Skocz do zawartości

REFERENDUM W GMINIE IŃSKO!


Apel do Mieszkańców Ińska!

Rekomendowane odpowiedzi

Władza dobrze "wyłuszczył" problem !!

Szemrane towarzycho, w tym także autentyczny towarzysz LEM, ruszyło do boju ha ha hah !!!!!!!!

Biada ci władzo, nie ruszaj śmierdzącego tematu, bo działa on na nich jak płachta na byka !!!!????

Twój problem polega na tym, że ty nie chcesz za hu pana zrozumieć, że to na nikogo nie działa! Tylko na ciebie, to jest twój problem.Kogo "zaradny-zasrany" ma na myśli komuchy? Przecież całe towarzystwo u władzy to same KOMUCHY!!!! Albo ich dzieci i dzieci -dzieci!!!! Co my nie tutejsi? Nie znamy się? No komu ty zapyziały komuszy piesku będziesz wciskał te swoje trele- morele.No ale jak się jest pod parasolem TW Janka to można sobie na wszystko pozwalać. Zlustruj się wreszcie komuchu i nie wyzywaj porządnych ludzi icon_evil.gif Bo widzę , że masz jedno oko na Maroko, drugie na Kaukaz icon_rolleyes.gif Czerwony pajacu co to zawsze czyjś parasol cię chronił a ty tylko zdradzałeś i szeptałeś na innych żeby własny tyłek ratować.Udławisz się tą nienawiścią!!! Zresztą daj Boże.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 729
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

W czym niby to wielmożny panie przesolił "Wisola"? Co, w walce na argumenty jesteś cienki Bolek :lol: Przypaliło to wam na maxsa bo ta żwirownia to wasz gwóźdź do TRUMNY :lol: :lol: :lol: Brawo "Wisola" gniotów łamać.Znasz "Gościu" powiedzenie -Pańskie oko konia tuczy icon_question.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W czym niby to wielmożny panie przesolił "Wisola"? Co, w walce na argumenty jesteś cienki Bolek :lol: Przypaliło to wam na maxsa bo ta żwirownia to wasz gwóźdź do TRUMNY :lol: :lol: :lol: Brawo "Wisola" gniotów łamać.Znasz "Gościu" powiedzenie -Pańskie oko konia tuczy icon_question.gif

Traktor-farmer_Kiddieland,images_big,7,KI24752.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Głos Wielkopolski": Mieszkańcy Skrzynek (woj. wielkopolskie) boją się o swoje dzieci, które ze szkolnego autobusu wysiadają prosto na jezdnię. Boją się także o swoje domy, bo ściany i dachy już pękają. Boją się w końcu o samych siebie, bo w wiosce nie ma chodników. A dziesiątki ciężarówek przejeżdżają każdego dnia przez ich miejscowość, nie zwracając uwagi na ograniczenia prędkości.

Tak będzie i w gminie ińskiej , jeżeli władza zrealizuje swoje szaleńcze pomysły. Oczywiście mieszkańcy obudzą się lecz już z ręką w nocniku.

Szkoda,że ponad lokalnymi układami nie zwyciężył rozsądek.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam,co ważniejsi usuwają już kasztany aby mieć większe pole widzenia.Tam gdzie wycinki,tam sami wiadomi,znajomi.Tylko popatrzcie gdzie usuwają drzewa.A burak się zasłania,wówczas mniej widać z ulicy.To jeszcze czapkę "niewidkę" na gminę i będzie okey.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko pokazuje ,że jak się chce to można.W Ińsku wszyscy się skupili na Miałce w efekcie końcowym ona najmniej stratna będzie. Ucierpią bidni ludziska z ińska którzy wolą zazdrościć niż się rozwijać :lol: Ach...już nie mogę się doczekać tych ciężarówek :lol: Przecież to wam się słusznie należy icon_cool.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę powtarzać, tym ciotkom, babciom, matkom, żonom i kochankom ŻWIROWNIA się należy!!!!! Oni muszą poczuć co to jest na własnej skórze jak ten apostoł co sprawdzał Jezusowi rany po gwoździach.Taki to już jest iński wierzący naród.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi Kochani , za parę dni mamy Wigilię , musimy się zastanowić czy nie ominąć tych tematów na chwilę , to że mamy idiotyczną władzę i jej klakierów nie stawia nas w pozycji zapomnienia o potrzebujących . Proszę was zróbmy fundusz na rzecz chorych i biednych dzieci w gminie , niech każdy da ile może . Nie jest istotne ile , ważna jest chęć .każdy grosz się liczy , a myślę że stać nas na to .

