Skocz do zawartości

Burmistrz czy TW"Janek"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Większego debila w okolicy od ciebie nie widać ..dawn'ie. O tym jakim burkiem jest racin decyduje więcej osób niż tylko twoja facjata palancino drobny ! Od dwóch kadencji oni mają więcej oleju w głowie od ciebie. I w tych zbliżających się wyborach nie będzie inaczej. Nie ma na horyzoncie (niestety dla ciebie dupku), poważnego zagrożenia dla obecnego włodarza naszj Gminy. I tak ma trwać, k..wa mać na pohybel szczekającej i obryzającej nogawki watahy zdziczałych kundli ??!

No właśnie decyduje większość, debili. Bo co do tego to nie mam najmniejszej wątpliwości. Jakaś krwa sprzedajna dossała się na stanowisko burmistrza bo trepy zamiast ruszyć mózgiem i wybrać kogoś z jajem wolą pustaka, który się tylko przyczynia do rozkładu tej gminy. A może to i nawet dobrze. Nie mogę się doczekać aż do gminy wejdzie zarząd komisaryczny i ten wasz komuszy kurwidołek rozpizga w drobny mak. Potem już tylko podział gminy między Węgorzyno i Chociwel i nie będzie się trzeba martwić, że takie miernoty umysłowe jak racin i cała ta rada znowu wepcha się do polityki. Wierzyć się nie chce, że taki debil jak ty się znajdzie co wychwala tego tępego fiuta. Od lat tutaj gówno się dzieje a ty dalej w zaparte, że oni najlepsi. W czym niby, chyba w forsowaniu żwirowni bo ta gmina od lat to jeden wielki kibel z wywietrzałym gównem a nie prosperujące miasto. Każda inwestycja kończyła się jakąś porażką. Orlik wjebany, nurkowie wyjebani, biedronka wjebana, stacja paliw wjebana, wybrzeże przy kinie rozjebane, odremontowane bloki prawie się zjarały, kanalizacja obok też zapchana.

CZY TY TĘPY CHUJU Z PROWINCJI TO W OGÓLE ROZUMIESZ? IŃSKO JEST MARTWE, BEZ PERSPEKTYW, BEZ INWESTYCJI ANI W PLAŻE, ANI W TURYSTYKĘ, ANI W ROLNICTWO.

Tutaj się po 22 zwija asfalt a psy c****** wodę piją. Z budżetu na ILF c**** wykładacie i dlatego ta impreza z roku na rok też coraz mniej popularna. ANI jeden raz nie widziałem chociażby jednej reklamy w telewizji regionalnej, że u nas będzie ILF albo dni Ińska. Nie reportaż w informacjach tylko reklamy, spotu. Dla dobra własnego i wszystkich na tym forum i w ińsku połóż się na drodze przy żwirowni w Ginawie i niech cie jeden z tych ciężarowych wozów rozjedzie bo takie ograniczonego umysłowo człowieka w życiu nie widziałem. Wyjechałeś ty chociaż raz poza Ińsko prymitywie czy dalej siedzisz na drzewie i wpierdalasz banany?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 937
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No właśnie decyduje większość, debili. Bo co do tego to nie mam najmniejszej wątpliwości. Jakaś krwa sprzedajna dossała się na stanowisko burmistrza bo trepy zamiast ruszyć mózgiem i wybrać kogoś z jajem wolą pustaka, który się tylko przyczynia do rozkładu tej gminy. A może to i nawet dobrze. Nie mogę się doczekać aż do gminy wejdzie zarząd komisaryczny i ten wasz komuszy kurwidołek rozpizga w drobny mak. Potem już tylko podział gminy między Węgorzyno i Chociwel i nie będzie się trzeba martwić, że takie miernoty umysłowe jak racin i cała ta rada znowu wepcha się do polityki. Wierzyć się nie chce, że taki debil jak ty się znajdzie co wychwala tego tępego fiuta. Od lat tutaj gówno się dzieje a ty dalej w zaparte, że oni najlepsi. W czym niby, chyba w forsowaniu żwirowni bo ta gmina od lat to jeden wielki kibel z wywietrzałym gównem a nie prosperujące miasto. Każda inwestycja kończyła się jakąś porażką. Orlik wjebany, nurkowie wyjebani, biedronka wjebana, stacja paliw wjebana, wybrzeże przy kinie rozjebane, odremontowane bloki prawie się zjarały, kanalizacja obok też zapchana.

