Skocz do zawartości

Burmistrz czy TW"Janek"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ty prospołeczny IFS-owski złodzieju, chcesz dalej kombinować ze szkodą dla mieszkańców.Do Tego bierzesz starą komuszkę i do niedawna waszego współpracownika atamana. Krętacza i wodoleja,który nawet we własnej społeczności rozsiewa niezgodę i plotki? Czyli nadal jest was 11 cwaniaków do wyjadania naszych pieniędzy z budżetu.Nie nabierzecie tym razem tych od was i od kogokolwiek niezależnych mieszkańców.Prędzej czy później oberwiecie za waszą bezczelność i finansowe gierki.

Niby w jaki sposób? Z procy będziesz strzelał?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 937
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Rejestr umów cywilno-prawnych zawartych przez gminę stanowi informację publiczną – wynika z wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gorzowie Wielkopolskie.

Jednym słowem burak powinien na BiP opublikować umowy w sprawie płatności za wykonanie planu zagospodarowania przestrzennego zawarte ze żwirownią i właścicielem Wisoli.Sama osoba Mazurka jako radnego w tym temacie jest problematyczna. Coś tam w trawie piszczy,należy zbadać te umowy cywilno-prawne.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiesz bidoku że ta radosna gromadka Szafrana, nie ma zdolności koalicyjnej w obecnej Radzie ? Co chcesz kogoś na siłę uszczęśliwiać

i nakłaniać do współpracy z tymi bufonami, narcyzami tylko dlatego że ich człowiek został burmistrzem ! A może gdzieś w statucie jest napisane, że czterech szafranów równa się jedenastu pozostałych. To jest jakaś niepojęta paranoja. Grupa baranów obraża się na demokratyczny wybór tylko dlatego, że ich burmistrz wraz ze swoimi radnymi wylądował w ławach opozycji.

Jak się przez cztery lata wszystko potępia w czambuł w kampanii wyborczej stosuje się to samo tylko razy dwa, to przecież żaden prospołecznie myślący radny, nie może przyłączyć się do nich bo po prostu tego wyborczego bełkotu i obiecanek, nie można będzie zrealizować i wykonać.

Ten kto to napisał ma problem z głową na bank. Mieszkańcy mogą nawet dziś powiedzieć jak Terebecki namawiał ich na głosowanie na niego i jego komitet. jak to robił i co mówił wszyscy wiedzą. Ludzie śmiali się że jemu władza już całkiem zmysły pomieszała. Ten wpis powyżej właśnie o tym świadczy. Ile plugawych słów puścił na swoich kontrkandydatów nie chcę wymieniać on sam o tym wie. Fałszywie pluł na Andrzeja to samo robiła obecna przewodnicząca ze swoją koleżanką Basią. Te dwie kobiety mówiły wprost - my chcemy przejąć władzę wprowadzając swoje radne sztuk 8- nie interesuje nas stanowisko burmistrza - tak tak mówiły jak chodziły po blokach a potem jednak wystartowała. Oszukała ludzi tak jak Terebecki dlatego ani jedno ani drugie poparcia na stanowisko Burmistrza nie było w ich zasięgu. Od początku na scenie politycznej liczył się tylko Jacek i Andrzej. Kto zatem stworzył takiego potwora politycznego pod tytułem "TRÓJCA" ? To psychoza przegranych którzy nie mogą się pogodzić z przegraną - to infantylizm który należy potępić. Szkoda, że cieszycie się z tego że rada nie ma jedności i nie można w niej pracować poprawnie. To jest dramat dla wyborców czyli mieszkańców. wiem i mówię to z pełną odpowiedzialnością mieszkańcy głosowali na ludzi - konkretnych ludzi a nie polityków. Chcieli żeby było trochę inaczej w radzie a co kandydaci zrobili??? Szopkę noworoczną!!! Pani Tereso co sobie myślą ludzie oddający na Panią głos lepiej żeby Pani nie słyszała. O radnych z rzeczpospolitej babskiej mieszkańcy mają jak najgorsze zdanie. Pani Sydor juz by teraz nie wygrała to samo dotyczy Pani Krawczyk. Okazały się niepoważne będąc w słusznym wieku. Ludzie mówią, że jak będzie taka niepoważna debata radnych zaczną chodzić na sesje i pytać wybranych radnych od trzech kandydatów dlaczego oszukali ich. Na takie pytania będą odpowiadać Sydor, Krawczyk, Działoszewska rozliczeni będą radni Racinowskiego i przede wszystkim Terebeckiego bo to najwięksi przegrani i najwięcej robiący szkód w tej chwili. Niedługo usłyszycie co robił Terebecki przed wyborami bo mieszkańcy mają już dość tego człowieka. Możecie tu pisać co chcecie a ja wam kolejny raz piszę i wiem co mówię, że ta radna działając tak jak działa do końca kadencji nie dotrwa. Pozdrawiam Działoszewską, Terebeckiego i Racinowskiego. Róbcie te swoje intrygi a czas pokaże jak skończycie.

