Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Józek napisał:

Byłem na spotkaniu z kandydatką na burmistrza Panią Ewą.Okazało się,że i tym razem na spotkanie przybył Liwak ze świtą:diabeł,michaił.Zamierzali sprowokować sympatyków Pani Ewy do rozróby.Wszystkiemu zaradzili Pan Zbigniew i gość- wieloletni sympatyk Ińska,którzy opierając się na faktach udowodnili,że w uzyskaniu koncesji na wydobywanie żwiru rolę decydującą odegrał burmistrz.Liwak po wielu niewygodnych pytaniach od gości wyszedł ze swoją świtą.Krzykiem zadymę próbowała zrobić również bacha rozczepucha.Goście pani Ewy nie dali się sprowokować.

Nie przypuszczałem nawet,że Liwak zapomniał o tym co to honor i przyzwoitość,

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 2.9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    126

Liwak kiwak
42 minuty temu, niestety napisał:

Nie przypuszczałem nawet,że Liwak zapomniał o tym co to honor i przyzwoitość,

Obawiam się że Liwak nigdy nie wiedział co to honor i przyzwoitość a co do Kupczyka to jestem pewnien że nie wiedział.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Niestety napisał:

Jowito zachowujesz się jak burmistrz."nic nie widziałam ani nie słyszałam.".Na spotkania z kandydatami przychodzą ci,którzy upewnić się chcą na kogo warto zagłosować.Ja i wielu innych od dawna wiemy,że jedyną nadzieją na pozytywne zmiany w Ińsku to wybór Pani Ewy Szkołut na burmistrza i jej kandydatów na radnych.

Chyba że Ewka wymieni co niektórych kandydatów na innych.  Bo szkoda pisać, co część z nich sobą reprezentuje. Piszecie o Liwaku i współpracownikach, obrażacie ludzi, a tak ludzie, którzy mają na uwadze dobro społeczeństwa, się nie zachowują. Widać, że zdesperowana Ewka, brała ludzi, którzy zamiast mózgiem, gębą sprawy załatwiają, niejedno za uszami mają a nie dobro gminy, lecz pieniądze nimi przemawiają.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ojciec trójki dzieci
8 minut temu, Widz napisał:

Od liwaka też ci sami radni bo też im szkoda kasy stracić i dalej się pchają do korytka

 Nazywacie ich przestępcami i rozliczacie. Nie chciałbym, aby tacy kandydaci byli w radzie.  Ale są mieszkańcy gminy, którzy niektórych nowych radnych rozliczą na pierwszej sesji, bo mieszkańcy gminy, mogą w nich uczestniczyć.  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Widz napisał:

Od liwaka też ci sami radni bo też im szkoda kasy stracić i dalej się pchają do korytka

Przecież michaił zawładnął grupą radnych i jako mafia michaiła realizowała "interesy burków".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jesteście gówno warci,wszędzie te wasze plakaty z obiecankami sru.tu.tu.tu. A potem jak zwykle.Klika i kasa.Mieszkańcy będą potrzebni za 5 lat. Pólgłówki  na was głosują.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, wyborca napisał:

Wszyscy jesteście gówno warci,wszędzie te wasze plakaty z obiecankami sru.tu.tu.tu. A potem jak zwykle.Klika i kasa.Mieszkańcy będą potrzebni za 5 lat. Pólgłówki  na was głosują.

Co prawda to prawda, poco im te plakaty jakby do Sejmu startowali. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do rolników

Ilu z cymbałów jeszcze ciągle obecnej rady chciało niższego podatku rolnego bo dzieje się źle.A czy wogóle w tym bagnie bezradnych jest jakiś rolnik?Rolnicy dlaczego popieracie tych picerów obecnej rady?Im tylko kasa w tępych łepetynach.I tak już od dekad,ciągle ci sami geniusze.

Podatek rolny w 2024 roku wyższy o 21 proc.Minister rolnictwa Czesław Siekierski poinformował, że podatek rolny za 2024 rok będzie niższy.

