Skocz do zawartości

REFERENDUM W GMINIE IŃSKO!


Apel do Mieszkańców Ińska!

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż ja ci mogę poradzić na przerost twojego ego. Jesteś małym "wentylkiem" a nie jak jeszcze rano sądziłem, poważnym adwersarzem !! Szkoda mojego mozołu dla takiego prostaka jak ty wentyl. Nie musisz wymiękać i zmieniać zdania. Tak trzymaj i pisz tu jak najwięcej w tym samym "tonie". To będzie jedyna dobra "robota" jaką możesz ty i tobie podobni, wykonać dla naszej Gminy.

Masz "zaproszenie" do "konwersacji" od gagi, więc z niego skorzystaj. Ona reprezentuje ten sam "poziom" i te same "argumenty".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 729
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No i się doigrał ten nasz kochany "władza". Widzisz władzo? Kolejna strona powstała i widać, że nie bez powodu.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że to dwóch opozycyjnych radnych robi. Ciekawe czy tam też będziesz tak pyskował do wszystkich. Teraz będziesz mógł na argumenty z radnymi porozmawiać. Zobaczymy czy potwierdzą, że racinowski taki dobry jest na tym swoim stołku. Chyba, że boisz się pisać tak jak robisz to tutaj bo tutaj nikt nie wyciąga wobec ciebie konsekwencji. Świetna sprawa z tym portalem. Tylko skąd taka nagła zmiana u krokusa?

Michała też jakoś nie ma tam a skoro chciał redagować gazetkę to pasowałby tam. Tak czy siak pomysł bardzo mi się podoba.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież władza i ten idiota krokus z szafranów to jedno i to samo , na city zgasł bo stracił publiczność , na caffe mieszał się do każdego tematu , manipulował wpisy , rozmawiał sam z sobą żeby się zasłużyć i wyskoczyć przed orkiestrę , żeby o nim mówiono i idiotę podziwiano .

Teraz ta inna strona , wreście mam nadzieję będzie powietrze bardziej czyste tutaj i ten śmierdziel zajmie się tylko tworzeniem jak się domyślam swojego podłoża na burmistrza .

Chroń nas Panie Boże przed takimi indiwiduami którzy tak często zmieniają zdanie i strony jak wiatr .

Proponuję zbojkotować tą jego stronę , niech tam rozmawia dalej sam z sobą .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecież władza i ten idiota krokus z szafranów to jedno i to samo , na city zgasł bo stracił publiczność , na caffe mieszał się do każdego tematu , manipulował wpisy , rozmawiał sam z sobą żeby się zasłużyć i wyskoczyć przed orkiestrę , żeby o nim mówiono i idiotę podziwiano .

Teraz ta inna strona , wreście mam nadzieję będzie powietrze bardziej czyste tutaj i ten śmierdziel zajmie się tylko tworzeniem jak się domyślam swojego podłoża na burmistrza .

Chroń nas Panie Boże przed takimi indiwiduami którzy tak często zmieniają zdanie i strony jak wiatr .

Proponuję zbojkotować tą jego stronę , niech tam rozmawia dalej sam z sobą .

Ja nie cierpię " władzy " bardziej niż krokusa . I może krokus swoje zrobił na vcity to on jest radnym . Pierwszy raz jakieś wiarygodne źródło informacji. Myślisz, że ja krokusowi ułatwie życie ? dotychczas padały tylko pytania retoryczne na które nikt nie odpowiadał. Teraz skoro radny jeden z drugim się zobowiązali do prowadzenia tego portalu to można się zapytać dlaczego tak jest a nie inaczej . Popieram inicjatywę bo tego debila władzy ,który tak wszystko wie nie da się znieśc . Wentylowi puściły nerwy chyba ale to właśnie ten idiota " władza "prowokuje taką sytuację .Czas rozwiać wątpliwosci kto jest od czego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecież władza i ten idiota krokus z szafranów to jedno i to samo , na city zgasł bo stracił publiczność , na caffe mieszał się do każdego tematu , manipulował wpisy , rozmawiał sam z sobą żeby się zasłużyć i wyskoczyć przed orkiestrę , żeby o nim mówiono i idiotę podziwiano .

Teraz ta inna strona , wreście mam nadzieję będzie powietrze bardziej czyste tutaj i ten śmierdziel zajmie się tylko tworzeniem jak się domyślam swojego podłoża na burmistrza .

Chroń nas Panie Boże przed takimi indiwiduami którzy tak często zmieniają zdanie i strony jak wiatr .

