Skocz do zawartości

Burmistrz czy TW"Janek"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 937
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ile węgorza trzeba przeznaczyć na przymknięcie oka przez lokalnego burmistrza, nadzór budowlany i RDOŚ aby bez pozwolenia zbudować staw rybny?Ta budowa jest nielegalna i powinna podlegać zgłoszeniu przez Racinowskiego do odpowiednich instytucji, celem jej legalizacji , bądź usunięciu.Bez zwątpienia zostały tam zakłócone stosunki wodne oraz tereny Natury 2000 podlegające ochronie. Co zamierza Burmistrz Racinowski w tej ewidentnie niezgodnej z prawem inwestycji.Naturalne w tym miejscu bagna stanowiły od zawsze zbiornik utrzymujący odpowiednie stosunki wodne.Jego ciąg naturalny w kierunku jeziora Wisola został zakłócony i zapewne spowoduje zaniknięcie osuszonych bagien.

Ty jesteś idiota czy co? Przed skrętem na Linówko, to jest duży staw rybny, byłem tam i oglądałem z bliska.Taka inwestycja wymaga obowiązkowo uzyskanie wszelkich zezwoleń.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty jesteś idiota czy co? Przed skrętem na Linówko, to jest duży staw rybny, byłem tam i oglądałem z bliska.Taka inwestycja wymaga obowiązkowo uzyskanie wszelkich zezwoleń.

A skąd wiesz,że nie bylo pozwoleń?

Odnośnik do odpowiedzi
właściciel

Ty jesteś idiota czy co? Przed skrętem na Linówko, to jest duży staw rybny, byłem tam i oglądałem z bliska.Taka inwestycja wymaga obowiązkowo uzyskanie wszelkich zezwoleń.

Wchodziłeś na prywatny teren? Widocznie jeszcze nie zainstalowałem kamery. Następnym razem uważaj,bo ci jądra odstrzelę.

Odnośnik do odpowiedzi
właściciel

Przecież ja ciebie bronię ty idioto. Napisałem tylko, że ten staw czy co to jest widać z drogi więc chyba nie byłeś takim debilem żeby kopać staw bez pozwoleń?

Ty szujo. Chodzisz , węszysz i uważasz że mnie bronisz? Broń siebie,jeśli masz czym,kanalio.

Odnośnik do odpowiedzi

No debil... Przecież ja nie pisałem tych wpisów na twój temat ty paranoiku. Naśmiewam się z wścibskości jakiegoś kretyna ale ty masz ładnie posrane w głowie.

Idź lepiej na ten twój stawik bez pozwolenia i czatuj z flintą bo nie daj boże ktoś ci nasra do niego...

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz szafranową! Może inni też mają dosyć "układu" Klemensa. Przecież to śmiech, że tam gdzie od zawsze torfy były i bagna dostaje zgodę na wszystko nawet odrodzenie bo takie też jest wymagane w jego przypadku. Ten kto o tym napisał ma słuszną rację.

Odnośnik do odpowiedzi
runcki opadajo

jest jeden który wszędzie wsadza swoją szafranową mordę

Powiedz mi co szafrana interesuje czyiś staw? No wymień mi chociaż JEDEN dobry powód. Jak masz coś do niego to zapukaj do niego do drzwi i mu to powiedz a nie odpier*alasz tutaj szopke, że wszystko pisze szafran. Może ja też jestem szafran? I właściciel to też szafran? I rrrrrrr to też jest szafran? Stuknij się w ten pusty czajnik psycholu...

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz szafranową! Może inni też mają dosyć "układu" Klemensa. Przecież to śmiech, że tam gdzie od zawsze torfy były i bagna dostaje zgodę na wszystko nawet odrodzenie bo takie też jest wymagane w jego przypadku. Ten kto o tym napisał ma słuszną rację.

Piotrek weź się ogarnij bo powiem twojej żonie, że zamiast przycinać żywopłot piszesz wierszyki na forum. Chcesz spać w śmietniku?

