Skocz do zawartości

REFERENDUM W GMINIE IŃSKO!


Apel do Mieszkańców Ińska!

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak trzeba wierzyć ,że mózgi zwykłych ińskich szaraków zaczną się zastanawiać. Jak to naprawdę jest z tą władzą i radnymi ???? Dla kogo oni są i dlaczego tak się opieprzają? Jeżeli nic to nie da, to ta gmina jest zgubiona na zawsze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 729
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A jednak trzeba wierzyć ,że mózgi zwykłych ińskich szaraków zaczną się zastanawiać. Jak to naprawdę jest z tą władzą i radnymi ???? Dla kogo oni są i dlaczego tak się opieprzają? Jeżeli nic to nie da, to ta gmina jest zgubiona na zawsze.

Z pewnością radni służą swoim wyborcom,a nie przyjezdnym,którzy za ich wyborem i tak nie głosowali.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie co się w Stepnicy wyrabia? http://www.24kurier.pl/Komentarze/Przes ... onsultacje tam mieszkańcy zadziałali w sposób prawidłowy, skierowali pismo do Rzecznika Praw Obywatelskich, który podobno zainteresował sie sprawą. W Ińsku burmistrz nawołuje "o nieoddawanie głosu w referendum" a komitet co robi? NIC! Uczcie się durnie co trzeba robić gdy władza łamie zasady demokracji!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przez nauczka 21 Sty 2012 17:07

I to też powinno być dla nas nauczką, na drugi raz trzeba się dobrze zastanowić zanim się cokolwiek i z kimkolwiek zacznie robić.

Referendum miało być dla mieszkańców i to bez dzielenia na tych czy tamtych. To że ludzie poszli za TW"Janek", to tylko dowód ich głupoty i strachu.Trudno jeżeli cud się nie stanie, to będą mieli, to co głupia władza po cichu im zmajstrowała ze żwirownią. Ludzie w Ińsku są zastraszeni,przekupieni i tępi, bardzo tępi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanów się powaznie nad sobą przyjezdna, ciągle tu powtarzasz, ze ludzie w Ińsku sa głupi, tępi, pomyśl tylko, czy jest możliwe, abys ty była mądra a cała reszta głupia? bo ja myślę, że ty jestes głupia a reszta mądra. przestań więc wypisywać tu bzdury

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zastanów się powaznie nad sobą przyjezdna, ciągle tu powtarzasz, ze ludzie w Ińsku sa głupi, tępi, pomyśl tylko, czy jest możliwe, abys ty była mądra a cała reszta głupia? bo ja myślę, że ty jestes głupia a reszta mądra. przestań więc wypisywać tu bzdury

A nie są głupi? Od kiedy grupa referendalna przestała temat wałkować to nikt nic nie słyszy na temat poczynań burmistrza i rady w tym względzie. To tylko dowód, że polityka zastraszania do teraz jest skuteczna a ludzie są głupi z prostej przyczyny. Nikt nie wyobraża sobie skali zniszczeń jakie gmina może powstaniem żwirowni spowodować. Gdzie są te konsultacje społeczne o których burmistrz tak z dumą piał? Nie było, nie ma i nie będzie bo summa summarum finał tej sprawy będzie wyglądał tak, że burmistrz postawi ludzie przed faktem dokonanym. No i żeby wyprzedzić twój następny wpis, który zaraz zamieścisz to tak mam ciebie również za głupka (nie tylko ja zresztą...). Bo tylko głupek wierzy w to, że gmina Ińsko robi coś dla mieszkańców. Gdyby robiła to by się coś zmieniało a tutaj się nic nie zmienia a tego może nie zauważyć tylko nieprzeciętnie głupia osoba. Powiem więcej, wszyscy, którzy tak uporczywie przyczepiają się do przyjezdnych i dzielą ich i mieszkańców, którzy zawsze tu mieszkali są jeszcze głupsi. Kto dzieli własne społeczeństwo jak nie tacy jak ty, władza itd. Przecież to wy notorycznie traktujecie przyjezdnych jak bydło. A przyjezdni w przeciwieństwie do lokalnych nie boją się pisać, że po Ińsku chodzą prawie same głupki. Będziecie nam przyjezdnym z tego powodu podatki podnosić? Dla lokalnych: Kochani, to Wam się podnosi podatki nie nam. My po 1. mamy pieniędzy pod dostatkiem po 2. mamy swoje domeczki i zawsze możemy to sprzedać jak głupota w gminie osiągnie punkt kulminacyjny a Wy nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka jest prawda wentyl - liczba świadomie żyjących ludzi w gminie jest niestety bardzo mała , i dlatego

