Skocz do zawartości

REFERENDUM W GMINIE IŃSKO!


Apel do Mieszkańców Ińska!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 729
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jeśli wierzyć w waszą świętość i wiarę to niech "władza" ma honor wobec kolegi i napisze tu swoje zdanie.Bo inaczej zostanie mu nieczyste sumienie katolika fałszywki który podszywał się pod przyjaciela.Ale ta świńska morda tego nie zrozumie i rzuca sam cień na przyjaciela który mu zawsze służył wiedzą, pomocą i poświęceniem."władzo" masz choć trochę honoru to odezwij się bo i tak wiemy, że jesteś głupolem a nie przyjacielem!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak mam rację, że gmina to prywatny folwark! Zdjęcia z zabaw karnawałowych wklejono po godzinach urzędowania.Można? Można! A taki dureń będzie mi mówił, że to nie nie możliwe.Wystarczyły dobre chęci i szacunek dla pracownika.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje dotyczące działań i zamierzeń urzędu zamieszcza pracownik urzędu,natomiast informacje dotyczące działań i zamierzeń z zakresu kultury zamieszcza pracownik instytucji kultury.Czy to tak trudno zrozumieć?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Informacje dotyczące działań i zamierzeń urzędu zamieszcza pracownik urzędu,natomiast informacje dotyczące działań i zamierzeń z zakresu kultury zamieszcza pracownik instytucji kultury.Czy to tak trudno zrozumieć?

Nie ośmieszajcie się z tymi pracownikami.Może jeszcze osobne będzie umieszczać rada i władza?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to coś zmienia w fakcie, że można było oddelegować odpowiedzialnego pracownika na telefon i zamieścić na stronie gminnej odpowiednią informację.Szkoda ,że taki pusty kaczan jak Gier nie zrozumiał intencji pisanych postów, że gmina zachowała się jak wieśniaki co bez jednej osoby czują się jak upośledzeni.Gmina nie podała o swoim pracowniku faktu o jego nagłej śmierci i to największa gafa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olo,największa gafę popełniłeś ty, pisząc bardzo niepochlebnie o zmarłym.Wystarczyło przeczytać post powyżej i zaufać temu,co napisane.Nie uczyniłeś tego i teraz masz "pretensje do garbatego,że ma proste dzieci."

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest kiedy matołki nie czytają ze zrozumieniem.Wam się wydaje ,że to era płaczek a to era internetu.nie wykręcaj się durniu byle wpisem bo miganie się od poprawnej odpowiedzi jest tylko lawirowaniem między prawdą a kłamstwem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku kangur nic nie zrozumie a gmina jak zwykle śpi w śnie zimowym już jutro ich zasypie i się zdziwią, że śnieg na dworze bo Endriu idąc do pracy nie zauważy że coś z nieba spadło :(

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przez władza 28 Sty 2012 16:23

A kto w Urzędzie może mieć więcej do powiedzenia jak nie burmistrz i najważniejszy pracownik tego Urzędu ? Olo przecież nie ty ! Zdicho jest "obstukany" w "strategicznych" sprawach Urzędu, a burmistrz ma do niego zaufanie !

I tak ma trwać ku.wa wasza mać, jak mówi vice Pawlak Waldi.

A Jacek i Włodek to nie po to "coś zmajstrowali" aby "straszyć" Urząd, ale po to aby "skiknąć" na ten najważniejszy stołeczek .

Tak że olo częściowo masz rację.

Postanowiłam takim ludziom jak Gier, Szafran, Terebecki, Paluch,Mzaurek, Baum, Liwak, MichałK pokazać, kiedy i jak wpisali się w godzinach śmierci forumowicze.

przez Olo 28 Sty 2012 17:10

Ty dureń jesteś czy chory na umyśle? Chyba jedno i drugie! Bujaj się ty wielki znawco od niczego.

Czy to też taki ohydny wpis? Moim zdaniem nie.

przez gaga 28 Sty 2012 17:54

To ci dranie z nowego portalu!!!! Wstyd i hańba żeby tak nisko upaść!!!! To ma być przyszły reprezentant władzy???? Do zsypu z nimi.Jak się Pan Michałek do nich dołączy to straci na honorze którym darzą go mieszkańcy.Podoba się Panu takie dochodzenie do władzy???

Rzeczywiście bardzo obraźliwy wpis!!!!!!! Gratuluję "panom"

przez sowa 28 Sty 2012 18:16

To zrozumiałe i oczywiste czego nowy portal boi się caffe- bo niedługo oni będą pod strzałem takie życie Włodek! Nie ma to tamto luju