CZY TY TĘPY CHUJU Z PROWINCJI TO W OGÓLE ROZUMIESZ? IŃSKO JEST MARTWE, BEZ PERSPEKTYW, BEZ INWESTYCJI ANI W PLAŻE, ANI W TURYSTYKĘ, ANI W ROLNICTWO.

Tutaj się po 22 zwija asfalt a psy c****** wodę piją. Z budżetu na ILF c**** wykładacie i dlatego ta impreza z roku na rok też coraz mniej popularna. ANI jeden raz nie widziałem chociażby jednej reklamy w telewizji regionalnej, że u nas będzie ILF albo dni Ińska. Nie reportaż w informacjach tylko reklamy, spotu. Dla dobra własnego i wszystkich na tym forum i w ińsku połóż się na drodze przy żwirowni w Ginawie i niech cie jeden z tych ciężarowych wozów rozjedzie bo takie ograniczonego umysłowo człowieka w życiu nie widziałem. Wyjechałeś ty chociaż raz poza Ińsko prymitywie czy dalej siedzisz na drzewie i wpierdalasz banany?

Te wulgarne pisanie nie powinno tutaj mieć miejsca

Odnośnik do odpowiedzi

Ten filmik TO PRZERÓBKA ZNANEGO FILMU. Trzeba być dobrym tępakiem zeby puścić coś takiego

Normalnie Ameryke odkryłeś, jak byś miał internet od wczoraj...

Właśnie niech sobie andrzej obejrzy i utrwali, to przeżyje mniejszy szok przy wynikach jesiennych wyborów...

Odnośnik do odpowiedzi

Pięknie powiedziane , widocznie to nie tylko u nas są tacy nieudacznicy, słowo w słowo można by zacytowac naszej władzy...

Na początku głos zabrał Jerzy Malek, który pojawił się na Sesji, by przedstawić swoje racje. Jego bezpośrednie i pełne zarzutów przemówienie wprowadziło radnych w osłupienie.

- Przyszedłem tu dzisiaj, żeby podsumować waszą ośmioletnią kadencję. Mam nadzieję, że już się kończy. Kadencja małych, szarych, zawistnych ludzików, którzy sami nie potrafią dojść do wniosku, że są nieudacznikami, którzy wyrządzają krzywdę rzeszy mieszkańcom, turystom i zawiedzionym miernotom Ustki. Niektórzy niewiele potrzebują do szczęścia i nie widzą tego dziadostwa.

Niedołężna piętnastka. Mówicie, że nic nie możecie? Możecie dużo, chociażby podać się do dymisji - w taki sposób mówił do radnych Ustki Jerzy Malek.

Odnośnik do odpowiedzi

Pięknie powiedziane , widocznie to nie tylko u nas są tacy nieudacznicy, słowo w słowo można by zacytowac naszej władzy...

Na początku głos zabrał Jerzy Malek, który pojawił się na Sesji, by przedstawić swoje racje. Jego bezpośrednie i pełne zarzutów przemówienie wprowadziło radnych w osłupienie.

- Przyszedłem tu dzisiaj, żeby podsumować waszą ośmioletnią kadencję. Mam nadzieję, że już się kończy. Kadencja małych, szarych, zawistnych ludzików, którzy sami nie potrafią dojść do wniosku, że są nieudacznikami, którzy wyrządzają krzywdę rzeszy mieszkańcom, turystom i zawiedzionym miernotom Ustki. Niektórzy niewiele potrzebują do szczęścia i nie widzą tego dziadostwa.

Niedołężna piętnastka. Mówicie, że nic nie możecie? Możecie dużo, chociażby podać się do dymisji - w taki sposób mówił do radnych Ustki Jerzy Malek.

Przyjdą inni i też kicha.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale od czegoś trzeba zacząć anie udawać, że wszystko jest w porządku - BO NIE JEST!!!!!!!!

Olo wymień ciurkiem co jest nie w porządku (od czasu do czasu udaje ci się coś sensownego naskrobać !),

a może da się nad tym podyskutować i zająć sensowne stanowisko, naprawić ect..