Zróbmy coś co da nam możliwość pomocy potrzebującym omijając władze Ińska , aby jeżeli takie będą środki przeznaczyć je bezpośrednio potrzebującym . Proszę was o wzięcie tego mojego skromnego apelu sobie do serca . Jednocześnie liczę na panie , w referendum byliśmy jednością . Bądźmy nią też teraz . Proszę o zorganizowanie odpowiednich struktur . podanie konta , a zamiast rakiet można również zrobić piękne rozpoczęcie nowego roku darując parę zł potrzebującym na konkretny cel .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LEM 18 Gru 2011 00:57

Tylko idiota może podszywać się pod Lema.To nie ten tekst i nie ta tematyka.Od udawania dobrych w tej gminie jest władza i burek.To oni zabierają na "wycieczki" stare baby, które większość życia nic nie robiły. Podobnie jak żony dzisiejszych rządzących,które są wciskane na różne fuchy, dla zapewnienia zatrudnienia swoim najbliższym. W Ińsku i gminie nie ma biednych dzieci, są za to przebiegli w zdobywaniu zapomóg rodzice i beznadziejnie pracujący OPS. A więc nie ma światełek i nie będzie żebrania na tzw. biedne dzieci. Burmistrz zapewnia wszystkim dobrobyt i przyszłość i to jest właściwy kierunek. Jeżeli ktoś potrzebuje cukierków lub czekolady to niech się zgłasza do gminy we wtorek lub środę, dostanie to co potrzebuje.Bo serce i umysł Burmistrza mówi mu że wszyscy są równi i mają takie same żołądki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam,że ludzie w Ińsku to bezczelni wyzyskiwacze nas przyjezdnych.Najbardziej to widać , gdy płacimy za drobne prace na działce.Niech nikt nie mówi,że to bieda. To jest wyuczone cwaniactwo i pasożytowanie na ludziach z miasta. Zresztą władze gminne też na nas chciały by się wykaraskać ze swoich nieudolnych dochodów. A tutaj potrzebny jest tylko dobry, normalny gospodarz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będę powtarzać, tym ciotkom, babciom, matkom, żonom i kochankom ŻWIROWNIA się należy!!!!! Oni muszą poczuć co to jest na własnej skórze jak ten apostoł co sprawdzał Jezusowi rany po gwoździach.Taki to już jest iński wierzący naród.

Wiedza, ja z Toba. Kretynizm ogolny to juz choroba spoleczna tego spoleczenstwa ktore zmarnowalo szanse odepchniecia raz na zawsze tej zguby narodu jakim jest w pomysle zwirowni. Zignorowali referendum bo boja sie cepa i jego bandy skorumpowanej do kosci, ktorzy zyja na spoleczenstwie jak mucha ktora nasra i z tego rodzi sie nowe robactwo na ciele ktore nazywa sie spoleczenstwo Gminy. Smutne to ale dowodzi ze wiekszosc to lubi z innych powodow. Pomimo wszystko , wszystkiego dobrego (co jest prawie nie mozliwe i trudne) z okazji Swiat Bozego Narodzenia i Nowego Roku 2012 dla spoleczenstwa GiM Insko jak i tej nie poprawnej pseudo wladzy ktora robi wszystko aby to robactwo sie rozrastalo w sukces wlasny i tylko dla sibie.

