Skocz do zawartości

Burmistrz czy TW"Janek"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem oficjalnie potwierdzenia nie ma że Racinowski zrobi wszystko żeby żwirownia nie powstała. Wtedy może bym się i przyłączył. Coraz głośniejsze monity że Działoszewska i Terebecki na 100% zrobią żwirownię a Liwak i tak nie będzie miał nic do powiedzenia scenariusz pisze się dramatyczny.

Nie ma tematu żwirownia przed wyborami (vide uchwała wstrzymująca plan ze względów proceduralnych, mimo dramatycznego apelu kierownika kopalni na ostatniej sesji), oraz po wyborach tym bardziej. SKSM w swojej arogancji i pewności, ze inni oprócz IFS-u, będą im jeść z ręki, nie kwapi się aby stworzyć pozory, bezpiecznej i skutecznej pracy nad planem dla swojej żwirowni. Za radnych IFS-u że nie podniosą łap za żwirownią a tym samym zwiążą ręce swojemu burmistrzowi (gdyby miał ochotę wyrwać się przed szereg), jestem w stanie ręczyć publicznie !!!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 937
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie ma tematu żwirownia przed wyborami (vide uchwała wstrzymująca plan ze względów proceduralnych, mimo dramatycznego apelu kierownika kopalni na ostatniej sesji), oraz po wyborach tym bardziej. SKSM w swojej arogancji i pewności, ze inni oprócz IFS-u, będą im jeść z ręki, nie kwapi się aby stworzyć pozory, bezpiecznej i skutecznej pracy nad planem dla swojej żwirowni. Za radnych IFS-u że nie podniosą łap za żwirownią a tym samym zwiążą ręce swojemu burmistrzowi (gdyby miał ochotę wyrwać się przed szereg), jestem w stanie ręczyć publicznie !!!

Rajca ty wredny kutasie to jeszcze się pod tym zobowiązaniem podpisz publicznie! Anonimowo ja ci mogę obiecać wszystko co tylko zechcesz! I nie zapomnij podpisać tego papieru przy świadkach i rozesłać go do ludzi!
Odnośnik do odpowiedzi

Olo a dlaczego racinowski miałby zatrzymać żwirownię, a liwak nie da rady? czy ty sie z małym na głowy zamieniłes? racin zrobił wszystkie dokumenty, ma je gotowe w szufladzie i czeka, jak wygra wybory to je zaklepie! Liwak otwarcie mówi że jest przeciw i bedzie przeciw bo ja mu wierzę, racin tyle razy nas oszukał, ze jak niby mam mu wierzyć? Olo ty krętaczu, jakim cudem ty sie przekręciłes do racina? Wytłumacz mi to, bo mnie to się w głowie nie mieści!

Liwak mówi otwarcie ? A co robił jak był w drużynie wieży ? Przypomnieć ci ? Może jeszcze wtedy skakałeś u ojca z jajka na jajko i nie pamiętasz !

Czy chociaż raz zaprotestował przeciw kopalni ? Trzeba było sprowadzić telewizję na sesję, oraz obsmarować wieży dupę w prasie !!

A teraz on mówi ! A co ma mówić takim głupkom, jak już piękną kampanię plakatową ma w całej okolicy! Myślisz, że by wydał swoją nauczycielską pensję na plakaty ? A z czego płaci żonie i bankom zaległości i zobowiązania ? Może jego komitet wyborczy z dusigroszem krokusem i młodym sknerą paterką, pokrył wydatki za nalepy i plakaty ?! Policz ile to kosztuje a zobaczysz, że SKSM musiały "opylić" kilkanaście "łódek" żwiru na ten cel !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma tematu żwirownia przed wyborami (vide uchwała wstrzymująca plan ze względów proceduralnych, mimo dramatycznego apelu kierownika kopalni na ostatniej sesji), oraz po wyborach tym bardziej. SKSM w swojej arogancji i pewności, ze inni oprócz IFS-u, będą im jeść z ręki, nie kwapi się aby stworzyć pozory, bezpiecznej i skutecznej pracy nad planem dla swojej żwirowni. Za radnych IFS-u że nie podniosą łap za żwirownią a tym samym zwiążą ręce swojemu burmistrzowi (gdyby miał ochotę wyrwać się przed szereg), jestem w stanie ręczyć publicznie !!!

