Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    122

mieszkaniec
7 minut temu, Kierowca napisał:

Droga na Chociwel to jakaś masakra. Trzeba jechać zygzakiem a i tak sie do dziury wpadnie.

Wszystko zasługa naszego wspaniałego Burmistrza, który w pierwszej kolejności wyremontował drogę dla żwirowni żeby, nie daj Boże, im się nie popsuły samochody do transportu urobku. A, że centrum Ińska i trasa do Chociwela wygląda jak poligon? Kto się tym będzie przejmował.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Liwak kiwak
14 minut temu, mieszkaniec napisał:

Wszystko zasługa naszego wspaniałego Burmistrza, który w pierwszej kolejności wyremontował drogę dla żwirowni żeby, nie daj Boże, im się nie popsuły samochody do transportu urobku. A, że centrum Ińska i trasa do Chociwela wygląda jak poligon? Kto się tym będzie przejmował.

Ten liwakowy gamoń od dawna jest skonfliktowany z babkami ze starostwa i dlatego drogi powiatowe tak tragicznie wyglądają

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jowita napisał:

30 osób na spotkaniu kandydatki na Burmistrza słabo, z czym do ludu. Czym Niby Mazurek zaskoczył Liwaka, byłam na spotkaniu i nic nie widziałam ani nie słyszałam. 

Jowita Mazurek nie zaskoczył Liwaka bo on jak świnia, jak mu plujesz w twarz, to ociera ją i mówi że deszcz pada ! Pan Mazurek uświadamiał wyborców jakim szkodnikiem jest obecny burmistrz i sprowadził na nas ! Po 7 kwietnia wyjedzie do Gudowa pod swój pensjonat "Pod Dębami", a my tu zostaniemy z dziurami w drogach setkami wanienki na dobę. O wodzie w jeziorach to już można zapominać, jeśli Pan Mazurek, Szafran i Pani Burmistrz Ewa, nie zatrzymają tej katastrofy  !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, żwir napisał:

30 osób na spotkaniu kandydatki na Burmistrza słabo, z czym do ludu. Czym Niby Mazurek zaskoczył Liwaka, byłam na spotkaniu i nic nie widziałam ani nie słyszałam. 

Jowito zachowujesz się jak burmistrz."nic nie widziałam ani nie słyszałam.".Na spotkania z kandydatami przychodzą ci,którzy upewnić się chcą na kogo warto zagłosować.Ja i wielu innych od dawna wiemy,że jedyną nadzieją na pozytywne zmiany w Ińsku to wybór Pani Ewy Szkołut na burmistrza i jej kandydatów na radnych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, żwir napisał:

Jowita Mazurek nie zaskoczył Liwaka bo on jak świnia, jak mu plujesz w twarz, to ociera ją i mówi że deszcz pada ! Pan Mazurek uświadamiał wyborców jakim szkodnikiem jest obecny burmistrz i sprowadził na nas ! Po 7 kwietnia wyjedzie do Gudowa pod swój pensjonat "Pod Dębami", a my tu zostaniemy z dziurami w drogach setkami wanienki na dobę. O wodzie w jeziorach to już można zapominać, jeśli Pan Mazurek, Szafran i Pani Burmistrz Ewa, nie zatrzymają tej katastrofy  !!!

Liwak sprzeda mieszkanie w Ińsku i spier,doli do Gudowa a po nim zostanie żwirownia - pomnik głupoty Liwaka.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niestety napisał:

Jowito zachowujesz się jak burmistrz."nic nie widziałam ani nie słyszałam.".Na spotkania z kandydatami przychodzą ci,którzy upewnić się chcą na kogo warto zagłosować.Ja i wielu innych od dawna wiemy,że jedyną nadzieją na pozytywne zmiany w Ińsku to wybór Pani Ewy Szkołut na burmistrza i jej kandydatów na radnych.

