Skocz do zawartości

REFERENDUM W GMINIE IŃSKO!


Apel do Mieszkańców Ińska!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 729
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Oj, oj chyba "adwokat" zgubił togę :D Szanowny panie dużo wody musi ubyć w jeziorze ińskim żebyś mógł na poziomie prowadzić dyskusję.Masz ptasi móżdżek i żadnej jak widzę wiedzy.Jesteś przerażonym, poirytowanym pismakiem.Zgadzam się z przedmówcami nic nie wnosisz do dyskusji, nie zarzucasz tematów, nie masz żadnych wiadomości taki pusty kubeł.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest mówić o rozmowie gdzie już na starcie mamy do czynienia z nieporozumieniami typu "ignotum per ignotum" albo idem per idem.

Do adwokata: Jak chcesz o czymś pisać to zrób wątek albo nazwij to o czym chcesz rozmawiać bo jak nie potrafisz tego zrobić no to sam wiesz...

Do gagi: Gago nie tak ostro :P! Chłop dobrze pisze ale w starciu z Tobą to nie jeden facet wymięka :).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gaga ty wpieprzyłaś się w bagno kupnem tego domku na plaży i teraz smucisz , popieram adwokata że zrobiłaś się maruda . Nie mogę się doczytać co ty nowego wnosisz do dyskusji , bo ciągle to samo ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żal mi was , jeździcie po sobie w wielkich domysłach i epitetach , a burak się cieszy że sami się wykańczamy .

Mnie wystarcza . Uważam że pisanie na tym forum to strata czasu , żegnam .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się poddaję. Nie ma sensu na pewno tematy z kimkolwiek rozmawiać. Ty "adwokat" wylewasz dużo żałości ale nic z tego nie wynika. Nie napisałeś o czym konkretnie chcesz rozmawiać. A jak nie napisałeś to do kogo ten Twój płacz???

Żegnaj i tak wiadomo, że tutaj wrócisz. Polecam robienie nowych wątków ;)!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może to chłopak ta psychopatka ?

"gaga" nie dyskutuj z matołem.Z Niemiec to on może tylko bąki sadzić.Popatrz ile razy się tu wpisałeś pod wieloma nikami, też mi adwokat-dureń.Problem polega na tym, że ty nic o buraku nie piszesz tylko czepiasz się kobiet.Niemcy do niemiec a owczarek niemiecki do nogi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skupcie się wszyscy politykujący raczej na wybrykach gminy, która rzekomo was reprezentuje.Skoro w przyszłym tygodniu ma być sesja a władza "trzyma" z mieszkańcami , to już dawno powinna na swojej stronie umieścić program komisji i sesji. Jeżeli ich nie ma, to oznacza,że nikt nie ma wiedzieć przedwcześnie jakie "nowości" zafunduje burmistrz ze swoimi "wiernymi" radnymi. Można się domyślać,że będą to raczej Hiobowe informacje. Niech wam w końcu rozum uświadomi,że nikt się z wami (mieszkańcami) nie liczy,bo serce to wie już dawno.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szafran wie wszystko przecież powinien , tylko dla swoich celów nie chce tego ujawnić . Z tych wpisów widać jaki jest tu aktywny . sprawa podatku rolnego była wyjątkiem i teraz usiadł na swojej tłustej d**** .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ojej mam propozycję -podyskutuj co sądzisz o wtorkowych komisjach i sesji.Masz swoje zdanie? słuchamy co masz do powiedzenia.

Ponawiam propozycję i skończ pieprzenie jak nie o"gaga" to Krokus.Oni właśnie dobierają się do Racina.A co ty robisz?Szukasz gdzie kto ma domek! A gdzie twój domek? Za daleko żeby coś mądrego wpisać.Poproś sąsiada z za miedzy może ci pomoże!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież nikt nic nie wie co będzie na komisjach i sesji , szafran obszczekał wszystkich dookoła tutaj na portalu , wciągnął swoją lodzię do walki pseudo propagandowo-politycznej i masz babo placek .

Nie był w stanie zostawić dziewczyny w spokoju , naraża ją jak siebie na pośmiewisko wśród kolegów i koleżanek o dzieciakach nie wspomnę .

Zamiast zająć się neutralnie przekazywaniem wiadomości on szczuje na wszystkich swoją naiwną zgorzkniałą nienawiścią . No cóż z taką opozycją dużo nie zdziałamy .

Niestety obecna klika stara się nie dopuszczać nikogo do głosu w czasie obrad i w tym jest problem , a radni zwieszają tylko głowy .

Jest wiele do urególowania szczególnie teraz , jednak jak wcześniej ktoś powiedział droga powinna wieść przez opozycję . Pytanie kogo ta opozycja obecnie reprezentuje ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic pan mieszkaniec nie wyniósł z zawiadomienia o komisjach i sesji to oznaczać może tylko jedno nie jest mieszkańcem.To oznacza też ,że zionie sam nienawiścią z opozycją nie chce współpracować i sam też nic nie wymyśli.Taki polski pies sąsiada.Sam nic i innych wyszydzać.Zmień nick na zamiejscowy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uchylone przez wojewodę uchwały i przez RIO czy ktoś to zrozumiał? Czy tylko tak dla zasady bijecie pianę.Gaga a ty też zacznij pisać na temat a nie prowadź podjazdowej wojenki.Czas wydorośleć!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...