Skocz do zawartości

Burmistrz czy TW"Janek"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Polska się chwali 25 leciem demokracji i 10 leciem przystąpienia do UE.Gminy pokazują swoje inwestycje wsparte dotacjami ww. Czym mogą się pochwalić poprzednicy i obecny burak, jeżeli chodzi o wykorzystanie wsparcia finansowego w celu rozwoju gminy? Obserwując z boku, można śmiało powiedzieć ,że mamy coraz głupszych rządzących i nie mniej skorumpowaną radę gminną.Co prawda miejscowi nie zasługują na nic lepszego ale patrząc poprzez pryzmat Polski,to ta gmina jest jej zaprzeczeniem.Tutaj główne wydatki są ukierunkowane na ciepłe posadki i grzanie tyłkami zajmowanych stanowisk.Ludzie, czytaj: mieszkańcy są tak ogłupieni,że niczego nie widzą.Po prostu wegetują jak gmina. A więc wybierzcie tych patałachów na następną kadencję, niech was oskubią do reszty. Wówczas ogłosicie upadłość gminy.....

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 937
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Racinowski się wczoraj tak napił, że wstyd przed germanami był. Ot gospodarz gminy! Przepocony Paluch był nie lepszy, a Mazurek niezłą kasę za pijaków wziął!

No i to jest dorobek gminny tych lokalnych kacyków.Oni po prostu korzystają z głupoty mieszkańców.Tutaj aż cuchnie układami i powiązaniami.

Odnośnik do odpowiedzi

Racinowski się wczoraj tak napił, że wstyd przed germanami był. Ot gospodarz gminy! Przepocony Paluch był nie lepszy, a Mazurek niezłą kasę za pijaków wziął!

Ale tak jest już drugą kadencję.Widocznie te zapocone pijackie gęby odpowiadają wyborcom. Może to ten sam poziom intelektualny. Wówczas można zrozumieć całkowity upadek gminy.

Odnośnik do odpowiedzi

Co za matoły w tej gminie,poza pierdołami typu: siedzieć na d**** i dłubanie w nosie nic nie robią. TW Janek jeździ bezcelowo służbowym wozem i z rękami przy jajach, oczywiście w kieszeniach naśladuje podobnych bałwanów.Panie burak wylicz w końcu te miliony otrzymane od UE na rozwój gminy i miejsca pracy. Wygląda na to.że poza rozwalaniem dróg przez żwirków i kopaniem dziur niczego przez 8 lat opieprzania się nie dokonałeś. Ciesz się,że wybierające ciebie matoły podobnie widzą upadek tej gminy. Głupota to domena tej społeczności. Drugi pierdzistołek ledwie się rusza od tłuszczu.Rada z jej atamanem też nie jest mądrzejsza. Ot taka zbieranina lokalnych buraków.

Odnośnik do odpowiedzi

Buraku i reszta tej waszej hołoty, myślicie że jak włączyliście przed wyborami co drugą lampę to już wygracie!!! Koło waszej siedziby dzisiaj przejechało kilka samochodów żwirków, sama naliczyłam 6, czy wy barany gminne na czele z waszym burakiem poza utrudnianiem przejazdu drogą powiatową nie umiecie wyegzekwować zakazów odnoszących się do jazdy takich pojazdów. Przecież domy nam się rozwalą bałwany. Weźcie się w końcu na koniec kadencji do jakiejkolwiek rzetelnej roboty.

Odnośnik do odpowiedzi

juz sie zaczyna straszenie. To blizajace sie wybory. Ja bym ci powiedzial co o tobie mysle ale glupolu oszczedze twoj glupi leb. Za tajie straszenie to ty mozesz stanac przed prokuratorem.

post zarchiwizowany na potrzeby prokuratury

Odnośnik do odpowiedzi

post zarchiwizowany na potrzeby prokuratury

Ten człowiek powinien mieć zakaz wpisów. Za to powinien się wziąć administrator bo to już przekracza ludzkie pojęcie. Ja pytam ciebie "Pne" co ma zrobić prokurator z zacytowanym przez ciebie zdaniem? Jak mi wytłumaczysz to zrozumiem sens twojego działania. Inaczej będę uważał, że jesteś psychicznym i chorym z zazdrości człowiekiem. Czekam na odpowiedź w innym razie zgłoszę do administratora żeby ciebie z tego forum wysadził w kosmos bo uprawiasz propagandę straszenia.

Odnośnik do odpowiedzi

post zarchiwizowany na potrzeby prokuratury

Ej pytanie brzmi: po co prokuraturze zdanie bez sensu i na dodatek z błędami? Jak mi koś to wytłumaczy będę wdzięczny. Najlepiej niech to zrobi sam zainteresowany bo poznamy motywy jego chorego umysłu. Jeśli zaś chodzi o prokuraturę to już dawno powinna się zająć pracą gminy ich rządzących i urzędników polecam teczki w poszczególnych działach a pracy dla tej instytucji starczy na kilka lat.