Rolnicy od kilku miesięcy domagają się zwolnienia z podwyżki podatku rolnego w tym roku i utrzymania jego wysokości na zeszłorocznym poziomie, czyli 185,12zł.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, wyborca napisał:

Wszyscy jesteście gówno warci,wszędzie te wasze plakaty z obiecankami sru.tu.tu.tu. A potem jak zwykle.Klika i kasa.Mieszkańcy będą potrzebni za 5 lat. Pólgłówki  na was głosują.

To prawda. Obecna władza nie jedzie tak nowej, jak robą to nowi. Widać kto te posty pisze. To wy zastanówcie się gdzie wasz honor i kultura. I w jakim celu się chacie. Zamiast słomy kasę do gumowców będziecie chować. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecna władza to nie taka jaką chciało społeczeństwo IŃSKA ,my chcemy władze ,która nas będzie szanowała i nie będzie robiła nam na przekór,nie będzie nas obrażała i nie będzie nas poniżała ,nie chcemy takiej władzy jaka była .Byłiście potworami ,ty liwak i ty kopciuchu ,was powinnni ludzie na taczkach wywieżć z IŃSKA  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, GIENEK napisał:

Obecna władza to nie taka jaką chciało społeczeństwo IŃSKA ,my chcemy władze ,która nas będzie szanowała i nie będzie robiła nam na przekór,nie będzie nas obrażała i nie będzie nas poniżała ,nie chcemy takiej władzy jaka była .Byłiście potworami ,ty liwak i ty kopciuchu ,was powinnni ludzie na taczkach wywieżć z IŃSKA  

to prawda, liwak nie ma dla nikogo za grosz szacunku

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Do rolników napisał:

Ilu z cymbałów jeszcze ciągle obecnej rady chciało niższego podatku rolnego bo dzieje się źle.A czy wogóle w tym bagnie bezradnych jest jakiś rolnik?Rolnicy dlaczego popieracie tych picerów obecnej rady?Im tylko kasa w tępych łepetynach.I tak już od dekad,ciągle ci sami geniusze.

Podatek rolny w 2024 roku wyższy o 21 proc.Minister rolnictwa Czesław Siekierski poinformował, że podatek rolny za 2024 rok będzie niższy.

Rolnicy od kilku miesięcy domagają się zwolnienia z podwyżki podatku rolnego w tym roku i utrzymania jego wysokości na zeszłorocznym poziomie, czyli 185,12zł.

To jest wiadomość dla rolników a nie obecnych tlumoków z gminy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam na spotkaniu w sobotę P. Ewy z całym szacunkiem, ale nie przedstawiono żadnych konkretów. Słowa typu będzie dobrze, a pieniądze się znajdą do mnie nie przemawiają. Bo co jak się nie znajdą. Przekształcenie nas na miasto turystyczne, jaki planuje P.Ewa to czas którego nie mamy. Sezon trwa dwa miesiące, a później z czego mamy żyć.  Później te kłótnie zupełnie nie potrzebne. Ten Pan co Robil ta prezentacje, to widać że od Pani Ewy, bo miał już komputer przygotowany. Ja go nie kojarzę jako mieszkańca, a tak się przedstawil. Ogólnie słabo to wyglądało.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Marzena napisał:

Byłam na spotkaniu w sobotę P. Ewy z całym szacunkiem, ale nie przedstawiono żadnych konkretów. Słowa typu będzie dobrze, a pieniądze się znajdą do mnie nie przemawiają. Bo co jak się nie znajdą. Przekształcenie nas na miasto turystyczne, jaki planuje P.Ewa to czas którego nie mamy. Sezon trwa dwa miesiące, a później z czego mamy żyć.  Później te kłótnie zupełnie nie potrzebne. Ten Pan co Robil ta prezentacje, to widać że od Pani Ewy, bo miał już komputer przygotowany. Ja go nie kojarzę jako mieszkańca, a tak się przedstawil. Ogólnie słabo to wyglądało.

