Skocz do zawartości

REFERENDUM W GMINIE IŃSKO!


Apel do Mieszkańców Ińska!

Rekomendowane odpowiedzi

jednym z powodów było wasze bezpodstawne oczernianie człowieka, brak szacunku, wasza wściekłość i zezwierzęcenie

Nie wywołuj niepotrzebnych nienawiści bo jeszcze nie zszedł do grobu ale można by mu wiele zezwierzęcenia przypisać bynajmniej nie miał skrupułów.Daj spokój mała i płacz nad trumną.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 729
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Prawdziwy Katolik
Był człowiek nie ma człowieka.Młodsi od niego schodzili z tego świata w męczarniach a Zdzisław miał lekką śmierć chociaż tyle !!!!!! To niby wodolejstwo jest??? Bo nie wiem o co idzie?

Idzie o to w jaki sposób pisze inwestor. Kiedy kudła był to pluł na niego a kiedy go nie ma to jako zaraz po krokusie najpiękniejsze mowy tutaj prezentuje. Mógł po prostu złożyć kondolencje ale on jeszcze wszystkim musiał udowodnić jaki dobry katolik z niego jest...

jednym z powodów było wasze bezpodstawne oczernianie człowieka, brak szacunku, wasza wściekłość i zezwierzęcenie

Lecz się człowieku na mózg bo sam nie wiesz czym są te wartości o których piszesz. Gdzie byłeś jak na vcity był temat gdzie człowieka się oskarżało o pedofilię. Tutaj ktoś nie żyje a tam żyje i nie wiesz czy ktoś przypadkiem już tego człowieka przez ten pryzmat nie będzie postrzegał.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamilczcie,bardzo proszę. Jutro pogrzeb, odmówcie lepiej choćby krótką modlitwę. Nie można tak atakować, oczerniać, pluć wręcz na zmarłych. Nie sądzcie bo sami będziecie sądzeni.. naprawdę nie nam oceniać.

Wasze zachowanie jest nikczemne, doprawdy kiedyś za to zapłacicie. A Panu Kudle niech ziemia lekką będzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie można tak atakować, oczerniać, pluć wręcz na zmarłych. Nie sądzcie bo sami będziecie sądzeni.. naprawdę nie nam oceniać.

No to cofnij się wstecz i pomyśl co wy wszyscy na czele z władzą robiliście w stosunku nie do osób publicznych ale całkowicie prywatnych i to bez wyjątku wszystkich, których uważacie za niewygodnych dla was.Przecież te osoby bronią swojej tożsamości i sposobu życia. Stąd idealnie doi was pasuje stwierdzenie, że czas wyrównuje rachunki.I nie chodzi tutaj o stan materialny lecz ten powodujący właśnie to, co być może przyczyniło się do tragedii twego człowieka.On już nic nie powie ale jego najbliżsi zapewne wiedzą jaka była przyczyna. Bo skutki są widoczne bez słów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamilczcie,bardzo proszę.

Jeśli chcesz milczeć to nie wchodź tu.Nikt wam nie każe wchodzić na czas żałoby tu na forum.jak wchodzisz to znaczy, że szukasz sensacji a wchodząc w dyskusję sam przyczyniasz się do krytyki.Kto tu kogo oczernia? Nie wymyślaj głupot i skup się na modlitwie nad zmarłym(jeśli w ogóle jesteś wierzący).Właśnie wszystkie portale piszą jak syn zabił generała ojca.Taki los osób publicznych, że się o nich pisze i nie ma w tym nic złego.Mam milczeć bo ty tak chcesz? powiedz co ja takiego obrzydliwego i oczerniającego w obecnym poście napisałem icon_question.gificon_exclaim.gif Co to kurna znaczy milcz icon_exclaim.gif Puknijcie się wszyscy w te wieśniackie głowy.Idź jeden z drugim na pogrzeb, zmów zdrowaśkę,złóż rodzinie kondolencje i ok.Gdzie jest napisane, że nie mogę pisać na forum bo w Ińsku ktoś umarł icon_question.gif Zresztą ja nic złego nie napisałem ale mnie takie posty"bila" irytują icon_exclaim.gif a jak go nie znam tylko słyszałem to też nie mogę zapytać icon_question.gif ale gmina-dobrze, że tam nie mieszkam icon_exclaim.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż , jak władza , taka gmina. Jacy szef, tacy pracownicy.Jacy wyborcy, taki szef.Powiększyć poligon drawski a tę gminę zaorać. Ryba psuje się od głowy i w tej gminie widać to przez 24 godziny. Komu wy służycie? Niedoszkolona władzo???? Powinni was na zbity pysk, za mordę wywalić precz!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No cóż , jaka władza , taka gmina. Jacy szefowie, tacy pracownicy.Jacy wyborcy, taki burek. Powiększyć poligon drawski a tę gminę zaorać. Ryba psuje się od głowy i w tej gminie widać to przez 24 godziny. Komu wy służycie? Niedoszkolona władzo???? Powinni was na zbity pysk, za mordę wywalić precz!!!!

Pomału sami się wykruszą , przyszedł ich czas. Spoko.

Opatrzność czuwa i nawet walenie czołem nic nie pomoże!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna władza,ani też funkcja publiczna nie jest dana na zawsze.Wielu ma chęć,lecz często brakuje im predyspozycji,fachowości i kwalifikacji.Gdy już to wszystko posiądziecie,to twórzcie grupę,która zamierza przejąć władzę.Pamiętajcie jednak i o tym,że funkcji wybieralnych jest niewiele(dwie),a was jest zbyt wielu na to główne wybieralne stanowisko.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie!!! Wielka mi "Wyrocznia" -co ci przyszło do głowy, że ja tu coś wpisywałam pusta maso? Napisałam jeden raz w sobotę i do dzisiaj nie brałam udziału w dyskusji chociaż forum przeglądałam.To ty jesteś świnią, że potrafisz innych traktować jak bydło.Stuknij się mocno w czoło bo po pogrzebie palma ci odbiła.Poza tym piekło to już jest tu na ziemi nie strasz mnie nim.Nie wiesz czy jestem wierząca i czy boję się twoich strachów na lachy.To ty się opamiętaj żebyś się nie smażyła w piekle za te oszczerstwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty gamoniu o 14 zmarł Zdzisiu a ty o 15,10 zacząłeś swój obrzydliwy taniec nad zwłokami, ty lekkiej śmierci nie bedziesz miał, znajdziesz sie w tym samym kotle co gaga

Australia i kangury to twoja dola bydlaku.Największa zakało dla Zdzisia.Złamasie jeden!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wściekaj sie gaga, wściekaj, już sie możesz bać, twoje miejsce w piekle w największym kotle a Krokus jako górnik będzie dorzucał węgiel pod kocioł, zebyś się porządnie wysmarzyła!

Ty nie jesteś "kocioł" tylko polski katolik a to zmienia postać rzeczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...