Odnośnik do odpowiedzi

Olo wymień ciurkiem co jest nie w porządku (od czasu do czasu udaje ci się coś sensownego naskrobać !),

a może da się nad tym podyskutować i zająć sensowne stanowisko, naprawić ect..

Jak myślisz "rajco" dlaczego nic się w Ińsku nie udaje i likwiduje??? Bo rządzą nami tacy kretyni i nieroby jak ty!!! Już niedługo jeszcze chwila.........

Odnośnik do odpowiedzi

Jak myślisz "rajco" dlaczego nic się w Ińsku nie udaje i likwiduje??? Bo rządzą nami tacy kretyni i nieroby jak ty!!! Już niedługo jeszcze chwila.........

Olo marzycielu nic z tego! Możecie tylko stracić szacunek u mieszkańców po wyborach i przekonacie,że żadnego poparcia nie macie. Coś na ten temat i w temacie wiem.

Odnośnik do odpowiedzi
pierdzistołki buraka

Olo marzycielu nic z tego! Możecie tylko stracić szacunek u mieszkańców po wyborach i przekonacie,że żadnego poparcia nie macie. Coś na ten temat i w temacie wiem.

U jakich mieszkańców?Tych jełopów , którzy są powiązani różnymi koneksjami i narodowościami? Przecież to są bezwartościowi intelektualnie niby homo... Strach pomyśleć do czego dojdzie ta gmina przy tej władzy i takich tępych wyborcach. Przecież już jest średniowiecze.Czyż byśmy wracali do kamienia łupanego? Niech i tak będzie, co najwyżej wrócą dawne formy walki plemiennej.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Nigdy nie podpisywałem żadnych oświadczeń. Nie pisałem żadnych informacji. Funkcjonariusze SB przychodzili oficjalnie do Komendy Hufca i Chorągwi. I to oni mnie informowali o tym co się dzieje w środowiskach harcerskich - zapewniał Jacek Piechota. W szczecińskim Sądzie Okręgowym rozpoczął się proces lustracyjny tego znanego polityka SLD.

Jacek Piechota to znany szczeciński, lewicowy polityk. Były poseł SLD i minister gospodarki w rządzie Marka Belki. Według Prawa i Sprawiedliwości jest jednym z głównych odpowiedzialnych za upadek Stoczni Szczecińskiej Porta Holding SA - największego zakładu przemysłowego na Pomorzu Zachodnim, wizytówki regionu na świecie.

Po raz pierwszy nazwisko Piechoty, jako tajnego współpracownika PRL-owskiej SB, zostało ujawnione na tzw. liście Antoniego Macierewicza, ministra spraw wewnętrznych w rządzie Jana Olszewskiego. Pojawia się także na liście agentów, sporządzonej przez Andrzeja Milczanowskiego, ministra spraw wewnętrznych w rządzie Hanny Suchockiej. Ale zawartość teczki Piechoty została zniszczona w listopadzie 1989 roku.

Były minister napisał w oświadczeniu lustracyjnym, że nie był współpracownikiem SB. Ale z dokumentów jakie ujawniły media wynika, że w maju 1984 roku został zarejestrowany jako TW Robert. Miał się zajmować m.in. inwigilowaniem harcerzy ze szczecińskich hufców. Piechota twierdzi, że nie był TW Robert.

W środę rozpoczął się jego proces lustracyjny.

- Wnoszę o orzeczenie, że Jacek Piechota złożył niezgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne. Zebrane dowody wskazują, że był współpracownikiem organów bezpieczeństwa PRL - stwierdził prokurator Andrzej Golec z IPN w Gdańsku.

Tak samo o sobie mówi lokalny burek TW"Janek".Część dokumentów zniknęła, część ukrył. To nie była jego ręka.Szpicel jeszcze śmie po dwóch kadencjach opieprzania się kandydować.Ale bagno z tej IFS-owej kliki.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę, że są w Ińsku osoby, które wiedzą, na kogo burek donosił i powinny to teraz ujawnić

Już dawno by się ujawniły. W czasie poprzedniej kampanii debile oblepiły plakatami miasto i co ..g..no ! Inicjatorzy referendum żwirowego też by dotarli do "pokrzywdzonych" przez Racina. Michaś pisał, czy też grzebał w IPN-ie, zarzekał się, że znajdzie 4 kartki, które Andrzej chyba zjadł i też nic. Nie było i nie ma poszkodowanego bo prawda jest prozaicznie prosta. Boguś Kasprzyk (brat tej Ewy !!),"opiekun" tzw. sektora ludowo-rolnego dawnej stargardzkiej SB, też chciał mieć wyniki w postaci zarejestrowanych prezesów Spółdzielni, dyrektorów, kierowników i innych gości nie mających pojęcia że po przyjacielskiej rozmowie z milicjantem przedstawiającym się jako funkcjonariusz PG będą 'wisieli" jako współpracownicy.

