Skocz do zawartości

Burmistrz czy TW"Janek"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 937
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie wybielaj tego kapusia bo donosił

Czekam na kogo donosił ! Niech się łaskawie ktoś zgłosi i pogrąży TW Janka !!

A może nagrodę ufundować dla "poszkodowanego" przez TW Janka ?

Czekam na propozycje,tylko poważne .........

Odnośnik do odpowiedzi

Na ciebie donosil

Nic nie miałem do ukrycia. Nic nie ukradłem,nikomu nie zrobiłem krzywdy.Na mnie nie donosił.Znam Andrzeja,jego bardzo dramatyczną i tragiczną sytuację rodzinną. Poradził sobie sam.Nikt przez jego osobę nie był pokrzywdzony.Te ataki są po to,by go skredytować i samemu pokusić się o fotel burmistrza.

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na kogo donosił ! Niech się łaskawie ktoś zgłosi i pogrąży TW Janka !!

A może nagrodę ufundować dla "poszkodowanego" przez TW Janka ?

Czekam na propozycje,tylko poważne .........

Ty też donosiłeś prawda?

Wiem to .......

Dlatego spierdoliłeś do rajchu...........

Nie martw się "Jaś" ciebie w odpowiednim czasie odsłonimy.....

Przyjdzie i na ciebie pora...........................

Jestem na twoim tropie niemiecka świnio....

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie miałem do ukrycia. Nic nie ukradłem,nikomu nie zrobiłem krzywdy.Na mnie nie donosił.Znam Andrzeja,jego bardzo dramatyczną i tragiczną sytuację rodzinną. Poradził sobie sam.Nikt przez jego osobę nie był pokrzywdzony.Te ataki są po to,by go skredytować i samemu pokusić się o fotel burmistrza.

łysy ty bądź cicho bo mnie coraz bardziej w.....

Wierzysz w alarmy??????

Straży pożarnej i policji tak no i ja jeszcze wierzę w sygnał karetki.

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że obrońcy Racina mają nas mieszkańców za ostatnich kretynów. Wrócę więc do tematu samooczyszczenia. Niech się twój Andrzej podda sam lustracji i raz na zawsze oczyści z podejrzeń. Wierz mi wielu tak zrobiło -tych co nie mieli nic na sumieniu. Tylko taki popapraniec jak ty i on możecie wciskać kit o rodzinie.

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że obrońcy Racina mają nas mieszkańców za ostatnich kretynów. Wrócę więc do tematu samooczyszczenia. Niech się twój Andrzej podda sam lustracji i raz na zawsze oczyści z podejrzeń. Wierz mi wielu tak zrobiło -tych co nie mieli nic na sumieniu. Tylko taki popapraniec jak ty i on możecie wciskać kit o rodzinie.

O to to!!!!! Niech to w końcu zrobi i będzie św. Andrzejem.

Odnośnik do odpowiedzi

A po kiego chu.a ma się lustrować ? Niech jego ofiary go zdemaskują i pogrążą ! Co może ma udowadniać, że nosi garby ?

Debilność miejscowych ludtratorów, przekroczyła kliniczne objawy down'a

Tak ci co bronią swego tw to tacy obrońcy komuszego ustroju. trwają przy żłobie i trwają i się wspierają.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ci co bronią swego tw to tacy obrońcy komuszego ustroju. trwają przy żłobie i trwają i się wspierają.

Wskaż alternatywę. Jeśli sądzisz,że wyzwiesz wszystkich będących u władzy od komuchów,to oni ustąpią ze swoich posad i pójdą na kuroniówkę?Lepiej przedstaw konkretne argumenty(dowody),albo dalej ujadaj,aż ci zapali się klawiatura.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak by nie miał nic do ukrycia to pokazał by 4 brakujące kartki oraz poddał się dobrowolnej lustracji. Racinowski tego nie zrobi bo jest zbyt łakomy na kasę i musiałby zrzec się stanowiska na czas lustracji. Gdyby nie był TW to nie dorobił by się takich pieniędzy na likwidacji PGR Ścienne i wielu innych zakładów. Myślicie, że skąd ma las pod Ściennym właśnie z komuszej działalności i pracy likwidatora. Dlaczego Banaszewski jest tak oddany Racinowi? Bo Racin likwidując PGR robił wszystko aby to właśnie kolega Banaszewski go później użytkował.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak by nie miał nic do ukrycia to pokazał by 4 brakujące kartki oraz poddał się dobrowolnej lustracji. Racinowski tego nie zrobi bo jest zbyt łakomy na kasę i musiałby zrzec się stanowiska na czas lustracji. Gdyby nie był TW to nie dorobił by się takich pieniędzy na likwidacji PGR Ścienne i wielu innych zakładów. Myślicie, że skąd ma las pod Ściennym właśnie z komuszej działalności i pracy likwidatora. Dlaczego Banaszewski jest tak oddany Racinowi? Bo Racin likwidując PGR robił wszystko aby to właśnie kolega Banaszewski go później użytkował.

I tu masz rację. Racinowski tylko w Banaszewskim dostrzegł prawdziwego gospodarza(nikt inny nie zgłosił się). Banaszewski jest pasjonatem gospodarstwa. Ma i będzie miał dobre wyniki gospodarowania.Mam jednak pytanie.Czy Racinowski powinien przekazać(sprzedać) gospodarstwo nieudacznikowi?

Odnośnik do odpowiedzi

A po kiego chu.a ma się lustrować ? Niech jego ofiary go zdemaskują i pogrążą ! Co może ma udowadniać, że nosi garby ?

