Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Jaskrawym przykładem sitwy gminnej jest dyr. Jamroży który powinien być zwolniony ze stanowiska za katastrofalne wyniki w nauce. Jamroży totalnie olewa szkołę i uczniów a zarabia prawie 20 tysięcy na miesiąc. Liwak jednak go nie zwolni bo to przecież szwagier.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    135

4 godziny temu, tak to działa napisał:

Klan rodzinno-interesowny burków stara się wlrowadzić jak najwięcej swoich przydupasów.Zawarty ze żwirakami  pakt o popieraniu SKSM sprowadza się do powiększenia grupy startujących o tzw.sportowców nie zabraknie też przedstawicielki Liwaka do powiatu (Tabor). Zauważcie,że przy obecnych zarobkach burki najlepiej się czują w gminie.Żadnej odpowiedzialności i super profity.To,że gmina nic nie inwestuje nikogo nie interesuje.Państwo zrobi za nich.Żadna lokalna inwestycja nie jest inicjatywą gminy.Tutaj sitwa podnosi rękę na rozkaz burków.Mieszkańcy nie wchodźcie w to bagno.Pogońcie tę sitwę.

Jedno co mogę Ci napisać to Debil zawsze będzie Debilem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To też sitwa
1 godzinę temu, Sitwa napisał:

Jaskrawym przykładem sitwy gminnej jest dyr. Jamroży który powinien być zwolniony ze stanowiska za katastrofalne wyniki w nauce. Jamroży totalnie olewa szkołę i uczniów a zarabia prawie 20 tysięcy na miesiąc. Liwak jednak go nie zwolni bo to przecież szwagier.

Żona Jamrożego, siostra Liwaka pracuje w kinie, to też jest sitwa rodzinna. Wszystkich cechuje pazerność na władzę i pieniądze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
otwórzcie oczy wyborcy

Kiełbasa wyborcza burka i jego paki jest taka sama od 10 lat.Ubyła jedynie żwirownia,którą Liwak perfidnie usankcjonował.Jego bezradni mają te same fantazje,które mieli od początku wejścia do kliki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daria rodzic
8 godzin temu, tak to działa napisał:

Klan rodzinno-interesowny burków stara się wlrowadzić jak najwięcej swoich przydupasów.Zawarty ze żwirakami  pakt o popieraniu SKSM sprowadza się do powiększenia grupy startujących o tzw.sportowców nie zabraknie też przedstawicielki Liwaka do powiatu (Tabor). Zauważcie,że przy obecnych zarobkach burki najlepiej się czują w gminie.Żadnej odpowiedzialności i super profity.To,że gmina nic nie inwestuje nikogo nie interesuje.Państwo zrobi za nich.Żadna lokalna inwestycja nie jest inicjatywą gminy.Tutaj sitwa podnosi rękę na rozkaz burków.Mieszkańcy nie wchodźcie w to bagno.Pogońcie tę sitwę.

Drogi mieszkancu - mieszkanko czy ty uważasz że np Prezes Wojtek czy Prezes Marek startuja do rady dla kasy to z całym szacunkiem dla ciebie ale tu się z tobą nie zgadzam  tyle co oni robią dla naszych dzieci oraz Trenerzy którzy z nimi pracują. Myślę że widzisz po naszych dzieciach jak są ubrane, gdzie jeżdżą na obozy itp. Ps żebyś nie mówił - mówiła że to z Gminy zobacz najpierw sponsorów którzy widnieją na strojach, dresach czy kurtkach. Ps pisze to  ponieważ czuje się zbulwersowana takim postępowaniem. Miłej nocy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Daria rodzic napisał:

Drogi mieszkancu - mieszkanko czy ty uważasz że np Prezes Wojtek czy Prezes Marek startuja do rady dla kasy to z całym szacunkiem dla ciebie ale tu się z tobą nie zgadzam  tyle co oni robią dla naszych dzieci oraz Trenerzy którzy z nimi pracują. Myślę że widzisz po naszych dzieciach jak są ubrane, gdzie jeżdżą na obozy itp. Ps żebyś nie mówił - mówiła że to z Gminy zobacz najpierw sponsorów którzy widnieją na strojach, dresach czy kurtkach. Ps pisze to  ponieważ czuje się zbulwersowana takim postępowaniem. Miłej nocy

