Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkana Czertynia
35 minut temu, Kazimierz napisał:

Pani Ewa - Pan Jacek normalnie rzygam już tymi przepychankami między nimi, cały czas jedni do drugich mają o coś pretensje. Ja postawie na tych trzecich którzy nie atakują ani jednych ani drugich. 

 

Popieram Kazika.  Szkoda, że nie ma 3 kandydata na burmistrza. To byłaby najlepsza opcja. Powinniśmy nie glosować ani na Ewkę ani na Jacka i byłyby kolejne wybory.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    135

Godzinę temu, Mieszkanka Ińska napisał:

Żałosne to co piszesz. Średniowiecze już minęło. Nie dziwię, że młodzi z Ińska uciekają. Powodzenia 

Żałosna to jesteś ty która idzie do kościoła bo tak wypada ale promujesz te dziwolągi i na siłę zmuszacie wszystkich do swojej ideologi. Prawda jest jednak taka że tylko debil uwierzy że facet może rodzić. Prawda boli oj boli.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kazimierz napisał:

Pani Ewa - Pan Jacek normalnie rzygam już tymi przepychankami między nimi, cały czas jedni do drugich mają o coś pretensje. Ja postawie na tych trzecich którzy nie atakują ani jednych ani drugich. 

 

Czyli na kogo! Bo innych nie ma.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, niestety napisał:

Czyli na kogo! Bo innych nie ma.

A Pan Krzysztof Kalinowski, a 3 Komitet który wystawia swoich radnych. Najlepszym rozwiązaniem byłoby 15 radnych z 3 Komitetów plus Pan Krzysztof. Np 5 Jacka, 5 Ewki, 4 Niezależnych plus 1 Pan Krzysztof m

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Piotr napisał:

A Pan Krzysztof Kalinowski, a 3 Komitet który wystawia swoich radnych. Najlepszym rozwiązaniem byłoby 15 radnych z 3 Komitetów plus Pan Krzysztof. Np 5 Jacka, 5 Ewki, 4 Niezależnych plus 1 Pan Krzysztof m

Kto jest w trzecim komitecie bo nic nie wiem o 3 komitecie. Jak mieszkańcy mają głosować jak nie znają kandydatów!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to na Panią Ewę, bo pewnie dotrzyma obietnic wyborczych a nie tak jak Jacek, dla żwirowni nie, miasteczko turystyczne zero nepotyzmu i co proszę popatrzeć urząd, szkoła kino, żwirownia powstała a miasteczko turystyczne to chyba w Hiszpanii gdzie ma chatę 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sowa napisał:

Żałosna to jesteś ty która idzie do kościoła bo tak wypada ale promujesz te dziwolągi i na siłę zmuszacie wszystkich do swojej ideologi. Prawda jest jednak taka że tylko debil uwierzy że facet może rodzić. Prawda boli oj boli.

Sowa, Jeszcze z  taką nienawiścią jak twoja do driugiego człowieka nie spotkałem się. A trochę wiosennek już mam. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wyborca napisał:

Sowa, Jeszcze z  taką nienawiścią jak twoja do driugiego człowieka nie spotkałem się. A trochę wiosennek już mam. 

To znaczy że jesteś starym komuchem z krwi i kości. Szkoda że ciebie matka nie wyskrobała. Wy PSL i Lewactwo macie jeden cel . Zniszczyć wszystko co polskie i normalne. O postępie to ty mów w dziedzinie nauki, rozwoju technologicznego i innych dziedzin rozwoju. Zabijanie na żądanie i niszczenie zdrowia młodych kobiet to porażka cywilizacji. Tak jak to że każdy może być kim chce. Naucz się naszej Konstytucji bo widać ciężko przeczytać że kobieta nigdy nie będzie facetem a facet kobietą. Nawet jak twierdzisz inaczej. Schowaj się głęboko i nie przyznawaj do chwalenia takiej ciemnoty. Puk puk! Kto tam ? To ja "wyborca" z gminy Ińsko. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, sowa napisał:

