Skocz do zawartości

Burmistrz czy TW"Janek"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 937
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie lubię ciebie bo piszesz dyrdymały i plujesz siarką na ukochanego i niezatapialnego naszego Pana Buraka,

liżąc przy okazji krokusowe 4 litery ! A fe !

Uspokój się człowieku małej wiary. Jak nie rozumiesz że twój burek tonie i to w gównie po uszy to utoniesz razem z nim. Mówi się trudno a karawana idzie dalej. Widać w tobie komunę i jej uwielbienie. Hołd Jaruzelskiemu też złożyłeś za stan wojenny i wygnanie?

Odnośnik do odpowiedzi

Nie lubię ciebie bo piszesz dyrdymały i plujesz siarką na ukochanego i niezatapialnego naszego Pana Buraka,

liżąc przy okazji krokusowe 4 litery ! A fe !

Mam prawo pisać o czym chcę. Na szczęście nie masz mocy sprawczej żeby mnie z dyskusji wykolegować. Zniżać się do twojego poziomu nie będę. Popieram opozycję i tego się trzymam. Jeżeli kandydatem na burmistrza będzie Pan Liwak czy Michał czy Pan Szafran to poprę i już. Racinowskiemu nigdy nie wybaczę przedwyborczego kłamstwa że jak on zostanie to nie będzie żwirowni. Żwirownia dzięki niemu ma się dobrze i on zrobi wszystko żeby powstała. Dla mnie jest bez szans!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Olo jestes padalcem przekupnym.Padalec to gad ktoregoowinno sie tepic

łysolu wykorzystujący ludzi do pracy zamknij się w końcu. Ścienne ci to zapamięta niemiecka szujo. W Niemczech wykorzystują ciebie a ty się odcinasz w Polsce. Nawet w sklepie nie umisz się zachować chamie. Następnym razem zakupy rób u pomidora a nie w groszku. Głupia niemiecka mordo.

Odnośnik do odpowiedzi

łysolu wykorzystujący ludzi do pracy zamknij się w końcu. Ścienne ci to zapamięta niemiecka szujo. W Niemczech wykorzystują ciebie a ty się odcinasz w Polsce. Nawet w sklepie nie umisz się zachować chamie. Następnym razem zakupy rób u pomidora a nie w groszku. Głupia niemiecka mordo.

Znam baumwana! To taki pajac co w czasie referendum jeździł z banerem. Ludzie na wioskach go wyśmiali.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak gość jest "przyjezdny" to niech s.....la skąd przybył. Już my tych przyjezdnych mamy dość.

Niech sobie będą ludzie skąd chcą ja nie mam nic przeciwko. Tylko dlaczego chcą decydować za nas mieszkańców! Jednak my nie umiemy się zjednoczyć. Szkoda.

Odnośnik do odpowiedzi

łysolu wykorzystujący ludzi do pracy zamknij się w końcu. Ścienne ci to zapamięta niemiecka szujo. W Niemczech wykorzystują ciebie a ty się odcinasz w Polsce. Nawet w sklepie nie umisz się zachować chamie. Następnym razem zakupy rób u pomidora a nie w groszku. Głupia niemiecka mordo.

O co z tym "groszkiem" chodzi bo nie wiem. Jak już się komuś tam nie podoba to faktycznie idzie tylko do pomidora. Tam czyszczone olejem wędlinki penie mu przypasują. Albo przeterminowane jogurty.

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wpływom u burka dom postawił. Dlatego tak go tu broni do upadłego. Żwir też dostawał od żwirowni to gdzie tu logika w proteście przeciw żwirowni. To zwykły kłam.

ten wątek jest ciekawy , napisz więcej co wiesz . To ciekawe Burek postawił niemcowi dom i jeszcze piasek nawet dostał ze żwirowni . Wychodzi na to że chyba pójdę do gminy po kasę :D

Odnośnik do odpowiedzi

ten wątek jest ciekawy , napisz więcej co wiesz . To ciekawe Burek postawił niemcowi dom i jeszcze piasek nawet dostał ze żwirowni . Wychodzi na to że chyba pójdę do gminy po kasę :D

Nie postawił tylko bez oporów dał zgodę z gminy a inni w tym czasie bili się z urzędem żeby takie pozwolenie dostać. To czym się zasłużył niemiecki biznesmen u burkowych urzędników i jego samego. Z tego co się dowiedziałem to on ma tam wiele spraw nieuregulowanych. Może i on przyjezdny ale mieszkańcom wielu się naraził. Może i baner też woził ale potem zamknął się i nie odezwał jak trwały inne rozmowy na temat żwirowni. To o czymś świadczy Nie?

