Skocz do zawartości

REFERENDUM W GMINIE IŃSKO!


Apel do Mieszkańców Ińska!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 729
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ten Bałm to nie ten od banera referendalnego? Gość chyba wysoko mierzy skoro tak się angażuje? Może to dobrze, bo ta nasza władza nie ma żadnej konkurencji.Dla mnie może to być nawet "przyjezdny" nie mam z tym żadnych kłopotów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy Bałm-wan nic sobą nie reprezentuje, oprócz ujadania niczym się nie wsławił, już dwa lata ma uchwalony plan na Miałce i nic nie zdążył wybudować, nawet nie ma porządnego auta, a przecież pracuje od lat w Niemczech to niby kasę powinien mieć? :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łysy Bałm-wan nic sobą nie reprezentuje, oprócz ujadania niczym się nie wsławił, już dwa lata ma uchwalony plan na Miałce i nic nie zdążył wybudować, nawet nie ma porządnego auta, a przecież pracuje od lat w Niemczech to niby kasę powinien mieć? :lol:

Coś się kurna uczepił tego gościa? Żal ci, że coś zrobił dla referendum a ty nawet nie poszedłeś? Bałwan z ciebie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zasługi" Bałm-wana są tu znane, niech on nie myśli, że ludzie nic nie wiedzą. Dwie rodziny wybudowały na Miałce domy bez planu zagospodarowania, Bałm-wan ma plan, a i tak tam nic oprócz szopki nie ma, czyli do niczego się nie nadaje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie bzdur.Plan zagospodarowania przestrzennego jest na Miałce od roku a na Ińsko jeszcze nie opublikowany prawda "władzo" . Pan Baum ma pozwolenie na budowę i buduje.Co komu do tego jak chata nie jego.Niech się buduje i wraca do gminy i pogoni tą bandę.Ktoś przecież musi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje że my tu mamy większych bałwanów , ale przy korycie bo niczym się nie wykazali przez lata .

Myślę że tak już pozostanie , wybierani będą nie za czyny tylko za układy . To nasza gminna tradycja . Ktokolwiek nowy chciałby to zmienić będzie miał bardzo ciężko wyplenić te układy i kliki .

Dla większości niestety gmina Ińsko to zdziwaczona wyspa , dla której w obecnych układach szkoda zdrowia .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszecie że ma budować tu dom , a czy ktoś zapytał do czego ma tu wracać , to płynięcie w niepewne i pod prąd . Z tego co wiem Pan Baum mieszka od ponad 25 lat w Niemczech , jak mu się powodzi tego nie mogę powiedzieć , bo to mnie nie interesuje . Wiem tylko , że ma małą firmę . W odróżnieniu do innych na pewno mu nie zależy za posadzie w gminie bo ma lepszą , jednak może to ten który w odpowiednim czasie , jeżeli zyska odpowiednie poparcie zaryzykuje i postara się coś zmienić w tej zrujnowanej gminie .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem, Bałm-wan może startować w wyborach i jestem pewny, że dostanie tyle samo głosów co np. ostatnio były policjant! Życzę bałm-wanowi powodzenia a was podziwiam za poczucie humoru. bałm-wan to kompletne nieporozumienie!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
owszem, Bałm-wan może startować w wyborach i jestem pewny, że dostanie tyle samo głosów co np. ostatnio były policjant! Życzę bałm-wanowi powodzenia a was podziwiam za poczucie humoru. bałm-wan to kompletne nieporozumienie!

Który bo startowało dwóch :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ma czy nie ma to pozwolenie bo nie wiem komu wierzyć? Zresztą po co mu dom, może kupić mieszkanie koło gminy za jedyne 2500 tys. za metr kw. Bez wysiłku i do pracy blisko! No i nie rozumiem jeszcze czemu Baum-wan? Człowiek jak każdy, co lepszy jest Szulc? Może Krokus?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ten gość tak częto jest w Ińsku , że mało kogo z nas stać na urlop nawet w kraju , a co do pracowitości to jadąc samochodem widzę jak pracuje na swojej ziemi . Nie jeden mógłby się czegoś nauczyć

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...