dość prosto i zrozumiale ...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam,że okulary dobrze widzą a do psychologa i psychiatry należało by wysłać obecną i poprzednią władzę i to w całości.Nie wiem , czy w ogóle jest szansa, żeby kiedykolwiek nastała normalność w tej gminie.ŻAL MI WAS.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak czytelnie piszesz, że nikt cię nie rozumie- zwracam się do"Sól" to po kiego grzyba wcinasz się w dyskusję? Nagle zrobiliście się wszyscy światli, mądrzy, doświadczeni i znający się na prawie radni.Dobrze by było tę posługiwać się poprawną polszczyzną!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...