Odnośnik do odpowiedzi

Mam w d**** zwirownie,ele co powiesz ze ciotki wierzy te biopaliwa tak sie rozwinely ze sie srac chce.O tym nie pow

iesz nic tam to dopiero rozboj .Ona zrobila obledny zaklad.Czego milczysz baranie jestes jej przy dupkiem.

Ty masz w d**** żwirownię a ja biopaliwa. Wiesz czemu bo one już są a żwirownia ma powstać. Ty jesteś głupim łysolem co nie widzi różnicy.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie postawił tylko bez oporów dał zgodę z gminy a inni w tym czasie bili się z urzędem żeby takie pozwolenie dostać. To czym się zasłużył niemiecki biznesmen u burkowych urzędników i jego samego. Z tego co się dowiedziałem to on ma tam wiele spraw nieuregulowanych. Może i on przyjezdny ale mieszkańcom wielu się naraził. Może i baner też woził ale potem zamknął się i nie odezwał jak trwały inne rozmowy na temat żwirowni. To o czymś świadczy Nie?

coś cyganisz takie pozwolenia wydaje nie gmina tylko starostwo , piszesz samymi ogólnikami bez konkretów . To może znaczyć żeś przygłup albo mąciciel .

Odnośnik do odpowiedzi

Ciebie mam tez daleko w d**** paglupku

Hej ty półniemcu powstrzymaj się bo już ci d*** pęka z niemocy. Do gościa przedmówcy jak nie było planu głąbie to się idzie po "warunki" do gminy dopiero potem po pozwolenie do starosty. Lol co za ciemnota. Przecież masz dostęp do papirów to se zajrzyj.

Odnośnik do odpowiedzi
Tak, miał rację. PO jest jak spasiony podwórkowy Burek, przed którym stoi miska pełna jedzenia, a on już nie daje rady. To nie są te same głodne i rozeźlone wilczki, które kilka lat temu z determinacją walczyły o swoje. Fakt, że w tej partii o wszystkim decyduje jeden człowiek, a reszta ma do wyboru albo lizusowski oportunizm, albo banicję, prowadzi do różnych błędów. A za to się płaci.

Pod warunkiem,że naród jest mądry a w Ińsku Jakoś tego nie widać od lat.Tylko komuchy i nowokomuchy.

Odnośnik do odpowiedzi

Pod warunkiem,że naród jest mądry a w Ińsku Jakoś tego nie widać od lat.Tylko komuchy i nowokomuchy.

A burek Racinowski dalej nie podaje oświadczenia majątkowego? Paluch ty gnido dworska, czemu udajesz,że nie wiesz o swoich obowiązkach ustawowych.Ty spasiona torbo zapowietrzona...

Odnośnik do odpowiedzi

NSA: wójt Bań Mazurskich musi odejść, bo skłamał

Wójt gminy Banie Mazurskie Ryszard Bogusz musi zrezygnować z urzędu w związku z prawomocnym wyrokiem uznającym go za tzw. kłamcę lustracyjnego. Uchwała w sprawie wygaszenia mandatu wójta została podjęta prawidłowo - uznał w czwartek Naczelny Sąd Administracyjny.

Gdyby ktoś z poszkodowanych wystąpił do sądu, to zapewne ten krętacz TW"Janek" już dawny by siedział w kartoflach.Ukrycie i zniszczenie części dokumentów pozwala mu tak jak Bolkowi kręcić i oszukiwać. Pamiętajcie ,że TW zawsze pozostaje sobą, bo działał świadomie przeciwko mieszkańcom. Takich komuchów co zdążyli część swoich papierów zniszczyć jest o wiele więcej. Są tacy co je zabrali dla interesów,to sposób na załatwianie spraw.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...