Skocz do zawartości

REFERENDUM W GMINIE IŃSKO!


Apel do Mieszkańców Ińska!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 729
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Forum jest ok tylko ludzie tu piszący to chała icon_mrgreen.gif Tu się powinno wymieniać poglądy, mówić co by się chciało zmienić w swoim obejściu.A tu taki "władza" chce być alfą i omegą chociaż nie wiem czy nienawiść go szybciej nie zeżre.Wrzucono Kościół,Księży, Maszniców i Szafrana do jednego kotła -wymieszano i wyszedł kogel -mogel.Życzę szczęścia w tym bagnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ujawnicie ile przewodniczący rady bierze renty i na jaką chorobę "zachorował"?

A wasz burek ujawni 2-5 stronę postanowienia w sprawie kapusiostwa, to forum ożyję ze zdwojoną siłą. Na razie kombinujecie i nic istotnego, dobrego dla gminy nie robicie.No chyba że przygotowanie swoich nagród, premii i podwyżek. Ale to już u was stały punkt programu. Chapać jak najwięcej dla siebie i "swoich"!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty też chcesz się nachapać? Rozumiem czego tak się kurczowo jej trzymasz! Jak ja jadę do stargardu to widzę tylko drogę a ty widzę znakomity kierowca jeszcze co innego widzisz co za spostrzegawczość :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ty ile nachapałeś jak byłeś "u władzy" ?

Widzimy "to" jak jedziemy do Stargardu !!

Zdzisiu uspokój się bo ty tylko półprawdy widzisz :lol: .

Bierz pod uwagę, że to co ty robisz to my widzimy nawet nie wyjeżdżając z Ińska :lol: .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdzisiu chapie cały czas, nikt tylko nie policzył jego majątku.Ale to chyba dlatego ,że ciężko pracuje i mało zarabia. Stąd też musi czasami dorabiać na projektach, nadzorze budów i domów.On wie najlepiej jak wyjść na swoje.

Przewodniczący nie podał swojego PIT-u bo wówczas na jaw wyszła by cała prawda.A co z dokumentem szpicla, to on wie sam najlepiej. Jacy oni wszyscy biedni, nieszczęśliwi i wyjątkowo praworządni!!!! Coś na wzór aktualnej afery PZPN.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie rozumiem dlaczego sam chapiesz a jak inni to cię szlak trafia?????? Bierz te koperty i nie wytykaj innym.Każdy jakoś zarabia na siebie i każdy ma inny sposób.Jeden kupuje ziemie,drugi bierze koperty.Który jest złodziejem zostawiam tobie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdzisiowi żal dupę ściska od lat, ten lis i tak jak na swoje wykształcenie zrobił niezły majątek.Mało kto wie co posiada na stanie. Ale zwykły urzędnik nigdy by tyle nie osiągnął bez swoich papierkowych "zagrywek".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to jakieś prywatne animozje.Tylko dlaczego tu i w taki świński sposób.Ten kogo ta ziemia boli nie raz dał popis na różnych dyskusjach.Wiadomo komu żółć najbardziej pęka i tacy ludzie wyzywają innych.Panu "władzy" przypominam, że według mojego mniemania ok.100ha tej gminy do bankructwa nie doprowadziło ale takie rozdawnictwo jak teraz, doprowadza co by nie mówić gminę do wyzbycia ostatnich działek za free.Opamiętaj się człowieku i nie pieprz tych bzdur.Zamiast pluć na innych zastanów się czy twoje pieniądze są uczciwie zarobione i czy wyjdą na zdrowie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty mi babo tu przypominasz i insynuujesz wpisy gości. Swego czasu poruszyłem temat "100 ha", ale to po was (wiadomo kogo mam na myśli), spłynęło jak po kaczkach. Widocznie taka jest wasza moralność i może to świadczyć, że swoje majątki zdobyliście w "szemrany" sposób. Miałem do tego już nie wracać, ale wiadomo jak "przenikliwa" jest gaga. Za free to można ......... . Jak tak tanio Gmina zbywa mienie komunalne, to tylko brać gaga. Na co czekasz, kupuj za bezcen i zasilaj budżet. Przynajmniej mienie gminne nie dostanie się w "komusze łapy".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do władzy , ty cmoku myślisz że jesteś kompetentny w swoich tezach o 100ha i innych ( nie doczytasz i bredzisz ), przecież ty znasz to wszystko tylko z opowieści i to podobnych do ciebie niekompetentnych oszołomów . To co ty wypisujesz to czyte oszczerstwa które bazują na zazdrości i zawiści . Twoja znajomość faktów jest żadna . Zapominasz o tym że sprawa obiła się o sądy i prokuraturę i ku twojej rozpaczy zapewne , bez żadnego echa . Takich jak ty oszołomie katolickich sprawiedliwych było więcej i nic nie zdziałali bo nie było żadnej możliwości prawnej .

Jak nie było to znaczy że sprawa jest prawnie ok , a o to chodzi

Lepiej spytaj pana Balasza skąd on kupił 5 tyś ha i za co , bo to byłby temat na nie jeden reportaż , ale takich śmierdzieli jak ty on szybko usadzi jak sądzę

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władza ktokolwiek kupił i bez znaczenia ile to wszystkim im bez wyjątku możesz nadmuchać , sam wiesz gdzie.

