Skocz do zawartości

Burmistrz czy TW"Janek"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Sąd zdecydował, że Marek Kisio jest kłamcą lustracyjnym. Orzeczenie to oznacza pożegnanie się

z intratnymi stanowiskami i wysoką pensją. Może też być dużym problemem dla prezydenta miasta.

On też się zaklinał,że jest niewinny. Czy podobnie jest w przypadku Racinowskiego?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 937
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ja się zwracam do Burmistrza- od czterech dni obserwuję na plaży jak przy przepompowni otwarta bramka jest. Myślę sobie sobota weekend, potem niedziela no fakt dzień wolny ale dzisiaj biegnę i dalej otwarte na szeroko. Potem są pretensje, że kradną! panie Burmistrzu to okazja czyni złodzieja bo tam każdy teraz może wejść i zrobić wszystko nawet dokonać sabotażu. Ale cóż przestał chyba pan z żoną w tym kierunku już bywać. Wystarczy tylko jeszcze zamknąć wejścia na molo i nie ma po co się tu trudzić bo wszystko chwastami zarośnie. Zastanawiam się tylko czemu pod kościół w niedzielę wysyła pan bezrobotnych a w zwykły dzień pracy pracownik wod-kan przez tyle dni nie potrafił dotrzeć do takiego miejsca ważnego dla ośrodków i ochrony jeziora?????!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie masz po co się trudzić Pan Burmistrz dzisiaj wyjechał. Nie może więc odczytać twojego donosicielskiego posta ale jak wróci nie omieszka zająć się sprawą.

To ty radny bierz się do roboty! Taki np. koscielny chodzi ze swoją połówką i widzi otwarte wrota i co z tego wynika? Że wam radnym to zwisa. Potem jeden z drugim kipi że on swój rewir zna. No sory ale przechodzi ślepo i ma to w d****.

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat radny weźmie sie do roboty, o czym ty marzysz? to śmierdzący leń

Wróciłem z plaży po bieganiu prawdą jest, że bramka od przepompowni jest szeroko otwarta. jak im zginą pompy to my mieszkańcy w koszty wody i ścieków jak nic mamy doliczone. Dlatego mamy najdroższe wod-kan w województwie. Burmistrza nie ma w gminie i już rozpusta pełną gębą. Co robi zatem zastępca????

Odnośnik do odpowiedzi

Choćby ten!

Wcześniejszy też.

Jak ci nie pasuje to wyjazd z caffe. W ińsku sprawy za daleko zaszły żeby te szuje zasługiwały na czyjkolwiek szacunek. Za dużo złego się tutaj dzieje ale tobie idioto przeszkadza kilka epitetów. Nie liczysz się jako pojedynczy osoba. A większość mieszkańców ińska ma już po dziurki w nosie racinowskiego, rady i opozycji durnowatej. Wszyscy są takimi grubasami, którzy tylko cwaniaczkują przez 4 lata żeby potem błagać o władzę przy wyborach. Łajzy...

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Wczoraj wieczorem (godz.19.35) Marek Kisio rozesłał do stargardzkich mediów, w tym także do redakcji portalu MM Stargard, następujące oświadczenie:

OŚWIADCZENIE

Być może faktycznie w przeszłości postąpiłem nieroztropnie. Nie zdając sobie sprawy nie sądziłem, że zdarzenia które wówczas uznawałem za nieistotne mogą mieć tak dotkliwe skutki po blisko trzydziestu latach. Nie czuję się kłamcą lustracyjnym. Dla mnie najistotniejszy jest fakt, iż nigdy na nikogo nie donosiłem, ani nigdy świadomie nie współpracowałem z komunistycznymi służbami. Nie mniej w obliczu narastającej w ostatnim czasie, prowadzonej na moją osobę, nagonki oraz nie chcąc też być przyczyną wysuwania pod adresem Prezydenta Miasta niesłusznych oskarżeń i pomówień, z dniem 10 maja zrezygnowałem z zatrudnienia w Urzędzie Miejskim w Stargardzie. Każdy ma prawo do godności.

