Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, WIDZIAŁ napisał:

Liwak to sra w gacie ,nie wie co robić ,a ta EWKA z łona ,to naprawde jakieś nie wydarzenie ,promuje co jej w rękę się przyklei i kopiuje . Jacek ją awansował w szkole na jakie stanowisko nie bardzo wiem do czego  się nadaje . JACEK MA W SWOJEJ GRUPIE SAMYCH NIEDOJDÓW ,ALE JEMU NIEDORAJDY SĄ POTRZEBNE DO PRZYTAKIWANIA ,JAK DO TEJ PORY.

4 godziny temu, WIDZIAŁ napisał:

Liwak to sra w gacie ,nie wie co robić ,a ta EWKA z łona ,to naprawde jakieś nie wydarzenie ,promuje co jej w rękę się przyklei i kopiuje . Jacek ją awansował w szkole na jakie stanowisko nie bardzo wiem do czego  się nadaje . JACEK MA W SWOJEJ GRUPIE SAMYCH NIEDOJDÓW ,ALE JEMU NIEDORAJDY SĄ POTRZEBNE DO PRZYTAKIWANIA ,JAK DO TEJ PORY.

Ewka też ma takich przyszlych kandydatów.  Jak siedzi w domu pod pantoflem męża, co może wiedzieć o swoich kandydatach i życiu w Ińsku. Jeżeli tacy ludzie co tak piszą Jak wy  mają rządzic , to lepiej wiać z Ińska młodym. Przyszłości nie ma. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    135

W dniu 17.03.2024 o 18:11, KUTJAS napisał:

CO TAM PIEPRZYSZ, A JA MAM DOBRE ZDANIE O NIEJ

Te pączusie, co piszecie, że na sesjach się nimi obżeramy i nam mało, zostaną wam podane.  Sądzę, że u niektórych od Ewki niestrawność gwarantowana. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.03.2024 o 18:11, KUTJAS napisał:

CO TAM PIEPRZYSZ, A JA MAM DOBRE ZDANIE O NIEJ

W Amazonie na nią mówimy Prezes Światowej Organizacji Zdrowia, Antycovid albo  Przewodnicząca Kółka Różańcowego. W autobusie nie idzie słuchać tych jej wymądrzeń. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liwak ma samych asów do przytakiwania jemu ,bo jakby mieli inne zdanie to wek.Stary lis wie co robi. A ten  kopciuch nadal chce się przykleić do posadki.liże liwakowi pałe

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2024 o 22:22, sowa napisał:

To znaczy że jesteś starym komuchem z krwi i kości. Szkoda że ciebie matka nie wyskrobała. Wy PSL i Lewactwo macie jeden cel . Zniszczyć wszystko co polskie i normalne. O postępie to ty mów w dziedzinie nauki, rozwoju technologicznego i innych dziedzin rozwoju. Zabijanie na żądanie i niszczenie zdrowia młodych kobiet to porażka cywilizacji. Tak jak to że każdy może być kim chce. Naucz się naszej Konstytucji bo widać ciężko przeczytać że kobieta nigdy nie będzie facetem a facet kobietą. Nawet jak twierdzisz inaczej. Schowaj się głęboko i nie przyznawaj do chwalenia takiej ciemnoty. Puk puk! Kto tam ? To ja "wyborca" z gminy Ińsko. 

Świetny wpis.

W dniu 17.03.2024 o 13:19, sowa napisał:

Serio? Rozumiesz co piszę? To czemu do wyborców PiS i tej partii zioniesz taką nienawiścią. Piszecie że PiS i jego wyborców wybić w pień, wieszać na drzewach, zniszczyć do ostatniego by raz na zawsze zniszczyć, wybić katolików bo lepszy muzułmanin. Czy wiesz na czym polega religia Koranu? Poznasz ją jak już niedługo bo twój idol Tusk już ich ściąga. Przekonasz się na własne oczy. Nie trawisz PiS, wyborców PiS i katolików. Już niedługo za nami zatęsknisz. Głupota ma to do siebie że wcześniej czy poźniej pokazuje ile warte twoje myślenie. Opozycja 13 grudnia ma tyle nienawiści że kiedyś przewrócą się o własną nienawiść. Już niedługo za głupotę zapłacisz dużo więcej. Tusk ma bogate plany na zubożenie własnego narodu zaciskaj pasa. A KPO będą spłacać całe nasze pokolenia. Bo to pożyczki i kredyty wysoko oprocentowane. No widzisz nie jesteś po studiach a cała opozycja krzyczy że PiS i jego wyborcy to ciemnota po podstawówce. Popatrzcie jak u was ciemnota błyszczy co jeden to głupszy..   Szkoda gadać. Nie pisz o nienawiści bo masz ją wielką w sobie i na dodatek z głupoty nie wiesz do jakiej nędzy doprowadzi Tusk Polskę. Co za polactwo na tej opozycji głosują na nieuków by nie rządził PiS. Ech komu ja to tłumaczę....dla was LGBT, tabletka dzień po , aborcja na żądanie to jest dopiero kul. 

Brawo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2024 o 13:24, sowa napisał:

Ty wyborco z koziej wólki przestań kłamać i siać farmazony. PIS dawał bardzo dużo na samorządy które za PO mogli tylko pomarzyć. To PIS miał pod górkę bo trafił na pandemię i głupią totalną opozycję. To co zrobiła opozycja to cały świat się śmieje a Tuska wszyscy uważają za zdrajcę.... zresztą słusznie! Nie ma drugiego takiego Tuska na świecie który ma w sobie Adolfa i Gebelsa w jednym. Gospodarka Polski jest najlepsza w UE i świecie. PKB niskie co służy rozwojowi ale nie z obecną władzą. Szybko nas sprzeda , wszystko zaprzepaści a to KPO możesz sobie w środek zadka wsadzić. To dopiero będzie zadłużenie Polski.....tak to ty wyborco poniesiesz koszty tego co zrobił i dalej będzie robił Tusk z bandą naciągaczy. To co PiS odbudował, zabezpieczył i wykupił jako dobro narodowe wy przeżrecie nygusy. Powinniście skończyć w rynsztoku bllee.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.03.2024 o 08:29, Artur Bujny napisał:

Szanowni ludzie. Jak większość z Was wie nie długo wybory, co wybory na "popularnym forum cafe Ińsko" jest obrażana moja osoba, Kadam i ludzie mi bliscy. Tworząc wraz z moimi przyjaciółmi, parę ładnych lat temu, Stowarzyszenie "Kadam" chcieliśmy zrobić coś fajnego dla naszego miasteczka, chcieliśmy pobudzić życie kulturalne w Ińsku. Czy nam się udało? Zostawiam to Wam do oceny. Kadam już nie działa, zostały piękne wspomnienia. Ludzie piszący anonimowo na forum cafe Ińsko pocałujcie mnie głęboko w tyłek! Zżera Was zazdrość, że drugi człowiek może robić coś bezinteresownie, z pasją. Jeśli macie coś do mnie mieszkam w Ińsku. Osiedle 13. Tel. 669925332! Tak mam na czole napisane Jacek Liwak, tak popieram Go. Tak popieram Macieja Banasiewicza. Nie zasłaniam się anonimowymi wpisami. To mój jedyny wpis( za chwilę będzie gówno burza na cafe). Ludzie żyjcie, kochajcie, realizujcie się! Wybory zaraz miną, a my zostaniemy tu dalej! Wszystkiego dobrego!