To już śmiała deklaracja. Na ile wiarygodna? Wiesz przecież że niektórzy ostro krytykowali Burmistrza za jego decyzję o podjęciu uchwały. Ludzie byli i są oburzeni. I choć znajdą się zwolennicy żwirowni to są to marginalne przypadki. Terebecki nawet dziadował na ulicy żeby wcisną teorię o lepszym jutrze ze żwirownią w tle. Działoszewska spędy sąsiedzkie robiła i transparenty jak za komuny nosiła licząc że na ludziach z wiosek zrobi wrażenie i przekona ale jej nie wyszło. Dobrą robotę dla niej zrobiła ta Pastuła tylko czy ludzie dadzą się nabrać?

Odnośnik do odpowiedzi

Liwak mówi otwarcie ? A co robił jak był w drużynie wieży ? Przypomnieć ci ? Może jeszcze wtedy skakałeś u ojca z jajka na jajko i nie pamiętasz !

Czy chociaż raz zaprotestował przeciw kopalni ? Trzeba było sprowadzić telewizję na sesję, oraz obsmarować wieży dupę w prasie !!

A teraz on mówi ! A co ma mówić takim głupkom, jak już piękną kampanię plakatową ma w całej okolicy! Myślisz, że by wydał swoją nauczycielską pensję na plakaty ? A z czego płaci żonie i bankom zaległości i zobowiązania ? Może jego komitet wyborczy z dusigroszem krokusem i młodym sknerą paterką, pokrył wydatki za nalepy i plakaty ?! Policz ile to kosztuje a zobaczysz, że SKSM musiały "opylić" kilkanaście "łódek" żwiru na ten cel !!!

Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje, sam drukowałeś plakaty na gminnej drukarce, gminnym tuszem na gminnym, czyli naszym, papierze
Odnośnik do odpowiedzi

Żwirownia połączyła Racinowskiego i Działoszewską, ich spotkanie na terenie po byłym PGR nie było przypadkowe. Grzesiak kazał Teresce wystartować i rozbić głosy tak aby Racinowski wygrał wybory i uchwalił plan dla Grzesiaka. Jak pieniądze potrafią połączyć zwaśnione kliki to widzimy wszyscy podczas tych wyborów! Racin i ciotka to teraz najlepsi przyjaciele i zwolennicy żwirowni. Mało tego zawarł pakt z mafioso pomidorre. Grażynka chwali się w sklepie, że Racin obniżył im podatki. Ja się pytam z jakiej k...wa racji. Czy Jurkiewicze są lepsi od innych mieszkańców?

Odnośnik do odpowiedzi

Żwirownia połączyła Racinowskiego i Działoszewską, ich spotkanie na terenie po byłym PGR nie było przypadkowe. Grzesiak kazał Teresce wystartować i rozbić głosy tak aby Racinowski wygrał wybory i uchwalił plan dla Grzesiaka. Jak pieniądze potrafią połączyć zwaśnione kliki to widzimy wszyscy podczas tych wyborów! Racin i ciotka to teraz najlepsi przyjaciele i zwolennicy żwirowni. Mało tego zawarł pakt z mafioso pomidorre. Grażynka chwali się w sklepie, że Racin obniżył im podatki. Ja się pytam z jakiej k...wa racji. Czy Jurkiewicze są lepsi od innych mieszkańców?

Co ty pierdzielisz, że obniżył im podatki ! Z jakiej racji, klęska żywiołowa, pożar, powódź ? Przed wyborami, gdzie każdy może nos wkładać w papiery gminne ? Porypało ciebie gościu i nie siej propagandy, bo tylko ty możesz w to uwierzyć, albo i nie ??!!

Odnośnik do odpowiedzi

Obniżył idź do Grażyny ona wszystko w sklepie wyśpiewa, Racinowski ułożył się z Działoszewską i Jurkiewiczem. Szkoda tylko, że wszyscy inni musimy płacić podatki na normalnych stawkach a burmistrz wybiera sobie, że akurat oni będą płacili niższe podatki.

Odnośnik do odpowiedzi

Obniżył idź do Grażyny ona wszystko w sklepie wyśpiewa, Racinowski ułożył się z Działoszewską i Jurkiewiczem. Szkoda tylko, że wszyscy inni musimy płacić podatki na normalnych stawkach a burmistrz wybiera sobie, że akurat oni będą płacili niższe podatki.