Ja też byłam i odniosłam przeciwne wrażenie. Ogólne założenia programu są dobre. Turystyka, opieka senioralna,młodzi ińszczanie infrastruktura. Ale na początek trzeba posprzątać po Liwaku i Kupczyńskim, zatrzymać żwirownię aby zacząć naprawiać np.drogi i chodniki. Będzie to b.trudne bo zło mocno się broni i okopuje na swoich pozycjach. "A polityczni" urzędnicy na kierowniczych stanowiskach  Leśkiw i TrząskaHuk wbrew przepisom, angażują się w kampanię i nie biorą pod uwagę że może nastąpić zmiana burmistrza. P.Ewa oczywiście nie może obiecać, basenów, teatru, centrum handlowego i podobnych obiecanek. Obiecuje zmianę na lepsze i to że będzie to kobieta na stanowisku burmistrza! My kobiety oczekujemy takiej zmiany. W kraju dokonuje się taka zmiana .

Czas na Ińsko  !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Bożena napisał:

Ja też byłam i odniosłam przeciwne wrażenie. Ogólne założenia programu są dobre. Turystyka, opieka senioralna,młodzi ińszczanie infrastruktura. Ale na początek trzeba posprzątać po Liwaku i Kupczyńskim, zatrzymać żwirownię aby zacząć naprawiać np.drogi i chodniki. Będzie to b.trudne bo zło mocno się broni i okopuje na swoich pozycjach. "A polityczni" urzędnicy na kierowniczych stanowiskach  Leśkiw i TrząskaHuk wbrew przepisom, angażują się w kampanię i nie biorą pod uwagę że może nastąpić zmiana burmistrza. P.Ewa oczywiście nie może obiecać, basenów, teatru, centrum handlowego i podobnych obiecanek. Obiecuje zmianę na lepsze i to że będzie to kobieta na stanowisku burmistrza! My kobiety oczekujemy takiej zmiany. W kraju dokonuje się taka zmiana .

Czas na Ińsko  !!!

Wiadomo że człowiek całe życie ciężko pracuje i płaci podatki, chodzi na wybory dając komuś władzę i w zamian oczekuje chociaż trochę szacunku a tego w tej chwili nie ma. Obaj burmistrzowie to aroganci wyrzucający dobrych pracownikow na bruk zwłaszcza tuż przed emeryturą. Tak się nie robi z człowiekiem, psa sie nie wyrzuca a co mówić człowieka?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zenek jeszcze raz

Natomiast zaangażowanie w wyborach po stronie Liwaka i Kupczyńskiego przez Izabelę Huk i Piotra Malcera uważam za naganne i niedopuszczalne. Oboje czyli Hukowa i Malcer czerpią pieniądze całymi garściami z samorządowej kasy i absolutnie nie powinni popierać tych dwóch skompromitowanych kłamców i oszustów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, niestety napisał:

Nie przypuszczałem nawet,że Liwak zapomniał o tym co to honor i przyzwoitość,

A w kinie jak mógł przyjść liwak i  robić zadymę ,dobrze że Pan Zbigniew jemu dał popalić ,doskonale sobie z nim poradził ,nie pieprzył się z burkiem ,mówił i podpierał się konkretami,podobało mi się .A to Bacha kol wieży ROZCZEPUCHA na całego też przyszła z polecenia i chciała zadymy. Szkoda że jej nie wyciągneli z kina za szmaty.Kto to jest i z kont to się wzięło dziadostwo .Póżniej było widać jak z kina przemieścili się do swojej siedziby w OMEDZE,by omówić dalszy cel ataku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obraz obecnej władzy

Ińsko to komuniści od zawsze,nawet ci którzy ukryli się pod innymi niby opcjami jak obecny burak.On wywodzi się z komunistów a jego z-ca to powsinoga i krętacz.Oni i wieża to jedna banda.Kupy matka to była komusza i do tego pijaczka.O rodzinnej klice Liwaka nie wspomnę bo wszyscy wiedzą jaka to patologia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, danka napisał:

A w kinie jak mógł przyjść liwak i  robić zadymę ,dobrze że Pan Zbigniew jemu dał popalić ,doskonale sobie z nim poradził ,nie pieprzył się z burkiem ,mówił i podpierał się konkretami,podobało mi się .A to Bacha kol wieży ROZCZEPUCHA na całego też przyszła z polecenia i chciała zadymy. Szkoda że jej nie wyciągneli z kina za szmaty.Kto to jest i z kont to się wzięło dziadostwo .Póżniej było widać jak z kina przemieścili się do swojej siedziby w OMEDZE,by omówić dalszy cel ataku.

Przyszedł LIWAK  z jebniętą Baśką by zrobić orgie w kulturze,TO BYŁ ICH CEL.Szkoda że ludzie za łby ich nie wyprowadzili .Szmatałajstwo

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, obraz obecnej władzy napisał:

Ińsko to komuniści od zawsze,nawet ci którzy ukryli się pod innymi niby opcjami jak obecny burak.On wywodzi się z komunistów a jego z-ca to powsinoga i krętacz.Oni i wieża to jedna banda.Kupy matka to była komusza i do tego pijaczka.O rodzinnej klice Liwaka nie wspomnę bo wszyscy wiedzą jaka to patologia.

Patola kopciuch.lewak

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, olux napisał:

Przyszedł LIWAK  z jebniętą Baśką by zrobić orgie w kulturze,TO BYŁ ICH CEL.Szkoda że ludzie za łby ich nie wyprowadzili .Szmatałajstwo

Słyszałam że Baśka i Liwak odwalili numer jak debile no ale cóż? Takie mamy elyty

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zenek jeszcze raz napisał:

Natomiast zaangażowanie w wyborach po stronie Liwaka i Kupczyńskiego przez Izabelę Huk i Piotra Malcera uważam za naganne i niedopuszczalne. Oboje czyli Hukowa i Malcer czerpią pieniądze całymi garściami z samorządowej kasy i absolutnie nie powinni popierać tych dwóch skompromitowanych kłamców i oszustów.

Huczka i Malcer nie są głupi i doskonale wiedzą że Liwak i Kupczyński to tragedia dla Ińska ale skoro ich popierają to znaczy ze nie za darmo, coś muszą z tego mieć, tylko niech zapłatę biorą z góry bo Liwak ich wyru,cha.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanka
7 godzin temu, Bożena napisał:

Ja też byłam i odniosłam przeciwne wrażenie. Ogólne założenia programu są dobre. Turystyka, opieka senioralna,młodzi ińszczanie infrastruktura. Ale na początek trzeba posprzątać po Liwaku i Kupczyńskim, zatrzymać żwirownię aby zacząć naprawiać np.drogi i chodniki. Będzie to b.trudne bo zło mocno się broni i okopuje na swoich pozycjach. "A polityczni" urzędnicy na kierowniczych stanowiskach  Leśkiw i TrząskaHuk wbrew przepisom, angażują się w kampanię i nie biorą pod uwagę że może nastąpić zmiana burmistrza. P.Ewa oczywiście nie może obiecać, basenów, teatru, centrum handlowego i podobnych obiecanek. Obiecuje zmianę na lepsze i to że będzie to kobieta na stanowisku burmistrza! My kobiety oczekujemy takiej zmiany. W kraju dokonuje się taka zmiana .

Czas na Ińsko  !!!

Tylko, że nam potrzeba obrotnych kobiet, a Ewa z całym szacunkiem do niej, widać że niewiele ma pojęcia przede wszystkim o zarządzaniu. Całe życie pod pantoflem męża, to co może umieć. Piszecie ze Kupczyński skłócił się ze starostwem, dlatego drog nie mamy. Ewa ma kandydatów na radnych, którzy w Ińsku skłóceni są ze wszystkimi instytucjami, to co będzie z instytucjami zewnętrznymi, jak tacy ludzie pchają się do rady.  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...