Ten pryszczaty gamoń który wozi toi tojki widzi tylko gówno. KADAM nie istnieje bo braliście kasę na stowarzyszenie i to grubą kasę i nie rozliczyliście jak należało. To po pierwsze, po drugie stworzeni byliście tylko do wykorzystania w wyborach, na koniec NIK podsumował wasz dorobek i stwierdził że działacie nielegalnie i kasę upłynnialiście do kieszeni. Żeby wam prokurator do d*** nie zajrzał to rozwiązłoście KADAM. Tyle to prawdy o wielkich czynach Banasiewicza i twoje pryszcze. Caffe to działające super forum jak FF czy Messenger. Zatem Bujaj się matołku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obserwator
1 godzinę temu, prawda napisał:

 

Oberwator

1 godzinę temu, prawda napisał:

Świetny wpis.

Brawo.

Zanim kolejnym razem napiszesz? Takie brawo, to pierw obejrzyj film  Kler i idź do kościoła w niedzielę. Jak oglądałem a jak do kościoła idę i widzę w ławce bijącą się w piersi kobietę, która w domu urządza takie furie a jej mąż jest nielepszy w tej kwestii, to zróbcie sobie rachunek sumienia, zanim znowu nazwiecie się prawdziwymi katolikami. Modlicie się i chodzicie do kościoła fałszywie, a ludzie później mają co gadać a wy swoim postępowaniem odsuwacie ich od kościoła. To jest wasze prawdziwe oblicze. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myślcie ludzie rozumem

Czy przez te prawie 10 lat nie odnowili ani metra gminnych ulic ani chodników.Zamontowali jedynie lampy dla swoich manhatanowych wyborców.Do swojej "paki" dookoptowali osobę z puli dreda.Ta osoba mieszka w gminie "aż" prawie trzy lata.Co taka celebrytka wie o gminie i jej największych problemach? "Mniej niż zero" jak mówi piosenka.Ludzie,wyborcy jeżeli tego nie zrozumiecie to ta sama sitwa zafunduje Wam kolejnych 5 lat niebytu gminy.Bo buraki z bezradnymi nic samodzielnie nie zrobili.Pomijam podwyżki wszelkich opłat no i ich apanaże.Jeszcze macie czas,nie dajcie się znowu na 5 lat zrobić w balona.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, myślcie ludzie rozumem napisał:

Czy przez te prawie 10 lat nie odnowili ani metra gminnych ulic ani chodników.Zamontowali jedynie lampy dla swoich manhatanowych wyborców.Do swojej "paki" dookoptowali osobę z puli dreda.Ta osoba mieszka w gminie "aż" prawie trzy lata.Co taka celebrytka wie o gminie i jej największych problemach? "Mniej niż zero" jak mówi piosenka.Ludzie,wyborcy jeżeli tego nie zrozumiecie to ta sama sitwa zafunduje Wam kolejnych 5 lat niebytu gminy.Bo buraki z bezradnymi nic samodzielnie nie zrobili.Pomijam podwyżki wszelkich opłat no i ich apanaże.Jeszcze macie czas,nie dajcie się znowu na 5 lat zrobić w balona.

Jal Liwak zostanie wybrany na trzecią kadencję to mu całkiem palma odbije a Kupczyk to już całkiem zatraci rozum

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, vdgvbf napisał:

Teraz w kinie bedzie mecz pod przykrywką zgrupowania sie baranów burka ,to ich kultura

Debilu ja idę do Kina na Mecz jak jesteś taki cwaniak internetowy to podejdź do mnien będę na górze siedział na środku. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
narady pasibrzuchów

Mecz w kinie? p******* was,gracie już nawet na scenie? Sitwa spotyka się w kinie wszyscy to wiedzą doskonale a komuchy z wieżą w byłej Omedze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkaniec
7 minut temu, narady pasibrzuchów napisał:

Mecz w kinie? p******* was,gracie już nawet na scenie? Sitwa spotyka się w kinie wszyscy to wiedzą doskonale a komuchy z wieżą w byłej Omedze.

Tylko tyle potraficie. Z tej zawisci o pieniądze i stołki  poza obrażaniem nic sobą nowi nie reprezentujecie.  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ty picerze
14 minut temu, Mieszkaniec napisał:

Tylko tyle potraficie. Z tej zawisci o pieniądze i stołki  poza obrażaniem nic sobą nowi nie reprezentujecie.  