Proponuję zbojkotować tą jego stronę , niech tam rozmawia dalej sam z sobą .

Brawo panie bałm, świetny wpis a inteligencja jeszcze lepsza!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecież władza i ten idiota krokus z szafranów to jedno i to samo , na city zgasł bo stracił publiczność , na caffe mieszał się do każdego tematu , manipulował wpisy , rozmawiał sam z sobą żeby się zasłużyć i wyskoczyć przed orkiestrę , żeby o nim mówiono i idiotę podziwiano .

Teraz ta inna strona , wreście mam nadzieję będzie powietrze bardziej czyste tutaj i ten śmierdziel zajmie się tylko tworzeniem jak się domyślam swojego podłoża na burmistrza .

Chroń nas Panie Boże przed takimi indiwiduami którzy tak często zmieniają zdanie i strony jak wiatr .

Proponuję zbojkotować tą jego stronę , niech tam rozmawia dalej sam z sobą .

Daliście się tak długo ogłupiać temu debilowi , wcześniej założył swój blog gdzie wypisywał swoje mądrości , później było vcity i caffe . Gdzie wy macie oczy ?? zadajcie sobie pytanie gdzie się podział krokus , smerf i inne niki z vcity , odpowiedź jest prosta , nastąpiła zmiana na władza .

Ten oszołom ze ślunska potrzebuje platwormy aby go podziwiano , aby mógł manipulować ludźmi .

Pierw ślinił się do buraka , teraz stara się po swoich licznych idiotyzmach zmienić metodę manipulacji , nowa strona .

Według mnie to kolejna szopka dla błazna i jego chorej wyobraźni .

Oczekuję natychmiast dementi władzy :lol: jak wielokrotnie wcześniej

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatyk już swoje trzy groszy dodał na forum tego nowego portalu:

http://insko.hsms.pl/forum/viewtopic.php?p=17#17

Nie wiem jak Wy ale poza wejściową stroną to nie wiadomo trochę o co chodzi. Można to w sumie wybacz bo dzisiaj to chyba ruszyło ale jeżeli ktoś z redagujących czyta caffe to: PROSZĘ NAPISAĆ COŚ WIĘCEJ NA TEMAT WASZYCH RÓL W PRZEDSIĘWZIĘCIU, TELEWIZJI, TEGO PORTALU, FORUM, BLOGÓW!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram każdą nową opcję przeciwną Racinowi.Jest teraz tyle stron ,że możecie wybierać w kolorach, opcjach politycznych, nawet konkretnych osobach! To czemu Pan Baum się tak denerwuje???? Niech się Szafran z Liwakiem reklamuję ale czy im wyjdzie to druga sprawa.Chcecie aktywnych radnych to o co chodzi?Macie możliwość im teraz zadać konkretne pytanie to jest dobre.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta prywatna strona nie zda egzaminu dojrzałości ,bo kto napisze na stronie której administratorami są Szafran i Liwak ? Wszyscy po spektaklu z kasowaniem wpisów na pewno nie zaryzykują.Mnie się wydaje , że dalej zostanie caffe jako niezależna i nie ingerująca w demokrację.Zobaczycie ,że tak będzie.Sam "władza" nie wejdzie też na tamtą stronę bo będzie się bał.Tu obcy administrator i ma w nosie kto z kim się kłóci i to jest atut tego forum.Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście ta inicjatywa cieszy, bo będzie można tam publikować rzeczowe informacje dotyczące naszej gminy a nie jedynie obelżywe komentarze. Będzie to zatem dla mieszkańców źródło informacji o stanie gminy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta prywatna strona nie zda egzaminu dojrzałości ,bo kto napisze na stronie której administratorami są Szafran i Liwak ? Wszyscy po spektaklu z kasowaniem wpisów na pewno nie zaryzykują.Mnie się wydaje , że dalej zostanie caffe jako niezależna i nie ingerująca w demokrację.Zobaczycie ,że tak będzie.Sam "władza" nie wejdzie też na tamtą stronę bo będzie się bał.Tu obcy administrator i ma w nosie kto z kim się kłóci i to jest atut tego forum.Pozdrawiam!