Znam to z autopsji bo z Bogusiem morze gorzały się wypiło !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Już dawno by się ujawniły. W czasie poprzedniej kampanii debile oblepiły plakatami miasto i co ..g..no ! Inicjatorzy referendum żwirowego też by dotarli do "pokrzywdzonych" przez Racina. Michaś pisał, czy też grzebał w IPN-ie, zarzekał się, że znajdzie 4 kartki, które Andrzej chyba zjadł i też nic. Nie było i nie ma poszkodowanego bo prawda jest prozaicznie prosta. Boguś Kasprzyk (brat tej Ewy !!),"opiekun" tzw. sektora ludowo-rolnego dawnej stargardzkiej SB, też chciał mieć wyniki w postaci zarejestrowanych prezesów Spółdzielni, dyrektorów, kierowników i innych gości nie mających pojęcia że po przyjacielskiej rozmowie z milicjantem przedstawiającym się jako funkcjonariusz PG będą 'wisieli" jako współpracownicy.

Znam to z autopsji bo z Bogusiem morze gorzały się wypiło !!!

Jak ty wszystko wiesz! Słuchaj "J23" takich kapusi i donosicieli jak ty żyje w Ińsku jeszcze mnóstwo. Tu do dzisiaj mieszkańców jest mniej niż ubeckich świń twojego pokroju które były lub przybyły tzw. przyjezdni mądrale które kasy nachapały się za czasów rządzenia sekretarz działoszwewskiej i spółki. A "spółka" to dzisiaj wysoko postawieni którzy uciekli jak szczury przed 89 rokiem.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ty wszystko wiesz! Słuchaj "J23" takich kapusi i donosicieli jak ty żyje w Ińsku jeszcze mnóstwo. Tu do dzisiaj mieszkańców jest mniej niż ubeckich świń twojego pokroju które były lub przybyły tzw. przyjezdni mądrale które kasy nachapały się za czasów rządzenia sekretarz działoszwewskiej i spółki. A "spółka" to dzisiaj wysoko postawieni którzy uciekli jak szczury przed 89 rokiem.

Na twoim miejscu już bym się bał ! Nawet nie wiesz jak jesteś bezbronny ! Milcz lepiej...bo dobrze dedukujesz ??!!

Odnośnik do odpowiedzi

Na twoim miejscu już bym się bał ! Nawet nie wiesz jak jesteś bezbronny ! Milcz lepiej...bo dobrze dedukujesz ??!!

Niby czego miałbym się bać, że mnie zwerbujesz? Stary te czasy bezpowrotnie minęły chociaż wam się ciągle marzą te czasy. Ty padalcu j***** obyś zdechł jak marny robak za krzywdy niewinnych ludzi których pakowałeś do pierdla albo w inny sposób gnębiłeś. Łajza jesteś i przez takich jak ty mam nadzieję, że ta krowa wieża też popłynie w końcu.

Odnośnik do odpowiedzi

Radzę ci dobrze, kmiocie prosty, milcz lepiej ! Nie zmuszaj mnie do tego aby chłopcy z Warszawskiej w Stargardzie, podesłali mi twój IP !!

Posrańcu jeden - możesz na warszawskiej niedługo sam stanąć. To ja mogę poprosić o twoje IP. Prostaczku z esbecji milcz bo wieża już swój żywot zakończyła i się nie odrodzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Ten J23 to niezły prostaczek. Lepiej napisz prostaczku kogo popierasz w wyborach bo chyba o tu biega. Bo wasze moce się już skończyły . Pomądruj się na temat wyborów ochlapusie.

Głosuję w Szczecinie, tępe łby ....tu tylko się przyglądam warchołom..

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...