Skocz do zawartości

REFERENDUM W GMINIE IŃSKO!


Apel do Mieszkańców Ińska!

Rekomendowane odpowiedzi

ja tak obserwuję tą rubrykę na dole i wychodzi że są obecnie 3 osoby , więc wydaje mi się że masz całkowicie rację . Tutaj jest tylko kilka zainteresowanych osób , jest ironią cymbała pisać , że ktoś kto praktycznie mieszka od lat w Niemczech poszukuje pracy w Polsce . Ja też bym typowała na Kudłę i jego zapocony jęzor .

Jak nie Masznicz to Bałum , to celowe akcje paru gminnych ujadaczy bojących się o swoje ciepłe stołki .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 729
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Panie Bałm niech Pan nie wywołuje ludzi którzy Panu tyle pomogli"bałwan " ma rację tylko głupi tak robi, że kopie pod innymi.Nie masz pozwolenia to sieć cicho i nie pleć głupot.Jak chcesz startować w wyborach to konsekwencje muszą być.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masakra! Bałm na burmistrza? Siedzi w niemczech 25 lat i ma firme? A do Ińska przyjeżdża starym gratem i ciąga jeszcze starsza przyczepke? Siedzi nad jeziorem w szałasie? I to jest właściwy kandydat? Chyba właściwy, ale do koryta, żeby się wreszcie dorobić bo w niemczech nie dał rady. Przecież pensja burmistrza to 2,5tyś. Ojro! No bałm marzy ci sie gwiazdka z nieba ale to nie u nas!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak czytam te wasze wpisy to nie wiem czy się śmiać czy płakać , jedno jest pewne , nasza władza jest mocno zakorzeniona .

Bojąc się co będzie szuka coraz nowych wirtualnych wrogów , bo w tym ma doskonałe doświadczenie .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to dzisiaj za gonitwa? Każdy może startować, jak będzie chciał Pan Baum też.Może właśnie powinien skoro budzi tyle sprzeciwu i kontrowersji.Kto przecież musi. Chyba, że ma już konkurencję i tą próbę sił chce sprawdzić już teraz.Panie Baum kto nie próbuje ten nie wygrywa.Trzeba tylko mieć jasny cel a to co pisze władza czy jej poddani nie ma znaczenia.Jednakże nie wiem jak Pan to chce zrobić z Niemiec bo chyba tam przebywa na stałe.Każda próba obalenia reżimu w Ińsku jest wskazana.W Ińsku wszystko widzą, słyszą i wiedzą.Taaaaaaaka gmina.Pusto na talerzu ale burmistrz im się podoba ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My musimy sobie takie pytania postawić za 2 lata , teraz to tylko lanie wody na gorące .

Chyba lepszym pytaniem by było , dlaczego referendum skończyło się tak jak się skończyło , i jakie z tego należy wyciągnąć wnioski związane z następnymi wyborami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czasie jednego ze spotkań do referendum w kinie tylko Pan Bałm musiał ratować całe spotkanie , zabrakło Szulca i Manske . Nie powiem mówił konkretnie i przekonywująco , co do kandydatury zaprzeczył jednak . Powiedział jeżeli sobie dobrze przypominam że jest u nas tradycją iż do wyborów startują nieudolni lub bezrobotni , a sam ma dobrą pracę . Zastanowiło mnie jednak że zna Dyrektora Kopalni , bo powiedział do niego czy go poznaje . Tak czy tak , jedno jest pewne trudno nam będzie znaleźć odpowiedniego kandydata , który będzie chciał być wybierany .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że to dobry kandydat ale kiedyś ktoś tu pisał, że radnym może być tylko zameldowany obywatel a burmistrzem nawet z Niemiec czy Szwecji.No to co stoi na przeszkodzie? Chyba że możliwości Pana Bauma przekraczają jego kompetencje??????? Ja go nie znam dlatego inaczej osądzam. Państwu łatwiej, bo pewnie go znacie.Ja niestety nie i oceniam tylko chęci wiem ,że to za mało ale nic innego nie mam. Jesteście przeciwnikami tylko kandydatury tego pana czy w ogóle przeciwni nowemu kandydatowi? Bo to jednak jest różnica.Wówczas podyskutujemy o innych osobach.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce pisze się" "Anna" w Niemczech: "Ana". przez 25 lat bytności w Niemczech Bałmowi już się zapomniała polska pisownia.

Do gagi. Jasne, że potrzebny jest kandydat mający szanse wygrać z Racinowskim, ale na Boga najwyższego nie jest nim Bałm! Jego działalność leży po ciemnej stronie mocy!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja mam wątpliwości.Ale to przez tę dyskusję. Może rzeczywiście taki z zagranicy nie zrozumie nas wsiowych? Coś w tym jest.Ja osobiście stawiam na Szafrana i przy tym zostanę jak tylko powie, że wystartuje to ja na niego oddam głos. I co wy na to?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość gości nie świadczy, że to te same osoby. Tu się zmienia jak w kalejdoskopie.I niestety wchodzi tu wiele osób co świadczy chyba dobrze o forum.Ludzie w końcu zaczęli konwersacje a to już coś.Lepiej teraz i tu niż znów postawić na konowała.Bo potem jak Racinowski pałeczki nie będzie chciał oddać.Powiem szczerze dla mnie Baum to człowiek pokroju Szulca. Coś chce tylko nie wie co.Kandydatem musi być osoba która udziela się społecznie i jest widoczna w życiu ludzi -lokalnej społeczności.Tak ja uważam i to moje zdanie mieszkańca.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego "władza" to nie Szafran czy Z.K?????? Dlaczego użyłeś nazwiska Szafrana w całej pisowni a Z.K tylko inicjały? Zdzisław Kudła to niesłychana menda i szumowina i jego stać na najgorsze wpisy.Zakała gminy i urzędu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...