Skocz do zawartości

REFERENDUM W GMINIE IŃSKO!


Apel do Mieszkańców Ińska!

Rekomendowane odpowiedzi

Zdzisław miał kiepskie życie jeśli chcecie wiedzieć.I to nie jest nic złego, że się mówi o zmarłym. Tylko w Polsce jakieś patologie, że nie można mówić.Harował na różne sposoby by utrzymać żonę i córkę którą kochał nad życie.Czy obie umiały się odwdzięczyć to trudno po zachowaniu powiedzieć i taka jest prawda.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 729
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Zdzisław miał kiepskie życie jeśli chcecie wiedzieć.I to nie jest nic złego, że się mówi o zmarłym. Tylko w Polsce jakieś patologie, że nie można mówić.Harował na różne sposoby by utrzymać żonę i córkę którą kochał nad życie.Czy obie umiały się odwdzięczyć to trudno po zachowaniu powiedzieć i taka jest prawda.
Był kochającym ojcem-to prawda, cierpliwym mężem-to też prawda ale czy dobrym człowiekiem!!!

www.insko.vcity.pl lub www.insko.hsms.pl

To są strony dla was. Jak chcecie pieprzyć o tym jakim człowiekiem był urzędnik gminy to droga wolna ale nie tutaj.

Na pierwszej pamiętamy bardzo dobrze jak się obsmarowywało kogoś kto zmarł. A na drugiej krokus tak lamentuje, że na pewno nie będzie miał nic przeciw żeby stworzyć temat kondolencyjny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 lat zastoju gminy a może i więcej.Ten człowiek nie zasłużył by o nim cokolwiek pisać.Umarł mieszkaniec Ińska i koniec.Szkoda czasu i klawiatury.Nic dobrego dla gminy nie zrobił by celebrować go mszą a tym bardziej, że kościoła nie widział od wewnątrz a rowerem nie raz przejeżdżał demonstracyjnie z manhatanu kiedy ludzie wychodzili z mszy.Czcijcie dalej takich!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisane, umarł mieszkaniec Ińska. Ale patrząc na to co się dzieje to wiele rzeczy pojmuję.

Krokus zamieszcza lamenty bez konsultacji z jackiem ani z kimkolwiek. A to też o czymś świadczy. Świadczy o tym, że w tym duecie jacek nic nie znaczy. Drugą rzeczą jest to, że nie kto inny jak krokus czepiał się o pisanie na temat osób trzecich. A sam zrobił sobie bloga z portalu dla Ińszczan. Władza od ostatniego swojego postu milczy. Przecież zawsze miałeś dużo do powiedzenia władzo! Ale jest jedna rzecz na którą czekam. Na to żeby Inwestor dodał swój wpis do tej sprawy. Nie dlatego, że nigdy nie przepadał za zdzichem ale dlatego, że w przeciwieństwie do mieszkańców potrafi zwyzywać kogoś za to co robi przy zachowaniu szacunku za to kim jest. Pozdrawiam wszystkich czytających a z rodziną łączę się w bólu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umarł król niech żyje król!!!!!!! Zobaczymy kto nim zostanie! Jak Racin zrobi konkurs? Ile teraz negocjacji przeprowadzi, sprzeda ziemi gminnej, inwestycji zrobi??? Nie ma co myśleć o mowie kondolencyjnej tylko szybko działać bo gmina na pewno teraz pójdzie na dno.No albo w końcu wypłynie!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do"władzy" byłeś na cmentarzu w kaplicy? Byłeś takim kolegą co to informacje wyciągał, żeby wcielać się potem w kolegę? Nawet jak zmienisz nick nic ci to nie da bo już wiedzy i mądrości nie będziesz miał skąd czerpać.Będziesz teraz ułomnym głupkiem.Jak ci nie wstyd cieciu!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy wypisujecie!! jakimi ludźmi musicie być, aby pastwić się nad zmarłym i rodziną pogrążoną w bólu. Brakuje mi słów, jest mi przykro że jestem z Ińska,że mieszkam z ludźmi bez sumień, bez serca i odrobiny współczucia.

Niech rzuci kamieniem ten który jest bez grzechu....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wy wypisujecie!! jakimi ludźmi musicie być, aby pastwić się nad zmarłym i rodziną pogrążoną w bólu. Brakuje mi słów, jest mi przykro że jestem z Ińska,że mieszkam z ludźmi bez sumień, bez serca i odrobiny współczucia.

Niech rzuci kamieniem ten który jest bez grzechu....

Nadstaw gębę to chętnie rzucę cegłą w ten tępacki łeb... Pastwi się krokus bo nawet czyjąś śmierć wykorzystuje do promocji własnego portalu. Czarno-białe kolorki logo? Jedna wiadomość w aktualnościach? Jak krokus doda notkę, że dla każdego zmarłego mieszkańca będzie taki proceder uruchamiał to wtedy uwierzę w jego czyste intencje. Idź go najlepiej o to na forum zapytaj ale zaraz, PRZECIEŻ TO TY KROKUS :D!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wy wypisujecie!! jakimi ludźmi musicie być, aby pastwić się nad zmarłym i rodziną pogrążoną w bólu. Brakuje mi słów, jest mi przykro że jestem z Ińska,że mieszkam z ludźmi bez sumień, bez serca i odrobiny współczucia.