Debilność miejscowych ludtratorów, przekroczyła kliniczne objawy down'a

Część tych ofiar, zwykłych PGR-ów jest na tamtym świecie.Bo za paszę zostali skazani. Kapuś TW "Janek"czuwał i nadal czuwa...

Odnośnik do odpowiedzi

Część tych ofiar, zwykłych PGR-ów jest na tamtym świecie.Bo za paszę zostali skazani. Kapuś TW "Janek"czuwał i nadal czuwa...

Nie zmieniaj tematu.Czy Racinowski powinien przekazać(sprzedać) gospodarstwo nieudacznikowi?

Odnośnik do odpowiedzi

Jak by nie miał nic do ukrycia to pokazał by 4 brakujące kartki oraz poddał się dobrowolnej lustracji. Racinowski tego nie zrobi bo jest zbyt łakomy na kasę i musiałby zrzec się stanowiska na czas lustracji. Gdyby nie był TW to nie dorobił by się takich pieniędzy na likwidacji PGR Ścienne i wielu innych zakładów. Myślicie, że skąd ma las pod Ściennym właśnie z komuszej działalności i pracy likwidatora. Dlaczego Banaszewski jest tak oddany Racinowi? Bo Racin likwidując PGR robił wszystko aby to właśnie kolega Banaszewski go później użytkował.

Wcześniej też była między nimi owocna wymiana paszy i nie tylko na forsę....

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałeś i nie grzmiałeś? Jeśli bierze się współudział...

Zawsze jakiś pojeb wejdzie na to forum.....

Albo Bogiem gardzi albo się na niego powołuje......

Albo jeszcze jakieś krowie odchody wydaje.....

Nie licz że ktoś cię tu mądrym nazwie bo od ciebie bije taką nienawiścią , że strach się bać.

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałeś i nie grzmiałeś? Jeśli bierze się współudział...

O współudziale to powinien mówić TW"Janek" z torbą zapowietrzoną i koniem.To były czasy i raj na ziemi.Teraz to burak co najwyżej coś skrobnie z ANR, bo jeszcze resztki ma.A tak to tylko udawanie,że się pracuje i kasa z pensji uskładanej z naszych podatków. Wkarmić taką bandę nierobó to strata znacznej kwoty z budżetu. Żeby chociaż toto cokolwiek robiło dla mieszkańców. Ale toto tylko pierdzi w stołki i przewraca te same papierki.

Odnośnik do odpowiedzi

O współudziale to powinien mówić TW"Janek" z torbą zapowietrzoną i koniem.To były czasy i raj na ziemi.Teraz to burak co najwyżej coś skrobnie z ANR, bo jeszcze resztki ma.A tak to tylko udawanie,że się pracuje i kasa z pensji uskładanej z naszych podatków. Wkarmić taką bandę nierobó to strata znacznej kwoty z budżetu. Żeby chociaż toto cokolwiek robiło dla mieszkańców. Ale toto tylko pierdzi w stołki i przewraca te same papierki.

Gmina wybuduje wodociąg i kanalizację ze środków krajowych i regionalnych przeznaczonych na politykę spójności.

Ministerstwo Rolnictwa zadecydowało, że w latach 2014–2020 gminy wiejskie dostaną dodatkowe 300 mln zł na małe inwestycje infrastrukturalne, realizowane na obszarze jednej wsi. Pula środków wzrasta do 800 mln zł.

Jasne w następnym stuleciu.Jeżeli jeszcze będziemy istnieć jako Polska a nie np: część Niemiec....

Odnośnik do odpowiedzi

9835e91580256908f53376fdeb2bd525.png

Trzeba mieć tupet TW"Janka" i jego kliki,aby składać życzenia dla kobiet.No cóż , zbliżają się wybory,klika się ożywia i dalej stosuje swoje umizgi i chwyty poniżej pasa. A wiocha coraz bardziej podupada. Może trzeba tutaj zasilić odważnych o nowych ludzi, wiadomo skąd?

Odnośnik do odpowiedzi

9835e91580256908f53376fdeb2bd525.png

Trzeba mieć tupet TW"Janka" i jego kliki,aby składać życzenia dla kobiet.No cóż , zbliżają się wybory,klika się ożywia i dalej stosuje swoje umizgi i chwyty poniżej pasa. A wiocha coraz bardziej podupada. Może trzeba tutaj zasilić odważnych o nowych ludzi, wiadomo skąd?

O Majdan ci chodzi?

Odnośnik do odpowiedzi

9835e91580256908f53376fdeb2bd525.png

Trzeba mieć tupet TW"Janka" i jego kliki,aby składać życzenia dla kobiet.No cóż , zbliżają się wybory,klika się ożywia i dalej stosuje swoje umizgi i chwyty poniżej pasa. A wiocha coraz bardziej podupada. Może trzeba tutaj zasilić odważnych o nowych ludzi, wiadomo skąd?

To nie czytaj jak ci nie pasi debilu !!

Odnośnik do odpowiedzi

To nie czytaj jak ci nie pasi debilu !!

I tak tobie gminny tępaku wydaje się ,że jesteście górą? Gdyby w tej gminie żyli ludzie niezależni, nie uwikłani w panujące tutaj stosunki , to już dawno by was pogonili.A tak robią z ludzi uzależnione osobniki. Tutaj zapomoga tam prace interwencyjne, jeszcze gdzie indziej kawałek chodnika lub kostkowej drogi. I tak lecą , najpierw komuchy teraz złodziejuchy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...