To znaczy że jesteś starym komuchem z krwi i kości. Szkoda że ciebie matka nie wyskrobała. Wy PSL i Lewactwo macie jeden cel . Zniszczyć wszystko co polskie i normalne. O postępie to ty mów w dziedzinie nauki, rozwoju technologicznego i innych dziedzin rozwoju. Zabijanie na żądanie i niszczenie zdrowia młodych kobiet to porażka cywilizacji. Tak jak to że każdy może być kim chce. Naucz się naszej Konstytucji bo widać ciężko przeczytać że kobieta nigdy nie będzie facetem a facet kobietą. Nawet jak twierdzisz inaczej. Schowaj się głęboko i nie przyznawaj do chwalenia takiej ciemnoty. Puk puk! Kto tam ? To ja "wyborca" z gminy Ińsko. 

Nikt z tobą na takie tematy nie dyskutuje, więc czego ciągle czepiasz się tego samego. Nie mam ukończonych studiów, ale na pewno więcej rozumiem niż ty. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Pan Burmistrz, tylko raz odniosę się do Pańskiego Oświadczenia. Moja wypowiedź jak widać jest celna skoro praktycznie w żadnym miejscu jej Pan nie podważył a w wielu miejscach wręcz przyznał Pan mi rację. Drobna uwaga, kredyty musiał Pan spłacać(ciągłość Urzędu) a zaciągać nowych Pan nie mógł(Gmina nie miała zdolności kredytowej), to i dobrze ! Na spacer po Ińsku z Panem się nie wybieram, bo na co dzień mam możliwość oglądania obiektów i urządzeń, wybudowanych w większości z funduszy zewnętrznych. Ale skoro pozuje Pan na dobrego gospodarza Gminy, który przynosi samo dobro naszej społeczności, to ma Pan okazję stanąć i z otwartą przyłbicą oświadczyć, dlaczego wydał Pan(milcząco) zgodę na otwarcie żwirowni w Ińsku ?? Dlaczego negatywne uzgodnienie koncesji na wydobycie kruszywa z działki 725 Ciemnik (zgodnie z obietnicami wyborczymi Pana i nas Radnych), przesłał Pan do Urzędu Marszałkowskiego, 25 stycznia 2021r, zamiast 7 stycznia 2021roku ?? Dlaczego "spóźnił" się Pan aż 18 dni ? Przecież wiemy prawie wszyscy, mniemam że także Pan, że kopalnia żwiru w Ińsku to zagłada turystyczna i środowiskowa naszej Gminy ! Co sądzi na ten temat nasze społeczeństwo, to daje się odczuć w codziennym kontakcie z wyborcami. Dobranoc.

P.S. Miłych snów Panie Macieju B. niech się Panu przyśni Żwirek i Muchomorek !

Wszystkie reakcje:

8Ty, Bozena Riesner, Halina Mazurek i 5 innych użytkowników

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkaniec ul. Osiedle
W dniu 7.03.2024 o 10:51, niestety napisał:

Jedyna szansa to Pani Ewa Szkołut na burmistrza i jej kandydaci na radnych.

 

W dniu 7.03.2024 o 10:51, niestety napisał:

Jedyna szansa to Pani Ewa Szkołut na burmistrza i jej kandydaci na radnych.

Pani Ewa tak, ale jej co niektórzy kandydaci na radnych wstydu nie mają. Osiedle nie jest duże, o pewnych sprawach dużo się mówi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Wyborca napisał:

Nikt z tobą na takie tematy nie dyskutuje, więc czego ciągle czepiasz się tego samego. Nie mam ukończonych studiów, ale na pewno więcej rozumiem niż ty. 