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z Tobą. Ktoś ma nierówno pod sufitem albo ktoś z rodziny pracuje u Mietka i dlatego tak ten sra żarem. A tak na poważnie to ciekawe czy ma na to wszystko pozwolenia. Bo planu na Ciemnik nie chcą uchwalić i rdosie strasznie przeciwni są a tu w takim miejscu pozwolenie na wszystko. Musi to budzić kontrowersje.

Odnośnik do odpowiedzi

No nawet jeżeli no to niech zainteresowany pójdą do buraka do gminy i o to pytają a nie pokątnie tutaj na forum dyskutują. Widziałeś temacik o lokalu keczupa? Zrobił "nowy" lokal a jakiś cep zaraz by go z dymem puścił. Tutaj będzie tak samo. Najpierw niewinnie ktoś zarzucił temat o tym stawie a za kilka dni zobaczysz jakie pospolite ruszenie JEDEN PSYCHICZNEJ OSOBY będzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Burak nawet w roku wyborczym ukrywa swoje dochody.Takie postępowanie świadczy o jego prostackim apanażu i bucie w traktowaniu wyborców. Tylko ktoś, kto ma coś na sumieniu postępuje tak jak lokalny burek lub jak kto woli kacyk.

Odnośnik do odpowiedzi
W czwartek w ubiegłym tygodniu Donald Tusk, idąc spóźniony na spotkanie z przedstawicielami lokalnych organizacji pozarządowych, przystanął na chwilę przy grupie młodych ludzi. Jedna z uczennic zapytała Tuska, dlaczego "udaje patriotę", podczas gdy "jest zdrajcą Polski". Ten zmieszany odparł, że uczniowie "mają duże poczucie humoru" i wszedł na spotkanie.

To samo można powiedzieć o lokalnym burku i jego bezradnych.Osiem lat stagnacji i dziur w drogach.Likwidacja wszystkiego co służy ludziom. Zresztą najlepiej to widać po "zasłużonych" od lat bezrobotnych udających pracę.Czy mieszkańcy oślepli i nie widzą ,że to już jest tylko egzystencja tej gminy?

Odnośnik do odpowiedzi

Burmistrz Ińska niedowidzi a radni oślepli. Głowna droga wojewódzka biegnąca przez Ińsko w kierunku Recza i odnoga w kierunku Stargardu (droga powiatowa) stanowi zagrożenie dla życia i mienia kierowców pojazdów.Tradycyjnie po corocznych fikcyjnych poprawkach studzienki się załamały znowu i zapadają się coraz głębiej bo od zawsze były spieprzone a do tego te naprawy to taka PGR-wska lipa ala burak. Nie widać żadnych działań ani Racinowskiego ,ani usłużnej rady ślepców a przecież jest coraz gorzej o tragedia może zawsze się stać.Płacimy podatki i jeżdżąc codziennie do pracy mogę któregoś dnia nie zdążyć lub nie móc wykonać skrętu na tzw.pijaka aby ominąć zagrożenie.Panie Racinowski i Terebecki my płacimy podatki i was utrzymujemy, to może zamiast kwiatków i rabat dla "swoich" ,lepiej zadbać o bezpieczeństwo.Mam nadzieję ,że policja także widzi to niebezpieczeństwo i monituje w tym zakresie.Przy okazji chcę wiedzieć jak to jest możliwe ,że przy sklepie Deca, tuż przy rozwidleniu dróg tych ww.wymienionych samochody stają na jezdni, 15-20m od tegoż rozjazdu , stanowiąc ewidentne zagrożenie.Tam obowiązkowo powinien stać znak zakazu postoju i zatrzymywania się bo tak mówią przepisy. Jakie wpływy ma klan Deców u Racinowskiego i w policji,że ta od lat toleruje taką sytuację.Sprawa jest tym bardziej kuriozalna,że znajduje się tam parking po obu stronach sklepu i nie tylko. To śmierdzi wykorzystywaniem układów do własnych celów prze Deców.Znowu bezpieczeństwo przegrywa z tą kliką. Może jednak policja zacznie w tym zakresie działać i pokaże,że tam samochody nie powinny zatrzymywać się i to nawet na moment.Jest to droga wojewódzka i powinno się ją traktować tak jak każą przepisy.Panie Komendancie Policji w Ińsku,proszę wykazać się inicjatywą w powyższych sprawach.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...