Masz rację gaga, tu możemy się do woli obrzucac błotem i obrażać do woli, a tam trzeba się ujawnić, po co to komu? lepiej anonimowo bluzgać na bliźniego!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znów szafran , krokus , władza i kanalia pisze za innych opinie pod nowym nikiem , tutaj natomiast jak i wcześniej na vcity pisał pod tymi nikami wywody polityczno społeczne jako intelektualista podwórkowy , a jak chciał nie być inteligentny to obrzucał błotem z anonimowego nika swoich przeciwników . innym to ciągle wypomina !!!! icon_arrow.gif

Ta kanalia ze ślunska chciała wcześniej wystartować z Racinem ale nie znalazł u niego poparcia , tak długo kręcił się wśród zainteresowanych kandydatów aż nawinął się Szulc .

Jak to się skończyło wiemy wszyscy , analogicznie jak referendum . Szulc stał się tylko narzędziem do zdobycia stołka radnego przez tą grubiańską kanalię , sam zdradzony , zbojkotowany i oczerniony przez szafrana przestał się liczyć w wyborach . icon_arrow.gif

Jemu jest obojętna metoda jaką osiągnie swój cel , jak ktoś tu wspomina o opozycji i wymienia szafrana to chyba nic nie wie o jego poczynaniach , lub został urobiony przez jego cień o niku władza .

On nie był do chwili wystąpienia w związku z podatkiem rolnym żadną opozycją , wręcz przewciwnie tam gdzie tylko mógł ślinił się do Racina . Można było sądzić że zabiega o jego względy aby wystartować w następnej kadencji może pod jego bokiem , jak by się nie powiodły jego własne zamiary .

Podobnie miało to miejsce z wystąpieniami tutaj tej kanalii i zaciekłą obroną poczynań władzy i radnych .

Ta obecnie nowa strona i jego ( władzy ) deklaracja o spontanicznym datku na TV internetowe ( 2000zł )było od dawna planowane , a służyć ma to wszystko kreowaniu własnej osoby , a nie idei demokracji i przejrzystości w gminie .

Nie mylcie też demokracji z manipulacją w związku z nową stroną i jej autorem . icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lustereczko powiedz przecie ,kto jest najpiękniejszy na swiecie???? Włodek Panie!!!!!Może śmieszne ale nic radny nie wskóra. Jeśli to ta sama brygada co w wyborach rok temu to d***.Ja im źle nie wróżę ale Jacek, Włodek i kto jeszcze przecież sami sobie nie wygrają? A co z Szulcem i MichałemK? Czy oni też są w tej drużynie? Jeśli chcecie mówić wszystko to róbcie to od początku.Ilu was jest, jakie są wasze oczekiwania, a że chcecie tylko wiadomości podawać to też mówcie o tym.To jest dobra idea. Tylko dziwi mnie taka sprawa- dlaczego dwóch radnych nie może wyegzekwować prawdziwych protokołów tylko tworzą do tego nową stronę.jesteście wg. mnie mimo wszystko nieudolni i brak wam kompetencji.Ale życzę wam powodzenia. Lepiej żeby to wypaliło i ludzie wam uwierzyli.Nie mam zamiaru nikogo wyzywać i obrażać ale krytykować chyba mogę i swoje zdanie powiedzieć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczep się ode mnie głupolu bo masz schizy na tym punkcie. Zrób coś sam albo pisz tu mądre rzeczy i też będzie dobrze. Ja np. chcę wiedzieć jak sobie ci panowie poradzą i potem im to wypomnę .Czego cię tak wkurza, że ktoś ma inicjatywę.Pisz tu to co cię boli i inne sprawy które cię wkurzają i finito.A tamci niech robią swoje mnie to nie szkodzi i akurat tej strony politycznej w ogóle nie uznaję.Ale to chyba nie oznacza że nic nikt ma nie robić?Nie oskarżaj że sam ze sobą piszę bo Szafran to nie moja drużyna a ty mnie wkurzasz bo to ty sam tu bałagan robisz i wszystkich wyzywasz. DYSKUSJA- TO ŚWIETNA FORMA POROZUMIEWANIA I ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do takich działań trzeba werwy! Czy oni mają tą ikrę nie wiem.Liwak boi się własnego cienia, Kuoczyński jak się do nich dołączy znów go posieją bo młody niech się uczy, Liwak będzie pływał że niby jest a tak jakby go nie było a co z Szulcem? On do końca nie wiadomy jak już wszystko będzie gotowe to on też się pojawi ha ha ha i palcem wam pokaże kto gdzie i jak he he he.Chyba , że teraz to Szafran na burmistrza , Liwak na przewodniczącego a Szulc na miejsce Palucha.Tem układ za hu.....ja pana mi nie pasi, nic a nic.........

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...