Odnośnik do odpowiedzi

Piszesz Olo cyt "...od początku na scenie politycznej liczył się tylko Jacek i Andrzej.." Jaki więc układ ty widzisz w obecnej sytuacji ?

Dlaczego musi być "układ" - nie można poprzeć mądrych spraw dla dobra wszystkich mieszkańców? Zawsze musi być "jakiś układ". Racinowski przecież w kampanii

nie upierał się przy żwirowni choćby to już jest przyczynek do współpracy z Jackiem. Przecież wygrał Jacek bo od początku opowiedział się przeciw żwirowni to był jego główny punkt programu. To znaczy że tego chcą mieszkańcy i tym powinni się kierować wybrani radni a nie rozgrywkami już nie istniejących komitetów wyborczych. To jest tak niedorzeczne że aż GŁUPIE dlatego się mieszkańcom tak nie podoba.

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego musi być "układ" - nie można poprzeć mądrych spraw dla dobra wszystkich mieszkańców? Zawsze musi być "jakiś układ". Racinowski przecież w kampanii

nie upierał się przy żwirowni choćby to już jest przyczynek do współpracy z Jackiem. Przecież wygrał Jacek bo od początku opowiedział się przeciw żwirowni to był jego główny punkt programu. To znaczy że tego chcą mieszkańcy i tym powinni się kierować wybrani radni a nie rozgrywkami już nie istniejących komitetów wyborczych. To jest tak niedorzeczne że aż GŁUPIE dlatego się mieszkańcom tak nie podoba.

Olo ale Liwak musi mieć przynajmniej 8 głosów w Radzie. I musi być to stała większość. Chyba nie chcesz aby z każdą uchwałą biegał do wszystkich komitetów po 4 głosy. Olo puknij się w....kolano. Ty stary politolog a liczysz na spontaniczną współpracę w Radzie ? Tak będzie tylko w ..niebie, gdzie obok lwa będzie przechodzić antylopa a...ble,ble,ble.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo ale Liwak musi mieć przynajmniej 8 głosów w Radzie. I musi być to stała większość. Chyba nie chcesz aby z każdą uchwałą biegał do wszystkich komitetów po 4 głosy. Olo puknij się w....kolano. Ty stary politolog a liczysz na spontaniczną współpracę w Radzie ? Tak będzie tylko w ..niebie, gdzie obok lwa będzie przechodzić antylopa a...ble,ble,ble.