Serio? Rozumiesz co piszę? To czemu do wyborców PiS i tej partii zioniesz taką nienawiścią. Piszecie że PiS i jego wyborców wybić w pień, wieszać na drzewach, zniszczyć do ostatniego by raz na zawsze zniszczyć, wybić katolików bo lepszy muzułmanin. Czy wiesz na czym polega religia Koranu? Poznasz ją jak już niedługo bo twój idol Tusk już ich ściąga. Przekonasz się na własne oczy. Nie trawisz PiS, wyborców PiS i katolików. Już niedługo za nami zatęsknisz. Głupota ma to do siebie że wcześniej czy poźniej pokazuje ile warte twoje myślenie. Opozycja 13 grudnia ma tyle nienawiści że kiedyś przewrócą się o własną nienawiść. Już niedługo za głupotę zapłacisz dużo więcej. Tusk ma bogate plany na zubożenie własnego narodu zaciskaj pasa. A KPO będą spłacać całe nasze pokolenia. Bo to pożyczki i kredyty wysoko oprocentowane. No widzisz nie jesteś po studiach a cała opozycja krzyczy że PiS i jego wyborcy to ciemnota po podstawówce. Popatrzcie jak u was ciemnota błyszczy co jeden to głupszy..   Szkoda gadać. Nie pisz o nienawiści bo masz ją wielką w sobie i na dodatek z głupoty nie wiesz do jakiej nędzy doprowadzi Tusk Polskę. Co za polactwo na tej opozycji głosują na nieuków by nie rządził PiS. Ech komu ja to tłumaczę....dla was LGBT, tabletka dzień po , aborcja na żądanie to jest dopiero kul. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do burków                                                                                                                                                                                          

  · 

Przyszedłeś nagi

I tak samo odejdziesz nagi.

Przyszedłeś bezbronny i słaby

Odchodząc, znowu będziesz tak słaby i bezbronny.

Przybyłeś bez pieniędzy i materialnych rzeczy

Też odejdziesz bez pieniędzy...

Twój pierwszy prysznic był, jak ktoś cię umył

W twoim ostatnim, jakaś osoba cię umyje.

Taki jest człowiek!

Skąd więc tyle dumy, tyle złośliwości, tyle zazdrości, tyle nienawiści, urazy, tyle egoizmu...?

Mamy ograniczony czas na Ziemi i marnujemy go tak bezsensownie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.03.2024 o 20:09, Gość napisał:

Każdy burmistrz na początku cacy, a byli zawsze źli. Wszyscy wiedzą, że zlą sytuację samorządów i ich długi odpowiada PIS. Mąż pani Anity kandydował z ugrupowania pana Liwaka na radnego z Czertynia. Wpłacała pieniądze na kampanię i jechała poprzednią władzę, a teraz nagła zmiana obozu, bo nie dostała tego co chciała od obecnej władzy. Zapomniała po co do urzędu chodziła i jak się zachowywała. To trzeba mieć tupet. Powinna startować na prezesa Światowej Organizacji Zdrowia albo przewodniczącą kółka różańcowego.  Piszesz, że pani Ada i Pani Anita spoko, bo się jej boisz. Trochę już mieszkam na Osiedlu. 

Zaangażowana Pani Anita zapomniała że w Ińsku mieszkają osoby,  które  z ubezpieczeń z Łobza znają ją i Pana Józka, bo z nimi współpracowali. Józio wiele miał do powiedzenia. Ińsko to mała mieścina, ale może Pani Anita sama opowie swoim wyborcom o swoich poczynaniach.  Burki rozliczą z tego. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obserwator

Liwak już przesądza i naprawdę nie ma wstydu. Jeździ ze swoimi radnymi po spotkaniach Pani Szkołut. Tragiczne zachowanie z jego strony, aż tak się boi że musi wiedzieć co jest mówione na zebraniach. A te jego przydupasy za robotę niech się wezmą a nie za ochronę robią 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liwak to sra w gacie ,nie wie co robić ,a ta EWKA z łona ,to naprawde jakieś nie wydarzenie ,promuje co jej w rękę się przyklei i kopiuje . Jacek ją awansował w szkole na jakie stanowisko nie bardzo wiem do czego  się nadaje . JACEK MA W SWOJEJ GRUPIE SAMYCH NIEDOJDÓW ,ALE JEMU NIEDORAJDY SĄ POTRZEBNE DO PRZYTAKIWANIA ,JAK DO TEJ PORY.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...