Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Niw trzeba mieć szkoły napisał:

W takich kwestiach wykształcenie niepotrzebne.  Nie idę na wybory, nie głosuję na nikogo. Z żoną bojkotujemy wszystkich. Wystarczy poczytać te wpisy i wtedy stwierdzić kto.ma nierówno pod sufitem. 

Gdybyś miał głosować na obecną władzę,to masz rację.Nie idź!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 2.8 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    122

Już niech kończą się te wybory bo nie mogę patrzeć na te banery, tu Liwak z Bananem, idę na plażę to Liwak z tą z Dredami, idę nad jezioro gruba Jolka, idę do miasta Diabły i Dolata. Ściągac te badziewie już 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Leon napisał:

Już niech kończą się te wybory bo nie mogę patrzeć na te banery, tu Liwak z Bananem, idę na plażę to Liwak z tą z Dredami, idę nad jezioro gruba Jolka, idę do miasta Diabły i Dolata. Ściągac te badziewie już 

A grubachnej Ewce nie zrobili fotki,bo ona jest zajęta kopiowaniem i wklejaniem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informuję jeszcze przed wyborami,że żadna opcja,jej przedstawiciele na czele z burmistrzem nie będą moimi reprezentantami do czasu usunięcia ze Statutu Gminy zapisu uniemożliwiającego udział w sesjach mieszkańców z prawem głosu.Podobnie jak obecnie radni nie reprezentują moich praw obywatelskich w radzie gminy a podejmowane uchwały nie służą rozwojowi gminy.Osoby proponowane do rady gminy nigdy nie reprezentowały mieszkańców lecz jedynie interesy tzw.komitetów wyborczych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, wyborcy napisał:

Informuję jeszcze przed wyborami,że żadna opcja,jej przedstawiciele na czele z burmistrzem nie będą moimi reprezentantami do czasu usunięcia ze Statutu Gminy zapisu uniemożliwiającego udział w sesjach mieszkańców z prawem głosu.Podobnie jak obecnie radni nie reprezentują moich praw obywatelskich w radzie gminy a podejmowane uchwały nie służą rozwojowi gminy.Osoby proponowane do rady gminy nigdy nie reprezentowały mieszkańców lecz jedynie interesy tzw.komitetów wyborczych.

Niestety.Ci radni-trzy osoby, którzy mieli inne zdanie byli wyszydzani i dyskryminowani.Jeśli w dalszym ciągu będzie Lewak i Michaił,to Ińsko czeka zagłada.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, niestety napisał:

Niestety.Ci radni-trzy osoby, którzy mieli inne zdanie byli wyszydzani i dyskryminowani.Jeśli w dalszym ciągu będzie Lewak i Michaił,to Ińsko czeka zagłada.

Niestety ludzie opanujcie tą sytuacje,przecież wszyscy myślący wiedzą kto to jest Michał chciwy na szmal i taki sam jego pan,oni leją na wszystkich im tylko szmal w głowie.Ludzie się nie liczą pod żadnym pozorem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, wyborcy napisał:

Informuję jeszcze przed wyborami,że żadna opcja,jej przedstawiciele na czele z burmistrzem nie będą moimi reprezentantami do czasu usunięcia ze Statutu Gminy zapisu uniemożliwiającego udział w sesjach mieszkańców z prawem głosu.Podobnie jak obecnie radni nie reprezentują moich praw obywatelskich w radzie gminy a podejmowane uchwały nie służą rozwojowi gminy.Osoby proponowane do rady gminy nigdy nie reprezentowały mieszkańców lecz jedynie interesy tzw.komitetów wyborczych.

