Skocz do zawartości

Burmistrz czy TW"Janek"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 937
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jacy to chrześcijanie? To przewrotne szuje i cwaniaki.Chodzą do kościoła,udają świętych a diabła za pazuchą noszą.Nie idźcie głosować na tych dwulicowych szubrawców.Niech się sami wybiorą w swoich klikach.

No tak teresa i andrzej to najlepszy dowód tej hipokryzji.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jako prawy katolik w tym kraju powinien być flekowany !

Nie potrafi "zarządzać" tak małą "organizacją" jaką jest rodzina, to absolutnie wyklucza go z pretendentów do urzędu zarządcy Gminy !

Nie ma predyspozycji do takich zadań, jest mało operatywny skoro problemem dla niego jest własna żona i dzieci. To jest bardzo poważny feler..niestety dla Liwaka.

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak: Ch... mnie obchodzi co zrobił Liwak z Grazyną. Jego podwórko jego sprawa, szczerze co ma to wszystko wspólnego z pomysłem na Ińsko? Jakbym miał każdemu zaglądać do łóżka, albo do kieszeni to co drugi nie był by Święty!! Myślę, że to głupia propaganda wobec Liwaka, który jest moim zdaniem najmnieszym złem dla tej gminy w obecnych wyborach. Szczerze nie jestem zwolennikiem Szafrana, bo nie wydaje mi się ten człowiek godny zaufania. Podobnie mam z Tomkowiakiem, Racinem, Terebeckim i Działoszewską. Dla tego zagłosuje na Liwaka, bo to najmniejsze zło obecnie, a po drugie każdy z chetnych na stołek miał swoją szansę i jej nie wykorzystał. Dlatego ludzie idzcie na wybory i wybierzcie mądrze! Wybierzcie swoim zdaniem najmniejesze zło! Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak: Ch... mnie obchodzi co zrobił Liwak z Grazyną. Jego podwórko jego sprawa, szczerze co ma to wszystko wspólnego z pomysłem na Ińsko? Jakbym miał każdemu zaglądać do łóżka, albo do kieszeni to co drugi nie był by Święty!! Myślę, że to głupia propaganda wobec Liwaka, który jest moim zdaniem najmnieszym złem dla tej gminy w obecnych wyborach. Szczerze nie jestem zwolennikiem Szafrana, bo nie wydaje mi się ten człowiek godny zaufania. Podobnie mam z Tomkowiakiem, Racinem, Terebeckim i Działoszewską. Dla tego zagłosuje na Liwaka, bo to najmniejsze zło obecnie, a po drugie każdy z chetnych na stołek miał swoją szansę i jej nie wykorzystał. Dlatego ludzie idzcie na wybory i wybierzcie mądrze! Wybierzcie swoim zdaniem najmniejesze zło! Pozdro

Też zgadzam się ,że jego życie prywatne nie jest tak istotne. Wszyscy pozostali już byli i to wiele lat.Praktycznie niczego nie zrobili tylko brali forsę.Można czegoś nie wiedzieć miesiąc - trzy ale potem trzeba pracować.A tutaj takie akcyjne i fikcyjne rzeczy jak kawałek chodnika czy ulicy,rozwalona prawie rok promenada bez końca,rozwalające się molo.Chodzące miotły czyli swoi bezrobotni. Umarzanie też swoim podatków. I przede wszystkim życie na koszt podatników.

Odnośnik do odpowiedzi

Też zgadzam się ,że jego życie prywatne nie jest tak istotne. Wszyscy pozostali już byli i to wiele lat.Praktycznie niczego nie zrobili tylko brali forsę.Można czegoś nie wiedzieć miesiąc - trzy ale potem trzeba pracować.A tutaj takie akcyjne i fikcyjne rzeczy jak kawałek chodnika czy ulicy,rozwalona prawie rok promenada bez końca,rozwalające się molo.Chodzące miotły czyli swoi bezrobotni. Umarzanie też swoim podatków. I przede wszystkim życie na koszt podatników.

Pitolicie Hipolicie i sami nie widzicie,że bredzicie. Ludzie wiedzą co zostalo zrobione.Wyjrzyj też spoza swojego kawałka chodnika,a zobaczysz więcej.I molo doczeka się remontu.Nie wszystko naraz.Dziś nasze święto. Życzmy wszystkm naszym mieszkańcom realizacji marzeń oraz lepszych perspektyw bez względu na to kto wybory wygra.Powodzenia.

Odnośnik do odpowiedzi

Pitolicie Hipolicie i sami nie widzicie,że bredzicie. Ludzie wiedzą co zostalo zrobione.Wyjrzyj też spoza swojego kawałka chodnika,a zobaczysz więcej.I molo doczeka się remontu.Nie wszystko naraz.Dziś nasze święto. Życzmy wszystkm naszym mieszkańcom realizacji marzeń oraz lepszych perspektyw bez względu na to kto wybory wygra.Powodzenia.

Jakież to wasze dzisiaj święto? Najpierw pisałeś że w poniedziałek będzie się działo i pokażecie nam coś, że aż będzie szok dzisiaj jest wasze święto - może coś bliżej>>>>>>

Odnośnik do odpowiedzi

Jakież to wasze dzisiaj święto? Najpierw pisałeś że w poniedziałek będzie się działo i pokażecie nam coś, że aż będzie szok dzisiaj jest wasze święto - może coś bliżej>>>>>>

Polaków Święto Niepodległości.Chińczyków ono nie dotyczy. O poniedziałku nie ja pisałem.

Odnośnik do odpowiedzi

Oni już byli i to przez długie lata. Pokażcie chociaż jedną inwestycję na miarę tak zachwalanego 25-lecia .....

Syf ,kila i mogiła. Strasznie głupi są ci mieszkańcy,skoro nie umieją dostrzec tej 25-letniej stagnacji gminy. W ten sposób nigdy ta gmina nie wyjdzie z bagna w jakim obecnie jest. Tutaj rządzą te same kliki na przemian po kilka lat.Efekt widać,gorzej niż po II wojnie.Ludzie ,gdzie są wasze mózgownice??????

Odnośnik do odpowiedzi

Jacek to kaliber jakich mało co ty o nim wiesz to bestja

Był u mnie i prosił grzecznie o poparcie i wybacz bestii w nim nie zobaczyłam. Takie głupoty piszą tylko tacy jak ty tacy jak ja będą głosować na niego. Bestia a w czym on taka bestia?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...