Skocz do zawartości

Burmistrz czy TW"Janek"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Dec śmie konkurować z Manhatanu,przecież tam mieszkają wykształceni ludzie ze Szczecina a ten kurdupel śmie wchodzić na teren ,gdzie nikt go nie zna i nic nigdy nie znaczył! Reszta tego bagna z IFS podzieli lub przydzieliła sobie ulice z terenów zamieszkania i liczy ,że głupi wyborcy po raz trzeci tych palantów wybiorą. To wasze rozliczenie nie trzyma się nawet gównianej kupy a co dopiero budżetu. Prawie 100 mln zł poszło się rypać a wy przygłupy chwalicie się bzdetami,typu plac zabaw lub kawałek chodnika? Oszustwo z zadłużeniem też ma krótkie łapy,bo przecież przesunęliście na innych spłacanie kredytów w przyszłości. Do pomocy nawet włączył się RDP ze Stargardu zasypując syfem główne ulice, taka beznadziejna propagandowa fucha bez sensu, wszystko fruwa po chodnikach i ulicach.Tak jak te wasze wymienione,chyba dla głupców niby sukcesy. Te same gęby po raz trzeci? To by oznaczało,że nie ma już żadnej sprawiedliwości ani tutaj na ziemi,ani tam w niebie.Boże uchroń nas od tych IFS-owskich picerów. Amen.

Nie bądź taka zgryźliwa ?! Pokaż swoją fotkę to pocmokamy ??!!

masz moją fotęhttp://www.ifs2014.za.pl dla Ciebie
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 937
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dobrze że ktoś to wkleił. Po mordach widać jacy to leniwcy. Decowi nawet zdjęcia nie chciało się zmienić. Kaziu ty leniu masz 66 lat siedź już z wnukami całej rodzinie już wszystko załatwiłeś. Twoja połowica jak rozlazła krowa chodzi po Ińsku więc może załóż już ciepłe kapcie i daj mądrym młodym zmieniać Ińsko. Wyglądasz w tym kapeluszu jak wypuszczony z wariatkowa. Tego samego pokroju są : Michalski, Cieplewicz o Zielińskim i Kuszu nie wspomnę. Co się z wami ludzie porobiło? Tylu Kuszów w Ińsku a wystartował stary zgrzybiały człowiek. Zielińskiemu nie wiadomo w które oko patrzeć. Wszyscy starcy po 60 do żadnej władzy się nie pchać proszę. To też dotyczy głupich bab i ich szefową. Teresa oszczędź ludziom masz 60 lat po przejściach więc zajmij się w końcu kuchnią i domem.

Odnośnik do odpowiedzi
coś o nim wiem

A kim ty jesteś żeby go oceniać Ja nie mieszkam w Ińsku ,ale kazia dobrze znam.Jest to człowiek bardzo znany i lubiany nie tylko miejscowi go znają.Wiem że ma duze doświadczenie w tym co robi ,ze zna się doskonale na swoim rzemiośle.Jest kulturalnym,i dobrze prowadzącym sie obywatele Ci którzy zle o nim piszą to poprostu zazdroszczą i nie powinni nigdy przy nim stanąć.

Odnośnik do odpowiedzi

A kim ty jesteś żeby go oceniać Ja nie mieszkam w Ińsku ,ale kazia dobrze znam.Jest to człowiek bardzo znany i lubiany nie tylko miejscowi go znają.Wiem że ma duze doświadczenie w tym co robi ,ze zna się doskonale na swoim rzemiośle.Jest kulturalnym,i dobrze prowadzącym sie obywatele Ci którzy zle o nim piszą to poprostu zazdroszczą i nie powinni nigdy przy nim stanąć.

Szkoda z nimi dyskutować ! To ińskie łajno w całej okazałości. Pozieleniało już z zazdrości ! (do rymu..a co?!)

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze że ktoś to wkleił. Po mordach widać jacy to leniwcy. Decowi nawet zdjęcia nie chciało się zmienić. Kaziu ty leniu masz 66 lat siedź już z wnukami całej rodzinie już wszystko załatwiłeś. Twoja połowica jak rozlazła krowa chodzi po Ińsku więc może załóż już ciepłe kapcie i daj mądrym młodym zmieniać Ińsko. Wyglądasz w tym kapeluszu jak wypuszczony z wariatkowa. Tego samego pokroju są : Michalski, Cieplewicz o Zielińskim i Kuszu nie wspomnę. Co się z wami ludzie porobiło? Tylu Kuszów w Ińsku a wystartował stary zgrzybiały człowiek. Zielińskiemu nie wiadomo w które oko patrzeć. Wszyscy starcy po 60 do żadnej władzy się nie pchać proszę. To też dotyczy głupich bab i ich szefową. Teresa oszczędź ludziom masz 60 lat po przejściach więc zajmij się w końcu kuchnią i domem.

No właśnie IFS-owska klika zaczyna się odszczekiwać,ktoś pisze prawdę i czas aby ludzie to zrozumieli.

Odnośnik do odpowiedzi

A kim ty jesteś żeby go oceniać Ja nie mieszkam w Ińsku ,ale kazia dobrze znam.Jest to człowiek bardzo znany i lubiany nie tylko miejscowi go znają.Wiem że ma duze doświadczenie w tym co robi ,ze zna się doskonale na swoim rzemiośle.Jest kulturalnym,i dobrze prowadzącym sie obywatele Ci którzy zle o nim piszą to poprostu zazdroszczą i nie powinni nigdy przy nim stanąć.

