Skocz do zawartości

Burmistrz czy TW"Janek"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Klan Deców

>Tam obowiązkowo powinien stać znak zakazu postoju i zatrzymywania się bo tak mówią przepisy. Jakie wpływy ma klan Deców u Racinowskiego i w policji<. Żadne.Znaki drogowe nie zmieniły się od wielu lat. Takie były również wtedy,gdy sklep nie należał do Deca.Jestem za zmianą znaków.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 937
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

>Tam obowiązkowo powinien stać znak zakazu postoju i zatrzymywania się bo tak mówią przepisy. Jakie wpływy ma klan Deców u Racinowskiego i w policji<. Żadne.Znaki drogowe nie zmieniły się od wielu lat. Takie były również wtedy,gdy sklep nie należał do Deca.Jestem za zmianą znaków.

Nie jesteś dobrze poinformowany. Znak tam był i stał długo i nie wolno było tam stawać. Zmieniło się gdy bratanek czyli syn radnego kazia dostał się do policji. Nagle znak z przed budynku stojący tuż przy pasach dla pieszych na wprost poczty zniknął. Nie wiadomo dlaczego i kto to zrobił tym bardziej, że droga nie dośćże wojewódzka to jeszcze z pierwszeństwem przejazdu i na ostrym zakręcie i skrzyżowaniu. Jednym słowem ten kto to zrobił stworzył niesamowite zagrożenie ale burmistrz nic nie zauważa chociaż do kościoła chodzi pieszo. Ironią jest też wniosek Kazimierza Deca o założenie tam garba na drodze jak przed gminą. Może zamiast wydać niepotrzebnie środki na leżącego policjanta wydać jednak na jeden znak drogowy. Ten kto poruszył ten temat ma zupełną rację i ja go w tej mierze popieram. Prosta sprawa łatwa w załatwieniu a popatrzcie ile ludzi przymyka na to oczy. Dec jako radny ośmiesza się do granic możliwości. Potracili ci radni zdrowy rozsądek i chęć pomagania mieszkańcom za cenę swoich interesów. Szkoda bo nie wiem czy pamiętają, że za 5 miesięcy kolejny raz przyjdą prosić o poparcie.

Odnośnik do odpowiedzi
Klan Deców

Nie jesteś dobrze poinformowany. Znak tam był i stał długo i nie wolno było tam stawać. Zmieniło się gdy bratanek czyli syn radnego kazia dostał się do policji. Nagle znak z przed budynku stojący tuż przy pasach dla pieszych na wprost poczty zniknął. Nie wiadomo dlaczego i kto to zrobił tym bardziej, że droga nie dośćże wojewódzka to jeszcze z pierwszeństwem przejazdu i na ostrym zakręcie i skrzyżowaniu. Jednym słowem ten kto to zrobił stworzył niesamowite zagrożenie ale burmistrz nic nie zauważa chociaż do kościoła chodzi pieszo. Ironią jest też wniosek Kazimierza Deca o założenie tam garba na drodze jak przed gminą. Może zamiast wydać niepotrzebnie środki na leżącego policjanta wydać jednak na jeden znak drogowy. Ten kto poruszył ten temat ma zupełną rację i ja go w tej mierze popieram. Prosta sprawa łatwa w załatwieniu a popatrzcie ile ludzi przymyka na to oczy. Dec jako radny ośmiesza się do granic możliwości. Potracili ci radni zdrowy rozsądek i chęć pomagania mieszkańcom za cenę swoich interesów. Szkoda bo nie wiem czy pamiętają, że za 5 miesięcy kolejny raz przyjdą prosić o poparcie.

Szukasz Olo drugiego dna,którego nie ma. Jeśli Klan Deców wyjaśnia(powyżej)i w zupełności zgadza się co do propozycji zmiany znaków,to ty dalej międlisz.

Odnośnik do odpowiedzi

Szukasz Olo drugiego dna,którego nie ma. Jeśli Klan Deców wyjaśnia(powyżej)i w zupełności zgadza się co do propozycji zmiany znaków,to ty dalej międlisz.