Marek Kisio

A TW Janek co?
Odnośnik do odpowiedzi
  • 8 miesięcy później...

http://www.gs24.pl/a...YFINO/140139993

Co to u nas za opozycja - koń by się uśmiał! Tylko krzyczą o współpracy racina jako TW janek a czemu nie złożą pisma o lustrację. Zresztą uważam, że racinowski sam powinien się zlustrować i uciać wszelkie dywagacje na swój temat. Zatem coś musi być na rzeczy, że tego nie robi. Niech mi tu żaden frajer z opozycji nie pisze, że nic nie mogą. Bo jak widać z artykułu wiele chcą tylko trzeba chcieć.

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.gs24.pl/a...YFINO/140139993

Co to u nas za opozycja - koń by się uśmiał! Tylko krzyczą o współpracy racina jako TW janek a czemu nie złożą pisma o lustrację. Zresztą uważam, że racinowski sam powinien się zlustrować i uciać wszelkie dywagacje na swój temat. Zatem coś musi być na rzeczy, że tego nie robi. Niech mi tu żaden frajer z opozycji nie pisze, że nic nie mogą. Bo jak widać z artykułu wiele chcą tylko trzeba chcieć.

I co ci to da pętaku, że racin był TW ? Ludzi to tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg ! Odgrzewasz śmierdzący kotlet z nadzieją obrzydzenia nim apetytu wyborców. To nic nie działa, mamy w d..ie to czy był... bo zarejstrowany był i co z tego ?

Odnośnik do odpowiedzi

I co ci to da pętaku, że racin był TW ? Ludzi to tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg ! Odgrzewasz śmierdzący kotlet z nadzieją obrzydzenia nim apetytu wyborców. To nic nie działa, mamy w d..ie to czy był... bo zarejstrowany był i co z tego ?

Tyle palancie, że jak był to jako kapuś nie powinien pełnić swojego urzędu bo to prawnie zabronione. Ustawa o samorządzie mówi jak współpracował to nie może pełnić funkcji publicznej. Jak taki palant tak myśli to co się dziwić patologiom w samorządach. O ciepłej posadce nie wspomnę przecież zawsze lepiej tu na miejscu niż teczką TW dojeżdżać do Szczecina czy Stargardu. Ale co taki tępak jak ty zrozumie. Przecież łatwiej powiedzieć, że nikogo nie interesuje przeszłość burmistrza. Na prawdę nie rozumiesz dlaczego sam zainteresowany nie chce się zlustrować? Bo ma pypcia na języku od donoszenia na niewinne osoby.

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle palancie, że jak był to jako kapuś nie powinien pełnić swojego urzędu bo to prawnie zabronione. Ustawa o samorządzie mówi jak współpracował to nie może pełnić funkcji publicznej. Jak taki palant tak myśli to co się dziwić patologiom w samorządach. O ciepłej posadce nie wspomnę przecież zawsze lepiej tu na miejscu niż teczką TW dojeżdżać do Szczecina czy Stargardu. Ale co taki tępak jak ty zrozumie. Przecież łatwiej powiedzieć, że nikogo nie interesuje przeszłość burmistrza. Na prawdę nie rozumiesz dlaczego sam zainteresowany nie chce się zlustrować? Bo ma pypcia na języku od donoszenia na niewinne osoby.

Piszesz totalne bzdury. Już kilkakrotnie pytałem na kogo doniósł. Wymień chociaż jedną osobę.Do tej pory nie doczekałem się odpowiedzi. Czekałem już ponad trzy lata i nic.Śmiem stwierdzić,że jednak nie doniósł na nikogo!!!. Już nie nudź. Zmień temat.Że jest kobieciarzem to też już było. Napisz przynajmniej coś innego.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...