Skocz do zawartości

REFERENDUM W GMINIE IŃSKO!


Apel do Mieszkańców Ińska!

Rekomendowane odpowiedzi

ja uważam że te działania Szafrana i jego różne wpisy jak i oceny służą jednemu , dorwać się do koryta . Ten atak na Pana Bauma jest niczym innym jak wyrobieniem sobie pozycji .Również te wpisy ze swoimi pochwałami , wpisuje chyba on sam .

Do dedektywa , mój nik Ana nie ma nic wspólnego z imieniem i twoje gdybanie jest prostackie . :lol: :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 729
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

do tej pory nie interesowało mnie co się tu dzieje , dopiero referendum w sprawie żwirowni spowodowało iż zaczełam czytać wpisy na vcity , a obecnie tutaj . Jest oczywiste , że cokolwiek zostanie napisane przez przeciwników tej władzy natychmiast powoduje kontrę i pianę z ich strony .

Jestem podobnego zdania , że tylko ktoś z zewnątrz jest w stanie coś zmienić i skończyć z tymi dawnymi układami .

Do GAGA , nie daj sobą manipulować przez tych naszych dygnitarzy i ich kobiety siedzące w domach przed komputerami , jak widać opisane tu propozycje bardzo ich dotkneły , zaczynają się powoli bać o własny tyłek . Sposób w jaki został oceniony Pan Baum (czy Bałm) jest typowym dla prostaków którzy nie odrośli wyżej jak ich zagnojone kalosze . Mój zwierzchnik w pracy jeździ starym Golfem i nikt za to jego nie ocenia , wręcz przeciwnie , wielu mówi że normalny człowiek ( nadmienić muszę że posiada tytuł naukowy ). Ja nie znam Pana Bauma osobiście , jednak jest pewne gdyby był tak nieistotny zostałby tu pominięty milczeniem .

Wiem , że brał bardzo aktywny udział w referendum i jak domniemam przyjechał tu tylko w tej sprawie .

Nie jest to automatyczne pewne że będzie startował w następnych wyborach . Jestem jednak zdania że musimy szukać naszego kandydata już teraz , choć nastawiamy jego na ataki ze strony zasiedziałych na tłustych państwowych posadach . Dużo zależy od nas , czy uda się wreście panów kombinatorów wysadzić na ulicę .

pozdrawiam

Ps. W miarę możliwości czasowych będę brała aktywny udział w rozmowach , jednak rozmawiam tylko za pomocą argumentów . Wszyscy którzy chcą się boksować , nie mogą liczyć na żadną odpowiedź na swoje wpisy .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy aktywny udział????? A ty >NOWA< bierzesz aktywny udział na temat protokołów z sesji? Nie widzę wyrażonego zdania! Dyskutuj o wszystkich problemach gminy.Referendum było i się skończyło.Idziemy a dalej niestety jeszcze trudniej.Nic mądrego nie wpisałeś a chcesz dyskusji.Dyskutujmy ale o tym co na prawdę się dzieje a nie tematy już nie aktualne.Jestem za tym ale w realu a nie w a....lu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz licencji na debilne wpisy więc jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to zamilcz. Prawda jest taka, że rozmowa o tym kandydacie na burka z niemiec jest zbędna. Jeżeli chce kandydować to już teraz można powiedzieć, że się nie nadaje. Ktoś go zna poza tym jednym jego występem? Nie... Jeżeli on startuje na burmistrza to niech najpierw się publicznie pokaże i zacznie angażować w nasze sprawy. Szczerze mówiąc to uwierzę szybciej w to, że inwestor będzie kandydował na burmistrza niż ten kandydat z niemiec. Przynajmniej wiadomo, że gier ma takie a nie inne zdanie a ja niby skąd mam się dowiedzieć co myśli i jakie ma plany bałm? Rozmawiajcie na temat protokołów bo dobrze ktoś napisał. Od kiedy michaś zajął się sprawą tw-janka to w ogóle nie bierze udział w życiu publicznym naszej miejscowości. Jak mam to rozumieć michaś? Boisz się czy dostałeś może subwencje od pana burmistrza? Już nie będziesz się angażował politycznie? Żałosne...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz NOWA jak potraktowała cię "królowa Ińska".