Tutaj nie ma co wyjaśniać ,obojętnie czy to są Dece czy inny x. Po prostu jest to zagrożenie i przepisy mówią wyraźnie na ten temat.Oczywiście ,że Decowi taki stan pasuje, stąd jego brat nie przejawia w tym zakresie żadnej inicjatywy. To taki iński zaścianek z lokalnymi prominentami.

Odnośnik do odpowiedzi

Szukasz Olo drugiego dna,którego nie ma. Jeśli Klan Deców wyjaśnia(powyżej)i w zupełności zgadza się co do propozycji zmiany znaków,to ty dalej międlisz.

Skoro wg ciebie ten klan déco w tak chce zmian to nic przez te lata nic nie zrobił? Teraz jak zbliżają się wybory nagle chcą zmian. Dlaczego po zniknięciu znaku nie było ich reakcji?

Odnośnik do odpowiedzi

To nie chodzi tylko o stanie samochodów ale mecze wychodzą z nich otwierając drzwi na jezdnię co jest dodatkowym zagrożeniem zarówno tych zanim jadących jak i z naprzeciwka. No i w domu na przeciwko okna otworzyć się nie da bo non stop trzaskanie drzwiami słychać. Potwirdzam znak zakazu postoju przed sklepem był. Tylko dlaczego go nie ma trzeba dojść a to dla chcącego nic trudnego.

Odnośnik do odpowiedzi

Garba to powinien sobie Kazik na plecach wybrukować. Ten człowieczek to taki sprytny lis że wszystkich prac się trzyma i całą rodzinę wieśniaków obstawił. Tylko musi zrozumieć że jak przestanie być radnym to wszystko może runąć jak domek z kart. Kaziku jesteś sprzedajnym maluczkim kmiotkiem który na stare lata zgłupiał z chciwości i lizania tyłka pracodawcy.

Odnośnik do odpowiedzi

Burmistrz Ińska niedowidzi a radni oślepli. Głowna droga wojewódzka biegnąca przez Ińsko w kierunku Recza i odnoga w kierunku Stargardu (droga powiatowa) stanowi zagrożenie dla życia i mienia kierowców pojazdów.Tradycyjnie po corocznych fikcyjnych poprawkach studzienki się załamały znowu i zapadają się coraz głębiej bo od zawsze były spieprzone a do tego te naprawy to taka PGR-wska lipa ala burak. Nie widać żadnych działań ani Racinowskiego ,ani usłużnej rady ślepców a przecież jest coraz gorzej o tragedia może zawsze się stać.Płacimy podatki i jeżdżąc codziennie do pracy mogę któregoś dnia nie zdążyć lub nie móc wykonać skrętu na tzw.pijaka aby ominąć zagrożenie.Panie Racinowski i Terebecki my płacimy podatki i was utrzymujemy, to może zamiast kwiatków i rabat dla "swoich" ,lepiej zadbać o bezpieczeństwo.Mam nadzieję ,że policja także widzi to niebezpieczeństwo i monituje w tym zakresie.Przy okazji chcę wiedzieć jak to jest możliwe ,że przy sklepie Deca, tuż przy rozwidleniu dróg tych ww.wymienionych samochody stają na jezdni, 15-20m od tegoż rozjazdu , stanowiąc ewidentne zagrożenie.Tam obowiązkowo powinien stać znak zakazu postoju i zatrzymywania się bo tak mówią przepisy. Jakie wpływy ma klan Deców u Racinowskiego i w policji,że ta od lat toleruje taką sytuację.Sprawa jest tym bardziej kuriozalna,że znajduje się tam parking po obu stronach sklepu i nie tylko. To śmierdzi wykorzystywaniem układów do własnych celów prze Deców.Znowu bezpieczeństwo przegrywa z tą kliką. Może jednak policja zacznie w tym zakresie działać i pokaże,że tam samochody nie powinny zatrzymywać się i to nawet na moment.Jest to droga wojewódzka i powinno się ją traktować tak jak każą przepisy.Panie Komendancie Policji w Ińsku,proszę wykazać się inicjatywą w powyższych sprawach.

zapomniałeś się pod tym donosem podpisać Włodek !