Zakładam,żer jesteś ze starego układu.Stąd nastawienie o gonitwie za uchwałami.A co, czy one dotyczą prywatnego życia czy rozwoju gminy.Chcieli byście w swojej klice spotkać się i bach.Uchwała o wzięcie kredytu na pół bańki podjęta? I tak z kredytu na kredyt? Na swoje głupie pomysły wam wystarcza? Zapominasz,że kredyt to odsetki.Tutaj nie musi być współpraca tylko PRACA NA RZECZ GMINY. Kto tego nie rozumie,niech od razu złoży stosowny dokument,nie potrzebnie dał się namówić atamanowi.Wieża to inna beczka,tam działa system partyjny i egzekutywa z Barbarą.Niech nie biega,bo oni łaski nie robią.Nie będzie uchwał,to nie będzie realizacji wydatków.Wpływy są te same i nic się nie zmieni.Gdyby ten perfidny ukrainiec nie przeszkadzał,to gmina może też by inaczej dzisiaj wyglądała.Ciągle tylko "ja mówił" i gówno z tego wynikało. Niech spada na majdan ten mieszacz a na dodatek fałszywy PiS-owiec.Ma swoją emeryturo-rentę i niech siedzi w swoim domu.

Odnośnik do odpowiedzi

Zakładam,żer jesteś ze starego układu.Stąd nastawienie o gonitwie za uchwałami.A co, czy one dotyczą prywatnego życia czy rozwoju gminy.Chcieli byście w swojej klice spotkać się i bach.Uchwała o wzięcie kredytu na pół bańki podjęta? I tak z kredytu na kredyt? Na swoje głupie pomysły wam wystarcza? Zapominasz,że kredyt to odsetki.Tutaj nie musi być współpraca tylko PRACA NA RZECZ GMINY. Kto tego nie rozumie,niech od razu złoży stosowny dokument,nie potrzebnie dał się namówić atamanowi.Wieża to inna beczka,tam działa system partyjny i egzekutywa z Barbarą.Niech nie biega,bo oni łaski nie robią.Nie będzie uchwał,to nie będzie realizacji wydatków.Wpływy są te same i nic się nie zmieni.Gdyby ten perfidny ukrainiec nie przeszkadzał,to gmina może też by inaczej dzisiaj wyglądała.Ciągle tylko "ja mówił" i gówno z tego wynikało. Niech spada na majdan ten mieszacz a na dodatek fałszywy PiS-owiec.Ma swoją emeryturo-rentę i niech siedzi w swoim domu.

Tak samo rozumujesz jak Olo. To jest oczywiście wzniosłe i jak najbardziej pożądane, ale niestety polityka rządzi się swoimi prawami !!

Czyli ponawiam pytanie, gdzie Jacek powinien szukać partnerów do płynnej pracy w Radzie ??

Odnośnik do odpowiedzi

Tak samo rozumujesz jak Olo. To jest oczywiście wzniosłe i jak najbardziej pożądane, ale niestety polityka rządzi się swoimi prawami !!

Czyli ponawiam pytanie, gdzie Jacek powinien szukać partnerów do płynnej pracy w Radzie ??

Jaka polityka w gminie? Nic nie powinien szukać.Radni mają pracować na rzecz gminy a nie lokalnych klik. Dopóki tego nie zrozumiecie, nici z rozwoju.Będzie dalej syf,kiła i mogiła.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak samo rozumujesz jak Olo. To jest oczywiście wzniosłe i jak najbardziej pożądane, ale niestety polityka rządzi się swoimi prawami !!

Czyli ponawiam pytanie, gdzie Jacek powinien szukać partnerów do płynnej pracy w Radzie ??

Dobrze myśli jak wszyscy mieszkańcy. Tylko wy wybrańcy nie potraficie racjonalnie liczyć. Już pisałem i powtórzę bliżej Liwakowi będzie do radnych Racina niż do Terebeckiego i Działoszewskiej. Daje im to 8 głosów a mąciaż Terebecki i z trzema radnymi Działoszewska do lamusa. Niech sobie będą opozycją niech mają swojego przewodniczącego i co z tego jak radni w większości będą decydować. Za karę że Terebecki poparł kandydaturę Działoszewskiej niech z nią dalej rządzi w opozycji. Jacek z Racinem biorą wszystko a tym dwóm zostaje bicie piany. Ja bym tak zrobił. Czy się da nie wiem ale na pewno mieszkańcy takie połączenie radnych odbiorą lepiej niż rządy w radzie Terebeckiego i Działoszewskiej.