Niech rzuci kamieniem ten który jest bez grzechu....

"bil" nie czytasz ze zrozumieniem.Mnie chodzi o "władzę" a nie o zmarłego Zdzisława.Przecież wiadomo, że Kudła nie był "władzą" dlatego to są pytania tylko do "władzy".Zrozum wreszcie niepojęty górniku.A ty taki święty wiem, chodniczki pod kościółkiem tylko dla siebie.Ty na pewno grzechy masz i dlatego kamieniami rzucasz.Już ci porad prawnych niestety nie udzieli Zdzisław teraz będziesz musiał iść do prawnika gminnego.Właśnie ma być i przyjmować mieszkańców za free.Skorzystaj! Czy rodzina w takim bólu to nie wiem, bo trzy godziny po śmierci siedziała na forum i pisała , że Zdzisław nie żyje.Nie miej pretensji do forumowiczów.Jakim ty jesteś człowiekiem jak komentujesz coś czego nie rozumiesz???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Inwestor ty jest idiota.Tyle pomyj ile wylałeś na Kudłę i Racinowskiego to mnie by języka w gębie zabrakło.A ja się prawie zawsze z Tobą zgadzałem bo to była prawda.A teraz rżniesz pomagiera rodziny.Widzisz pajacu między Wami jest taka różnica że on ci bezczelnie wcisnął żabę a ty za to jemu wyleczyłeś matkę.To jest dla ciebie dobry człowiek.Nigdy Kudła nie był dobrym człowiekiem!!! Mafiozi też kochają rodziny a robią to co robią.Kolejny katolik który ze szmaty zrobi obrus.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda młodego człowieka, niech Mu ziemia lekką będzie a rodzinie wyrazy współczucia.Jednak nie sposób po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy oprzeć się wrażeniu, że śp.Z.Kudła był dobry dla rodziny i jej najbliższych ale nie dla ludzi z którymi się stykał.To niestety jest możliwe i nawet często się zdarza.Możecie na ten temat poczytać mądre książki, zapytać specjalistów.Są wśród nas tacy co liczy się "moje" i być może to ten typ był.Nic nadzwyczajnego Panie Gier, że ktoś dba o własną matkę, córkę i żonę.To chyba i dla Pana powinno być normalnością.Jednak pod kątem pracy w kontekście rozwoju gminy Ińsko trudno tego człowieka ocenić pozytywnie.Nie moja sprawa ale znam przypadki zachowań urzędnika niegodne jego urzędu.To ocena człowieka który obywatelom nie służył a taka jego rola była.Nie użalaj się Pan nad kimś kogo nie znasz albo nie udawaj poprawnego katolika.Prawda to prawda chociaż gorzka.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Inwestor ty jest idiota.Tyle pomyj ile wylałeś na Kudłę i Racinowskiego to mnie by języka w gębie zabrakło.A ja się prawie zawsze z Tobą zgadzałem bo to była prawda.A teraz rżniesz pomagiera rodziny.Widzisz pajacu między Wami jest taka różnica że on ci bezczelnie wcisnął żabę a ty za to jemu wyleczyłeś matkę.To jest dla ciebie dobry człowiek.Nigdy Kudła nie był dobrym człowiekiem!!! Mafiozi też kochają rodziny a robią to co robią.Kolejny katolik który ze szmaty zrobi obrus.

Po pierwsze chamie, nie idiota, ale Pan Idiota. Po drugie chamie, nie na ty, ale Pan Gier. Przedstaw sie oficjalnie i wtedy pokaz jaki szczekacz jestes i odwazny.

Tak, moze i duzo w tej krytyce jest prawdy. Powtarzam jedno. Ja widzialem Pana Z Kudle jako madrego czlowieka pomimo ze mielismy wiele odmniennych opini od wielu, wielu lat. Jakkolwiek, rozmawiajac z nim kilkadziesiat razy rozumialem ze S P Z Kudla mial duzo wiedzy. Przezyl wielu Burmistrzy, Radnych. Nigdy nie byl karany, wyzucany z pracy, podejzany. wszystko co bylo od 7 lat co pamietam , bylo oparte na przypuszczeniach. Ja wiem , ze mialem problemy z RDOS, ale prawda jest ze nie Z Kudla mi wsadzil zabe , ale Pani z RDOS Szczecin. Sami Panstwo tez wiecie , ze SP Kudla nie mial za duzo do gadania w tym burdelu Gminy. To Burmistrz i Radni zawsze decydowali. Tak bylo , co mi bylo przekazane od pracownikow Gminy od wielu lat za kazdego Burmistrza. Ja wypowiadam sie o SP Kudle wedlug swojej opini o czlowieku ktorego znalem. Jezeli panstwo macie inna opinie, szanuje to.

