Skocz do zawartości

Burmistrz czy TW"Janek"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 937
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie zagłosuje na kogoś kto 4 lata siedział cicho jak mysz pod miotłą a Szafran przynajmniej coś robił

No dobrze przecież nic nie mówię. Tylko dlaczego mam mieć wybór tylko między nim i Andrzejem. Może jeszcze ktoś będzie łatwiej wybierać. A tak to mnie zmuszacie do wybierania "lepszego zła" mi już wystarczy że głosowałem na wałęsę i nigdy więcej na lepsze zło nie zagłosuję.

Odnośnik do odpowiedzi
niby lepsze zło to Szafran

No dobrze przecież nic nie mówię. Tylko dlaczego mam mieć wybór tylko między nim i Andrzejem. Może jeszcze ktoś będzie łatwiej wybierać. A tak to mnie zmuszacie do wybierania "lepszego zła" mi już wystarczy że głosowałem na wałęsę i nigdy więcej na lepsze zło nie zagłosuję.

jak ja mam głosować na " lepsze zło" i tym złem ma być kandydat tzw.opozycji to jest to jakaś pomyłka . Jak już ludzie którzy mieli być naszymi wybrańcami zawiedli i są tylko lepszym złem to kicham na takiego kandydata . Ktoś tu pisze że do sprawowania funkcji burmistrza świetnie się nadaje , to jest kpina . Podobnie jest z twierdzeniem że Szafran coś robił ! Co takiego robił ? Starał się odgrywać szopki dla zyskania popularności . Konkretnie nic nie zdziałał . Uważam że to jest zły kandydat i jeżeli nazywa się opozycją to jest on tylko nią dla siebie , jednak nie reprezentuje ludzi którzy są opozycją do obecnej władzy .

Odnośnik do odpowiedzi

jak ja mam głosować na " lepsze zło" i tym złem ma być kandydat tzw.opozycji to jest to jakaś pomyłka . Jak już ludzie którzy mieli być naszymi wybrańcami zawiedli i są tylko lepszym złem to kicham na takiego kandydata . Ktoś tu pisze że do sprawowania funkcji burmistrza świetnie się nadaje , to jest kpina . Podobnie jest z twierdzeniem że Szafran coś robił ! Co takiego robił ? Starał się odgrywać szopki dla zyskania popularności . Konkretnie nic nie zdziałał . Uważam że to jest zły kandydat i jeżeli nazywa się opozycją to jest on tylko nią dla siebie , jednak nie reprezentuje ludzi którzy są opozycją do obecnej władzy .

Nie chcę z takim półgłówkiem dyskutować o kandydaturze Szafrana. Ten radny jest jedynym oknem na świat. Reszta to trutnie rwący się do kasy. Chyba jednak nie znasz Go jak takie masz o nim zdanie. Jesteś zawistny i tylko kłapiesz jęzorem a sam nigdzie nosa nie wytkniesz. Jeśli wystartuje bo tego jeszcze nie wie nikt to On będzie moim faworytem. Każdy byle nie komuch będzie lepszy od Racinowskiego.

Odnośnik do odpowiedzi

Szafran nie spadł z nieba.Za komuny pracował w kopalni na etacie,ale niekoniecznie był górnikiem. Czy to nie dziwne,że będąc na emeryturze zostawił na Śląsku dorobek młodego życia,znajomych i przyjechał do Ściennego by zajmować się hodowlą bydła?A może tak "zasłużył się" braci górniczej,że musiał spieprzać gdzie pieprz rośnie?Szafranowi nadarza się gratka niesłychana:awans z hodowcy byków na gminnego władcę i pana.

Odnośnik do odpowiedzi

Szafran nie spadł z nieba.Za komuny pracował w kopalni na etacie,ale niekoniecznie był górnikiem. Czy to nie dziwne,że będąc na emeryturze zostawił na Śląsku dorobek młodego życia,znajomych i przyjechał do Ściennego by zajmować się hodowlą bydła?A może tak "zasłużył się" braci górniczej,że musiał spieprzać gdzie pieprz rośnie?Szafranowi nadarza się gratka niesłychana:awans z hodowcy byków na gminnego władcę i pana.

To jedyny odważny człowiek w tej najgłupszej od 1989r radzie gminy.Idź leczyć się do psychiatry,bo zgłupiałeś do reszty.Jesteś pokoleniem komuchów, stąd Szafran stanowi zagrożenie, bo myśli i szuka rozwiązań dla stagnacji i upadku gminy.Przestań się czepiać bo tobie można dużo rzeczy kombinatorskich udowodnić za twoimi uszami lub jak kto woli kłapciuchami. Włodek jesteśmy za Tobą , bo nie śmierdzisz układami ze żwirownią jak głupol Racinowski czy też starzy komunistyczni wyjadacze jak Działoszewska,Paciejewski czy też Zinko.Oni też tworzą swoją grupę do wyborów.Koryto nie śmierdzi, a że naród ciemny i uzależniony, to wszystko z nim można zrobić.Nawet wmówić mu ,że żwir to złoto.