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze myśli jak wszyscy mieszkańcy. Tylko wy wybrańcy nie potraficie racjonalnie liczyć. Już pisałem i powtórzę bliżej Liwakowi będzie do radnych Racina niż do Terebeckiego i Działoszewskiej. Daje im to 8 głosów a mąciaż Terebecki i z trzema radnymi Działoszewska do lamusa. Niech sobie będą opozycją niech mają swojego przewodniczącego i co z tego jak radni w większości będą decydować. Za karę że Terebecki poparł kandydaturę Działoszewskiej niech z nią dalej rządzi w opozycji. Jacek z Racinem biorą wszystko a tym dwóm zostaje bicie piany. Ja bym tak zrobił. Czy się da nie wiem ale na pewno mieszkańcy takie połączenie radnych odbiorą lepiej niż rządy w radzie Terebeckiego i Działoszewskiej.

Zauważ Olo,że gdyby do takiego połączenia doszło,to i Działoszewskiej funkcja przewodniczącej trwałaby bardzo krótko.Wszystkie funkcje rady zostałyby podzielone w tej grupie,nie mówiąc o komforcie sprawowania władzy przez Liwaka.

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważ Olo,że gdyby do takiego połączenia doszło,to i Działoszewskiej funkcja przewodniczącej trwałaby bardzo krótko.Wszystkie funkcje rady zostałyby podzielone w tej grupie,nie mówiąc o komforcie sprawowania władzy przez Liwaka.

Zauważam wszystko i kieruję się w tym uważaniu dobrem Ińska. Takie rozdanie kart byłoby nie sztok Teresie i Bogdanowi. Upadła by też intryga którą knuli na początku przeciw Racinowi i Liwakowi. Radni od Racina to już sprawdzeni i można zaryzykować taki układ. Wtedy atamanowi i wieży zostaje kupa w nocniku. zresztą tak po prawdzie to już od dawna Racin myślał podobnie jak opozycja przynajmniej w jednej sprawie -ŻWIROWNI - to jest punkt zapalny bo wież mocno będzie parła z atamanem do zatwierdzenia planu a pozostali kandydaci byli i chyba mam nadzieję ciągle są przeciw żwirowni. Logiczne jest że przynajmniej tu mogą spróbować współpracy i nie dopuścić dwóch spiskowców do decydowania. Co Jackowi szkodzi spróbować takich rozmów - Mazurek, Dec , Skonieczko, Kościelny tak przed wyborami nakłaniali do oddania na nich głosu. Dostali społeczne poparcie właśnie dlatego że wmawiali ludziom że są gwarantem że żwirowni nie będzie bo oni są przeciwni. To teraz niech Jacek da im możliwość wykazania się przed wyborcami i niech im to udowodnią. Dwa komitety z drugiej tury to chyba lepsze niż atamańska swołocz czy komusza wieża.

Odnośnik do odpowiedzi
tajemniczy don pedro

Zauważam wszystko i kieruję się w tym uważaniu dobrem Ińska. Takie rozdanie kart byłoby nie sztok Teresie i Bogdanowi. Upadła by też intryga którą knuli na początku przeciw Racinowi i Liwakowi. Radni od Racina to już sprawdzeni i można zaryzykować taki układ. Wtedy atamanowi i wieży zostaje kupa w nocniku. zresztą tak po prawdzie to już od dawna Racin myślał podobnie jak opozycja przynajmniej w jednej sprawie -ŻWIROWNI - to jest punkt zapalny bo wież mocno będzie parła z atamanem do zatwierdzenia planu a pozostali kandydaci byli i chyba mam nadzieję ciągle są przeciw żwirowni. Logiczne jest że przynajmniej tu mogą spróbować współpracy i nie dopuścić dwóch spiskowców do decydowania. Co Jackowi szkodzi spróbować takich rozmów - Mazurek, Dec , Skonieczko, Kościelny tak przed wyborami nakłaniali do oddania na nich głosu. Dostali społeczne poparcie właśnie dlatego że wmawiali ludziom że są gwarantem że żwirowni nie będzie bo oni są przeciwni. To teraz niech Jacek da im możliwość wykazania się przed wyborcami i niech im to udowodnią. Dwa komitety z drugiej tury to chyba lepsze niż atamańska swołocz czy komusza wieża.