Mimo, że jesteś sceptyczna w stosunku do władz Gminy, to dla tych "ujadaczy", którym "przewodzi" gaga, jest za mało. Tutaj trzeba jechać ostro - złodzieje, łapówkarze,dziwkarze, bandyci, emeryci i renciści, śmieciarze, strórze, durnie, debile ect...

Zbuduj z tych podmiotów zdania a będziesz "swoja". Teraz jesteś "na badaniach" u pani gagi !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo " żałosny władzo" będę tobie kibicował. Krótko i na temat.Co "władzo" zrobiłeś z protokołem???Nic w nim nie ma same dyrdymały i żałosne pianie burmistrza? Czytam te wypowiedzi Jacka i Szafrana- nie widzicie różnicy? Ten o świetlówce w sali konferencyjnej i od razu chór za. Co za bzdura.A na Szafrana pytania jak w zwolnionym tempie na filmie.Córka burmistrza na łaskach TPD czyli Tomkowiaka.Ha hahahahahahahah

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tobie i innym nie pasuje protokół ?

Byłeś na sesji w listopadzie ?

A może byłeś na sesji w grudniu jak był przyjmowany protokół z sesji listopadowej ?

Jak nie byłeś to milcz. Na sesji grudniowej Rada jednogłośnie (w obecności radnych Liwaka i Szafrana), przyjęła protokół z sesji listopadowej (podatkowej) ! Jeszcze raz jeeednogłośnie !! A w ławach publiczności siedział Michał K.

to może zaświadczyć, że nikt nie zgłosił zdania odrębnego do rzeczonego dokumentu.

A co do samego protokołu, to jest jak najbardziej w porządku. W zwięzłej formie wypunktowane są najważniejsze

"wydarzenia" z tej sesji.

Jeżeli ktoś z zabierających głos na sesji, ma potrzebę otrzymania swoją wypowiedź zapisaną "dosłownie", "kropka w kropkę" z dyktafonu, to może się zwrócić do biura Rady i ją otrzyma w formie pisemnej !!

W protokóle z sesji czy komisji, nie ma obowiązku umieszczania szczegółowego ich przebiegu wg zapisu fonograficznego !!

W kwestii podatku rolnego ogólnie rzecz biorąc, za "wersją" Szafrana (zgłoszoną w trakcie sesji), z ław publiczności wypowiedzieli się P.Masznicz, Deska i Knafel. I jest to zaznaczone w protokole. A jak ktoś ma potrzebę przeczytania czy w trakcie wypowiedzi tych Państwa, leciały "joby" w stronę burmistrza, to niech tak postąpi jak pisałem powyżej.Starczy ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdemu według zasług , uważam że określenia ludzi muszą być adekwatne do ich poczynań . Problem protokołów jest w tej gminie od dawna sprawą tabu . Ta zakłamana władza stara się w ten sposób fałszować prawdę związaną z krytyką jej poczynań . Aby to zmienić trzeba skarżyć ich do NSA ( WSA w Szczecinie ). Tutaj nic nam nie pomogą rozczulające rozmowy , gdyż oni i tak będą robić swoje i się z nas śmiać .

Krótkie pismo fakty z datami , żadnych kosztów , i już muszą się tłumaczyć w WSA . Tylko w ten sposób można tych ludzi z dawnej bezpieki nauczyć demokracji ( lub pokazać jak ona powinna wyglądać ), jak widać są jej przeciwnikami .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To proszę to zrobić? Już próbował Pan M. co wskórał? Dlatego tak bezczelnie postępują bo nikt prócz niego o nic w tej gminie nie chce walczyć.Niech robią inni albo wszyscy.Proszę masz pole do popisu! Nie patrz na innych bierz się sama.Ja będę cię wspierać i pomagać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...