Odnośnik do odpowiedzi

Ej pytanie brzmi: po co prokuraturze zdanie bez sensu i na dodatek z błędami? Jak mi koś to wytłumaczy będę wdzięczny. Najlepiej niech to zrobi sam zainteresowany bo poznamy motywy jego chorego umysłu. Jeśli zaś chodzi o prokuraturę to już dawno powinna się zająć pracą gminy ich rządzących i urzędników polecam teczki w poszczególnych działach a pracy dla tej instytucji starczy na kilka lat.

O czym ty "zdrowy" umyśle majaczysz ? Palancie, sam rzucasz oskarżenia na forum zamiast dokonać tzw. obywatelskiego zawiadomienia, jak coś wiesz o przestępczych działaniach urzędników Gminy Ińsko (jak rozumiem ?).

Bo jeżeli tego nie zrobisz (a masz prawny obowiązek !), to ten twój post zabezpieczę do dyspozycji odpowiednich organów w tym kraju !!

Odnośnik do odpowiedzi

j***** s********* - przestańcie tu straszyć wszystkich i każdego z osobna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W pizdę sobie włóżcie te wasze pobożne życzenia. Prokuratura ma tu tyle do gadania co zeszłoroczny śnieg. Znaleźli się porządnisie w osobach "Pne" i "J23" strażnicy burmistrza. Na wszystko przyjdzie pora nie twój ból głowy huju!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
prawie literacki

j***** s********* - przestańcie tu straszyć wszystkich i każdego z osobna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W pizdę sobie włóżcie te wasze pobożne życzenia. Prokuratura ma tu tyle do gadania co zeszłoroczny śnieg. Znaleźli się porządnisie w osobach "Pne" i "J23" strażnicy burmistrza. Na wszystko przyjdzie pora nie twój ból głowy huju!!!!!!

Tak brzmi język "szambowy".A może ktoś potrafi jeszcze bardziej szambować?

Odnośnik do odpowiedzi

Tak brzmi język "szambowy".A może ktoś potrafi jeszcze bardziej szambować?

To jest stara polszczyzna ale co ty możesz wiedzieć. Wpadasz do Ińska wypadasz pomącisz namieszasz i tyle. Też uważam że Gość nazwał ich wszystkich jak im się należy i to szambo nazwał dobitnie. Gościu nie słuchaj "prawie literata" bo słoma w butach. Dobrze im dowaliłeś ja też jestem z Tobą.

Odnośnik do odpowiedzi
teraz literacki

"Ludzie pochlebiają mi, dopóki im nie zawadzam. W przeciwnym wypadku uciekają się do obelg i oszczerstw w obronie swoich interesów." Albert Einstein

"Kto trzęsie drzewem prawdy, temu na głowę spadają obelgi i nienawiść." Konfucjusz

Odnośnik do odpowiedzi

"Ludzie pochlebiają mi, dopóki im nie zawadzam. W przeciwnym wypadku uciekają się do obelg i oszczerstw w obronie swoich interesów." Albert Einstein

"Kto trzęsie drzewem prawdy, temu na głowę spadają obelgi i nienawiść." Konfucjusz

No jak wodać po tobie to zawsze się jakiś po.....jeb znajdzie hahahahah.Na mędrca to ty mi kmiotku nie wyglądasz!!!

Odnośnik do odpowiedzi

No jak wodać po tobie to zawsze się jakiś po.....jeb znajdzie hahahahah.Na mędrca to ty mi kmiotku nie wyglądasz!!!

A dlaczego nie?Potrafię stosować metodę "skopiuj-wklej",jak wielu innych,a to i kmiotek przecież potrafi. Rozróżniam jednak osobowość kmiotka od osobowości prostaka debila.

Odnośnik do odpowiedzi

A dlaczego nie?Potrafię stosować metodę "skopiuj-wklej",jak wielu innych,a to i kmiotek przecież potrafi. Rozróżniam jednak osobowość kmiotka od osobowości prostaka debila.

Sam świetnie siebie narysowałeś :) "skopiuj-wklej" to wyczyn nie lada :lol: Na miarę osobowości prostaka debila ;) Co za trafne samookreślenie- wręcz podziwiam :P

Odnośnik do odpowiedzi

Na najbliższej sesji podjęta zostanie uchwała o połączeniu gmin Ińsko, Chociwel i Dobrzany w jeden okręg wyborczy. Wtedy Jacusiowi tak łatwo przejść już nie będzie. Zwolenników też w tych gminach nie ma. Uważają go za pajaca na posyłki. Prawda o Tomkowiaku w Powiecie.

Odnośnik do odpowiedzi

Tomkowiak to chytry lis,nauczył się przez te lata jak zjednać sobie otumanionych mieszkańców.Jego głównym grzechem była wpadka w nadleśnictwie.Uniknął złodziejskiej kary za odejście z firmy.Mając takie dochody mógł udawać dobrego wujaszka i odpalać co jakiś czas wyborcze prezenty. Nie oznacza to jednak,że ma wiedzę. To cwany krętacz skumał się w Stargardzie z Gilem i kilku innymi palantami, bo razem łatwiej im oszukiwać wyborców.Niestety ludzie są naiwni i dają sobie wciskać ten kit. Jak pokazuje życie, takich Tomkowiak jest na pęczki bo ludzie przestali myśleć głową a kierują się propagandą takich Jacków,Andrzejów czy też Bogdanów.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...