To tylko tych których wyklinacie za obrażanie zmarłego.Jak możecie patrzeć na siebie w lustro.Ot mi KATOLICY.Dalej proszę do kościółka paciorki odmawiać za tych bliźnich których wy obraziliście.Kocioł murowany.Mam malutką prośbę nie róbcie sobie kapitału politycznego kosztem zdrowej dyskusji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przez Ktoś 28 Sty 2012 17:19

dajcie już spokój Zdzisław nie żyje

Słuszna uwaga"gaga" może ci wszyscy święci w końcu przestaną operować piekłem.Te godziny mówią same za siebie kto kiedy i jak.Porównajcie kiedy wpisał się "władza"?????????? Panie "władzo" nawet jak się już nie odezwiesz to i tak wiadomo że masz się świetnie.Ale z ciebie s******* niech cię szlak!!!!!! To dopiero kocioł z dużymi uszami.Czy "Wyrocznia" już zrozumiała, że Ścienne to tylko szafranówka?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erudyta i gaga mają 100% racji! Wiem kto to jest"władza"!!! Jeszcze nie teraz ale napiszę wam z imienia i nazwiska. Chcę żeby idąc ulicą czuł na sobie wzrok ludzi i kolegów radnych!!! Chyba nie myśleliście, że Kudła z nikim o tym nie rozmawiał a zwłaszcza w ostatnich czasach tzw.referendum.Ciągle u niego siedzieli albo wydzwaniali pewni panowie radni.Nawet po pracy nie miał od nich spokoju.Przecież to nie była tajemnica.Gmina to jednak nie pałac kultury i widać to często gdzie przesiadywał i palił papieroska!!! Dobrze pisał, że "władza" to nie Z.K bo to nie był On.To jest prostak który jak huba na drzewie żerował na wiedzy Kudły.Pozdrawiam cię "władzo".Wszystko było by dorze gdybyś dalej pisał ale ty wolałeś jak szczur z okrętu uciec pierwszy.Ratuj swój honor i odpisz bo inaczej zaistniejesz w niesławie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że prawda wyjdzie na jaw i krzykacze,szczekacze, klakiery, rowery i inne świńskie ryje opamiętają się.Największa klęska tego forum to Gier i Szafran.Mogą sobie "grabę" podać icon_redface.gif .Czekam zatem na szczegóły.Panom już dziękujemy :o

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gaga ja cię chętnie czytałem do tej pory i miałaś dużo racji w wielu swoich wpisach , myślę też że jesteśmy prawie po tej samej stronie barykady . Niestety mogę stwierdzić że coś cię nawiedziło , twoje wpisy zamieniają się w nie kontrolowaną i nielogiczą gorycz . Ta strona cię w zupełności pochłoneła , także twój wcześniejszy rozsądek .

Moja rada , zabieraj głos wtedy kiedy masz coś do powiedzenia a nie mamrotania . W sednie "mowa jest srebrem , milczenie złotem"

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty od tej kobity chcesz? Ona tu właśnie za mało teraz zagląda i to jest problem! Pokazała wam waszą głupotę czego można się teraz po was spodziewać.Strach was obleciał biedaki!!!!!!???????

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam takim ludziom jak Gier, Szafran, Terebecki, Paluch,Mzaurek, Baum, Liwak, MichałK pokazać, kiedy i jak wpisali się w godzinach śmierci forumowicze.

Do "adwokata"; Czy nie lubisz jej czasami przez ten wpis? Musisz polubić krytykę i umieć się do niej odnosić.Czytaj ze zrozumieniem i pogadamy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale to odnosi się do całokształtu , nie do jednego wpisu . Za dużo chaotycznych wpisów , a za mało moim skromnym zdaniem zasadnych analiz ważnych tematów . Sprawa ZK jest zamknięta , nam potrzeba rozmów w tematach ważnych dla gminy i jej rozwoju .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorry ale to odnosi się do całokształtu , nie do jednego wpisu . Za dużo chaotycznych wpisów , a za mało moim skromnym zdaniem zasadnych analiz ważnych tematów . Sprawa ZK jest zamknięta , nam potrzeba rozmów w tematach ważnych dla gminy i jej rozwoju .

Co to znaczy nam? Mi nie potrzeba rozmów. Ja piszę co jest nie tak według mnie i tyle. A od rozmów nic się jeszcze nie zmieniło. Chcesz coś zmienić to zacznij działać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest zamknięte mądralo. Wszystko dopiero się zacznie kiedy wy to zrozumiecie? Jeszcze nie raz na sesji padnie jego imię i nazwisko to też będziecie wysyłać do piekła i kotła? A to musi nastąpić bo sprawy którymi się zajmował były czy są kluczowe dla istnienia gminy.Może ty jesteś gminny "adwokat"????? To niestety bardzo ograniczony!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytaj i staraj się zrozumieć , jak nie rozumiesz to nie komentuj .

Czy nie dosyć było krokusa na vcity ? ! a tutaj tego samego jako władza ? !

ciągłe nieprzemyślane komentarze na wszystkie tematy są niekompetencją i słabością

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do "adwokat"-ja myślę, że to ty jesteś "dziwnie" nawiedzony :lol: Twoje wpisy nie zawierają żadnej treści icon_exclaim.gif Takie ble, ble, ble wróciłeś z kościoła moherze icon_question.gif Zacznij dyskusję ,wprowadź temat i czekaj icon_rolleyes.gif Dlaczego inni mogą rzucać konkretami a ty jakiś w sferze marzeń :o

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...