Radni Ewy śmiech na sali

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wyborca napisał:

Radni liwaka 😀

Banasiewicz atakujący za nie podwyższone diety i Rusilewicz pracownik służb mundurowych Skarbu Państwa oskarżający radnego o stosowanie gróźb karalnych bez podawania jakiegokolwiek dowodów i wałkujący od 5 lat temat nieistniejących kurników! Gwiazdy Liwaka, bo o pozostałych diabłach, Ewce i Stachu trudno coś wydukać. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na pięć lat istnieje szansa zmiany lokalnej władzy,która nie spełnia swojej roli.Ukróćcie bezczelność i pazerność obecnej sitwy,która rozrosła się jak ośmiornica.Dajcie szansę innym,niech poczują smak władzy samorządowej.Inaczej kolejne 5 lat gmina będzie lewitowała pomiędzy układem a fikcją propagandową,którą głosi od 10 lat.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co dalej ?
9 minut temu, Cechy Liwaka napisał:

Liwaka cechuje lenistwo, nieróbstow, niekompetencja, nieudolność, nepotyzm, kolesiostwo, arogancja, kłamstwo i oszustwo, lekceważenie społeczeństwa.

Ten lawirant,który "zdecydował się ponownie kandydować" ,tak się promuje w swojej ulotce.Sądzę,że powodem jest uzyskanie przez 5 lat dużych zarobków przy zerowej odpowiedzialności.Świadczą o tym jego bezradni,którzy przez tyle lat dają pozytywną opinię jego pracy.Dopóki ta szeroko pojęta sitwa nie zniknie z przestrzeni publicznej będzie tak samo.Już 7 kwietnia mieszkańcy pokażą czy popierają tę sitwę,czy chcą zmiany i dania szansy innym mieszkańcom.Bądźcie mądrzy przed szkodą...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak wam nie wstyd

Przeglądam jakie to plany na kolejne 5 lat pasożytowania mają KWW Solidarni dla Przyszłości i pytam: gdzie wy wodoleje byliście do tej pory?Najlepiej wam wychodzą modernizację waszych diet i lodwyżek dla burków.Czy wy nie widzicie mongoły i mongolice,że to tylko puste słowa i dziury?Wszędzie dziury trutnie?

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na spotkaniu z kandydatką na burmistrza Panią Ewą.Okazało się,że i tym razem na spotkanie przybył Liwak ze świtą:diabeł,michaił.Zamierzali sprowokować sympatyków Pani Ewy do rozróby.Wszystkiemu zaradzili Pan Zbigniew i gość- wieloletni sympatyk Ińska,którzy opierając się na faktach udowodnili,że w uzyskaniu koncesji na wydobywanie żwiru rolę decydującą odegrał burmistrz.Liwak po wielu niewygodnych pytaniach od gości wyszedł ze swoją świtą.Krzykiem zadymę próbowała zrobić również bacha rozczepucha.Goście pani Ewy nie dali się sprowokować.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek do orzechów
42 minuty temu, jak wam nie wstyd napisał:

Przeglądam jakie to plany na kolejne 5 lat pasożytowania mają KWW Solidarni dla Przyszłości i pytam: gdzie wy wodoleje byliście do tej pory?Najlepiej wam wychodzą modernizację waszych diet i lodwyżek dla burków.Czy wy nie widzicie mongoły i mongolice,że to tylko puste słowa i dziury?Wszędzie dziury trutnie?

 

Panie Jerzy,może trzeba zrezygnować po 70 latach walenia w rogi.Chyba,že przyjęty styl gadki-szmatki to credo: Lenin wiecznie żywy.A swoją drogą jak się ma takich wyborców z tej samej kliki to się dziwić,że dziadek im odpowiada.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Dziadek do orzechów napisał:

Panie Jerzy,może trzeba zrezygnować po 70 latach walenia w rogi.Chyba,že przyjęty styl gadki-szmatki to credo: Lenin wiecznie żywy.A swoją drogą jak się ma takich wyborców z tej samej kliki to się dziwić,że dziadek im odpowiada.

Jerzy siedzi cicho jak należy i w dietę wierzy,bo dieta od wielu lat mu się należy!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...