Jasne wy jesteście społecznikami.Nic dla gminy,wszystko do kieszeni.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kacper napisał:

Debilu ja idę do Kina na Mecz jak jesteś taki cwaniak internetowy to podejdź do mnien będę na górze siedział na środku. 

SIEDZ I W STOŁEK PIERDZ Z LEWAKAMI,to wasza kul

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ala napisał:

A ja już nie mogę z tej łońskiej ,przez 5 lat na sesji nie odezwała się ,a teraz jaka aktywna  tylko kopiuj i wklej w kom .Ależ z niej bidula radna 

To głosujmy na kaszalota?!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n pryszczaty gamoń który wozi toi tojki widzi tylko gówno. KADAM nie istnieje bo braliście kasę na stowarzyszenie i to grubą kasę i nie rozliczyliście jak należało. To po pierwsze, po drugie stworzeni byliście tylko do wykorzystania w wyborach, na koniec NIK podsumował wasz dorobek i stwierdził że działacie nielegalnie i kasę upłynnialiście do kieszeni. Żeby wam prokurator do d*** nie zajrzał to rozwiązłoście KADAM. Tyle to prawdy o wielkich czynach Banasiewicza i twoje pryszcze. Caffe to działające super forum jak FF czy Messenger. Zatem Bujaj się matołku.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         TYM SIĘ BANASIEWICZ NIE POCHWALIŁ ,teraz pcha się na radnego ,dobrze wiedzieć jakich Liwak sobie bierze ludzi za radnych.. Moim zdaniem to są ludzie z dużym pyskiem , nieuki 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cet napisał:

n pryszczaty gamoń który wozi toi tojki widzi tylko gówno. KADAM nie istnieje bo braliście kasę na stowarzyszenie i to grubą kasę i nie rozliczyliście jak należało. To po pierwsze, po drugie stworzeni byliście tylko do wykorzystania w wyborach, na koniec NIK podsumował wasz dorobek i stwierdził że działacie nielegalnie i kasę upłynnialiście do kieszeni. Żeby wam prokurator do d*** nie zajrzał to rozwiązłoście KADAM. Tyle to prawdy o wielkich czynach Banasiewicza i twoje pryszcze. Caffe to działające super forum jak FF czy Messenger. Zatem Bujaj się matołku.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         TYM SIĘ BANASIEWICZ NIE POCHWALIŁ ,teraz pcha się na radnego ,dobrze wiedzieć jakich Liwak sobie bierze ludzi za radnych.. Moim zdaniem to są ludzie z dużym pyskiem , nieuki 

Jak to Banan nieuk ? Przecież on ma dyplom operatora zęzów okrętowych! On przed nazwiskiem ma też inż. - insztalator Banan M.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, ciula napisał:

Jak to Banan nieuk ? Przecież on ma dyplom operatora zęzów okrętowych! On przed nazwiskiem ma też inż. - insztalator Banan M.

Coś mi się zdaje że Banan będzie największym przegranym tych wyborów, o o tym że Liwak przegra to już wszyscy wiedzą i niespodzianki nie będzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak to działa

Klan rodzinno-interesowny burków stara się wlrowadzić jak najwięcej swoich przydupasów.Zawarty ze żwirakami  pakt o popieraniu SKSM sprowadza się do powiększenia grupy startujących o tzw.sportowców nie zabraknie też przedstawicielki Liwaka do powiatu (Tabor). Zauważcie,że przy obecnych zarobkach burki najlepiej się czują w gminie.Żadnej odpowiedzialności i super profity.To,że gmina nic nie inwestuje nikogo nie interesuje.Państwo zrobi za nich.Żadna lokalna inwestycja nie jest inicjatywą gminy.Tutaj sitwa podnosi rękę na rozkaz burków.Mieszkańcy nie wchodźcie w to bagno.Pogońcie tę sitwę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...