Czy w tej gminie są mieszkańcy posługujący się swoimi rozumami i rozumiejący na czym polegają prawa obywatelskie? Czy klika ta czy inna ustala po wyborach jak usunąć już ,zbytecznych na kolejne 5 lat wyborców? Tak przecież jest od 3 kadencji.Nikt tego nie widzi? Ta rada jest klasycznym przykładem układu z burmistrzem j jego ludźmi.To ma być demokracja? Zamknąć gęby wyborcom?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obserwator
10 godzin temu, skandal napisał:

Czy w tej gminie są mieszkańcy posługujący się swoimi rozumami i rozumiejący na czym polegają prawa obywatelskie? Czy klika ta czy inna ustala po wyborach jak usunąć już ,zbytecznych na kolejne 5 lat wyborców? Tak przecież jest od 3 kadencji.Nikt tego nie widzi? Ta rada jest klasycznym przykładem układu z burmistrzem j jego ludźmi.To ma być demokracja? Zamknąć gęby wyborcom?

Nie, w tej gminie mieszkają same niewykształcone durniem- skoro ciągle coś nam mieszkańcom zarzucanie i w ten sposób nas Obrażacie  tymi swoimi wpisami. Nowi kandydaci od Ewki niczym się od innych nie różnią. Zamiast oczu banknoty macie, tego wam ta władza przeszkadza. Był już punkt rehabilitacyjny i z braku chętnych nie ma, bo na NFZ  prawie nic nie ma i miesiącami się czeka. Kto ma się tu utrzymać, jak Ińsko to miasto starzejących się  emerytów. Teraz fałszywa uprzejmość a później będziecie robić to samo i pazury wbijać. Na pewno kieruje nami dobro naszych rodzin, mam 3 dzieci na utrzymaniu. Gdzie stworzycie te miejsca pracy? Na Promyku, przecież nawet chłop im zwiał. Sezon to dwa miesiące, a ludziom potrzeba zatrudnienia przez cały rok.  Więc nie obrażaj nam więcej, bo to tobie brak rozumu i wykształcenia i idzcie się na Facebooku tych bzdur uczyć.  Elitarna inteligencja Ińska się odezwała. Co niektórzy z wielkości gęby już są znani.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Obserwator napisał:

Nie, w tej gminie mieszkają same niewykształcone durniem- skoro ciągle coś nam mieszkańcom zarzucanie i w ten sposób nas Obrażacie  tymi swoimi wpisami. Nowi kandydaci od Ewki niczym się od innych nie różnią. Zamiast oczu banknoty macie, tego wam ta władza przeszkadza. Był już punkt rehabilitacyjny i z braku chętnych nie ma, bo na NFZ  prawie nic nie ma i miesiącami się czeka. Kto ma się tu utrzymać, jak Ińsko to miasto starzejących się  emerytów. Teraz fałszywa uprzejmość a później będziecie robić to samo i pazury wbijać. Na pewno kieruje nami dobro naszych rodzin, mam 3 dzieci na utrzymaniu. Gdzie stworzycie te miejsca pracy? Na Promyku, przecież nawet chłop im zwiał. Sezon to dwa miesiące, a ludziom potrzeba zatrudnienia przez cały rok.  Więc nie obrażaj nam więcej, bo to tobie brak rozumu i wykształcenia i idzcie się na Facebooku tych bzdur uczyć.  Elitarna inteligencja Ińska się odezwała. Co niektórzy z wielkości gęby już są znani.

Zrozumieć ten wpis trudno,jak i trudno zrozumieć o jaki rozwój Ińska chodzi.Najprawdopodobniej chcesz uzasadnić,że turystyka to nie rozwój dla Ińska,ale kopalnia kruszywa.Podaj mi przykład ile osób z Ińska ma tam zatrudnienie?Ale wypoczynek w Ińsku to nie dwa miesiące.Jest szansa na budowę hoteli i pensjonatów,ale musi być pewność,że prace na żwirowni zostaną wstrzymane.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Obserwator napisał:

Nie, w tej gminie mieszkają same niewykształcone durniem- skoro ciągle coś nam mieszkańcom zarzucanie i w ten sposób nas Obrażacie  tymi swoimi wpisami. Nowi kandydaci od Ewki niczym się od innych nie różnią. Zamiast oczu banknoty macie, tego wam ta władza przeszkadza. Był już punkt rehabilitacyjny i z braku chętnych nie ma, bo na NFZ  prawie nic nie ma i miesiącami się czeka. Kto ma się tu utrzymać, jak Ińsko to miasto starzejących się  emerytów. Teraz fałszywa uprzejmość a później będziecie robić to samo i pazury wbijać. Na pewno kieruje nami dobro naszych rodzin, mam 3 dzieci na utrzymaniu. Gdzie stworzycie te miejsca pracy? Na Promyku, przecież nawet chłop im zwiał. Sezon to dwa miesiące, a ludziom potrzeba zatrudnienia przez cały rok.  Więc nie obrażaj nam więcej, bo to tobie brak rozumu i wykształcenia i idzcie się na Facebooku tych bzdur uczyć.  Elitarna inteligencja Ińska się odezwała. Co niektórzy z wielkości gęby już są znani.

Popieram w 100 procentach powinno być chcesz być radnym to rób to społecznie ciekawe czy wtedy by było tylu chętnych. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Olaf napisał:

Popieram w 100 procentach powinno być chcesz być radnym to rób to społecznie ciekawe czy wtedy by było tylu chętnych. 

Pewnie nie byłoby tylu,ale z pewnością trafiłyby do rady osoby finansowo niezależne i kompetentne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, niestety napisał:

Zrozumieć ten wpis trudno,jak i trudno zrozumieć o jaki rozwój Ińska chodzi.Najprawdopodobniej chcesz uzasadnić,że turystyka to nie rozwój dla Ińska,ale kopalnia kruszywa.Podaj mi przykład ile osób z Ińska ma tam zatrudnienie?Ale wypoczynek w Ińsku to nie dwa miesiące.Jest szansa na budowę hoteli i pensjonatów,ale musi być pewność,że prace na żwirowni zostaną wstrzymane.

Głupota to co piszesz. Kto tu ci orzyjedzie poza sezonem? Są okresy martwe w turystyce i nawet nad morzem i w górach nie ma wtedy ludzi. Ludzie wola w ciepłe kraje lecieć, bo jest gwarancja pogody i super jedzenie. Polska turystyka jest bardzo droga i często jakość do ceny nieadekwatna.  Pisze to ktoś, kto nigdy nigdzie nie był, nawet w Polsce i nie ma pojęcia o turystyce. Pokolenie młode ucueka za granicę a Insko to juz sami starcy. Jeżeli jesteście tacy mądrzy, wybudujcie ten hotel prywatnie, zatrudnijcie ludzi przez cały rok, utrzymajcie restaurację, wtedy zobaczycie co to jest. Pojechaliśmy z dziećmi w góry w listopadzie, w sumiec4 soboty. Padało, martwy sezon w górach, zapłaciliśmy 10 tys. w sumie za 6 dni.. W tym samym czasie Teneryfa, 18 stopni ciepła, na 4 osoby około 7 tys. z samolotem na 5 dni.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci już mają tyle szmalu i jeszcze im mało .teraz powinni być rozliczeni ze wszystkiego . Im ludzie nie powinni nic przepuścić.teraz powinna być chwila prawdy  za całą kadencje

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, prawda napisał:

Najwięksi oszołomy IŃSKA to Michał i Jacek . ci  chciwusy  Ińsko  z chęcią by sprzedali.

By sprzedali? Oni już uzgadniając koncesję załatwili nas Ińszczan,a my będziemy szukać możliwości zmiany decyzji,ale tylko pod warunkiem wygrania wyborów przez Panią Ewę jej radnych i sportowców.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkaniec

Niezależne finansowo. Dawno się tak nie ubawiłem. To poco się tam pchacie. Zadeklarujcie się jako społecznicy nie chcący pieniędzy. Widać kto tu jest chciwy. Tylko kasa I kasa. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Mieszkaniec napisał:

Niezależne finansowo. Dawno się tak nie ubawiłem. To poco się tam pchacie. Zadeklarujcie się jako społecznicy nie chcący pieniędzy. Widać kto tu jest chciwy. Tylko kasa I kasa. 

