Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    122

8 godzin temu, kinigur napisał:

W kinie powinno tylko być wyświetlane filmy nic po za ,dlatego że nic nie robia tylko ploty ,ploty i ploty 

W ICK powinno funkcjonować życie artystyczne. Amatorskie w wykonaniu naszych mieszkańców:grupy teatralne,wokalne,recytatorów,nauka gry na instrumentach,spotkania z ludźmi kultury:aktorami,reżyserami,pokazy filmowe itd itp.Jeśli jest inaczej,to władze do wymiany.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Xyz napisał:

Dziś 17 :00 kino spotkanie Pani Ewy z mieszkańcami Ińska zapraszamy 

I bardzo dobrze!!!.Oby jako nowy burmistrz Pani Ewa spowodowała,że ICOK zacznie realizować działalność statutową.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Propaganda

ciekawe czy Liwak ze swoimi radnymi dzisiaj też przyjdzie na spotkanie Pani Ewy w kinie bo jak narazie twardo za nią jeździ i sieje propagandę. A jego radni bezradni robią za jego prywatną ochronę. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pogonić tę klikę

Liwak wlezie nawet w d***,żeby tylko wygrać.Jego pajace także.Jak się pojawią to trzeba zapytać o ile powiększyli dług gminy i o ile mają zamiar podwyższyć swoje dochody.Banda 10-letnich picerów.Gmina wygląda gorzej niż po wojnie.Ulice pamiętają czasy komuny,wszystkie bez wyjątku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pracownik gminy
15 minut temu, Propaganda napisał:

ciekawe czy Liwak ze swoimi radnymi dzisiaj też przyjdzie na spotkanie Pani Ewy w kinie bo jak narazie twardo za nią jeździ i sieje propagandę. A jego radni bezradni robią za jego prywatną ochronę. 

To po prostu jest wstyd że przychodzi na spotkania konkurencji i ją zakłóca. Jak ma tyle do powiedzenia to niech robi swoje spotkania i pokazać jak pracował przez 9 lat. Ale on nie chce żeby jemu zadawać pytania. Bo nie umie na nie odpowiedzieć. Podpowiadamy Pani Szkout i jej radnym że gdy przyjdzie ze swoimi gorylami to zadawać im konkretne pytania

1. O pracę jego siostry która została z niej wyrzucona i ma swoje przedszkole. Dlaczego ma kontakt z dziećmi skoro je biła i poniżała.

2. Niech nie kłamie że to SKO wydało decyzję zrobiło to gdy on tylko dla zasady odmawiał bez uzasadnienia ale już w WSA nie zabrał głosu. Nawet nie był na rozprawie.

3. Dlaczego działki dla tartaku zostały tak tanio sprzedane - NIK to świetnie wyjaśnił

4. Czy KADAM rozwiązano po kontroli NIK która uznała że środki zostały zdefraudowane i stowarzyszenie działa dla swoich zysków.

5. Jak to możliwe że gminne pieniądze Pani Tomkowiak rozlicza nie tak jak trzeba i kontrolerzy mieli dużą zagwozdkę dlaczego takie triki wykonywała co było że szkodą dla gminy.

Zapytajcie też dlaczego Milewski nie płacił podatków każdy z nas za pole namiotowe i nawet wezwania nie dostał i jak to się stało że jeden pan z drugim panem umówili się że przejmuje pole i nikt gminy nie zapytał. Przepisy mówią jasno i wyraźnie we wszystkim uczestniczyć ma gmina. No i jeszcze nius dlaczego zamkną i odgrodził przejście nad jeziorem. Nigdzie nie wolno grodzić dostępu do jeziora. Jaki to układ zadziałał! No i wreszcie dlaczego gmina wydzierżawiła pole bez przetargu na 30 lat skoro Mariusz miał już na 10 lat dzierżawę. Ktoś to rozumie? To też działanie na niekorzyść gminy. 

6. Sprawa Jamrożego nepotyzm to mało powiedziane . Facet błąkał się po całej Polsce jak Racinowski pogonił pijaka. Nieudacznika jedna szwagier burmistrz zatrudnia i nikt rzekomo nie spełnił warunków. Czyżby AA miało pierwszeństwo? Człowiek bez autorytetu dzieci do dziś wspominają jak się z paniami nauczycielkami umawiał, obściskiwał. Tymczasem żona jeździla do córki do Warszawy i chlały w nocnych klubach. Można w tej rodzinie mieć dobre auta, domów na pęczki, lokale za granicą ale nas Inszczan to na zawsze zostaną patologią. 

7 Dlaczego gmina nie robi nic z wodociągami. To stare azbestowe rury które nagminnie pękają i co? I nic a mieszkańcom każą dachy zmieć bo azbest truje. Rozumiem woda z azbestowej rury nie truje uhmm.