my musimy szukać sposobów informowania i uświadamiania takich ludzi .

To forum jest odwiedzane przez około 100 osób z których większość i tak jest utwierdzona w swoich racjach , a reszta

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo głupi wpis, nigdy mi przez myśl nie przeszło że przyjezdni sa głupi, nawet dam sobie jaja ogolić, że tak samo jak ja mysli większość mieszkańców, jeśli ktoś z władz tak źle o was myśli to ja nic na to nie poradzę, ale pretensje miej do władz, które was źle traktują, mieszkańców oszczędź, bo my cierpimy jak i wy! Zrozum to wreszcie!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie przyjezdni to dobry nabytek.Wspólnie przecież możemy bardzo wiele zrobić od początku tak mówiłam.Ale mnie ciągle krytykujecie, że my się czepiamy mieszkańców rodowitych.My naprawdę was szanujemy i cenimy i cieszymy że was mamy.Czasem pomagacie ale my też traktujemy godnie i razem biesiadujemy.Co w tym złego?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Akademicki" wpis jaki zafundował wentyl jest "wzorcem" (nadaje się do Sevre pod Paryżem), jak przyjezdni traktują nas miejscowych. Nawet szybka i pojednawcza reakcja gagi nie "zrównoważy" tego patologicznego myślenia, nowobogackich i "państwa" dojezdnych".

Jak was traktować jak nie tak jak pisze głupek wentyl. I co z tego, że masz kasę , skoro za nią nie kupisz rozumu !

Skoro twierdzisz, że Gmina nic nie robi dla mieszkańców to zrób coś ty i pokaż , że potrafisz ! Tak jak zorganizowaliście nieudany pucz przeciw władzy (referendum), zorganizujcie coś pozytecznego dla np. ubogich dzieci tej Gminy. Latem wyjazd np. na kolonie, obóz itd. Wiosną możecie zorganizować festyn, loterię. Zaprosić jakiegoś celebrytę, zespół, grupę rokową. Zebrać środki, zrobić upominki, wysłać dzieci na wypoczynek. Przecież macie kasę !

Zaczątek już jest, próba "zrobienia" telewizji internetowej !

A co do żwirowni to się nie martw. Nic co nie zgodnie będzie z prawem nie umknie ludziom odpowiedzialnym za decyzję zezwalającą na uzyskanie koncesji ! Nawet te "głupki", jak ich nazywasz, będą dbały o twój i wszystkich interes.