Jakkolwiek powtarzam, to forum NIE JEST DO PLUCIA na zmarlych i ich dusze.! Dlatego, nie powinno sie tutaj wiecej dyskutowac , szczegolnie uzywajac pseudonimy a nie swoje osobiste dane. Nie bede wiecej dyskutowal na ten temat i na tematy ludzi ktorzy juz nie sa z nami. Jest to b b b brzydkie, nie chrzescijanskie i bez kultury narodowej. Zamilczmy prosze. :(

Jak cos zle zrobil, niech kazdy z nas zostawi to dla siebie, bo tu juz nic nie zmienimy. Cokolwiek byscie Panstwo nie pisali, nie zgodze sie. Mozecie mnie to J Gier nazywac jak chcecie, ale zostawcie te dusze zmarle w spokoju . Niech SP Zdzichowi, ziemia lekka bedzie i z calego serca kondelencje rodzinie przekazuje. To wszystko na ten temat. Kazdy kto chce sobie poszczekac tutaj na tym forum, powinien sie ujawnic jak mowi o zmarlym!!!

Jest mi tylko wstyd z braku podstaw kulturowych. Tysiac letnia kultura jest czyms, co my obywatele chrzescijanskiego narodu powinnismy sie szczycic. Niestety , nie widze tego.

Ktokolwiek dzisiaj bedzie zle na tego czlowieka mowil, nie reprezentuje tej kultury narodowej co jest od kazdego z nas wymagane. SP Z Kudla nie byl przestepca sciganym w imieniu prawa, nie byl karanym. Wiec co tak naprawde daje komukolwiek prawa do szkalowania jego imienia na tym forum ukrywajac sie jak szuja pod pseudonimem? Nie pamietam tez aby ktorys z was , w ostatnich latach poszedl i mowil Zdzichowi w twarz co mu teraz chcecie zazucic. Bez wzgledu na sympatie do niego czy nie, zmarly SP Z Kudla zasluguje sobie na "POKOJ JEGO DUSZY". Taki jest nasz obywatelski i chrzescijanski obowiazek. !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, oj chyba nie powinien Pan brać udziału w tej dyskusji.Narzuca swój punkt widzenia jak widać nie każdy musi się z nim zgadzać. Nie Pan decyduje jak to forum ma działać, kto chce- pisze kto nie chce -nie wchodzi.Tak to działa.Patrząc tym tokiem myślenia, żadne forum by nie istniało bo ciągle ktoś umiera.Jak się tu nie podoba zapraszamy na vcity(porządne forum) i nowy portal Pana Szafrana i Liwaka.Tam nawet Szafran się w "płaczkę" zamienił.Po śmierci też się pisze i ocenia człowieka.To nie grzech tylko podsumowanie jego istnienia!!!! Przestań "Pan" rżnąć obrońcy zmarłych.Nawet oni muszą jak widać zasłużyć na dobrą mowę.Jakie życie takie podsumowanie! Kultura nie ma tu nic wspólnego i niestety nigdzie nie przeczytałem tu jakiś tekstów obraźliwych więc nie popadajmy w debilną skrajność.Pewnie, że każdy z nas odejdzie bo nie znasz dnia ani godziny na pewno o nas też będą pisać! Amen!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc inwestor jest nawiedzony. O jakiej kulturze chrześcijańskiej jest tutaj mowa? Chcesz powiedzieć, że lamentowanie w stylu krokusowym jest lepsze niż pisanie prawdy? Powiem tak, o chrześcijaństwie to tutaj może garstka ludzi ma jakieś pojęcie a reszta to powtarza kilka patetycznych zwrotów i tak ta religia schodzi na psy. Wszystkim takim właśnie polecam apostazję bo w swojej hipokryzji traficie do piekła. Bóg szanuje prawdę a nie przekłamane gadanie. A Ci co nie są w stanie zachowań konsekwencji nie są warci uwagi. To, że każdy znał tego pana od innej strony ale to nie znaczy, że każdy za nim będzie płakał. Nie wiem czy ktokolwiek zauważył ale a szacunku to tutaj nikt nie zapomniał z wyjątkiem tych nawiedzonych. Wpis tabu jest nadal widoczny a myślę, że to o czymś świadczy. Dla głupków, którzy nie są w stanie tego pojąć polecam jak przedmówca inne fora i portale.

Przedstaw sie oficjalnie i wtedy pokaz jaki szczekacz jestes i odwazny.

Odpowiedź godna twojego kalibru inwestor... Idź moderować vcity albo dołącz się do krokusa bo lamentujesz o kudle dokładnie jak on.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można mieć różne zdanie o ZK , jedno wam powiem że ostatnio w urzędzie była bardzo napięta sytuacja między Zdzichem a Burmistrzem . Zdzichu był bardzo zdenerwowany po tym jak wrócił od Burmistrza z rozmowy . Coś tam było bardzo poważnego gdyż nigdy nie widziałam go tak zdenerwowanego .

Może to jeden z powodów jego przedwczesnej śmierci .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...