Odnośnik do odpowiedzi

zapomniałeś się pod tym donosem podpisać Włodek !

Niestety to działa w obie strony. Ty też się nie podpisałeś i nie chcesz powiedzieć dlaczego ciągle wjeżdżasz na Włodka. Może stań w szranki bezpośrednio i będzie kwita. Inaczej sam jesteś "donosem" i tyle w temacie.

Odnośnik do odpowiedzi

Burmistrz Ińska niedowidzi a radni oślepli. Głowna droga wojewódzka biegnąca przez Ińsko w kierunku Recza i odnoga w kierunku Stargardu (droga powiatowa) stanowi zagrożenie dla życia i mienia kierowców pojazdów.Tradycyjnie po corocznych fikcyjnych poprawkach studzienki się załamały znowu i zapadają się coraz głębiej bo od zawsze były spieprzone a do tego te naprawy to taka PGR-wska lipa ala burak. Nie widać żadnych działań ani Racinowskiego ,ani usłużnej rady ślepców a przecież jest coraz gorzej o tragedia może zawsze się stać.Płacimy podatki i jeżdżąc codziennie do pracy mogę któregoś dnia nie zdążyć lub nie móc wykonać skrętu na tzw.pijaka aby ominąć zagrożenie.Panie Racinowski i Terebecki my płacimy podatki i was utrzymujemy, to może zamiast kwiatków i rabat dla "swoich" ,lepiej zadbać o bezpieczeństwo.Mam nadzieję ,że policja także widzi to niebezpieczeństwo i monituje w tym zakresie.Przy okazji chcę wiedzieć jak to jest możliwe ,że przy sklepie Deca, tuż przy rozwidleniu dróg tych ww.wymienionych samochody stają na jezdni, 15-20m od tegoż rozjazdu , stanowiąc ewidentne zagrożenie.Tam obowiązkowo powinien stać znak zakazu postoju i zatrzymywania się bo tak mówią przepisy. Jakie wpływy ma klan Deców u Racinowskiego i w policji,że ta od lat toleruje taką sytuację.Sprawa jest tym bardziej kuriozalna,że znajduje się tam parking po obu stronach sklepu i nie tylko. To śmierdzi wykorzystywaniem układów do własnych celów prze Deców.Znowu bezpieczeństwo przegrywa z tą kliką. Może jednak policja zacznie w tym zakresie działać i pokaże,że tam samochody nie powinny zatrzymywać się i to nawet na moment.Jest to droga wojewódzka i powinno się ją traktować tak jak każą przepisy.Panie Komendancie Policji w Ińsku,proszę wykazać się inicjatywą w powyższych sprawach.

Burmistrzu i beznadziejna rado - dajcie głos w tak ważnych sprawach.Przy okazji a co ze stawem,który powstał bez dokumentów i pozwoleń? Czy nie macie obowiązku zadziałać we wszystkich przedstawionych tematach? Otwórzcie swoje gęby, wszak bierzecie pensje z naszych podatków.Łaski nie robicie.

Odnośnik do odpowiedzi

Burmistrzu i beznadziejna rado - dajcie głos w tak ważnych sprawach.Przy okazji a co ze stawem,który powstał bez dokumentów i pozwoleń? Czy nie macie obowiązku zadziałać we wszystkich przedstawionych tematach? Otwórzcie swoje gęby, wszak bierzecie pensje z naszych podatków.Łaski nie robicie.