Deklaracje nic tu nie pomogą.Prawo stanowi,że każdy radny otrzymuje dietę.A co z nią zrobi,to już jego wybór.Bywało dawniej,że radni postanowili swoje diety oddać pogorzelcom,albo też na cele charytatywne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Baju baju
2 godziny temu, niestety napisał:

By sprzedali? Oni już uzgadniając koncesję załatwili nas Ińszczan,a my będziemy szukać możliwości zmiany decyzji,ale tylko pod warunkiem wygrania wyborów przez Panią Ewę jej radnych i sportowców.

O jej, pod warunkiem.... już szantaż wyborczy leci, tylko tyle potraficie. Pani Ewa niech zacznie swoich kandydatów rozliczać, bo my napewno to zrobimy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Baju baju napisał:

O jej, pod warunkiem.... już szantaż wyborczy leci, tylko tyle potraficie. Pani Ewa niech zacznie swoich kandydatów rozliczać, bo my napewno to zrobimy. 

Szantaż?Przecież to oczywiste,że władza neleżała  będzie do burmistrza i radnych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne a wy barany bez mózgów będziecie tę sitwę utrzymywać kolejną kadencję.Chyba ta gmina na zawsze jest skazana na POst komunę,komunistów i gumiaków.Czy wam oczy zaszły spermą?Nie widzicie jaka to tępa klika rodzinno/interesowna?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkaniec
7 minut temu, wyborca napisał:

Jasne a wy barany bez mózgów będziecie tę sitwę utrzymywać kolejną kadencję.Chyba ta gmina na zawsze jest skazana na POst komunę,komunistów i gumiaków.Czy wam oczy zaszły spermą?Nie widzicie jaka to tępa klika rodzinno/interesowna?

Wolę być baranem bez mozgu, niż iść za ludźmi, którzy bija ludzi w bialy dzien  a później krzyżem w kościele leżą. Zapytaj Ulke i Krzycha. Wtedy to już nawet jednodniowy turysta do Ińska nie przyjedzie. Urodziłem się tutaj, ożeniłem i tu chodzą do szkoły moje dzieci. Pan Jamroży był  już wcześniej dyrektorem szkoły, jego żona a siostra Pana Liwaka pracowała w szkole, więc nie pisz o klikach, jak nic nie wiesz o Ińsku. Liwak nie był wtedy burmistrzem. Gryfskand też próbowali powstrzymać, a ja pracuje tam od początku i mam na chleb dla dzieci. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, niestety napisał:

By sprzedali? Oni już uzgadniając koncesję załatwili nas Ińszczan,a my będziemy szukać możliwości zmiany decyzji,ale tylko pod warunkiem wygrania wyborów przez Panią Ewę jej radnych i sportowców.

Ty gamoniu sportowcy to Liwak. Jawnie popierają Liwaka. Wszyscy jak jeden mąż.Nic ta Szkout nie rozumie na czym polega polityka. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mieszkaniec napisał:

Wolę być baranem bez mozgu, niż iść za ludźmi, którzy bija ludzi w bialy dzien  a później krzyżem w kościele leżą. Zapytaj Ulke i Krzycha. Wtedy to już nawet jednodniowy turysta do Ińska nie przyjedzie. Urodziłem się tutaj, ożeniłem i tu chodzą do szkoły moje dzieci. Pan Jamroży był  już wcześniej dyrektorem szkoły, jego żona a siostra Pana Liwaka pracowała w szkole, więc nie pisz o klikach, jak nic nie wiesz o Ińsku. Liwak nie był wtedy burmistrzem. Gryfskand też próbowali powstrzymać, a ja pracuje tam od początku i mam na chleb dla dzieci. 

Głupi jesteś, kiedyś to do ciebie dotrze ale juz bedzie za póżno

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, szkoda napisał:

Ty gamoniu sportowcy to Liwak. Jawnie popierają Liwaka. Wszyscy jak jeden mąż.Nic ta Szkout nie rozumie na czym polega polityka. 

Człowieku oni nie popierają żadnego z kandydatów, widzisz gdzieś na ich ulotkach żeby popierali czy to Ewke czy Jacka. Rozmawiałem wczoraj z kandydatami od nich i jasno postawili sprawe że nie popierają nikogo. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...