Jeszcze raz ci mówię ze bredzisz !

Odnośnik do odpowiedzi

Żwirownia połączyła Racinowskiego i Działoszewską, ich spotkanie na terenie po byłym PGR nie było przypadkowe. Grzesiak kazał Teresce wystartować i rozbić głosy tak aby Racinowski wygrał wybory i uchwalił plan dla Grzesiaka. Jak pieniądze potrafią połączyć zwaśnione kliki to widzimy wszyscy podczas tych wyborów! Racin i ciotka to teraz najlepsi przyjaciele i zwolennicy żwirowni. Mało tego zawarł pakt z mafioso pomidorre. Grażynka chwali się w sklepie, że Racin obniżył im podatki. Ja się pytam z jakiej k...wa racji. Czy Jurkiewicze są lepsi od innych mieszkańców?

To jest prawda, wieża wystartowała po to by odebrać głosy Jackowi. Z pommidorre też prawda, nie darmo burek chwali się w ulotce, że otwarł rybke. O umorzeniu podatku pommidorre tez słyszałem.
Odnośnik do odpowiedzi
snapback.pngUżytkownik przestroga dnia 13 listopad 2014 - 21:57 napisał

Nie skupiajcie się na Kaziu.To taki nikt,któremu łatwo i wygodnie udało się zaliczyć życie.Była radnym i za komuny i teraz, robił jak zwykle mądre miny,przewracał oczyma .Takich jest większość byłych,aktualnych i kandydatów na radnych.Po prostu rwą się do koryta. Z drugiej strony wszyscy święci ,wszystkich partii mówią aby wybierać tych,co tworzyli miejsca pracy,budowali ulice i chodniki, mieszkania i infrastrukturę. Nie lubię ich,bo to też przekręciarze ale musi być jakieś kryterium oceny dokonać burmistrzów i radnych. Nasi siedzieli na d**** i przyklepywali to, co im przygotował a torba zapowietrzona ( dla nie wtajemniczonych Paluch) zapewne w uzgodnieniu z ifs i burkiem.Przedtem robiła to wieża ze swoimi apostołami z rady.T tak dalej, i tym podobnie. Skupcie się na wyszukaniu takich inwestycji i działań po 8 latach,które z ponad 100 mln budżetu,chociaż z 5 mln prze 8 lat przeznaczyli na jeden NIEPODWAŻALNY z punktu gospodarczego projekt rozwojowy. Wszyscy deklarują miłość do swojej "małej" ojczyzny ale w czym to się przejawiło ,jeżeli chodzi o gospodarkę tej gminy. Jeżeli tego nie rozumiecie, to idźcie i wybierajcie "swojego" kacyka, bo tylko on zapewni wam dobrobyt w układzie jego kliki. Zacznijcie myśleć strategicznie, jeżeli w ogóle jest to możliwe.Przecież funkcjonowanie z podatków bez żadnego przyciągnięcia w ostatnim 12 leciu ,jakiegokolwiek autentycznego inwestora, któremu trzeba zaoferować na wstępie odpowiedni o uzbrojone tereny jest podstawą trwania tej gminy.Jej młodych mieszkańców. A nie was w tych babskich czy ifs-owskich układach. Rzecz w tym,że tutaj nie ma zbyt wielkiego wyboru. Poza sprytnymi Ukraińcami reszta się błąka pomiędzy bezprogramowymi hasłami i wciskaniem kitu. Pamiętajcie,że czas leci szybko i już za rok będzie widać skutki waszego wyboru.Będziecie mieli pretensje ,że nazywa się wyborców idiotami? Przecież sami do tego chcecie doprowadzić. Wybory samorządowe to nie wielka polityka tylko własne podwórko a w sytuacji tej gminy to małe podwórko.Tutaj ani SLD-wcy, ani PO-wcy, ani PiS-wcy nic nie znaczą. Jeżeli będziecie baranami to tylko wy poprzez wasze bezmyślne poddanie się strachowi lub namowom tych bezprogramowych picerów i wodolejów obojga płci.