Na koniec, gdybym myślał takimi kategoriami jak ty, to życzyłbym ci abyś ten swój domek, musiał sprzedać za 1/10 jego wartości ! Może by to ciebie czegoś nauczyło. I "poluzuj" ten "wentyl" !!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by była aby tzw. władza, zresztą nie wiadomo czyja oraz wspierający ją gość (obaj z gminy - jeden dupek od przekrętów budowlano-planowych, drugi od uchwalania bzdur) wylewają swoją frustrację na kim się da, bo są niedouczeni,trwają już "epokę" i nie widać żadnych rezultatów dla gminy. I to na przestrzenie kadencji.Ci zarządzający głupcy ze swoim burkiem na czele, czepiają się wszystkich bez wyjątku.Dlaczego? No bo nic nie mogą więcej i nic nie umieją więcej.Doprowadzili do upadku gminy,żyją z podatków i jeszcze się odszczekują do wszystkich.Na co wy barany gminne liczycie, już wam w te zakute łby wielokrotnie pisałem ,że część mieszkańców siedzi w waszych kieszeniach ale reszta ma was w d****. I na pewno będzie wytykać wszystkie wasze nieudacznictwa i kombinacje.Po prostu są od was niezależni i to bez dzielenie na przyjezdnych czy miejscowych>Ludzi trzeba dzielić na mądrych u głupich i tak to wygląda. Przecież wszystkich ani nie przekupicie ,ani nie zastraszycie ,prawda? Niestety waszą głupotę i podatkową pazerność odczuwają wszyscy ale zrozumieć je muszą miejscowi 9 i ci mądrzy i ci głupi, skorumpowani).Gmina ciągle podupada i te fikcyjne ruchy na odroczone płatności niczego nie wnoszą,po prostu ta władza przestała być "tą władzą".Trzeba nowych. młodych, nie skorumpowanych , ani poukładanych lecz normalnych. Was do takiej już od kilku lat zaliczyć nie można. Siedzicie przy komputerach i się odgryzacie w pracy , zamiast pracować. A długi rosną, zobaczymy czy ktoś je wam umorzy gminne nieroby.Ta gmina lepiej wyglądała w latach 50-60 niż teraz. A wiecie dlaczego? Bo nie było przy władzy takich nieudaczników, nawet jak była komuna i nakazowy system.Od przyjezdnych też wam wara, to oni płacą na wasze obijanie się i kłamstwa. Wy im w zamian nawet chodników nie zafundowaliście, nie mówiąc o reszcie waszych zakichanych obowiązkowych zadań.Najlepiej wam wychodzą podatki, stąd brud,smród i ubóstwo tej ginącej gminy. A ludzie tutaj niestety nie kumaty i nie czytaty. Głupota sprzyja takim jak wy oszustom.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Akademicki" wpis jaki zafundował wentyl jest "wzorcem" (nadaje się do Sevre pod Paryżem), jak przyjezdni traktują nas miejscowych. Nawet szybka i pojednawcza reakcja gagi nie "zrównoważy" tego patologicznego myślenia, nowobogackich i "państwa" dojezdnych".

Jak was traktować jak nie tak jak pisze głupek wentyl. I co z tego, że masz kasę , skoro za nią nie kupisz rozumu !

Skoro twierdzisz, że Gmina nic nie robi dla mieszkańców to zrób coś ty i pokaż , że potrafisz ! Tak jak zorganizowaliście nieudany pucz przeciw władzy (referendum), zorganizujcie coś pozytecznego dla np. ubogich dzieci tej Gminy. Latem wyjazd np. na kolonie, obóz itd. Wiosną możecie zorganizować festyn, loterię. Zaprosić jakiegoś celebrytę, zespół, grupę rokową. Zebrać środki, zrobić upominki, wysłać dzieci na wypoczynek. Przecież macie kasę !

Zaczątek już jest, próba "zrobienia" telewizji internetowej !

A co do żwirowni to się nie martw. Nic co nie zgodnie będzie z prawem nie umknie ludziom odpowiedzialnym za decyzję zezwalającą na uzyskanie koncesji ! Nawet te "głupki", jak ich nazywasz, będą dbały o twój i wszystkich interes.

Na koniec, gdybym myślał takimi kategoriami jak ty, to życzyłbym ci abyś ten swój domek, musiał sprzedać za 1/10 jego wartości ! Może by to ciebie czegoś nauczyło. I "poluzuj" ten "wentyl" !!

