Skocz do zawartości

Burmistrz czy TW"Janek"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się do wyborcy - może wspomnisz dlaczego się wyludniamy? Bo druga kadencja rządów PO jak i druga kadencja Racinowskiego nic nie zmieniła chociaż mieli szansę na rozwój infrastruktury i miejsc pracy. To brak pracy powoduje, ze ludzie wyjeżdżają na dodatek młodzi i wykształceni. Zostają starzy i tzw. niezaradni życiowo- patologia. To takim ludziom daje się zapomogi nie daje się szans na pracę tylko na zmusza do wyciągania ręki po jałmużnę innymi słowy żebractwo- to niegodne człowieka.Do przedmówcy mam prośbę trochę hamuj bo za pikantnie.

Jesteśmy w pierwszej dziesiątce najbiedniejszych państw w Europie. To mam jeszcze coś dodawać. Powinien się ten "HONOR" po ziemię zapaść ze wstydu.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 937
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Zwracam się do wyborcy - może wspomnisz dlaczego się wyludniamy? Bo druga kadencja rządów PO jak i druga kadencja Racinowskiego nic nie zmieniła chociaż mieli szansę na rozwój infrastruktury i miejsc pracy. To brak pracy powoduje, ze ludzie wyjeżdżają na dodatek młodzi i wykształceni. Zostają starzy i tzw. niezaradni życiowo- patologia. To takim ludziom daje się zapomogi nie daje się szans na pracę tylko na zmusza do wyciągania ręki po jałmużnę innymi słowy żebractwo- to niegodne człowieka.Do przedmówcy mam prośbę trochę hamuj bo za pikantnie.

Ci "niezaradni życiowo" to są ludzie. To przede wszystkim tym ludziom należy się pomoc od naszego OPS.Żadna jałmużna. Faktem jest,że ludzi potrzebujących jest bardzo wiele,a środki niestety niewystarczające,więc i pomoc wydaje się poniżej oczekiwań.Dotychczas nie było szans na rozbudowę infrastruktury. Być może będą szanse w nowych "rozdaniach" środków unijnych.Osoby fizyczne również będą miały ogromne szanse na pozyskiwanie tych środków w tym celu. Powodzenia.

Odnośnik do odpowiedzi

Ci "niezaradni życiowo" to są ludzie. To przede wszystkim tym ludziom należy się pomoc od naszego OPS.Żadna jałmużna. Faktem jest,że ludzi potrzebujących jest bardzo wiele,a środki niestety niewystarczające,więc i pomoc wydaje się poniżej oczekiwań.Dotychczas nie było szans na rozbudowę infrastruktury. Być może będą szanse w nowych "rozdaniach" środków unijnych.Osoby fizyczne również będą miały ogromne szanse na pozyskiwanie tych środków w tym celu. Powodzenia.

Sru tu tu tu , tak już pieprzycie ponad 20 lat a tylko klika przy korycie nie odczuwa działań tej bandy głupców z gminy.

Odnośnik do odpowiedzi

Pisać na kogoś zle to jest karalne.Burmistrz jest głową miasta.papier wszystko przyjmie.Ale czy ty kol byś miał odwagę to burmistrzowi to co piszesz powiedzieć. NA PEWNO NIE .JESTEM PEWIEN

Co sugerujesz,że racinowski prześladuje ludzi poprzez swoje stanowisko?Już się przestraszyłem...Każdy wie,że racinowski utrudnia życie wszystkim,którzy występują przeciwko niemu.Dla mnie to jest osoba,która nic sobą nie reprezentuje.Na sesjach to najlepiej widać.

Odnośnik do odpowiedzi

Co sugerujesz,że racinowski prześladuje ludzi poprzez swoje stanowisko?Już się przestraszyłem...Każdy wie,że racinowski utrudnia życie wszystkim,którzy występują przeciwko niemu.Dla mnie to jest osoba,która nic sobą nie reprezentuje.Na sesjach to najlepiej widać.

Na których sesjach byłeś że próbujesz oceniać ludzi ? Telewizja krokusa nie działa od kilku miesięcy, to jak ty na podstawie przebiegu sesji oceniasz burmistrza !?

Odnośnik do odpowiedzi

A ja już nie mogę się doczekać wyborów. Teraz jest taka sraka na forum i każdy miesza każdego z gównem. A wyobraźcie sobie co będzie tuż przed wyborami. Ja już chyba teraz zaopatrzę się w popcorn i pepsi bo kabaret będzie jak nigdy chyba. Szafran ze swoimi rycerzami orderu odnowienia Ińska, Andrzej likwidator Ińska no i właśnie, kto jeszcze? Macie jakieś podejrzenia kto ma parcie na krzesło burmistrza?

Odnośnik do odpowiedzi

Na których sesjach byłeś że próbujesz oceniać ludzi ? Telewizja krokusa nie działa od kilku miesięcy, to jak ty na podstawie przebiegu sesji oceniasz burmistrza !?

Ze starych nagrań chociażby cymbale. Jak nie oglądałeś starych nagrań tylko siedzisz na sesji i śmiejesz się jak głupek do sera bo twój burak cały czas ma sapy do opozycji to masz pecha i wszy pod pachami.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...