Skocz do zawartości

Groch z Kapustą

Zarejestrowany
 • Liczba zawartości

  203
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Groch z Kapustą

 • Tytuł
  Forumowicz

Ostatnie wizyty

2291 wyświetleń profilu
 1. Podzielili tak jak uważali za słuszne, to ich kompetencje- nie twoje. Ty możesz tylko ponarzekać i 😆 niech tak lepiej zostanie. Z korzyścią dla wszystkich.
 2. Mieszkańcom nikt nigdy nie dogodzi. Mieszkańcom? Co ja plotę? Kilka osób i wiecznie ten sam żal. Głównie o to, że ktoś ma, jest operatywny, umie w życiu wykorzystać szansę i ma na to pieniądze. Pani Teresa jest działaczem i działała będzie. I chwała jej za to bo robi bardzo dobre dla miasteczka rzeczy. Kto korzysta ten wie. Kto nie korzysta, niestety, widocznie nie tam jego miejsce. Nie przy lampce wina. Pod Pomidorem też już nikt nie stanie. Opcje się kurczą ale forum Caffe Ińsko to wciąż dobre miejsce żeby poużalać się nad sobą, obgadać i zniesławić. Demokracją nazywacie możliwość wparo
 3. Nie wiem jak to jest u ciebie 🤣ale moja wanienka stoi zaparkowana w miejscu dozwolonym. W łazience.
 4. Jako obywatel masz wręcz obowiązek zgłosić naruszenie prawa. Na co więc czekasz? Może Pani Burmistrz nie mija się z wanienkami?
 5. Pani Burmistrz ma takich Radnych na których mieszkańcy oddali głos. Każdy okręg ma swojego reprezentanta do którego należy zwrócić się z problemem. Skoro nic nie dzieje się tak jak oczekuje aktywna garść na forum to znaczy, że problem nie jest problemem ogółu. Jeśli na spotkaniu poruszono by problem z inicjatywy kilku Radnych to musiałoby się coś w temacie ruszyć, bez względu na to czy ktoś jest sympatykiem czy przeciwnikiem. Widocznie większości żwirki są zupełnie obojętne, duża część widzi w ich funkcjonowaniu korzyści finansowe różnego typu- od finansowego wsparcia imprez, aż po podatki. Cz
 6. To się Groch uśmiał. Aż się spierdział! Sugerujesz, że wspomniane instytucje powinny w ramach godzin pracy poczytywać caffe ińsko?
 7. Nie wiem czy piękna ale z całą pewnością reakcja przewidywalna. Jeśli nie umie się myśleć, kalkulować i analizować pozostaje robienie z siebie idioty i wyzywanie ludzi. Być też może, że autor wyzwisk na co dzień słyszy podobne od najbliższych lub ich nimi obrzuca. W miasteczku planowane jest spotkanie w temacie przemocy wszelkiego typu- może warto wpaść, posłuchać, dowiedzieć się czegoś. To się leczy Może i tak być. Jednak odpowiedź na piśmie rozwiałaby wszelkie wątpliwości i ucięła spekulacje w temacie kto komu robi dobrze. Psychopaci są wśród nas. Z tym trzeba się po prost
 8. Zgadzam się. Postawiono na przekaz informacji w mediach społecznościowych nieco inaczej. Odnoszę wrażenie, że jest bardziej 'bezpośredni'.
 9. Osobiście nie odczuwam wspomnianej 'interakcji'- do tego trzeba nieco więcej niż obelgi, chamstwo i rzucanie dwoma linijkami bezsensownego tekstu nie wnoszącego niczego konstruktywnego w dyskusję. Tu dyskusji się raczej nie prowadzi- łatwo się zorientować. Rzucacie ferment, żeby inni mogli coś 'wypierdzieć w temacie' od siebie. Co do kompleksu wyższości, heh, nigdzie nie zostawiłem nawet śladu ku takiej ocenie, a wielokrotne posądzanie mnie o to prowadzi do stwierdzenia, że autor cierpi na kompleks niższości. Przykro mi- to twój problem nie mój. Zrób coś z tym bo się wykończysz. Nie jest
 10. Jaki fermenciarz? Wybijanie z rytmu obrony interesów mieszkańców? Sugerujesz, że Groch z Kapustą mógłby wpływać na czyjeś myślenie? Ani mi to w kaczanie. Każdy kieruje się własnym rozumem w ocenie sytuacji, tyle że jedni mają do tego niezbędną wiedzę, a inni nie. Dlatego ciekawi mnie jak to się wszystko potoczy.
 11. Groch z Kapustą napisał żeby zapoznać się bliżej z kierunkiem forumowego myślenia i lepiej zrozumieć co świętujecie u progu nowej władzy. Teraz przygląda się działaniom władzy żeby sprawdzić czy podoła tym waszym oczekiwaniom . W końcu pokładacie w niej duże nadzieje. O goleniu trawy pisać nie ma sensu. Teraz w modzie łąki, a gmina chce iść w zgodzie z naturą więc Grocha to szczególnie nie dziwi. Na temat radnych też się wypowiadać nie będzie bo to takie pier*** bez większego sensu. Klepiecie żeby tylko poklepać, hejt podsycić i ludziom naubliżać.
 12. Problem w tym, że wy nie myślicie tutaj tylko JEDYNIE manifestujecie swoje niezadowolenie i obrażacie ludzi. Z tym niezadowoleniem też nic nie robicie.
 13. Nic nie zrozumiałeś, a najprawdopodobniej nawet nie próbowałeś. Nie umiecie nawet kpiny przeczytać jak należy. Groch dostał to czego chciał.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...