Ciekawi mnie jacy to sponsorzy bo mieszkańcy chcą wiedzieć. Chcę znać sponsorów którzy jak wynika z twojego wpisu są jasno. Trudno mi odczytać jak biegają po boisku. Czekam na odpowiedź.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daria rodzic
1 minutę temu, sowa napisał:

Ciekawi mnie jacy to sponsorzy bo mieszkańcy chcą wiedzieć. Chcę znać sponsorów którzy jak wynika z twojego wpisu są jasno. Trudno mi odczytać jak biegają po boisku. Czekam na odpowiedź.

Wejdź sobie na stronę klubu to zobaczysz 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Wyborca napisał:

Przecież za wszystkie dresy płacą rodzice 

I ja jestem pod wrażeniem osiągnięć naszych sportowców z Iny Ińsko.Byłoby wszystko ok,gdyby sportowcy mieli własnego kandydata na burmistrza.W tej sytuacji ich radni popierać będą obecną władzę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Daria rodzic napisał:

Wejdź sobie na stronę klubu to zobaczysz 

Jeśli to takie oczywiste to tak trudno napisać? Może przed wyborami warto prawdę mówić i pisać. Moim zdaniem ci tzw. sportowcy to grupa anonimowych alkoholików. Nieeee to wiadomi alkoholicy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, tak napisał:

I ja jestem pod wrażeniem osiągnięć naszych sportowców z Iny Ińsko.Byłoby wszystko ok,gdyby sportowcy mieli własnego kandydata na burmistrza.W tej sytuacji ich radni popierać będą obecną władzę.

I tu się mylisz 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obiektywny
11 minut temu, sowa napisał:

Jeśli to takie oczywiste to tak trudno napisać? Może przed wyborami warto prawdę mówić i pisać. Moim zdaniem ci tzw. sportowcy to grupa anonimowych alkoholików. Nieeee to wiadomi alkoholicy.

Sowa przecież widać że ty jesteś albo od Burka albo Szkołutowej,myślisz że tu same pustaki piszą, przecież po twoich wpisach widać że srasz żarem. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kogo wybierać
9 godzin temu, tak to działa napisał:

Klan rodzinno-interesowny burków stara się wlrowadzić jak najwięcej swoich przydupasów.Zawarty ze żwirakami  pakt o popieraniu SKSM sprowadza się do powiększenia grupy startujących o tzw.sportowców nie zabraknie też przedstawicielki Liwaka do powiatu (Tabor). Zauważcie,że przy obecnych zarobkach burki najlepiej się czują w gminie.Żadnej odpowiedzialności i super profity.To,że gmina nic nie inwestuje nikogo nie interesuje.Państwo zrobi za nich.Żadna lokalna inwestycja nie jest inicjatywą gminy.Tutaj sitwa podnosi rękę na rozkaz burków.Mieszkańcy nie wchodźcie w to bagno.Pogońcie tę sitwę.

Dla naiwnych wyborców tzw.sponsorzy czyt:interesowne firmy  i ludzie mają najczystsze zamiary.A potem jest żwirownia,dymiąca i tłukąca w trakcie ciąży nocnej spalarnia lub inny zakład.Jak to się rozumie,im nas więcej,tym pewniejsza stołki radnych.Potem wyborcy będą znowu potrzebni po 5 latach.Mają swoich wybrańców,więc niech siedzą na d**** w domach na sesjach są przecież "demokratycznie" zbytecznie.Po co mają zadawać pytania,bezradni znają swoją rolę bo i zawsze zatwierdzą nieudacznictwo i marnotrawstwo środków z budżetu przez genialnego buraka i jego cwaniaka zastępcę.Swoi bezradni i lokalna demokracja może spać spokojnie.Mieszkańcy nie głosujcie na obecną sitwę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nie będę głosował na obecnych burków bo wszystko co obiecywali to niedotrzymali, jest żwirownia, jest nepotyzm, marnotrastwo naszych pieniędzy, arogancja, brak empatii i wszystko inne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...