Odnośnik do odpowiedzi

To jedyny odważny człowiek w tej najgłupszej od 1989r radzie gminy.Idź leczyć się do psychiatry,bo zgłupiałeś do reszty.Jesteś pokoleniem komuchów, stąd Szafran stanowi zagrożenie, bo myśli i szuka rozwiązań dla stagnacji i upadku gminy.Przestań się czepiać bo tobie można dużo rzeczy kombinatorskich udowodnić za twoimi uszami lub jak kto woli kłapciuchami. Włodek jesteśmy za Tobą , bo nie śmierdzisz układami ze żwirownią jak głupol Racinowski czy też starzy komunistyczni wyjadacze jak Działoszewska,Paciejewski czy też Zinko.Oni też tworzą swoją grupę do wyborów.Koryto nie śmierdzi, a że naród ciemny i uzależniony, to wszystko z nim można zrobić.Nawet wmówić mu ,że żwir to złoto.

to co tutaj wypociłeś w swojej obronie to prymityw . Jeżeli masz wyborców za idiotów to znaczy ,że starasz się też ich manipulować .

Dużo ludzi wie kim jest Szafran , a inni się dowiedzą . Myślę że będzie czas i z tej strony pokazać tego zacnego kandydata , obecnie to tylko pyskówki na poziomie " lepszego zła "

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty za dyrdymały piszesz! Zinko był dobrym dyrektorem i zrządzał ośrodkiem, Paciejewski też dyrektorował i pracował w urzędzie w Szczecinie, był animatorem sportu, Działoszewska jest w zarządzie dużej firmy i od lat jest wszędzie gdzie są ważne decyzje. Jak się zbiorą i to pobiją wszystkich i co??????/

Odnośnik do odpowiedzi

to co tutaj wypociłeś w swojej obronie to prymityw . Jeżeli masz wyborców za idiotów to znaczy ,że starasz się też ich manipulować .

Dużo ludzi wie kim jest Szafran , a inni się dowiedzą . Myślę że będzie czas i z tej strony pokazać tego zacnego kandydata , obecnie to tylko pyskówki na poziomie " lepszego zła "

Niech nikt nie marzy o powrocie komuny i komuchów. Nikt się nic nie dowie o Szafranie bo ma czystą kartę. Jeśli coś naskrobiesz nieprawdy to cię pozwę w trybie wyborczym prymitywie.

Odnośnik do odpowiedzi

Niech nikt nie marzy o powrocie komuny i komuchów. Nikt się nic nie dowie o Szafranie bo ma czystą kartę. Jeśli coś naskrobiesz nieprawdy to cię pozwę w trybie wyborczym prymitywie.

Nie będę się oglądał czy komuch czy inny tylko czy będzie przeciwny żwirowni! Ten kto poprze sksm nie ma mojego głosu i już. Jak Włodek będzie taki jak do tej pory to ma duże szanse. Żeby tylko w postanowieniu pozostał. Inaczej czeka go śmierć polityczna.

Odnośnik do odpowiedzi
pierwszy komuch

Nie pozwiesz,bo jeszcze nie ma ogłoszonej kampanii wyborczej.Mogę ci prawdę wygarnąć co robiłeś na Śląsku,towarzyszu Włodzimierzu.

To mój nick to ja tu pierwszy pisałem po tym nickiem. Mogłeś gnucie napisać chociaż "komuch 2". Co za idioci tu piszą. Włodkowi to ty możesz skoczyć na pukiel towarzyszu.

Odnośnik do odpowiedzi
Free Europe-Corwin

W gminie jest jak w złodziejskiej warszawie, rządzonej przez PO i gumiaków. Tutaj też zgromadzono 15 radnych na posyłki.Patrzę często na te gęby, chociażby Kościelnego i myślę sobie - głupek czy cwaniak? Podobnie Terebecki, obecnie rolnik pełną gębą,przynajmniej jeżeli chodzi o uzyskiwanie profitów. Jackowska dostała piłką w łeb i tak jej zostało. A Racinowski, słynny TW "Janek" wykorzystuje swoje kapusiowskie nauki aby do reszty tych zależnych o niego biedaków uzależnić, szczególnie przed wyborami.Już szykuje materiały aby wykazać się jakąś pracą na rzecz gminy.Paluch przy nich to taka rzeczywiście spasona torba zapowietrzona, której już nawet nie chce się na czas wkleić oświadczenie majątkowe Racinowskiego,chociaż doskonale wie ,że narusza prawo.Ale kto będzie z tymi kacykami walczył o takie pierdoły.Ciocia wieża słusznie zwiera szyki starej i nowej komuszej kadry,bo niedługo każdy głos na wagę złota.Trzeba przyznać ,że komuch są bardziej zdyscyplinowani.Szczególnie ta stara gwardia.Im partyjny nakaz pozostał w mózgownicach.Wielu ludzi się zeszmaciło przy tych lokalnych grupach nacisku.Będą się dalej i modlić i jednocześnie szmacić, bo taka natura tego zbieranego środowiska.I trudno tej lokalnej ,niedouczonej społeczności nawet wciskać cokolwiek.Oni pójdą na rzeź , za kogo?Już niedługo będzie wiadomo.Komuchy albo obecni oszuści i złodzieje gminnych środków .Innymi słowy i tak syf i tak kiła.

Odnośnik do odpowiedzi

"tak syf i tak kiła" więc została ci...mogiła.

Ciebie szybciej szlag trafi bo masz w sobie tyle głupoty aż mózg ci paruje. Nie umiesz po prostu dać komentarza tylko zawsze jak nie piekło to mogiła to znów d*** i materac chłopie potrzebny lekarz.

Odnośnik do odpowiedzi

Ciebie szybciej szlag trafi bo masz w sobie tyle głupoty aż mózg ci paruje. Nie umiesz po prostu dać komentarza tylko zawsze jak nie piekło to mogiła to znów d*** i materac chłopie potrzebny lekarz.

Tutaj wszyscy ściemniają. Nikt nie pisze serio i poważnie,bo klikanie jest anonimoweeeee.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...