Szkoda to dalej komentowac i szkoda czasu dla tych samobojcow ktorzy wszystko robia, aby im chleba na stolach rodzinnych zabraklo. Gratuluje madrosci(?) spolecznej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie narzekaj Inwestorze

Ja,jako iński robaczek "dziękuję ci" za życzenia,bym jak najprędzej zdechł.Takich życzeń nie składa się nawet największemu wrogowi.Skąd u ciebie taka apatia i zgorzknienie? Pamiętaj o tym,że iński "naród" nie pozwoli sobie na degradację Ińska w zakresie wypoczynku.Do tego,by przez Ińsko przetaczały się setki ciężarówek ze żwirem droga daleka i wątpię,by do tego doszło.Fakt powstania żwirowni również nie jest taki pewny.Jako Ińszczanin zainteresowany jestem wszystkimi możliwymi projektami dotyczącymi rozwoju bazy turystycznej na naszym terenie.Czy jako "inwestor "masz sensowne propozycje?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naiwny jesteś
Ja,jako iński robaczek "dziękuję ci" za życzenia,bym jak najprędzej zdechł.Takich życzeń nie składa się nawet największemu wrogowi.Skąd u ciebie taka apatia i zgorzknienie? Pamiętaj o tym,że iński "naród" nie pozwoli sobie na degradację Ińska w zakresie wypoczynku.Do tego,by przez Ińsko przetaczały się setki ciężarówek ze żwirem droga daleka i wątpię,by do tego doszło.Fakt powstania żwirowni również nie jest taki pewny.Jako Ińszczanin zainteresowany jestem wszystkimi możliwymi projektami dotyczącymi rozwoju bazy turystycznej na naszym terenie.Czy jako "inwestor "masz sensowne propozycje?

Iński naród nie pozwoli na degradację Ińska? A co zrobi Iński naród? Dostali fanty jak już ktoś wcześniej napisał od żwirowni i mają to w d****. A inwestor chciał zrobić hotel. Co się z nim stało to poszukaj sobie na forum bo to się przewijało niejednokrotnie. Ja wolałem i wolę hotel ale ten Iński naród woli żwirownię oraz degradację natury. Naiwniaczek z Ciebie...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłeś się baranie po kilku tygodniach milczenia ? Swoje życzenia zachowaj dla siebie ! Już myślałem że się więcej nie odezwiesz.Tak jak mało kto posłuchał twoich "patriotycznych" apeli, tak w głębokim poważaniu mam twoje fałszywe życzenia. Od takich palantów jak ty zasrany "kumaczy inwestorze" ,Ińsko niczego dobrego nie może oczekiwać. Pouczać to możesz swoje kangury . Paszoł won z tego forum i zamilcz jak chcesz coś nabazgrać !

A ja życzę tobie i to szczerze zdrowia, bo rozumu to już nikt ciebie nie nauczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Inwestor właśnie ciebie tu brakowało! Pomyśl jak im w dupę dawałeś, że "władz" z d*** się kurzyło! Też wolę hotel i całe zaplecze z nim związane niż taki durny pomysł jak żwirownia!!! Tak właśnie jest Ińszczanie to łasuchy na darmowe graty i to oby do każdej rodziny więcej.Do stowarzyszeń, złapania fuchy, przetrzymanie na stażu w szkole i tak bez końca.Nic z rozumem i myśleniem o przyszłości byle było na teraz.Mam nadzieję, że nie bierzesz pod uwagę jakiegoś "samobójcy" chyba zrozumiał, że nie idąc na referendum wydał wyrok na Ińsko.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłeś się baranie po kilku tygodniach milczenia ? Swoje życzenia zachowaj dla siebie ! Już myślałem że się więcej nie odezwiesz.Tak jak mało kto posłuchał twoich "patriotycznych" apeli, tak w głębokim poważaniu mam twoje fałszywe życzenia. Od takich palantów jak ty zasrany "kumaczy inwestorze" ,Ińsko niczego dobrego nie może oczekiwać. Pouczać to możesz swoje kangury . Paszoł won z tego forum i zamilcz jak chcesz coś nabazgrać !

A ja życzę tobie i to szczerze zdrowia, bo rozumu to już nikt ciebie nie nauczy.

Brzmi znajomo ? Jakby "władza" skrobał coś pazurem? To tobie gnoju Inwestor dał ostro do wiwatu. Jakoś nikt go nie atakuje za wpis tylko ty capie.Inwestora ludzie w tej gminie potrzebują jak nic na świecie. Ale przecież gnój "władza" będzie straszył, że nic nie załatwi a kto cię śmierdziuch będzie prosił? To się każdemu należy jak szklanka wody.Krętacz, tuman, zawistna szumowina.Taka jest "władza" i nie pierdź, że ty zawsze pod jednym nikiem icon_evil.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...