Skocz do zawartości

Burmistrz czy TW"Janek"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 937
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Niech ten idiota burak ze swoimi przydupasami z rady spojrzą na tracone dochody.Bo do takiego syfu i drożyzny nikt nie przyjedzie bez swoich zapasów.Po drodze zostawimy wam resztki w rowach.niech wasi opierdalacze z bezrobotnych ruszą d*** i posprzątają.Bo i tak to co robią obecnie jest zaprzeczeniem robót publicznych.Jednym słowem jaka władza tacy i mieszkańcy.

Odnośnik do odpowiedzi

Niech ten idiota burak ze swoimi przydupasami z rady spojrzą na tracone dochody.Bo do takiego syfu i drożyzny nikt nie przyjedzie bez swoich zapasów.Po drodze zostawimy wam resztki w rowach.niech wasi opierdalacze z bezrobotnych ruszą d*** i posprzątają.Bo i tak to co robią obecnie jest zaprzeczeniem robót publicznych.Jednym słowem jaka władza tacy i mieszkańcy.

Gzie ty żyjesz? Nie wiesz,że regulatorem cen od ponad 20 lat jest rynek,a nie burmistrz i jego przydupasy?

Odnośnik do odpowiedzi

Gzie ty żyjesz? Nie wiesz,że regulatorem cen od ponad 20 lat jest rynek,a nie burmistrz i jego przydupasy?

Rynek też ci wyznacza opłaty i podatki lokalne? A może rynek określa zarobki tych obiboków z tępej gminy?Wy w tym zadupi straciliście poczucie rzeczywistości i wieku w jakim wegetujecie.

Odnośnik do odpowiedzi

Beeeeeeczysz jak gminny baran

Już mówię, że takim podejściem do wyborów nie idź jeden z drugim. Tylko wstyd kolejni mądrale przyniosą. Wiecie, że gdziekolwiek się nie pojedzie to z Ińska się śmieją????? Bo Ińsko to jednak przez okoliczne miasta i resztę kraju było czymś oryginalnym..... Teraz jest stoczoną wiochą każdy tak o nas mówi.....

Odnośnik do odpowiedzi

Panie burmistrzu jeśli przegląda pan to forum, to proszę wziąć sobie do serca ten film...

Wystąpił Andrzej Kozdęba,któremu od jadu i nienawiści spuchła gęba.Rzeczywiście poziom narracji "niewiarygodnie wysoki".To już lepiej bełkoczą menele.A swoją drogą burmistrz nie wchodzi na tę stronę. Już lepiej wdepnąć w gówno.Też to zrobię od teraz.Nie wchodzę.

Odnośnik do odpowiedzi

Wystąpił Andrzej Kozdęba,któremu od jadu i nienawiści spuchła gęba.Rzeczywiście poziom narracji "niewiarygodnie wysoki".To już lepiej bełkoczą menele.A swoją drogą burmistrz nie wchodzi na tę stronę. Już lepiej wdepnąć w gówno.Też to zrobię od teraz.Nie wchodzę.

Ja uważam, że nagranie idealnie pokazuje głupotę Racinowskiego. On po prostu taki jest na prawdę. Nie obchodzi mnie kto to wkleił ale jest trafne do okoliczności naszej gminy. Wbrew tobie "rynsztok" ja będę wchodził tu częściej. Prawda zawsze gorzej boli niż kłamstwo. Ja wiem też na 100% że burmistrz tę stronę śledzi bardziej niż swoją gminną i włodka razem wzięte. Spuchnięty to ty masz "rynsztok" mózg od ogłupiania przez swego burmistrza.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uważam, że nagranie idealnie pokazuje głupotę Racinowskiego. On po prostu taki jest na prawdę. Nie obchodzi mnie kto to wkleił ale jest trafne do okoliczności naszej gminy. Wbrew tobie "rynsztok" ja będę wchodził tu częściej. Prawda zawsze gorzej boli niż kłamstwo. Ja wiem też na 100% że burmistrz tę stronę śledzi bardziej niż swoją gminną i włodka razem wzięte. Spuchnięty to ty masz "rynsztok" mózg od ogłupiania przez swego burmistrza.

Nic dodać nic ująć :lol: Pełna zgoda z Tobą "Gość" :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Idź na twoje vcity bo od tego twojego lizania d*** burakowi cofki się dostaje...

Jak można być takim debilem i twierdzić, że racinowski jest dobrym burmistrzem, chryste panie... No masz ty krwa człowieku chociaż kroplę oleju w głowie czy matka cie urodziła od razu takim debilem?

Odnośnik do odpowiedzi

Idź na twoje vcity bo od tego twojego lizania d*** burakowi cofki się dostaje...

Jak można być takim debilem i twierdzić, że racinowski jest dobrym burmistrzem, chryste panie... No masz ty krwa człowieku chociaż kroplę oleju w głowie czy matka cie urodziła od razu takim debilem?

Większego debila w okolicy od ciebie nie widać ..dawn'ie. O tym jakim burkiem jest racin decyduje więcej osób niż tylko twoja facjata palancino drobny ! Od dwóch kadencji oni mają więcej oleju w głowie od ciebie. I w tych zbliżających się wyborach nie będzie inaczej. Nie ma na horyzoncie (niestety dla ciebie dupku), poważnego zagrożenia dla obecnego włodarza naszj Gminy. I tak ma trwać, k..wa mać na pohybel szczekającej i obryzającej nogawki watahy zdziczałych kundli ??!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...