Takim jak ty gól będzie zawsze stawał,że muszą kombinować w papierach aby coś więcej "wyciągnąć".Tak czy inaczej o zarządzaniu macie mniej niż końskie pojęcie. A więc tępa władzo tylko tylko ślepie co może wyłazić z zazdrości.Znany jesteś z kopert i usług zatwierdzających papierki. I tak już zostanie. Tym co mają hektary to możesz co najwyżej popluć tutaj a i to do czasu.Zbyt długo i tak tam kombinujesz, nawet jak twoi przełożeni są głupi i niczego nie wiedzą. Pamiętaj władzo ,że ty się też starzejesz i będziesz potrzebował pomocy.Myślę ,że będzie z nią coraz trudniej.Jak na swoje możliwości to za wysoko skaczesz a więc spadniesz na dupę z problemami.Hahahaha.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej mienie gminne nie dostanie się w "komusze łapy".

A komu szpicel komuszy idzie na rękę? Nie innym komuchom ukrytym pod wszelakimi firmami.

A władza komu swoim sokolim okiem podpowiada?

Nie byłym komuchom?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co ty mi babo tu przypominasz i insynuujesz wpisy gości. Swego czasu poruszyłem temat "100 ha", ale to po was (wiadomo kogo mam na myśli), spłynęło jak po kaczkach. Widocznie taka jest wasza moralność i może to świadczyć, że swoje majątki zdobyliście w "szemrany" sposób. Miałem do tego już nie wracać, ale wiadomo jak "przenikliwa" jest gaga. Za free to można ......... . Jak tak tanio Gmina zbywa mienie komunalne, to tylko brać gaga. Na co czekasz, kupuj za bezcen i zasilaj budżet. Przynajmniej mienie gminne nie dostanie się w "komusze łapy".

Swego czasu pisałeś......ciągle przecież tylko o tym piszesz!!!!Nasza moralność!!! A gdzie twoja jak pierzesz do kieszeni???? My mamy majątki szemrane? Nie każdy ukrywa je tak starannie jak ty! Myślałam ,że ty u swojej za free nie dostajesz!!!Na koniec dodam, nikt już w tej gminie nawet za bezcen nic nie kupi bo mając potem mieć z tobą do czynienia wieją jak ostania wichura.Co do "komuszych łap" to nie rozumiem sam to mienie sprzedajesz i wiesz w czyje łapy więc po co te inwektywy.Jesteś zwykłym "śmierdzącym jednookim bandytą" dopadną i ciebie-NOSIŁ WILK RAZY KILKA PONIEŚLI I WILKA.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co ty mi babo tu przypominasz i insynuujesz wpisy gości. Swego czasu poruszyłem temat "100 ha", ale to po was (wiadomo kogo mam na myśli), spłynęło jak po kaczkach. Widocznie taka jest wasza moralność i może to świadczyć, że swoje majątki zdobyliście w "szemrany" sposób. Miałem do tego już nie wracać, ale wiadomo jak "przenikliwa" jest gaga. Za free to można ......... . Jak tak tanio Gmina zbywa mienie komunalne, to tylko brać gaga. Na co czekasz, kupuj za bezcen i zasilaj budżet. Przynajmniej mienie gminne nie dostanie się w "komusze łapy".

Czyli według ciebie każdy kto jest średnio zamożny to złodziej? Wiesz jak się nazywa to co ci dolega?

Schizofrenia, drogi władzo. Jesteś jedynym trepem, który notorycznie wraca do sprawy czyichś majątków w kontekście rozmowy. Prosta piłka, masz baty na kogoś to śmigaj do prokuratury i nie zawracaj komuś d*** swoimi utartymi tekstami. Pogadaj z racinowskim o tym czemu figuruje jako TW-"Janek" w kartotekach IPN. Tak bardzo nie lubisz komuchów a sam z komuchem działasz i pewnie komuchem jesteś. Jak znajdziesz baty na czyjś majątek to zamieść to na forum / poinformuj prokuraturę a jak nie to zaszyj się w swojej dziupli i łypaj jednym okiem na świat przez szpiega.

Co do cen nieruchomości to logiczne, że zaniżacie ceny. A co innego możecie zrobić jak w budżecie pustka i zaraz racinowski przywita zarząd komisaryczny? Skoro taki wszystkowiedzący jesteś to napisz konkretne liczby o budżecie gminy. Przecież to ważne tematy, które są aktualne i potrzebne żeby ludzie mogli zweryfikować czy ta gmina jest wypłacalna.

Aha, nie trudź się żeby mi odpowiadać. Za bardzo upośledzony jesteś żeby mi się odgryźć w jakiś sensowny sposób. No chyba, że chcesz żebym ciebie publicznie ośmieszał za każdym razem jak zaserwujesz nam swoje terefere srutututu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władza dobrze "wyłuszczył" problem !!

Szemrane towarzycho, w tym także autentyczny towarzysz LEM, ruszyło do boju ha ha hah !!!!!!!!

Biada ci władzo, nie ruszaj śmierdzącego tematu, bo działa on na nich jak płachta na byka !!!!????

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spostrzegawcza

Najgorszym śmierdzącym problem jest właśnie ta władza i jej nieudolność.Tyle lat działali jak chcieli a głupi naród niczego nie widział, nawet bioetanolu.Teraz kiedy gały im otworzono ,oni dalej udają ślepych.Innymi słowy przyjdzie czas ,że obudzą się z ręką w nocniku. Ten zakamuflowany układ "międzynarodowy" dąży do całkowitego pozbawienia gminy istnienia , rozwalając ją od środka poprzez debilne zarządzanie.Już teraz , to co powinno się rozwijać jako gminne, wogóle nie istnieje. Od 20 lat nie kiwnięto nawet palcem , aby tzw.manhatan przybrał należny wygląd ulic, chodników, oświetlenia, itp.A forsy jak zawsze nie ma i nie będzie.Dlaczego? Bo rządzi najbardziej tępa władza od 1990 roku. Tam nie ma ludzi z wizją jakiegokolwiek rozwoju, bo trudno nazwać rozwojem eksploatację piasku poprzez kopanie dołów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...