Owszem nie stanę bo umarłbym ze wstydu że mnie ktoś taki reprezentuje. Chyba go jednak nie znasz albo poznałeś jak potrzebowałeś darmowej karty na wstęp na projekcje filmowe na ILF. Ku twojej głupocie powiem tylko że Działoszewska świetnie się właśnie bawi i marzy jej się żeby którykolwiek kretyn z trzech wygrał bo swoimi radnymi i tak zdominuje radę. Nawet nie piśniesz Jacku, Bogdanie i Andrzeju. Jednym słowem szach i mat :D

Odnośnik do odpowiedzi

Gościu żeby głupiota miała rozum toby latala za tobą i mowila ci mądrzejsze rzeczy

Po wpisać że z ciebie jest prawdziwa "c***". Kaziu to dno a Zieliński drugie i tak nie przejdą bo w tych okręgach są fajni inni radni. Chociażby Pani Pastuła czy Pan Bogdan Terebecki.

Odnośnik do odpowiedzi

Po wpisać że z ciebie jest prawdziwa "c***". Kaziu to dno a Zieliński drugie i tak nie przejdą bo w tych okręgach są fajni inni radni. Chociażby Pani Pastuła czy Pan Bogdan Terebecki.

Przecież Zieliński z Osiedla startuje! A Dec z Manhatanu. Ale że Kościelny jeszcze startuje po tylu kadencjach w różnych klubach co to za cichodajka?

Odnośnik do odpowiedzi

Wal sie w leb mlotem pnełmatycznym i czekaj końca wyborów,co będzie to bedzie ja się pogodzę z każdą decyzja.Ajak nie będzie potwojej myśli to się powieś nawet na wóju

To ty jesteś zieliński od sekuritasa? Coś sobie przypominam że za zimnickiego warowałeś jak pies na prefabrykacie. Może ty się maryski unijnej naćpałeś od swojego pryncypała a jeszcze twój synek też u sekuritasa za klucznika był. To już wiem co z ciebie za ślepa pindzia.

Odnośnik do odpowiedzi

Wal sie w leb mlotem pnełmatycznym i czekaj końca wyborów,co będzie to bedzie ja się pogodzę z każdą decyzja.Ajak nie będzie potwojej myśli to się powieś nawet na wóju

Oj coś mi się wydaje, ze "Gość" trafił w samo sedno. Kogoś poniosła prawda. No no dalej tak panowie.

Odnośnik do odpowiedzi

To ty jesteś zieliński od sekuritasa? Coś sobie przypominam że za zimnickiego warowałeś jak pies na prefabrykacie. Może ty się maryski unijnej naćpałeś od swojego pryncypała a jeszcze twój synek też u sekuritasa za klucznika był. To już wiem co z ciebie za ślepa pindzia.

Zieliński to szmata. jak chodzi spisywać liczniki to zachowuje się jakby już znów z teczką do gminy chodził. Ten gość i jemu podobni na pewno do rady nie wejdą.

Odnośnik do odpowiedzi

Zieliński to szmata. jak chodzi spisywać liczniki to zachowuje się jakby już znów z teczką do gminy chodził. Ten gość i jemu podobni na pewno do rady nie wejdą.

Hahahaha pijaczyna do rady. Stachu go wypędził na zbitą mordę zresztą razem z racinem a teraz z braku kandydatów Racin bierze takie ścierwo do rady. Pewnie że nie przejdzie tak jak Dec, Michalski, Kościelny, Kopańska, Mazurek, Czerwonka, Kusz i reszta idiotów myślących że ktoś poprze jeszcze burka.

Odnośnik do odpowiedzi

Zieliński to szmata. jak chodzi spisywać liczniki to zachowuje się jakby już znów z teczką do gminy chodził. Ten gość i jemu podobni na pewno do rady nie wejdą.

Tępe barany zrozumcie, że z tego forum nikt z IFS-u do rady nie wejdzie ! Ale tępe barany nie są wyborcami IFS-u ! Rozumiecie to barany ?

Odnośnik do odpowiedzi

Po wpisać że z ciebie jest prawdziwa "c***". Kaziu to dno a Zieliński drugie i tak nie przejdą bo w tych okręgach są fajni inni radni. Chociażby Pani Pastuła czy Pan Bogdan Terebecki.

Pani Pastuła kto to jest kim ona jest może kolejna szczecinianka która chce przejąć władzę w ińsku jak ci z ogrodów działkowych , a pan terebecki dla mnie jest największym zerem razem z panią działoszewską boję się że nie wygrają wyborów na burmistrza to na radnych startują co terebecki myśli ze jak nie będzie burmistrzem to znowu go na przewodniczącego wybiorą jedyni chonorowi to liwak i racinowski chcą być burmistrzami i tylko tam startują

Odnośnik do odpowiedzi

Tępe barany zrozumcie, że z tego forum nikt z IFS-u do rady nie wejdzie ! Ale tępe barany nie są wyborcami IFS-u ! Rozumiecie to barany ?

A co ja niby piszę???? Właśnie o tych tępych baranach, że maja coś z głową jeśli liczą na mandat radnego.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...