Stanie się.................

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważam wszystko i kieruję się w tym uważaniu dobrem Ińska. Takie rozdanie kart byłoby nie sztok Teresie i Bogdanowi. Upadła by też intryga którą knuli na początku przeciw Racinowi i Liwakowi. Radni od Racina to już sprawdzeni i można zaryzykować taki układ. Wtedy atamanowi i wieży zostaje kupa w nocniku. zresztą tak po prawdzie to już od dawna Racin myślał podobnie jak opozycja przynajmniej w jednej sprawie -ŻWIROWNI - to jest punkt zapalny bo wież mocno będzie parła z atamanem do zatwierdzenia planu a pozostali kandydaci byli i chyba mam nadzieję ciągle są przeciw żwirowni. Logiczne jest że przynajmniej tu mogą spróbować współpracy i nie dopuścić dwóch spiskowców do decydowania. Co Jackowi szkodzi spróbować takich rozmów - Mazurek, Dec , Skonieczko, Kościelny tak przed wyborami nakłaniali do oddania na nich głosu. Dostali społeczne poparcie właśnie dlatego że wmawiali ludziom że są gwarantem że żwirowni nie będzie bo oni są przeciwni. To teraz niech Jacek da im możliwość wykazania się przed wyborcami i niech im to udowodnią. Dwa komitety z drugiej tury to chyba lepsze niż atamańska swołocz czy komusza wieża.

Olo jak sobie to wyobrażasz? Myślisz że Jacek dopuści kogokolwiek do władzy? Ja myślę tak jak ty że lepiej mieć normalnych radnych od Endriu niż głupawych od kozaka i ajfla. Poza tym powstaje koalicja większościowa w miarę chcąca dobrego dla gminy niż złego. Ale ten twój pomysł mi się podoba. Jednak nie wierzę w zaistnienie ale jest to bardzo dobre.....

Odnośnik do odpowiedzi
tajemniczy don pedro

Olo jak sobie to wyobrażasz? Myślisz że Jacek dopuści kogokolwiek do władzy? Ja myślę tak jak ty że lepiej mieć normalnych radnych od Endriu niż głupawych od kozaka i ajfla. Poza tym powstaje koalicja większościowa w miarę chcąca dobrego dla gminy niż złego. Ale ten twój pomysł mi się podoba. Jednak nie wierzę w zaistnienie ale jest to bardzo dobre.....

Wiara czyni cuda.............

Odnośnik do odpowiedzi

Może jeszcze powiesz:"a słowo ciałem się stało"...?

Nie przesadzajcie...... ale kozakowi się kara jakaś należy......ciocia też gówna narobiła ,że wstyd na całą okolicę.....muszę się tłumaczyć wszędzie dlaczego znów wybraliśmy komuszkę.....na dodatek emerytkę.....Niech sie Liwak dogaduje z kim chce ale nie z wieżą i kozakiem.Pogonić to całe tałatajstwo na obornik....

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przesadzajcie...... ale kozakowi się kara jakaś należy......ciocia też gówna narobiła ,że wstyd na całą okolicę.....muszę się tłumaczyć wszędzie dlaczego znów wybraliśmy komuszkę.....na dodatek emerytkę.....Niech sie Liwak dogaduje z kim chce ale nie z wieżą i kozakiem.Pogonić to całe tałatajstwo na obornik....

Jako IFS nie jesteśmy mściwi ale to co nam zrobił Bogdan było ciosem poniżej pasa. Jesteśmy też otwarci na mądre propozycje takie które nie zburzą tego co wypracowaliśmy przez ostatnie lata. Dla dobra gminy jesteśmy skłonni do porozumień ale poważnych.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...