Ten tekst nie jest skierowany do kandydatów na burka i radnych, bo ci właśnie w ten sposób starają się ukryć swoją nieudolność.Kradli i kombinowali. Może będą to robić dalej.Ale chyba są tutaj mieszkańcy nieskorumpowani i niezależni od tych istniejących band. Te 100 baniek ma wam tłumoki uświadomić wielkość waszej głupoty i pazerności.Cierpią zwykli mieszkańcy, którzy często muszą wam wchodzić w dupę aby otrzymać zapomogę lub tzw.posadę w robotach "interwencyjnych". Prawda zawsze boli ale tylko tych co na niej tracą.Wy żyjecie z tych ludzi pasożyty gminne.

Koniec pisania o lokalnych klikach,one są i będą.A swoją mądrość pokażecie po jutrze.

Odnośnik do odpowiedzi
Ińsko: UDZIELENIE POŻYCZKI W KWOCIE 500.000,00 ZŁ NA SFINANSOWANIE PLANOWANEGO DEFICYTU BUDŻETU ORAZ SPŁATĘ WCZEŚNIEJ ZACIĄGNIĘTYCH POŻYCZEK I KREDYTÓW

Numer ogłoszenia: 351092 - 2014; data zamieszczenia: 21.10.2014

Tylko tak dalej,już kiedyś wieża też zostawiła gminę bez środków do egzystencji.

Odnośnik do odpowiedzi

070034d28813ad850bdd5e50b2b94fe7.png

TW to jednak TW jak myślicie? A firmuje siebie i nową klikę ze starymi komuchami. To trzeba mieć tupet,aby tak trzymać się koryta. Jeszcze mało, jeszcze chociaż 4 lata.A potem mi naskoczycie, zresztą tak jak przez te 8 lat.

Przecież ja to wy, prawda? Wszystkich was załatwię,bo was kocham i reprezentuję w ramach ifs-u wraz z wieżą i atamanem.

d78a606ea0195877b91342dd8d0e7fe4.png

Jestem wasz dozgonnie..

Koleżanki i koledzy mi pomogą a torba zapowietrzona stworzy stosowną propagandę. Wszak pieniądz nie śmierdzi.

Odnośnik do odpowiedzi

070034d28813ad850bdd5e50b2b94fe7.png

TW to jednak TW jak myślicie? A firmuje siebie i nową klikę ze starymi komuchami. To trzeba mieć tupet,aby tak trzymać się koryta. Jeszcze mało, jeszcze chociaż 4 lata.A potem mi naskoczycie, zresztą tak jak przez te 8 lat.

Przecież ja to wy, prawda? Wszystkich was załatwię,bo was kocham i reprezentuję w ramach ifs-u wraz z wieżą i atamanem.

d78a606ea0195877b91342dd8d0e7fe4.png

Jestem wasz dozgonnie..

Koleżanki i koledzy mi pomogą a torba zapowietrzona stworzy stosowną propagandę. Wszak pieniądz nie śmierdzi.

Żal ci dupę ściska, że facet jest elastyczny i do każdej sytuacji umie się dostosować. Że ludzie sobie pomagają to też źle ?

Niestety nie będą pomagać człowiekowi rozchwianemu, pewnie z problemem braku współpracy nawet z najbliższymi sobie osobami.

Trzeba być do dyspozycji społeczeństwa prze 24h na dobę. Z drugiej strony na co możemy liczyć ? Facet jest w rozterce między kilkoma domami, rodzinami i jeszcze słaba głowa do napojów wyskokowych ! Tak wolimy tego dozgonnie !!

Odnośnik do odpowiedzi

Żal ci dupę ściska, że facet jest elastyczny i do każdej sytuacji umie się dostosować. Że ludzie sobie pomagają to też źle ?

Niestety nie będą pomagać człowiekowi rozchwianemu, pewnie z problemem braku współpracy nawet z najbliższymi sobie osobami.

Trzeba być do dyspozycji społeczeństwa prze 24h na dobę. Z drugiej strony na co możemy liczyć ? Facet jest w rozterce między kilkoma domami, rodzinami i jeszcze słaba głowa do napojów wyskokowych ! Tak wolimy tego dozgonnie !!

Czy ja już trafiłem na Białoruś lub Ukrainę? To tutaj psy d***** szczekają?

Odnośnik do odpowiedzi

Zdrawstwuj "klika" ! Wsio charaszo z twoją głową ?

Jak się ma do czynienia z taką kliką, to trudno mówić o dobrym samopoczuciu. Tutaj są już zgliszcza.Na dodatek nic lepszego się nie zapowiada. Dalej będzie święta trójca dzielić swoje daniny.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...