Ciąg dalszy nastąpi.....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jacek napisał:

Ale Mazurek dał burakowi czadu w kinie, że uciekł ze swoimi przydupasami.

Byłem w kinie, jacek sie dowiedział że jest kłamcą i oszustem, wkulwił się i wyszedł z podkulonym ogonem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wiem napisał:

Byłem w kinie, jacek sie dowiedział że jest kłamcą i oszustem, wkulwił się i wyszedł z podkulonym ogonem

To Zbyszek mu uświadomił czy Włodek?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowana

Jednym słowem Jacenty się troszeczkę zdziwił  ;) i na co mu było łazić za konkurentka. No na co. Biedny usłyszał co ludzie tak naprawdę myślą  ;) jednym słowem "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść" ale chyba tym razem pokonanym  ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pracownik gminy
32 minuty temu, Wiem napisał:

Byłem w kinie, jacek sie dowiedział że jest kłamcą i oszustem, wkulwił się i wyszedł z podkulonym ogonem

Myślę że mam mały wkładzik. Przecież jego obecność można za każdym razem wykorzystać przeciwko niemu. To dziękuję chociaż podziękujcie. Jutro dalszy ciąg wpisu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 osób na spotkaniu kandydatki na Burmistrza słabo, z czym do ludu. Czym Niby Mazurek zaskoczył Liwaka, byłam na spotkaniu i nic nie widziałam ani nie słyszałam. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jowita napisał:

30 osób na spotkaniu kandydatki na Burmistrza słabo, z czym do ludu. Czym Niby Mazurek zaskoczył Liwaka, byłam na spotkaniu i nic nie widziałam ani nie słyszałam. 

Niech Liwak zrobi swoje spotkanie policzymy. Gang zawsze ma gangsterów którzy korzystają. Taki jest komitet Liwaka.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba lepiej byłoby dla niego powiedzieć "dałem ciała ale to postaram się ogarnąć " zamiast w dalszym ciągu twierdzić że jest bez winy i ile to on nie zrobił. Chodzenie za innym kandydatem kolejny cios w swoje własne kolano. Słabo oj słabo to wygląda. A Ci jego radni.. stworzył sobie klite ludzi którzy świetnie udają że coś robią. A tak naprawdę nie są dla nas żadnym przykładem.. patrząc na Panią Magdalene chociażby. Czy naprawdę nikomu nie przyszło do głowy że skoro dziewczyna angażuje się wszędzie to własna rodzina schodzi na drugi plan...noo jej mąż to przykładem nie jest. Raczej powinien skorzystać z pomocy Jamrozego. ;) także czasem lepiej zająć się własnym podwórkiem zamiast dokładać sobie obowiązków. :) a ten Banasiewicz... Szkoda słów. Woźniak który ślepo kroczy za jacusiem a zna się jedynie na wrzucaniu węgla do kotła. Itd itd 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, prawda napisał:

Niech Liwak zrobi swoje spotkanie policzymy. Gang zawsze ma gangsterów którzy korzystają. Taki jest komitet Liwaka.

Ale po co. Swoje już odwalił na plecach Ewki

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Ktos napisał:

Już chyba lepiej byłoby dla niego powiedzieć "dałem ciała ale to postaram się ogarnąć " zamiast w dalszym ciągu twierdzić że jest bez winy i ile to on nie zrobił. Chodzenie za innym kandydatem kolejny cios w swoje własne kolano. Słabo oj słabo to wygląda. A Ci jego radni.. stworzył sobie klite ludzi którzy świetnie udają że coś robią. A tak naprawdę nie są dla nas żadnym przykładem.. patrząc na Panią Magdalene chociażby. Czy naprawdę nikomu nie przyszło do głowy że skoro dziewczyna angażuje się wszędzie to własna rodzina schodzi na drugi plan...noo jej mąż to przykładem nie jest. Raczej powinien skorzystać z pomocy Jamrozego. ;) także czasem lepiej zająć się własnym podwórkiem zamiast dokładać sobie obowiązków. :) a ten Banasiewicz... Szkoda słów. Woźniak który ślepo kroczy za jacusiem a zna się jedynie na wrzucaniu węgla do kotła. Itd itd 

Ona przynajmniej się angażuje a nie jak niektórzy tylko latają po kątach i rogi żonie doprawiają.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny pomysł na kampanie zamiast robić swoje spotkania z wyborcami jeździmy i oczerniamy kandydatkę.

I jeszcze się obraża, że mikrofonu mu nie dali. Wchodzi jak burak na spotkanie i zamęt z swoimi robi .

Jakby miał jaja to by podszedł do Pani Ewy i się przywitał.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niebieska Tabletka!!!!
3 minuty temu, Dlaczego tak napisał:

No podobno tatusiem zostanie😂 aż jaki on kochliwy chłopak 😁

Pewnie to o Zbysiu i jego miłosnym sanatorium na Wisoli

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...