Beznadziejny gościu.Tu każdy klika co chce. Nie jest to strona gminy. Wejdź na www.Ińsko.pl i to samo napisz,a na pewno otrzymasz odpowiedź. Jest tylko jedna niedogodność-musisz podać swoje dane adresowe i adres mailowy.Powodzenia

Odnośnik do odpowiedzi

Beznadziejny gościu.Tu każdy klika co chce. Nie jest to strona gminy. Wejdź na www.Ińsko.pl i to samo napisz,a na pewno otrzymasz odpowiedź. Jest tylko jedna niedogodność-musisz podać swoje dane adresowe i adres mailowy.Powodzenia

Idioto ja nie chcę dyskusji z osłami lecz realizacji prawa i zasad ruchu drogowego lub budowlanego.

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak to ty jesteś idiotą. Podano ci właściwą stronę,a ty dalej kwękasz.

To dlaczego ty tu piszesz? Bo nie rozumiem zwracania komuś uwagi gdzie ma kierować swoje uwagi! Sam tu dowalasz wszystkim i każdemu a innych odsyłasz na stronę gminną. Stuknij się w czoło. Nie znam przypadku jak do tej pory żeby zdarzyło się coś takiego jak proponujesz czyli pisanie na stronie gminnej. Coś mi się wydaje że masz coś nie równo pod sufitem i nie znasz swojej gminy. Sam tu piszesz Jako nieznany "Gość" a innym rozkazujesz podawanie swoich danych osobowych. Czy masz tego świadomość? Czy rozumiesz to co piszesz. Bo dla mnie twoje bazgroły nie mają uzasadnienia. Problem znikającego znaku przed sklepem jest i należy o tym pisać. Po to istnieją lokalne fora to chyba logiczne. Ale ty jesteś za bardzo upośledzony intelektualnie żeby zrozumieć swoje zachowanie. Wcale cię nie pozdrawiam bo nie cierpię głupich forumowiczów.

Odnośnik do odpowiedzi

No i choć raz ktoś mądrze napisał. Też uważam, że znak zakazu przy sklepie być powinien tym bardziej, że parking jest i można bezpiecznie tam stać. A nie że Dece i ich kuple stają gdzie chcą i jak chcą. Najwyższa pora zrobić z tym porządek zanim stanie się nieszczęście. Czemu zawsze mamy być mądrzy po szkodzie a nie przed szkodą!!!! Miejsce jest do stawania tylko znak przywrócić i koniec sprawy.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo ty jesteś twardy zawodnik, nie poddajesz się

Ale czy on nie ma racji? Wejdzie tu jakaś łajza i odsyła wszystkich na stronę gminy nie wiedząc że burek nawet tego co trzeba publikować nie wkleja a co dopiero jakieś żądania mieszkańców. Wszystkie skargi rozpatrywane są przez radnych burkowych jako bezzasadne a tek fantasta odsyła nas na stronę urzędową która nawet nie może takich spraw publikować. No to dla mnie wprost nie do pomyślenia i ja też tego "Olo" szczerze popieram bo ma rację w tym zagadnieniu.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko wyrażę zdziwienie dlaczego tu nic nie pisze Michał na temat postawienia ponownie znaku przy ul. A.Krajowej przecież zawsze wszystko wie. Teraz dziwnie milczy. Może nie chce się narazić? Ale jako opozycja powinien swoją opinię tu wyrazić. Dziwi mnie milczenie zarówno na portalu jak i tu na forum. Może brak odwagi>>>>>>>>

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko wyrażę zdziwienie dlaczego tu nic nie pisze Michał na temat postawienia ponownie znaku przy ul. A.Krajowej przecież zawsze wszystko wie. Teraz dziwnie milczy. Może nie chce się narazić? Ale jako opozycja powinien swoją opinię tu wyrazić. Dziwi mnie milczenie zarówno na portalu jak i tu na forum. Może brak odwagi>>>>>>>>

Bo Michał swojego zdania nie ma. To wysłannik Szafrana.

Odnośnik do odpowiedzi

Bo Michał swojego zdania nie ma. To wysłannik Szafrana.

Czego wy się czepiacie? Przecież to normalne, że młody niedoświadczony chłopak uczy się od starszego, dobrze że bierze przykład z Szafrana, bo chyba od racina to lepiej niech się niczego nie uczy.
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...