Znajdź mi przepis, który nakazuje mi akceptowanie głupków? Skoro mam tę kasę to nie mogę być głupkiem ale tego głupek taki jak ty nie zrozumie więc nie przywiązuję większej wagi do tego. Co do traktowania to próbuj mi grozić sankcjami z gminy to gwarantuję ci, że zmobilizuję sporą grupę przyjezdnych do wiercenia wam dziury w brzuchu. Stać nas zarówno na prawników jak i na inne ciekawe rzeczy. A jak będzie trzeba to o każdy bzdet MiG Ińsko będzie kończyła w sądzie. Następnie to twoje głupie pisanie, że ja mam coś robić. To mnie utwierdza po raz kolejny, że jesteś głupkiem. Ja płacę podatki oraz inne opłaty i spełniam swoje ustawowe obowiązki. Jestem bogaty to mam robić więcej niż Wy lokalni? Co Wy lokalni robicie dla gminy? Nic a nam przyjezdnym rozkazujecie coś robić? Wyciągnij z tego wnioski. Ja wyciągnąłem i stwierdzam, że ktoś jest bardzo "g ł u p i".

Wy jako nieudolny samorząd terytorialny nie radzicie sobie z waszymi zadaniami. To jest FAKT. Ale głupki tego nie zrozumieją. Piszesz żebym zorganizował coś dla ubogich dzieci. Prosta kontra. Kiedy gmina zrobiła coś dla biednych dzieci? Wy jesteście zobligowani do tego ja natomiast nie. Czemu wymagasz ode mnie czegoś czego nie muszę robić? Nie deleguj na przyjezdnych obowiązku wykonywania czegoś bo nie narzucisz mi tego. Jesteś tylko w jakimś tam zapomnianym przez boga samorządzie terytorialnym, który słynie jedynie z salmonelli w jeziorze.

No i dobrze napisałeś "Przecież macie kasę !". Owszem mamy i do mnie należy wyłączne prawo żeby nią dysponować. Nie do nieudolnego głupka, który nie zna swojego miejsca w świecie. Życz mi cokolwiek twoje głupie serce będzie chciało ale jak wartość mojego domku spadnie do takiej sumy to gmina będzie mi wypłacała odszkodowanie. Możesz być tego pewien.

Jeżeli ty głupi "władzo" reprezentujesz zdanie lokalnych to przekaż im, że mam w poważaniu ich opinię na mój temat. Ale niech wiedzą jedno. Jeżeli coś jest moje to jest tylko moje a w związku z tym każdy kto narusza w najmniejszym stopniu mój interes prawny, gospodarczy czy każdy inny to zostanie pociągnięty do odpowiedzialności.

PS Chyba nie sądziłeś, że twoja przemowa o tym jak mieszkańcy są tobie bliscy serca sprawi, że wymięknę? Jeżeli tak to znaczy, że jesteś jeszcze głupszy niż myślałem. Pisz więcej to będę miał okazję uświadamiać innych o tym kim na prawdę jesteś.

PS2 Odpowiadaj na wszystko co tutaj podniosłem bo inaczej kolejny wpis będzie jeszcze ostrzejszy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
B.dobry wpis władza. Dowalaj im a ty cch możesz mu buty pucować !!

Do władzy: zachowaj resztki godności i nie kibicuj sam sobie. Bo już wystarczy, że jeden wie kto z kim jest w jakiej relacji i chwali się tym w innym temacie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cho, cho, cho no i mam pozytywnego konkurenta!!!!!! Jak mam takie wsparcie to nie żal mi żadnego napisanego słowa."Wentyl" on ci nigdy nie odpowie nic mądrego bo to cofnięty w rozwoju człowiek, gmina i jak napisałeś słusznie samorząd.Co to za samorząd? raczej samo władza i sama banda swoich nieudaczników.Sami sobie rządzą, dają podwyżki , stanowiska, nagrody ect.Ubogim to wy daliście przed referendum, żeby do niego nie poszli.Teraz dajcie biednym tak jak obiecaliście dzień przed ciszą referendalną!!!! My staraliśmy dać mądrość i wiedzę jak można zmienić oblicze tej pięknej gminy.Wy parę groszy na dziś, a teraz chcecie ciągnąć od przyjezdnych.To dopiero sukinsyństwo i bezczelność.Masz rację z jednych żwirownia nie powstanie i nie taki głupek o tym zdecyduje!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...